Distinctia trisorul serverului

  • Autor subiect DeletedUser3964
  • Data de început

DeletedUser7589

Guest
tu ai intrat pe lumea asta special ca sa-ti exprimi simpatia fata de lupi? ai fost activ cat de cat sa vezi cat bones a fost banat pt multicont , intrarea pe alt cont etc? si daca din cauza activitati tale nu le-ai observat..trage un ochi la statistici si ce vezi din bones pe m35, putini au scapat fara un banut cat de cat...asa pt C.V.
deci tu asta barbarule..care esti unu mic si vb in numele unuia mai mare ( nu acuz..ca nu stiu sa fac ticket :))) ) ...cum s-ar zice...LASA-NE!!!

Prietene, ce sunt cuvintele astea? Nu ştiu dacă acuzaţia colegului se referea la lupi în mod special sau era o generalizare a ceea ce se întâmplă pe serverul românesc. Unul din primele lucruri pe care le-am făcut atunci când am revenit a fost să fac tichete jucătorilor pe care i-am suspectat. Şi am făcut atâtea tichete încât acum dacă aş mai face unul nici nu cred că l-ar mai lua cineva în considerare, altfel nu îmi explic de ce la vreo două luni am văzut jucător banat, semn clar că tichetul meu nu fusese verificat.
Colegul ţi-a spus un lucru cât se poate de clar: la noi trişatul nu e permis. Dacă primeşte ban atacabil, este cucerit intern. Este la voi în alianţă cineva care a primit atacabil şi a fost la interne. Intratul pe alte conturi? Am cunoştinţă de un singur caz. Un jucător care nici măcar nu a primit ban. E ceva vreme de când nu mai e printre noi.
Dealtfel, cred că jocul murdar de pe ro nu se datorează adminilor, nu se datorează jucătorilor, ci liderilor care tolerează aşa ceva. Liderilor care plimbă conturile de la unul la altul şi care deţin parolele a jumătate din alianţă. Şi alte nenumărate mizerii care fac jocul mai urât decât pot să îl facă toate schimbările comerciale care au creat dezechilibre nefireşti. Iar aici nu e doar problema lupilor. Este un obicei al serverului.
Eu măcar încerc să ţin ograda mea curată. Cât se poate. Nu pot să bag pe unul la interne că îmi spui tu că e multicont. Asta decid adminii, ei au instrumentele necesare. În ziua în care liderii nu vor mai fi atât de obsedaţi de glorie, când nu vor mai accepta compromisurile doar pentru că şi adversarii fac aceleaşi lucruri, vom regăsi bucuria jocului. Până atunci, vom arăta cu degetul unii către alţii şi toţi către admini.
 

DeletedUser

Guest
Dorule...ia intreaba.l pe tudy..de cate ori a fost el banat si gasca lui.iar despre barbarul..citestei profilul pe joc sa vezi daca aduce acuze directe catre lupi..sau cum spui tu in general.
 

DeletedUser9563

Guest
Inseamna ca te simti vizat ca acolo nu vad sa scrie ceva despre lupi.Si se pare ca adevarul doare.
 

DeletedUser

Guest
Doare fix in palarie...uite ca nu pot munci astazi asa de deprimat ma simt . Tu pana la urma ce cauzi la sectiunea asta ? Din moment ce nu ai nici o treaba cu harta...ajugand in 8 luni la un numar impresionant de puncte,orase ( aproape 6 )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7589

Guest
Dorule...ia intreaba.l pe tudy..de cate ori a fost el banat si gasca lui.iar despre barbarul..citestei profilul pe joc sa vezi daca aduce acuze directe catre lupi..sau cum spui tu in general.

Tudy a fost banat la început. Am avut o discuţie cu el şi a înţeles că trebuie să joace corect. Nu e cazul să faci afirmaţii nefondate, ca întemeietor cred că văd mai bine decât tine cine e banat la mine în alianţă. În acest moment în cele trei alinţe BONES este un singur jucător banat, şi acela a fost de fapt un multicont al vostru, dovedit înainte de a fi banat, iar banul l-a primit în urma unui tichet făcut de noi.
Eu am venit aici cu 10 jucători, a trebuit să cern dintre cei de aici. Cine a învăţat lecţia că trebuie să joace corect, a rămas, cine nu, a plecat sau a fost cucerit intern.
În ce îl priveşte pe Barbarul, chiar dacă nu sunt de acord în totalitate cu profilul lui, nu îl pot cenzura.
Dacă vrei contre, ar fi cazul să numeşti vechi membri BONES care joacă incorect. Cum e la voi, de exemplu, Yuixz, un alintat sau bandrei.
 

DeletedUser9563

Guest
Am 8 orase pentru ca am facut o pauza si m-am reactivat pentru minuni.Din pacate timpul nu imi mai permite sa stau pe joc asa cum ar trebui.Si ca sa nu te mai simti vizat am sters aia de la profil.
 

DeletedUser

Guest
Vizat ma voi simti atunci cand vei vedea pe mine interdictie...bravo dorule..se pare ca ai putut cenzura pana la urma profilul.
 

DeletedUser16146

Guest
Si care a luat aurul? Tavi, slabule, pe unde umbli? Iesi la interval...
 
Sus