Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser14175

Guest
Daca iti pun poza ti ar curge balele :)) stai la coteț si latra in continuare
 

DeletedUser14175

Guest
Stai tu calm. Ce ai tu in poza langa tine ... vai s-amar ...
 

DeletedUser16510

Guest
Stilule pune setarilie de la noua lume si data o stiu eu:)
 

DeletedUser16406

Guest
ce mai zice lumea? dupa ce dispar cainii cum credeti ca se impart taberele?
cu ... mine
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
smiley_emoticons_grepolove.gif
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
smiley_emoticons_hera.gif
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
smiley_emoticons_medusa.gif
smiley_emoticons_manticore.gif
 

nicol 10

Stie Tot
viteza mare, majoritatea cu familii ... cei din bands joaca la fake uri ... csf ... n ai csf
intr-un final vad si eu putina realitate, intradevar, cainii sunt 90% familisti, fac referire la cei reali, cu vechime. Se joaca din placere si pe stil vechi :) adica fara gold, sau aproape deloc :) nu avem de unde mai mult, saracie :) scumpe jucariile iar copiii nostri/soti/sotiile noastre au grija sa ne tina tot anul pe post de Mos Craciun :))
 

DeletedUser14175

Guest
intr-un final vad si eu putina realitate, intradevar, cainii sunt 90% familisti, fac referire la cei reali, cu vechime. Se joaca din placere si pe stil vechi :) adica fara gold, sau aproape deloc :) nu avem de unde mai mult, saracie :) scumpe jucariile iar copiii nostri/soti/sotiile noastre au grija sa ne tina tot anul pe post de Mos Craciun :))
ca sa-l citez pe racnem, lumea calydon este o lume pentru "obsedati"
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16406

Guest
intr-un final vad si eu putina realitate, intradevar, cainii sunt 90% familisti, fac referire la cei reali, cu vechime. Se joaca din placere si pe stil vechi :) adica fara gold, sau aproape deloc :) nu avem de unde mai mult, saracie :) scumpe jucariile iar copiii nostri/soti/sotiile noastre au grija sa ne tina tot anul pe post de Mos Craciun :))
Nu sunt familisti
sunt multe de spus dar prefer sa stau in umbra :)
 

DeletedUser14175

Guest
Nu sunt familisti
sunt multe de spus dar prefer sa stau in umbra :)
eu am vorbit cu racnem si am aflat multe. oamenii au intrat de curiozitate sa vada cum e o lume cu viteza 4. a recunoscut ca a facut multe greseli in privinta organizarii strategiei, dar nu se pune vorba de renuntat ca nu fac fata.
 

nicol 10

Stie Tot
Nu sunt familisti
sunt multe de spus dar prefer sa stau in umbra :)
De ce sa stai în umbra? Vorbește, uite: doar Racnem Îți poate confirma dacă sunt sau nu Caine dar eu personal Îți garantez ca sunt familistă cu acte în regula, am cheltuieli/prioritati cât un întreg pomelnic iar Grepolis va fi mereu în capătul de jos al listei :)
 
Sus