Distinctia trisorul serverului

  • Autor subiect DeletedUser3964
  • Data de început

DeletedUser3964

Guest
Buna dimineata!

Tot aud ca adminii isi doresc un joc cat mai corect,dar eu vad altceva...
multi jucatori incalca regulamentul server de server si nu patesc mai nimic,doar un ban asa la "caterinca" si dupa revin si iar incalca regulamentul.
un exemplu este jucatorul Yuizx.
cred ca stimabilul Yuizx vrea sa bata recordul la banari pe un server.
ca el am vazut multi,gen stimabilul jilcovici care a reusit performanta de a incalca regulamentul de 5 ori*dovedit) si ce sa vezi...sanctiune mare,ban cateva ore.
Si ca cei doi....sunt multi din toate aliantele.
poi asa hai sa trisam toti,sa injuram toti prin mesaje,sa punem nume la orase cu injuraturi in alta limba(ca asa e voie),sa folosim toti scripturi...ca doar e la moda si nu patim mai nimic...un ban mic si dupa revenim pe joc.
 

DeletedUser

Guest
mda...Clanul trisorilor...i-ar caracteriza acest titlu si ar putea juca cu numele asta lejereanu'...acolo daca nu ai multicont esti vazut naspa...ca si in cazul Yuizx ar putea fi mai multi de acolo,dar na...au 2 grame de inteligenta mai multa ca si pretenasul yuix...totusi,ce nu inteleg eu...cum e posibil sa fii banat de 4-5 ori pt aceeasi chestie si sa nu ai ban permanent pe acea lume de joc????
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Mie mi se pare ca la toate disctuiile astea s.ar potrivi cel mai bine zicala "cainii latra ursu merge".Pentru ca fiecare dintre noi a facut la un moment dat tiket pentru nedreptatile comise de ei si a fost inutil.Interesant ar fi daca ar vedea ce se intampla un admin care se afla ierarhic peste adminii care se ocupa de serverele romanesti.
Ar fi momentul sa se ia masuri pe dreptate pentru ca toti bagam banii care merg in conturile inno, mai multi sau mai putini.
Asteptam cu interes masurile...
 

DeletedUser3964

Guest
ce masuri?la pantalon?
poi iti spun eu cum sta treaba...
Facem actiune pe un jucator,il rupem in doua si omu pune nume la orase cu "va f... in c.." si fac tiket.nu e banat,dar la 2 minute primesc raspuns de la jucator "paraciosule"...deci adminul a anuntat asa prieteneste"bah vezi ca tavi e cam paracios"
trece actiunea...refacem si plecam iar pe el...repeta faza si nu fac tiket eu,ca sa nu ma enervez..dar fac colegii si nimic.
trece si actiunea asta si facem alta,la care pune nume la orase"tiganul ma ataca"..injuraturi...ma enervez si fac tiket..ce sa vezi?minune!! primeste ban.
trec 2 ore si primesc mesaj pe joc..de la cine oare?de la jucatorul banat ,dar cu alt cont..si incepe iar circul cu tigane,iti fac ,iti dreg...fac tiket si spun "are si multicont" si ce sa vezi?alta minune...e debanat.
ca sa nu mai spun ca raspunsul adminului a fost:"raportati pe joc"..poi pe joc trebuie sa anunt multicontul?
asta e grepolisul si asa o sa ramana cata vreme toti care jucati corect,stati cu mainile in san.cata vreme adminii joaca in diferite aliante,ei o sa judece pe prietenii.
Il regret pe xbundy(cei vechi stiu adminul)...greseai te articula cu zambetul pe buze,fara sa se uite cine esti si cu cine ai votat
 

DeletedUser

Guest
s9pPc9H.png

04SutWz.png

am raportat de 2 ori mesajul...nu s-a intamplat nimic...nu mai spun de numele la orase puse de unii...pt ce pl lu hector trebuie sa inghitim noi frustrarile unora?aia au 5 oua in buzunare de nu sunt sanctionati?si dupa se intreaba domnii admini de ce nu sunt agreati de catre jucatorii de pe jocul asta...
 

stamatecostica

Membru activ
Aici e mana lui axxo fiindca prima data mia raspuns el la tiket si nu ia facut nimic .
Cand am facut iar tiket pe la 23:30 am facut special sa nu mai raspunda axxo cu titlu altui admin.
Cand mam trezit dimineata ce sa vezi ban Yuizx si Justitiarul97 care iam pus pe amandoi in tiket si cu altii 2.
AXXO nu cred ca are ce cauta pe acolo ca nu isi face treaba deloc si te fura la greu ,si cred ca mai are o gramada de plangeri din cate stiu eu.
 
Ultima editare:

DeletedUser15210

Guest
Aici e mana lui axxo findca prima data mia raspuns el la tiket si nu ia facut nimic .
Cand am facut iar tiket pe la 23:30 am facut special sa nu mai raspunda axxo cu titlu altui admin.
Cand mam trezit dimineata ce sa vezi ban Yuizx si Justitiarul97 care iam pus pe amandoi in tiket si cu altii 2.
AXXO nu cred ca are ce cauta pe acolo ca nu isi face treaba deloc si te fura la greu ,si cred ca mai are o gramada de plangeri din cate stiu eu.
Axxo e acolo doar pentru cei cu pile, cunostinte relatii. Mie mi-a schimbat numele orasului ca era : AON - AliantaDeFraieri ... Altii cu alte nume ii lasa in pace ...
Intr-un tichet a zis ca daca mai fac spam pe acel subiect imi da sanctiune in joc, iar in alt tichet cand i-am zis maryo56 imi zice "nu va voi sanctiona daca imi dovediti ca nu sunt maryo56". Ori aplica regulamentul ori nu ... Parca legea-i lege nu tocmeala.

- - - Actualizat - - -

Aici e mana lui axxo findca prima data mia raspuns el la tiket si nu ia facut nimic .
Cand am facut iar tiket pe la 23:30 am facut special sa nu mai raspunda axxo cu titlu altui admin.
Cand mam trezit dimineata ce sa vezi ban Yuizx si Justitiarul97 care iam pus pe amandoi in tiket si cu altii 2.
AXXO nu cred ca are ce cauta pe acolo ca nu isi face treaba deloc si te fura la greu ,si cred ca mai are o gramada de plangeri din cate stiu eu.
Si ceva asemanator am patit eu pe chi. Pentru cont la comun, jack nu a banat nemuricii. Cand am mai facut odata tichet si l-a preluat anna, aveu nemuricii ban. Aici tot interpretabil e?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15207

Guest
Toby tu macar joci pe lumea asta ca sa iti poti da cu parerea despre situatia de fata ?
 

DeletedUser15480

Guest
conform dex: jeg n. 1. materie gălbuie in lâna oilor; 2. murdăria de pe corp. etc...
jagardeá (-éle), s. f. – (Arg.) Om zăpăcit, aiurit. Origine necunoscută. Ar putea fi o combinație expresivă a lui javră cu jigodie, care au același sens.


se considera ca expresivitate mediu-low,dar daca are multi cont baneaza-l dar de tot nu 2-3 ore
 

DeletedUser15210

Guest
Axxo e admin si pe delphi. Si cum stamate a deschis subiectul despre el, eu adaug la dosar ... nedreptatile ;)
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata!

Tot aud ca adminii isi doresc un joc cat mai corect,dar eu vad altceva...
multi jucatori incalca regulamentul server de server si nu patesc mai nimic,doar un ban asa la "caterinca" si dupa revin si iar incalca regulamentul.
un exemplu este jucatorul Yuizx.
cred ca stimabilul Yuizx vrea sa bata recordul la banari pe un server.
ca el am vazut multi,gen stimabilul jilcovici care a reusit performanta de a incalca regulamentul de 5 ori*dovedit) si ce sa vezi...sanctiune mare,ban cateva ore.
Si ca cei doi....sunt multi din toate aliantele.
poi asa hai sa trisam toti,sa injuram toti prin mesaje,sa punem nume la orase cu injuraturi in alta limba(ca asa e voie),sa folosim toti scripturi...ca doar e la moda si nu patim mai nimic...un ban mic si dupa revenim pe joc.
Te-as ruga sa faci un tichet cu nemultumirile tale, din ce citesc aici, sunt mai multe neclaritati si orice poate poate fi verificat. Dar vorbind pe ocolite pe forum, nu vei rezolva nimic, in afara de a agaita niste spirite care doar cu asa ceva se hranesc :)
 

DeletedUser15210

Guest
Te-as ruga sa faci un tichet cu nemultumirile tale, din ce citesc aici, sunt mai multe neclaritati si orice poate poate fi verificat. Dar vorbind pe ocolite pe forum, nu vei rezolva nimic, in afara de a agaita niste spirite care doar cu asa ceva se hranesc :)

Am cerut si eu un loc unde ma pot adresa pentru a contesta deciziile unui admin si mi s-a dat o adresa de e-mail, cica a lui Stil. Am trimis un e-mail, nici pana azi nu am primit raspuns la el. Iar cand am deschis acest subiect intr-un tichet cu Stil, a parut foarte surprins despre aceasta asa zisa adresa de e-mail. Sooo ... cui si unde ne putem adresa? :-/

- - - Actualizat - - -


:* ..........
 

DeletedUser3964

Guest
pentru ce sa fac tiket?am facut cand a fost cazul si am vazut cum ati judecat.
la tiketul cu nume orase si multicont*jolcovici...chiar cu tine am discutat.
de ce un jucator care incalca regulamentul in mod repetat nu a fost pedepsit?ba mai mult a fost iertat dupa ce am demonstrat ca are si multicont.
voi judecati dupa prietenii.ai jucat cu clanul...tavi e diavolul.ai jucat cu tavi...versace e diavolul...ai jucat cu versace...satana e ingeras
smiley_emoticons_freu-dance.gif
...asta e stilul de a admina la noi.
nu sunteti corecti deloc cand e vorba de fosti colegi sau actuali colegi
 
Sus