Doar SPAM

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început

DeletedUser14175

Guest
Data viitoare sa nu mai aplice tactici de rahat impotriva aliantei mele :)
 

DeletedUser12202

Guest
Mai fug si eu de real si bantui pe aici-pe Grepo.
Si...inteleg,dar nu pricep,pricep dar nu...inteleg,deloc,lumea asta....
Sunt...dusmani declarati,ca aliante,habar nu am daca se mai si bat intre ei (sicer...nu cred )- am vazut miscari de...trupe,aliante(aliante facute sa fie,sa fie surse de orase,sa fie de...rahat,Nebunii sunt exemplu concludent,nu toti,unii se respecta ,din pct meu de vedere,curve pe Grepo-scuzati expresia,accept si banul,dar cineva mai trebuie si sa le spuna pe sleau ce sunt,ce fac ),penibil din pct.meu de vedere,,dar...toti ii au adversari pe...Caini.Toti ii ataca,din ce am observat.
Pe lumea asta,nu conteaza pactele,dusmanii,strategia tuturor este sa elimine Cainii.Toti ii ataca.Ma intreb,de ce nu au toti pact intre ei.Racnem,Cainii infernului,respect !Actiunile tuturor,contra voastra,arata cat de frica(nu stiu daca este cuvantul potrivit) le este de voi,ca va respecta ca adversar,ca...nu au loc de voi.Doar un adversar puternic impune un asa respect.Nu conteaza ce veti realiza aici in viitor,ati realizat ce nu a realizat nici o alianta pana acum : sa faceti un server intreg sa lupte contra unei aliate.Frica ...pazeste pepinaria.
 

DeletedUser16693

Guest
Excelent spus Arisan ! Nu se putea mai bine dar mai este ceva de adaugat la care am fost de fata si anume ca de cand lumea Calydon a inceput , am avut parte , in proportie de 75% numai de tradatori / spioni in academiile Cainiilor , iar dupa ce si-au facut treaba ( plini de mandrie ) s-au retras la alianta lor , nimic mai josnic ! Cat despre membrii band of brothers care trimiteau mesaje dupa ce lua cate un oras de genul : " ce faceti javrelor ? dormiti ? " , este foarte ...sa-i zicem de rahat , pentru ca , avand pna cu tot sv impotriva cainiilor ai si transpirat sa iei un oras . Sa nu mai zic de magariile facute de cativa membrii din band , zeci de atacuri puse la secunda de la acelasi om etc. In concluzie , Calydon a devenit o gluma si nimic mai mult , acum le tremura chilotii cum sa faca pactele sa nu cumva sa li se miste tronul , uns cu ...
 

DeletedUser14175

Guest
De preto nu stiti nimic? Cat de jalnici sunt si ei si liderii? Cum joaca oamenii cu multiconturi si injura in mesaje si se lauda ca ei au gold si refac tot atacul terestru pe care l ai spart cand ei erau off? Lider care iese ca vezi doamne s a certat cu X? Daca erau asa de tari nu umblau din prima saptamana dupa un pact cu o alianta solida. Sunt niste agarici care s au dezvoltat la adapostul unui pact cu bands si care luau orase cand li se facea alora mila de ei si le aruncau un os. O alianta de toata jena. Mai ramane sa se sparga conturi si Calydon devine un mini Chi.
PS. Bands, nu mai rupeti toate pactele? Ca prea plictisiti erati ... sau preto s a milogit sa pastrati pactul cu ei?
 

DeletedUser12202

Guest
Teipan,nu joci de o zi sau doua.Respect Cainii,sunt jucator vechi,respect ca nu au uitat ca este doar un joc,artat.Aveti acel grup compact,unit,sudat in timp,greu de egalat,pt.asta atata...unitate contra voatra.Aveti academii,unii cozide topor,unii,incantati sa joace cu voi.Aici va trebuie timp,rabdare,intelepciune.Un dram de incredere,un dram de...nebunie :).
 

nicol 10

Stie Tot
Teipan,nu joci de o zi sau doua.Respect Cainii,sunt jucator vechi,respect ca nu au uitat ca este doar un joc,artat.Aveti acel grup compact,unit,sudat in timp,greu de egalat,pt.asta atata...unitate contra voatra.Aveti academii,unii cozide topor,unii,incantati sa joace cu voi.Aici va trebuie timp,rabdare,intelepciune.Un dram de incredere,un dram de...nebunie :).
iti asumi anumite riscuri prin vorbele tale, unul dintre ele ar fi ca intr-o zi sa primesti un mesaj de gen:
Nu am nimic concret, am doar o rugaminte.. sa nu mai lauzi cainii...
Tu cu fiecare ocazie lauzi cainii pe forumul extern..
Intradev-ar sunteti uniti dar si ..... au fost si probabil inca sunt.. v-a facut fata atata timp desi este o alianta noua aparuta pe lumea asta ... si voi alianta veche...
 

DeletedUser16693

Guest
Arisan , eu inca nu ma pot mandri cu faptul ca fac parte din familia Cainii Infernului , prima data i-am vazut pe calydon pentru ca ultima lume pe care am jucat a fost Epsilon si de atunci pana acum am luat o pauza , de asemenea au respectul meu deosebit pentru reusite .
 

DeletedUser15336

Guest
Mai fug si eu de r
eal si bantui pe aici-pe Grepo.
Si...inteleg,dar nu pricep,pricep dar nu...inteleg,deloc,lumea asta....
Sunt...dusmani declarati,ca aliante,habar nu am daca se mai si bat intre ei (sicer...nu cred )- am vazut miscari de...trupe,aliante(aliante facute sa fie,sa fie surse de orase,sa fie de...rahat,Nebunii sunt exemplu concludent,nu toti,unii se respecta ,din pct meu de vedere,curve pe Grepo-scuzati expresia,accept si banul,dar cineva mai trebuie si sa le spuna pe sleau ce sunt,ce fac ),penibil din pct.meu de vedere,,dar...toti ii au adversari pe...Caini.Toti ii ataca,din ce am observat.
Pe lumea asta,nu conteaza pactele,dusmanii,strategia tuturor este sa elimine Cainii.Toti ii ataca.Ma intreb,de ce nu au toti pact intre ei.Racnem,Cainii infernului,respect !Actiunile tuturor,contra voastra,arata cat de frica(nu stiu daca este cuvantul potrivit) le este de voi,ca va respecta ca adversar,ca...nu au loc de voi.Doar un adversar puternic impune un asa respect.Nu conteaza ce veti realiza aici in viitor,ati realizat ce nu a realizat nici o alianta pana acum : sa faceti un server intreg sa lupte contra unei aliate.Frica ...pazeste pepinaria.
Vorbesti in necunostinta de cauza SImo, Calydon a inceput asa :

Aliante:
Cainii
band
pretorienii - astia nu voiau pacte la inceput
the end
the reapers
super squad
royal reborn
toti pe o craca - astia nu voiau pacte la inceput

Pacte: Band + The end + The reapers.
Dupa care a facut Racnem ce a facut de s-au rupt aceste pacte si era toata harta vs Band !!! SI TINETI MINTE, RACNEM VOIA SI CU PRETORIENII
EDUARDDEMOLATORUL POATE CONFIRMA SPUSELE MELE.

Cainii + the end + the reapers + super squad + royal reborn.

Dupa care si-a dat seama jucatorii ca sunt fraieriti si au intrat prin band , prin toti pe o craca, prin pretorienii deoarece au realizat ca nu e bine sa fie toata harta vs o alianta.

Acum harta sta cam asa : Pretorienii + band + toti pe craca vs Cainii infernului + never give up + the army of rome(chiar lupta si vs caini, au un dusman comun cu cainii .. acesta fiind PRETORIENII )

de spqr nu stiu nimic .
 

DeletedUser14175

Guest
Vorbesti in necunostinta de cauza SImo, Calydon a inceput asa :

Aliante:
Cainii
band
pretorienii - astia nu voiau pacte la inceput
the end
the reapers
super squad
royal reborn
toti pe o craca - astia nu voiau pacte la inceput

Pacte: Band + The end + The reapers.
Dupa care a facut Racnem ce a facut de s-au rupt aceste pacte si era toata harta vs Band !!! SI TINETI MINTE, RACNEM VOIA SI CU PRETORIENII
EDUARDDEMOLATORUL POATE CONFIRMA SPUSELE MELE.

Cainii + the end + the reapers + super squad + royal reborn.

Dupa care si-a dat seama jucatorii ca sunt fraieriti si au intrat prin band , prin toti pe o craca, prin pretorienii deoarece au realizat ca nu e bine sa fie toata harta vs o alianta.

Acum harta sta cam asa : Pretorienii + band + toti pe craca vs Cainii infernului + never give up + the army of rome(chiar lupta si vs caini, au un dusman comun cu cainii .. acesta fiind PRETORIENII )

de spqr nu stiu nimic .
Omulet, lauzi degeaba şleata de golani numita preto. Au alergat primii dupa pact cu cainii si le a zis racnem sa astepte sa se stabilizeze harta. O alinata care a preferat sa aiba spioni in academiile câinilor, sursa concreta, sa aiba multiconturi si sa intre intr un nucleu doar cu ajutorul lor, sa injure ca niste golani dupa ce ii ataci si sa ameninte ca fac si dreg, iar ca tu esti un paduche si el are gold cat pentru toate aliantele de pe calydon. Iar jon.snow, marioneta, sta si se uita si nu ia atitudine.
Pai am avut un caz similar cu injuraturi din partea unui caine, racnem a luat masuri ... ca nu i a convenit aluia ce i a zis racnem, partea a doua ...
 

DeletedUser14175

Guest
In plus scuza lui jon e ca vezi doamne are vechime ... pai daca el e smecher doar acum cand se face totul instant, daca in 2010 era ferma, asta nu inseamna ca e jucator cu vechime ce drq ...
 

DeletedUser15336

Guest
Omulet, lauzi degeaba şleata de golani numita preto. Au alergat primii dupa pact cu cainii si le a zis racnem sa astepte sa se stabilizeze harta. O alinata care a preferat sa aiba spioni in academiile câinilor, sursa concreta, sa aiba multiconturi si sa intre intr un nucleu doar cu ajutorul lor, sa injure ca niste golani dupa ce ii ataci si sa ameninte ca fac si dreg, iar ca tu esti un paduche si el are gold cat pentru toate aliantele de pe calydon. Iar jon.snow, marioneta, sta si se uita si nu ia atitudine.
Pai am avut un caz similar cu injuraturi din partea unui caine, racnem a luat masuri ... ca nu i a convenit aluia ce i a zis racnem, partea a doua ...
Bine.
Atunci laud doar bands si toti pe o craca. Ei sunt aliante noi si desi sunt aliante noi, fac fata cu brio cainilor fara a avea spioni sau alte cele. Cainii desi este alianta veche, le face fata cu greu la band si toti pe craca.
 

DeletedUser14175

Guest
Sa fim seriosi ca informatiile circula. Ca are preto spioni, pana la urma ati aflat si voi ... am zis si mai sus ca stiu 100% un om din preto care a avut spion in caini ...
 

DeletedUser12202

Guest
Vorbesti in necunostinta de cauza SImo, Calydon a inceput asa :

Aliante:
Cainii
band
pretorienii - astia nu voiau pacte la inceput
the end
the reapers
super squad
royal reborn
toti pe o craca - astia nu voiau pacte la inceput

Pacte: Band + The end + The reapers.
Dupa care a facut Racnem ce a facut de s-au rupt aceste pacte si era toata harta vs Band !!! SI TINETI MINTE, RACNEM VOIA SI CU PRETORIENII
EDUARDDEMOLATORUL POATE CONFIRMA SPUSELE MELE.

Cainii + the end + the reapers + super squad + royal reborn.

Dupa care si-a dat seama jucatorii ca sunt fraieriti si au intrat prin band , prin toti pe o craca, prin pretorienii deoarece au realizat ca nu e bine sa fie toata harta vs o alianta.

Acum harta sta cam asa : Pretorienii + band + toti pe craca vs Cainii infernului + never give up + the army of rome(chiar lupta si vs caini, au un dusman comun cu cainii .. acesta fiind PRETORIENII )

de spqr nu stiu nimic .
Ai uitat Immortals(eu nu) si ce s-a intamplat cu ei,nu erau ...chiar nimeni,dar....a avut cine se ocupa de ei sa-i ...desfiinteze.Eu nu-i uit, au fost de la inceput.
Am spus,este o lume ciudata,o lume care lupta impotriva a ce fost Grepo la inceput : unitate,comunicare,prietenie.Virtualul,intr-un fel sau altul,copiaza realul.Nu conteaza cum castigi,important este sa castigi !nu conteaza ca a murit capra mea,bine ca a murit si a vecinului !nu mai avem respect-fata de noi in primul rand,nu mai avem principii,nu mai avem caracter.Castigul,prin orice mijloace,el conduce.Eu...sunt doar un spectator,atat.Imi spun parerea-strict parerea mea si sper,ca la un moment dat,adevaratii jucatori,sa revina jocul joc.Sa impuna jocul joc,sa se respecte dincolo de interese,dincolo de coronite,sa joace cu respect fata de adversari-toti suntem colegi de grepo,sa....In fine,aberez :).Cum spunea cineva : nebunule,vrei o lume normala ?:).
 

DeletedUser15336

Guest
Ai uitat Immortals(eu nu) si ce s-a intamplat cu ei,nu erau ...chiar nimeni,dar....a avut cine se ocupa de ei sa-i ...desfiinteze.Eu nu-i uit, au fost de la inceput.
Am spus,este o lume ciudata,o lume care lupta impotriva a ce fost Grepo la inceput : unitate,comunicare,prietenie.Virtualul,intr-un fel sau altul,copiaza realul.Nu conteaza cum castigi,important este sa castigi !nu conteaza ca a murit capra mea,bine ca a murit si a vecinului !nu mai avem respect-fata de noi in primul rand,nu mai avem principii,nu mai avem caracter.Castigul,prin orice mijloace,el conduce.Eu...sunt doar un spectator,atat.Imi spun parerea-strict parerea mea si sper,ca la un moment dat,adevaratii jucatori,sa revina jocul joc.Sa impuna jocul joc,sa se respecte dincolo de interese,dincolo de coronite,sa joace cu respect fata de adversari-toti suntem colegi de grepo,sa....In fine,aberez :).Cum spunea cineva : nebunule,vrei o lume normala ?:).
BINE PUNCTAT.
CASTIGUL PRIN ORICE MIJLOACE CONDUCE ! BINE PUNCTAT SIMO.
CAINII AU VRUT LA INCEPUT SA CASTIGE FACAND PACT CU TOATA HARTA, ACUM S-A INTORS 3 ALIANTE PUTERNICE PRECUM BAND , PRETO SI TOTI PE CRACA VS CAINII. DECI DA, CASTIGUL CONTEAZA. NU MAI CONTEAZA MIJLOACELE.
 

DeletedUser12202

Guest
BINE PUNCTAT.
CASTIGUL PRIN ORICE MIJLOACE CONDUCE ! BINE PUNCTAT SIMO.
CAINII AU VRUT LA INCEPUT SA CASTIGE FACAND PACT CU TOATA HARTA, ACUM S-A INTORS 3 ALIANTE PUTERNICE PRECUM BAND , PRETO SI TOTI PE CRACA VS CAINII. DECI DA, CASTIGUL CONTEAZA. NU MAI CONTEAZA MIJLOACELE.
Cred ca nu stii povestea lumii chiar de la inceput.Immortals a fost spuberata pt.ca avea pact cu...Cainii,poate singurul pact pe bune.
Despre ce vorbesti ???
Nu uit un anumit mesaj : "RAGEE. pe 04.06.18 la ora 20:34
tu nu intelegi un lucru o sa dispareti voi o sa dispara caini singurele aliante ramanem noi cracile band si preto,ultimele 2 au pact cracile au vrut pactul cu noi ca sa fie o lupta dreapta 2v2 "
" noi " fiind Renegatii !!!! "
Despre ce vorbesti ?Cine cu cine are pacte ?Cine contra cui ?
Din ...greseala,am intrat aproape de la inceputul lumii(de,revolta,am inceput pe lume cu revolta,in memoriam Eta am intrat aici.Am ceva...experienta pe Grepo-as prefera sa nu o am,nu-mi spune : Cainii au vrut pact cu toata harta !.Fratiut,unii stiu ce s-a intamplat aici,de la inceput,din greseala..Poti influenta neavenitii,nu...fosilele.Cine a vrut,cine a facut,pact cu toata harta ???
Si nu neglija Nebunii !Lider de cacat !Imi da mesaj : ca sa facem,sa dregem,sa fim anti Band,a doua zi nu mai exista,sunt academie Band !Despre ce vorbim ???
Si nu mai comentez,sunt un pic...turata,nu tin sa stationez la...Caracal .
 
Ultima editare de un moderator:

Rareshhh

Membru activ
Band ăștia-s niste nesimțiți
Joaca cu fake-uri, cu spioni, cu pacte multe, n-ai văzut așa ceva.
Oare ce au mai făcut?:eek:
In schimb câinii, cei mai tari, mereu au jucat singuri împotriva tuturor, nu au avut niciodata academii, nu baga gold, sunt familiști, nu au spioni, pâinea lui Dumnezeu, nu alta. Peste tot sunt iubiți. Respect lor
 

DeletedUser14175

Guest
Band ăștia-s niste nesimțiți
Joaca cu fake-uri, cu spioni, cu pacte multe, n-ai văzut așa ceva.
Oare ce au mai făcut?:eek:
In schimb câinii, cei mai tari, mereu au jucat singuri împotriva tuturor, nu au avut niciodata academii, nu baga gold, sunt familiști, nu au spioni, pâinea lui Dumnezeu, nu alta. Peste tot sunt iubiți. Respect lor
Ce ar face unii din bands si preto fara alarma cea de toate zilele? Sau fara instanturi? N ar face nimic, caci ar fi ferme :))))
 

DeletedUser14175

Guest
Preto alianta puternica? Goldul nu te face o alianta puternica. Multicontul nici atat. Ei sunt o alianta puternica la injurat si la a se crede superiori. La a rupe pna uri facut cu spqr. La asta sunt ei buni.
BINE PUNCTAT.
CASTIGUL PRIN ORICE MIJLOACE CONDUCE ! BINE PUNCTAT SIMO.
CAINII AU VRUT LA INCEPUT SA CASTIGE FACAND PACT CU TOATA HARTA, ACUM S-A INTORS 3 ALIANTE PUTERNICE PRECUM BAND , PRETO SI TOTI PE CRACA VS CAINII. DECI DA, CASTIGUL CONTEAZA. NU MAI CONTEAZA MIJLOACELE.
 

DeletedUser12202

Guest
Band ăștia-s niste nesimțiți
Joaca cu fake-uri, cu spioni, cu pacte multe, n-ai văzut așa ceva.
Oare ce au mai făcut?:eek:
In schimb câinii, cei mai tari, mereu au jucat singuri împotriva tuturor, nu au avut niciodata academii, nu baga gold, sunt familiști, nu au spioni, pâinea lui Dumnezeu, nu alta. Peste tot sunt iubiți. Respect lor
Admir ironia fina(nu-i chiar asa ...matase naturala,dar are calitate).
Dar,cum spunea poetul : nu-i nimeni drac si nimeni sfant.
Voi nu ati inteles : nu contest Band,deloc-au jucatori f.buni,de calitate,,detest jocurile facute inainte de a incepe...lumea ,magariile-pt ca eu asa vad de ex.jocul celor care au rupt Immortals si au devenit Renegatii,al Nebunilor(nu sunt singurele exemple pe care le pot da).Implicit ii...detest un pic(mai mult) pe cei care au profitat de asta,care au detreminat asta,care au crescut cu asta.Asta sunt !Poate am vazut prea multe :(aAliante facute ca sursa de orase pt.potentii lumii,etc,etc,etc.).
Imi spun parerea si...atat.Probabil nu ma pot adapta la...subtilitatile jocului de...culise,probabil sunt prea ...incuiata pt noul stil de joc de pe Grepo.Asta nu inseamna sa nu imi doresc mai mult : un joc curat,corect.Dar...vorbaunui mare dramaturg : nebunule,vrei dreptate ???
 
Sus