Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser12126

Guest
Buna seara
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser8148

Guest
BDFjhqsutQd.png
ce spune-a rage aici :)))???? se pare ca sa facut el fantoma inainte =))))))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Prietene vii aici si comentezi aiurea,sunteti cea mai slaba alianta pe care am vazut-o.Luati repede o revolta si incepeti sa schimbati orasele intre voi.Este o lasitatea ceea ce faceti voi,va este frica sa pierdeti orase si stai tu linistit ca daca nu aveam probleme in viata de zi cu zi nu ma lasam,dar iti promit pe urmatoarea lume o sa-ti las in privat o invitatie langa mine si mai vorbim.Pana atunci eu iti zic sa taci din gura si sa-ti vezi de jocul tau,de jocul aliantei tale de cacat.Cica racnem este in top 3 lideri all time,cu chestia asta sa ii mintiti pe copii astia care se apuca acum de joc si sa zici mersi ca-ti vin jucatori din alianta mea la voi si o sa va salveze din lupta cu band si nebunii,dar raman la aceeasi parere dupa mine o sa dispareti voi
 

stamatecostica

Membru activ
Hmmmm,cine a făcut acel top ? Hahahah,auzi la ei,top 3 ,hahaha

P.s in legatura cu schimbul de orașe ,asta e strategia javrelor de pe grepo :))) și își permite numai o singură alianță sa o aplice
 
Ultima editare:

DeletedUser12202

Guest
Prietene vii aici si comentezi aiurea,sunteti cea mai slaba alianta pe care am vazut-o.Luati repede o revolta si incepeti sa schimbati orasele intre voi.Este o lasitatea ceea ce faceti voi,va este frica sa pierdeti orase si stai tu linistit ca daca nu aveam probleme in viata de zi cu zi nu ma lasam,dar iti promit pe urmatoarea lume o sa-ti las in privat o invitatie langa mine si mai vorbim.Pana atunci eu iti zic sa taci din gura si sa-ti vezi de jocul tau,de jocul aliantei tale de cacat.Cica racnem este in top 3 lideri all time,cu chestia asta sa ii mintiti pe copii astia care se apuca acum de joc si sa zici mersi ca-ti vin jucatori din alianta mea la voi si o sa va salveze din lupta cu band si nebunii,dar raman la aceeasi parere dupa mine o sa dispareti voi

Maica,te mai si consideri super jucator de Grepo !Schimbul de orase,cica ...lasitate.Maica,dar ai auzit de strategie(in DEX gasesti definitia) ???Stii cu ce se papa ?Jucatorii din alianta ta ???Adica...marionetele tale ???Cei pe care i-ai prostit si cand ai dat de greu te-ai evaporat ?Puiule,nu te da mai rotund decat esti.Si,sa ma scuzati(voi cei pe care ii respect),ma autoexilez,alianta de cacat a fost a ta !Altfel,ar mai fi fost si acum aici.
Vin jucatorii din alianta ta ???Salveaza aliante ???Maica,mai pun cateva cuburi de gheata,sa fie mai rece apa cu care te imbeti !!!!!Si,dincolo de simpatii,antipatii,Cainii sunt cea mai veche alianta de pe Grepo care si-au pastrat nucleul,principiile,care se respecta si respecta,care joaca in spiritul a ce s-a vrut Grepo la inceputuri..Au caracter puiule,este necuantificabil,nu se cumpara cu ...gold.Dar... ce stii tu !Mai sa cred ca de ex : Gingira face slush in fata ta si face ce spui fara sa gandeasca !!!
Apropo,cu ce cont mai joci ? ",sunteti cea mai slaba alianta pe care am vazut-o.Luati repede o revolta si incepeti sa schimbati orasele intre voi".Greu de vazut asa ceva doar ca Renegat !
Si,esti cel mai mare luser pe care l-am intalnit !.Ai adus in renegati jucatori f,buni,jucatori de top,ce ai facut cu alianta ???Fratiut,pestele de la cap se impute !
Ai facut jocul tau,jocul adevartului eu de pe Grepo.Sper sa te simti bine si sa jubilezi.
Tu,vizavi de ce ai facut,de ce ai jucat(cu nik-ul acesta) pe lumea asta,ar trebui sa taci !Ti-ai batut joc de jucatori buni,i-ai jucat pe degete !Taci !Gura mare nu acopera neputiinta !A vrea nu este egal cu a putea.Cu...potenta au multi probleme :)
Nu esti in masura sa judeci aliante !Nu ai capacitatea asta,esti depasit !
Si,NU indrazni sa comentezi neacademic(ex: alianta de cacat !.).
 

DeletedUser16184

Guest
Maica,te mai si consideri super jucator de Grepo !Schimbul de orase,cica ...lasitate.Maica,dar ai auzit de strategie(in DEX gasesti definitia) ???Stii cu ce se papa ?Jucatorii din alianta ta ???Adica...marionetele tale ???Cei pe care i-ai prostit si cand ai dat de greu te-ai evaporat ?Puiule,nu te da mai rotund decat esti.Si,sa ma scuzati(voi cei pe care ii respect),ma autoexilez,alianta de cacat a fost a ta !Altfel,ar mai fi fost si acum aici.
Vin jucatorii din alianta ta ???Salveaza aliante ???Maica,mai pun cateva cuburi de gheata,sa fie mai rece apa cu care te imbeti !!!!!Si,dincolo de simpatii,antipatii,Cainii sunt cea mai veche alianta de pe Grepo care si-au pastrat nucleul,principiile,care se respecta si respecta,care joaca in spiritul a ce s-a vrut Grepo la inceputuri..Au caracter puiule,este necuantificabil,nu se cumpara cu ...gold.Dar... ce stii tu !Mai sa cred ca de ex : Gingira face slush in fata ta si face ce spui fara sa gandeasca !!!
Apropo,cu ce cont mai joci ? ",sunteti cea mai slaba alianta pe care am vazut-o.Luati repede o revolta si incepeti sa schimbati orasele intre voi".Greu de vazut asa ceva doar ca Renegat !
Si,esti cel mai mare luser pe care l-am intalnit !.Ai adus in renegati jucatori f,buni,jucatori de top,ce ai facut cu alianta ???Fratiut,pestele de la cap se impute !
Ai facut jocul tau,jocul adevartului eu de pe Grepo.Sper sa te simti bine si sa jubilezi.
Tu,vizavi de ce ai facut,de ce ai jucat(cu nik-ul acesta) pe lumea asta,ar trebui sa taci !Ti-ai batut joc de jucatori buni,i-ai jucat pe degete !Taci !Gura mare nu acopera neputiinta !A vrea nu este egal cu a putea.Cu...potenta au multi probleme :)
Nu esti in masura sa judeci aliante !Nu ai capacitatea asta,esti depasit !
Si,NU indrazni sa comentezi neacademic(ex: alianta de cacat !.).
Te-ai trezit si tu papuso?Nu imi pasa cum iti vorbesc,esti un jucator 0.Vii aici si imi ti morale si stiu si ce este strategie dar niciodata nu am folosit strategia de las mai bine fantoma si mandru ca m-am batut pe 2 fronturi decat las si sa incep sa schimb orasele intre mine si colegul.Daca pierd un oras il pierd prin lupta si sunt mandru de asa ceva,dar niciodata nu il cedez la colegul ca sa ma scape de revolta.Ai venit sa-mi vorbesti de catei?Care pe olimpia au facut toate aliantele academii,nu mai pupa atata in cur ca pupincuristi/pupincuriste am intalnit de cand ma joc grepolis si gingira a crezut in mine ca stie ce imi poate mintea si da am dezamagit-o acum cu decizia pe care am luat-o dar ma voi revansa in fata ei.Si ma consider superior celor care comenteaza ampulea cum a facut vand sunete.Si lasa alianta mea cum a fost ea de cacat,cum a fost de cacat ne-am batut si cu caini si cu pretorieni si totusi mereu am replicat cu cate un oras luat,pacat ca cineva a sters alianta ca te puteai uita pe grepolife sa vezi cate orase am luat de la caini si academiile lor si cate am pierdut.Eram pe + si vezi ca jucatori aia din top care au fost la mine vor face diferenta in aliantele in care au plecat si momentan nu mai joc grepolis dar cand o sa apar pe o lume cum i-am zis si lui vand sunete asa voi proceda si cu tine o invitatie in privat si acolo imi poti demonstra cine esti matale,pana atunci eu zic sa-ti vezi de pensie.Si lasa-ma pe mine cel mai mare looser (nu luser) ca sunt mandru ca sunt si asa,stiu sa si pierd nu doar sa castig.De cand cu immortals ai aparut pe lumea asta,ai fost adusa pe post de avocat,pe post de vocea publicul?Asa bine esti platita?Fiecare om este in stare sa judece,sa-si spuna parerea pentru ca dasta exista pe lumea asta dar am uitat ca esti o baba cloanta si esti la fel ca tatale de la coltul strazi doar sa barfesti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Era saracul stephan cu noi pe insula il tineam non stop in revolte si el "mare jucator" ce este si se lauda ca ne da cu grepolisul in cap schimba orasele cu colegi ca sa scape de revolta si dupa lua un oras de la un inactiv si se dadea jucator.Sunt satul de dastia mai bine pe ro jucam cu toti farmvilla si aia e
 

DeletedUser16184

Guest
Uitati cu cine se batea renegatii,oameni erau cu multicont si statea unu la altu pe cont si se dadeau mari jucatori si ala plange ca fug jucatori din renegatii la ei,aia le vor face diferenta in 54.Si astia din pretorieni,renegatii nu si-au luat bataie a fost vina mea ca am recrutat in stanga si in dreapta dupa ce m-am separat din immortals si am luat toate dormezele de acolo si pe aia i-ati cucerit voi si ati intrat pe insulele noastre.Un oras nu ati luat de la un jucator activ din renegatii terminati-va cu comentari ca sunteti jucatori si ca aveti .... mai mare decat alti,pe urmatoarea lume de revolta sper sa ne regasim aceleasi aliante si vom vedea atunci cine pe cine.Si daca pretorieni sunt o alianta mare de ce ati facut pact cu cracile?Ca sa dati in saraci caini care sunt vai mama lor le dau band cu jocul in cap si acum incearca sa se refugieze pe 54 poate asa vor mai avea si ei o sansa
 

Atașamente

  • Screenshot_63.png
    Screenshot_63.png
    119,5 KB · Vizualizări: 26
  • Screenshot_64.png
    Screenshot_64.png
    15,9 KB · Vizualizări: 25
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8148

Guest
hai ma ragee ca esti praf ti-ai batut joc de alianta respectiva puteai pur si simplu sa, cedezi orasele la colegii tai . dar tu in schimb ce ai facut? inceput nou ...
si legat de schimb de orase care e problema ta ???? ca face schimb de orase??? nu iti convine dute joaca farmvile
Te-ai mai legat de stefan ca. nuj ce nuj ce .... dar pana una alta vezi ca e locu 1 la luptatori , fara simturi ...
nu ai un argument bun dar in schimb comentezi aiurea Imi este rusine de persoana ta :)))))))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Are dreptate stamate,dupa ce ii spargeam permanentul de pe orase ceda din orase,daca ati ajuns sa va laudati pentru ca schimbati orase intre voi imi pot da seama ce fel ati ajuns,sunteti doar niste javre disperate.Si lasa ca daca mie nu-mi este rusine de cine sunt pe tine nici nu ar trebuie sa te intereseze de mine:) .Pe phi isi bateau CLA p...a de voi si acum sunteti mari jucatori toti catei,in fine v-am zis pe o noua lume de revolta voi lua jucatori de baza care au ajuns pe la voi si pretorieni si va astept acolo
 

stamatecostica

Membru activ
Pai cum ar vrea ei să câștige o lume ?.Daca nu pot ,pun in aplicare orice mijloace, mai bine sa le spun ,,strategii,, hahhaha, de tot rahatul :)))
 
Ultima editare:

DeletedUser16184

Guest
Lasa-i stamate nu uita racnem este in top 3 lideri all time,ar trebui sa le facem statuie lui stephan racnem vand sunete mari jucatori din caini,oricum de la noi luau bataie asa ca pot si ei sa rasufle usurat ca nu-si mai iau bataie asa de mare dar urat este ca tot va luati ati inceput sa faceti o alianta din 44 academie desi voi sunteti 55,aceeasi tactica de pe olimpia o aplica si aici si daca pierd orasele se mira ca de ce sunt prosti
 

DeletedUser16184

Guest
Cam asta era diferenta intre renegatii si caini infernului,daca si acum cu dovezi clare va laudati ca ne-ati batut sunteti chiar prea nesimtiti
 

Atașamente

  • Screenshot_138.png
    Screenshot_138.png
    58,7 KB · Vizualizări: 20

DeletedUser16184

Guest
Rezz chestia este ca ei nu aduc alti jucatori ci tot acelasi jucator ramane cu orasele alea li se sparge zidul si permanentul le bagam revolta si dupa aceea schimba orasele intre ei si ala isi ia inapoi orasul.Daca din 3 orase ramanea el cu un oras si celalalte 2 ajungea la alti da mai ziceam dar asa ramane o zi la unu si dupa ajunge la acelasi propietar si stii prea bine ca nu sunt fanul wild fangs bile in cur s.a.m.d dar aici are dreptate stamate
 

DeletedUser8148

Guest
mama dar. doar copii pe grepolis :)))? schimbati-va mentalitatea ... frate mai iesiti pe afara mai oxigenati-va creieru
 

DeletedUser16184

Guest
Te astept pe la constanta la o bere un hamsi si vorbim fata-n fata,contacteaza-ma in privat ca sa-ti las nr de telefon :)
 
Sus