Distinctia trisorul serverului

  • Autor subiect DeletedUser3964
  • Data de început

slash26ro

Membru
Pai daca nu te-au informat ceilati colegi ai tai si cand am sanctionat eu.. asta e :) Vorbesti ca sa ai de ce vorbi.
O denumire de genul: "copii paraciosi" nu se sanctioneaza, asta daca te deruteaza datele. nelamurirea mea este: De ce ma provoci, daca te enervez?
mergi cu Domnu' ca esti din alt film.....nu merita sa-mi stric seara cu tine...vad ca-ti place matematica....radical din sanctiuni, radical din IQ-ul lui tavi(daca tot veni vorba)...
 

DeletedUser15210

Guest
haideti ... mutarea la topicul concursuri subiectul cu intelepciunea. Ca vad specimene foarte intelepte pe aici si poate ne dau vreo definitie pe acolo. Deja m-a luat durerea de cap cu ce e pe aici.
 

DeletedUser14965

Guest
tavi nu credeam ca esti chiar asa, nu stii sa pierzi bai baiatule asta e daca nu puteti sa fiti la nivelul lupilor incercati data viitoare.
va laudati ca invingeti la pas prin vocea lui stamatecostica da sa stiti socoteala de acasa nu e intocmai cu cea din piata in cazul de fata ce planuiesti nu poti aplica si pe campul de lupta numit grepolis

- - - Actualizat - - -

nothoinghere cand a fost banat si a pierdut atatea orase pentru ca nu trebuia sa primeasca ban atacabil nu a zis nimeni nimic despre asta dar acuma cand vedeti ca unora le merge bine va ganditi ce ar fii daca ar primii astia niste sanctiuni.
Cine nu invata sa piarda, nu va reusii niciodata sa castige.
 

DeletedUser12078

Guest
Ma baiatule da esti si tu luptator nu gluma.Stai in marea 63 unde nu bate nici vantul.Inca putin si ajungi in marea 0.
 

stamatecostica

Membru activ
Tu esti paralel cu jocu ,sincer :D.Vrei sa caut eu prin mesaje si sa-ti arat eu cum vorbea cu un coleg de-al meu ?.In locu tau mi-as da delete la cont ,daca habar nai nu comenta unde nu ai tu treaba

- - - Actualizat - - -

Ma baiatule da esti si tu luptator nu gluma.Stai in marea 63 unde nu bate nici vantul.Inca putin si ajungi in marea 0.

Daca i bagi o revolta sau vede 100 de atacuri se kk pe el
 

DeletedUser15210

Guest
Vezi ca eu pt "se kk pe el" mi-am luat ban 10-15 zile, ai grija costica :D
 

DeletedUser15210

Guest
Nu, cred ca regulamentul se apluca la fel, de catre roscata ;)
 

stamatecostica

Membru activ
Nu, cred ca regulamentul se apluca la fel, de catre roscata ;)

smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser14965

Guest
stamate eu zic sa ti vezi de treaba ta si concentreazate pe obtinerea coronitei ca m ai ai de asteptat .
Si tu bai smechere olinosul sau cum te cheama nu e treaba ta unde activez eu asa a fost sa fie eu zic sa va vedeti de minunile voastre ca sunteti cam in urma.......
 

DeletedUser6312

Guest
tavi nu credeam ca esti chiar asa, nu stii sa pierzi bai baiatule asta e daca nu puteti sa fiti la nivelul lupilor incercati data viitoare.
va laudati ca invingeti la pas prin vocea lui stamatecostica da sa stiti socoteala de acasa nu e intocmai cu cea din piata in cazul de fata ce planuiesti nu poti aplica si pe campul de lupta numit grepolis

- - - Actualizat - - -

nothoinghere cand a fost banat si a pierdut atatea orase pentru ca nu trebuia sa primeasca ban atacabil nu a zis nimeni nimic despre asta dar acuma cand vedeti ca unora le merge bine va ganditi ce ar fii daca ar primii astia niste sanctiuni.
Cine nu invata sa piarda, nu va reusii niciodata sa castige.
Tu de unde scoti ideile astea deosebit de inteligente, ti le sopteste cineva in casca? Statisticile nu inseamna nimic pentru tine? Noi cucerim orase de la lupi iar ei se cuceresc intre ei, unde e bataia pe care ne-o servesc? :))))
 

DeletedUser3964

Guest
tavi nu credeam ca esti chiar asa, nu stii sa pierzi bai baiatule asta e daca nu puteti sa fiti la nivelul lupilor incercati data viitoare.
va laudati ca invingeti la pas prin vocea lui stamatecostica da sa stiti socoteala de acasa nu e intocmai cu cea din piata in cazul de fata ce planuiesti nu poti aplica si pe campul de lupta numit grepolis

- - - Actualizat - - -

nothoinghere cand a fost banat si a pierdut atatea orase pentru ca nu trebuia sa primeasca ban atacabil nu a zis nimeni nimic despre asta dar acuma cand vedeti ca unora le merge bine va ganditi ce ar fii daca ar primii astia niste sanctiuni.
Cine nu invata sa piarda, nu va reusii niciodata sa castige.
nu inteleg..ce sa pierd?
 

DeletedUser10350

Guest
;)) deci cum a inceput Tavi, a raspuns Anna..si altii au dus in extremis subiectul. Stamatecostica...maica cu cine facusi romana? cu femeia de serviciu? esti total de dinafara maica...varza.
cat despre acuzele la adresa Annei..eu sunt unul certat cu ea, chiar daca a fost colega noastra, dar niciodata nu a tinut cont de asta. cum se face ca nu a tinut cont de mine sau alti colegi din Clan..si am fost penalizati? in rest, nu ma bag in discutiile lui Tavi cu Anna, cat si a altor jucatori din Deathrow.
apropo...o intrebare doar pt.jucausa de 2Kinky4u...zici ca ne luati orase si noi ne cucerim numai intern? poate asa o fi...dar maica...daca nu ati avea pact cu cainii, bones, pretorienii si celelalte aliante...oare tu mai ai tupeul sa ataci sau te treci si pe aparare (ma refer strict la tine ca ai gurita cam mare)? pai cand celelalte aliante ataca si curata pt.una ca tine sau alti jucatori...ce ai vrea?
revizuieste ti atitudinea de mare jucatoare. In rest...e regretabil ca Tavi si Florin au ajuns la asa ceva...va credeam prieteni, indiferent de aliante...si mai ales ca aveti un nume pe joc. Consider ca acest subiect ar trebui inchis aici.
iar tie stamatecostica...maica..tu nici nu stii sa scrii si mai emiti pretentii sa conversezi cu Ana, Tavi si alti colegi de ai tai? du te maica si ia vitamine ..poate mai pui vreo 4-5 kg pe tine..daca te ai mai ingrasa, te as folosi la Galati la vapoare pe post de ancora.
hai o seara placuta si spor la joc.
si o melodie ca sa ne destindem si sa ramanem la placerea jocului...
http://https://www.youtube.com/watch?v=wqRuvmFfyag
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
;)) deci cum a inceput Tavi, a raspuns Anna..si altii au dus in extremis subiectul. Stamatecostica...maica cu cine facusi romana? cu femeia de serviciu? esti total de dinafara maica...varza.
cat despre acuzele la adresa Annei..eu sunt unul certat cu ea, chiar daca a fost colega noastra, dar niciodata nu a tinut cont de asta. cum se face ca nu a tinut cont de mine sau alti colegi din Clan..si am fost penalizati? in rest, nu ma bag in discutiile lui Tavi cu Anna, cat si a altor jucatori din Deathrow.
apropo...o intrebare doar pt.jucausa de 2Kinky4u...zici ca ne luati orase si noi ne cucerim numai intern? poate asa o fi...dar maica...daca nu ati avea pact cu cainii, bones, pretorienii si celelalte aliante...oare tu mai ai tupeul sa ataci sau te treci si pe aparare (ma refer strict la tine ca ai gurita cam mare)? pai cand celelalte aliante ataca si curata pt.una ca tine sau alti jucatori...ce ai vrea?
revizuieste ti atitudinea de mare jucatoare. In rest...e regretabil ca Tavi si Florin au ajuns la asa ceva...va credeam prieteni, indiferent de aliante...si mai ales ca aveti un nume pe joc. Consider ca acest subiect ar trebui inchis aici.
iar tie stamatecostica...maica..tu nici nu stii sa scrii si mai emiti pretentii sa conversezi cu Ana, Tavi si alti colegi de ai tai? du te maica si ia vitamine ..poate mai pui vreo 4-5 kg pe tine..daca te ai mai ingrasa, te as folosi la Galati la vapoare pe post de ancora.
hai o seara placuta si spor la joc.
si o melodie ca sa ne destindem si sa ramanem la placerea jocului...
http://https://www.youtube.com/watch?v=wqRuvmFfyag

Asa iti zic colegii, ca imi curata bones orasele, sau poate ca se curata singure, noi doar bagam navele, nu? :))))
 

DeletedUser10350

Guest
2kinky4u hai acum deja sigur in Deathrow tu esti peste Tavi, Fanto, Lylo, Orenstains.....
sa mi lasi nr.de tel...iesim la o bere...nu ca e frig afara..un vin ....si zambeste serioaso. hai sa inchideti subiectul asta. Ma mir cum de admina Anna a stat sa va raspunda la toti...si singurul care a "blocat o" pe Anna a fost macho ala de Stamatecostica...cum a blocat o pe Anna? nu a inteles ce a scris bietul baiat. Stamatecostica ..ingrasate maica si ai un post de ancora la un vapor sub pavilion ucrainean...din cate stiu transporta cereale..;)
 

DeletedUser6312

Guest
2kinky4u hai acum deja sigur in Deathrow tu esti peste Tavi, Fanto, Lylo, Orenstains.....
sa mi lasi nr.de tel...iesim la o bere...nu ca e frig afara..un vin ....si zambeste serioaso. hai sa inchideti subiectul asta. Ma mir cum de admina Anna a stat sa va raspunda la toti...si singurul care a "blocat o" pe Anna a fost macho ala de Stamatecostica...cum a blocat o pe Anna? nu a inteles ce a scris bietul baiat. Stamatecostica ..ingrasate maica si ai un post de ancora la un vapor sub pavilion ucrainean...din cate stiu transporta cereale..;)
Eu nu as putea sa spun ca esti peste Carla, ca jucator, pe ea o admir, cat despre "ieseli" , nu cred ca ar putea sa fie cazul nici macar virtual, in rest, toate cele bune.
 
Sus