Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser16535

Guest
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Baba Cloanta-sau...papusa(apropo,si Chaki era...papusa :) ) ? este ...in sok (stiu,sperati sa ramana asa,eventuial...sok mortal-pe Grepo,bineanteles).Ragee,aici ti-ai batut joc de cei care te-au urmat !Parerea mea.A fi lider,nu este un privilegiu-deloc,eate o obligatie ,o obligatie fata de cei care au crezut in tine !Nu-ti pui palma-n cur-cum spunea bunica,si pleci !Esti lider,ai in primul rand responsabilitati,obligatii fata de cei care te-au urmat,care au crezut in tine.Te vei revansa ??? Cum ???Cum cand aici,pe lumea asta,ai facut ce ai facut ?.Cati fraieri vei mai gasi sa creada in tine ???Cand,le-ai aratat ca daca dai de greu,dispari ?.
Esti jucator bun.Dar....
Spor si numai bine.
 

DeletedUser16184

Guest
Offffff ai sa vezi pe urmatoarea lume,oameni de baza m-au inteles.Fiecare om are o parere si nimeni nu-l omoara daca si-o spune :)
 

DeletedUser16510

Guest
Se pare ca pe urmatoarea lume voi avea un nou adversar
 

DeletedUser15246

Guest
Offffff ai sa vezi pe urmatoarea lume,oameni de baza m-au inteles.Fiecare om are o parere si nimeni nu-l omoara daca si-o spune :)

Fiecare are dreptul la opinie , dar conteaza modul in care si-o expune. Tu unul duci lipsa de caracter , asta am remarcat din toate operele tale scrise aici , dupa nici o lume jucata cu noi ( din ce-am dedus ) ai caracterizat o alianta intreaga , ca fiind de cacat ? Iar legat de strategiile noastre , atat timp cat merg si sunt permise , nu vad care e problema , ca unora nu le place modul nostru de joc , ca le suntem antipatici , asta e cu totul alta mancare.

Nu o spun din rautate , cum probabil te-ai exprimat tu la adresa cainilor , dar sper sa vina toata lumea de la care ai asteptari , cu tine pe o lume noua , chiar daca joaca cainii sau nu , pana la urma un grup format din anturaje , nu o sa tina.
 

DeletedUser16184

Guest
Fiecare are dreptul la opinie , dar conteaza modul in care si-o expune. Tu unul duci lipsa de caracter , asta am remarcat din toate operele tale scrise aici , dupa nici o lume jucata cu noi ( din ce-am dedus ) ai caracterizat o alianta intreaga , ca fiind de cacat ? Iar legat de strategiile noastre , atat timp cat merg si sunt permise , nu vad care e problema , ca unora nu le place modul nostru de joc , ca le suntem antipatici , asta e cu totul alta mancare.

Nu o spun din rautate , cum probabil te-ai exprimat tu la adresa cainilor , dar sper sa vina toata lumea de la care ai asteptari , cu tine pe o lume noua , chiar daca joaca cainii sau nu , pana la urma un grup format din anturaje , nu o sa tina.
Duc lipsa de caracter fata de cei de care ma doare undeva daia si vorbesc asa,cei apropiati ma stiu cum sunt si aia conteaza pentru mine nu celalalte aliante si nu este un grup format din anturaje ci din prieteni daca era un grup din anturaje nu aveam statisticele alea impotriva cainilor :) caini au profitat acum din cauza ca renegatii se bateau si cu pretorieni si pe partea aia nu aveam jucatori activi :)
 

DeletedUser14175

Guest
rage, iar latri? cica sa te vezi fata in fata :)) trebuie sa te aduca cineva cu macaraua si sa iti indrepti ochii aia ca nu esti cameleon sa te poti uita in doua locuri diferite in acelasi timp :)))
 

DeletedUser16649

Guest
Duc lipsa de caracter fata de cei de care ma doare undeva daia si vorbesc asa,cei apropiati ma stiu cum sunt si aia conteaza pentru mine nu celalalte aliante si nu este un grup format din anturaje ci din prieteni daca era un grup din anturaje nu aveam statisticele alea impotriva cainilor :) caini au profitat acum din cauza ca renegatii se bateau si cu pretorieni si pe partea aia nu aveam jucatori activi :)

ia hai lasa tu razboaiele astea man
Ti-ai abandonat propria alianta
 

DeletedUser16649

Guest
Gabry
Vii pe Delos
Sunt si vechi pirates si NWO combinati:))
 

DeletedUser16184

Guest
rage, iar latri? cica sa te vezi fata in fata :)) trebuie sa te aduca cineva cu macaraua si sa iti indrepti ochii aia ca nu esti cameleon sa te poti uita in doua locuri diferite in acelasi timp :)))
Uite bulangiule cum arat.Vezi poate dai si o laba la poza cu gagicamea ca cine te-ar vede pe tine nici daca i-ai plati nu te-ar fute.
 

Atașamente

  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    362,7 KB · Vizualizări: 33

DeletedUser16510

Guest
Sa vezi ce își ia bataie pe lumea noua de la the army of rome:)
 
Sus