Distinctia trisorul serverului

  • Autor subiect DeletedUser3964
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
Eu nu inteleg ce va agitati :0,va ramane cu un cont la alegere,pariati ca va fi bandrei72?..hahahahah cel mic..pe locul 683...cu ce il ajuta sau il deranjeaza ca il pierde?
adevarul adevarat ca sunt unii care fac tikete pe tot ce misca,poate poate..mai cade unul....cam ...nu stiu cum sa zic...:D
 

DeletedUser10350

Guest
pe admini ii rog sa mi spuna regulamentul strict cum e...nu interpretabil dupa cum bate vantul ...fiecare admin sa nu aiba notiuni care sa i puna in situatia sa mi interpreteze mie sau altor jucatori regulamentul dupa cum doresc ei. Cand e vorba ca cineva sa bage niste bani si voi sa l privati de acest drept doar pe baza de interpretari, sau ca anumiti admini se dau cococi in fata unor tipe nu au o imagine de "cumintele", ci doar de "spanchie"...si se stie el la cine ma refer. da te cocos si iti demonstrez ca tu vei pierde si vei face pace...
si nu va mai legati de Clanul, conducerea chiar mereu ne a spus sa ne vedem de treaba si sa nu intram si in contre cu altii...nu ma respectati pe mine, dar Tibi, Bobo, Carla, Cosmin, Virgil, Dan si multi alti colegi respectatii. lasati prostia asta de a turna mereu...eu cu ce am fost trisor? luati dex ul si vedeti unde ma "regasiti:...nu mi am insusit absolut nici un avantaj, chiar si Clanul nu a beneficiat. dar na...nu stiu care sunt criteriile voastre sa fiti admini, ce studii aveti...dar sigur sunt multi care intra pe conturile noastre (ma refer la conturile din Clan, Deathrow, Bones) si ne vand pt.un pupic. Asa e adminule (stie el care e). si ii pot dovedi din anumite mesaje private, dar cam daram din imaginea adminilor asa zisi curati. si vreau sa mi aduceti argumente destul de solide in sensul ca am trisat si in urma acestui gest eu sau alianta mea a beneficiat cu ceva. va sp[un ca nu va aparati cu "gold"...va trebuiesc niste banuti...asa ca fiti corecti...mai ales adminii aia care intra acum pe anumite conturi ca sa vanda timpii minunilor din Clan, Deathrow, Bones. O seara placuta si...sa nu se forteze nota..sunt extrem de multe greseli ale unor admini in conversatiile lor pe privat, fb, skype, whatssAPP, VIBER. vA PUPA ALINTATUL...si sper sa va abtineti de la orice comentarii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
pe admini ii rog sa mi spuna regulamentul strict cum e...nu interpretabil dupa cum bate vantul ...fiecare admin sa nu aiba notiuni care sa i puna in situatia sa mi interpreteze mie sau altor jucatori regulamentul dupa cum doresc ei. Cand e vorba ca cineva sa bage niste bani si voi sa l privati de acest drept doar pe baza de interpretari, sau ca anumiti admini se dau cococi in fata unor tipe nu au o imagine de "cumintele", ci doar de "spanchie"...si se stie el la cine ma refer. da te cocos si iti demonstrez ca tu vei pierde si vei face pace...
si nu va mai legati de Clanul, conducerea chiar mereu ne a spus sa ne vedem de treaba si sa nu intram si in contre cu altii...nu ma respectati pe mine, dar Tibi, Bobo, Carla, Cosmin, Virgil, Dan si multi alti colegi respectatii. lasati prostia asta de a turna mereu...eu cu ce am fost trisor? luati dex ul si vedeti unde ma "regasiti:...nu mi am insusit absolut nici un avantaj, chiar si Clanul nu a beneficiat. dar na...nu stiu care sunt criteriile voastre sa fiti admini, ce studii aveti...dar sigur sunt multi care intra pe conturile noastre (ma refer la conturile din Clan, Deathrow, Bones) si ne vand pt.un pupic. Asa e adminule (stie el care e). si ii pot dovedi din anumite mesaje private, dar cam daram din imaginea adminilor asa zisi curati. si vreau sa mi aduceti argumente destul de solide in sensul ca am trisat si in urma acestui gest eu sau alianta mea a beneficiat cu ceva. va sp[un ca nu va aparati cu "gold"...va trebuiesc niste banuti...asa ca fiti corecti...mai ales adminii aia care intra acum pe anumite conturi ca sa vanda timpii minunilor din Clan, Deathrow, Bones. O seara placuta si...sa nu se forteze nota..sunt extrem de multe greseli ale unor admini in conversatiile lor pe privat, fb, skype, whatssAPP, VIBER. vA PUPA ALINTATUL...si sper sa va abtineti de la orice comentarii.

Capra cufurita coada sus ridica.
Sa inteleg! Prin prizma eventualelor greseli ale altora, ale tale sunt declarate nule. Cam asta incerci incerci tu acum sa sustii si ca sa fie ridicolul maxim o ridici la fileu si pe aia cu goldul care ar trebui sa iti aduca un statut preferential fata de alti jucatori.
Si inca ceva, inainte de a admonesta pe ceilalti ca aduc acuze nefondate asupra unor oameni cinstiti, incearca sa nu ii mai dezonorezi tu, caci legile scrise si nescrise spun ca atunci cand te afli in compania unui infractor (de orice tip ar fi el) si o accepti, te numesti complice.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,ati uitat ca atunci cand a aparut jocul s-a vrut in primul rand de socializare.Cand vad socializarea de aici...ma zbarlesc.
Si am o nedumerire : daca al doi-lea cont nu aduce nici un avantaj(!!!)jucatorului sau aliantei,de ce se face (nu iau in calcul goldul primit daca se ajunge la xx pct,nici faptul ca poate fi cucerit de colegi in zona strategica,nici faptul ca poate fi spion la adversari - astea nu sunt...avantaje :( ) ???
Dragilor,sunteti jucatori cu experienta,multi,f.multi,fosile pe Grepo !De ce va este greu sa jucati ca la inceput (facilitatile si smecheriile nu le-au inventat noobii,ci cei cu vasta experienta!)???E usor sa aruncam pisica moarta in ograda adminilor !Sunt si ei oameni,cu + si -.Dar voi,daca va respectati,toti jucatorii grei al Grepolis-ului,de ce nu jucati in spiritul si litera legii ???De ce nu jucati ca la inceput ?curat?.Nu adminii au corupt jocul,parerea mea,voi l-ati corupt !joci pe o lume,pt.ce ai nevoie de 2 conturi sau mai multe ???Stiu unde este logica si placerea unora,placere...bolnava,zic eu,dar...unde este jocul si gasca adevarata cu care joci ?Unde este placerea ???Sunt mai potent!!!!wow!!!traiasca goldul,traiasca tupeul !Pleaca jucatorii buni si joaca pe extern ! Va mirati ?Acolo nimeni nu spune :ai vazut atat gold pe un cont ?Sunt cel mai bun pt.ca bag gold la greu !Toti aruncati cu pietre in curtea adminilor,dar uitati ceva : e mai usor sa vezi paiul din ochii altuia,decat barna din ochii tai !
In alta ordine de idei,aici,pe forum,as vrea sa vad veselie,nu muschi incordati la max,gen : deltoidul meu e mai decat pectoralul tau !
Alintatule,ai avut 2 conturi ?Ciocul mic si joc de glezana.Ma gandesc ca esti frustrat,altii au mai multe.Si eu sunt frustrata !Joc doar cu unul !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10350

Guest
Arisan maica, ciocul mic in fata mea. iar cu jocul de glezne sigur asta faci de cand ai inceput sa joci Grepolis. pana una alta...dupa nickul tau de joc imi dau seama cat de frustrata esti .... Crezui ca esti Brad Pitt, dar na...tu stii ce esti de fapt. Si mars la somn.

- - - Actualizat - - -

asa si...unde ma alfu eu? sigur stii ce mi scrie referitor la banarea mea,nu? folosesc acelasi comp. din moment ce e declarata conexiunea, din moment ce intre ambele conturi nu se pot crea avantaje de partea unuia, si chiar jocul nu permite asta...unde e trisarea? raspunsul vostru care e: daca eram intr o camera de camin si eram 2 colegi..fiecare cu contul sau...conexiune declarata...unde e problema? uimiti ma cu raspunsul vostru genial si sa vad daca e asa. eu nu vad absolut nicaieri problema banului meu. hai bagati mare si sa vedem regulamentul. nu mai mergeti dupa interesele altora sau sa ne masuram muschii. cititi motivul banului pt.mine si apoi aratati mi punctul din regulament. dar daca nu apare? atunci cum de va permite ti sa banati pe invocarea din senin a unui asa zis caz de "coruptie"?
 

DeletedUser9563

Guest
Mai lupi ati putea macar pe o lume sa jucati fara sa trisati?Zicea cineva pe aici ca stie cine i-a facut raport.Sa zica atunci cine crede el ca a facut raport.Nimeni nu respecta niste cistigatori ai unei lumi care triseaza.

12644957_1082257608461510_7441655930618763549_n.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
DAca ii vei respecta pe cei care nu triseaza,ipotetic vorbind(nu exista cu siguranta),cum vei face? le aduci osanale,le vorbesti cu dumneavoastra,le inramezi foto de profil si le pui pe raft langa poza cu soacra?ah?:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
alintatule..ce facusi ma?ai scos conexiunea sa pompezi mai multe resurse la minune?cum ne mai gasim acum la bere...o sa creada lumea ca ai fost spionul meu...cat despre lista aia pusa cu respectul...mai taie din ea,multe jagardele se regasesc in lista
 

DeletedUser9563

Guest
Ba exista si unii care nu triseaza.

- - - Actualizat - - -

Odmm a fost deranjata de epitetele mele la adresa lupilor.
 

DeletedUser13911

Guest
Nu are nici o treaba odmm cu lupii,cel putin asa crd eu!
MAi mult,tu,vorbeai de aliante care castiga lumi,vorbeai de "lupii",da?CAre alianta ,nu are nici un trisor?Stii tu adevarul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9563

Guest
Am scris altceva decit Lupii in mesajul needitat si a modificat Odmm.Si da stiu aliante fara trisori.
 

DeletedUser7851

Guest
Stiti foarte bine ca nu mai joc de cativa ani. Singura lume pe care am jucat cu adevarat era lumea alfa. Imi pare rau sa va dezamagesc dar nu cunosc nici "lupi", nici "astronauti" si nici alte aliante. Pe forum trebuie pastrat un limbaj decent indiferent la cine se face referire. Regulamentul e acelasi indiferent din ce alianta e jucatorul.
 

DeletedUser14853

Guest
Penibila esti tu.Se vede de la o posta ce sa o cotesti atat.Asta e Romania ce tot o dam cu povesti.Yuizx asta e la a 2-a banare si tot neatacabil.Si e tot pt.multicont.Ce suntem orbi sau ce?

- - - Actualizat - - -

Din cauza voastra pleaca lumea de pe joc.Sunt 1000 de jucatori acum pe lume fata de 3-5k cati erau pe serverele mai vechi.

Ca sa stii si tu,banul nu e pt multicont,si nici pentru bot,deci te poti linisti .
okok.gif
 
Sus