Distinctia trisorul serverului

  • Autor subiect DeletedUser3964
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Stai lin, ca nu-s blocata, doar ca nu imi place sa vorbesc si sa imi raspund tot eu :)
 

DeletedUser10350

Guest
Eh Stamatecostica...baiatul cu o singura sticla. tu deja esti reprezentantul cui? ;))
te intereseaza postul de ancora? ;))

- - - Actualizat - - -

2kinky4u am zis eu ceva de Carla? Las o pe Carla in pace...am auzit ca e la ski...si...sa stii...ca nu pot refuza o invitatie din partea unei fete asa dure ca tine...mrrrrrrrrrr
Apropo, sa ma fereasca Dzeu sa ramana prietena insarcinata si sa i vada poza lui SDtamatecostica...pierde sarcina imediat. Iar daca o sa un avem copil precum Stamatecostica...daca o sa am asa copil o sa trebuiasca sa ma duc de 4 ori pe saptamana la psiholog ca sa ma simt om...;)))
 

stamatecostica

Membru activ
Nu ma face sa scot artileria grea si sa te fac de ras pe tot acest forum ,oricum esti de ras :))).Asa ca laso moarta .Daca tot te intereseaza acele printuri dami mesaj pe joc .
 

DeletedUser10350

Guest
Nu ma face sa scot artileria grea si sa te fac de ras pe tot acest forum ,oricum esti de ras )).Asa ca laso moarta .Daca tot te intereseaza acele printuri dami mesaj pe joc .
;))
bai nu ma innebuni? ai artilerie grea? unde o tii? in casa la tine? Uimeste ma maica...ca tu pe post de ancora...si ca om esti compromis. uimeste ma...ai 2 clase? nu ma refer la tren....ci la tine.
ce te tin cei din Deathrow in alianta, nu inteleg. le strici imaginea maica...;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14965

Guest
stamate da cartile pe fata ce m ai astepti??
Apropo tomusilviu ce m ai face m ai vrea sa devina lup/?
C ACUMA CATEVA ZILE se milogea si ne ridica in slavi.
Imi place ce ai ajuns ii [pupi pe toti pe unde prinzi fratele meu cu miloaga nu ti da nimeni mana care nu spune o poveste nu primeste pomana....

- - - Actualizat - - -

Si inca ceva sa nu se inteleaga ca am ceva cu death ca o vorba spune tineti prietenii aproape si dusmanul si m ai aproape , da chiar tu stamate le intreci pe toate ai devenit peste noapte purtatorul de cuvant death lasai pe cei mai afiliati sa vorbeasca aici ca tu esti pierdut in spatiu ...
 

DeletedUser13911

Guest
MA,si aici patima mare,cert e ca abordarea a fost gresita si va dat Ana cu tabla in cap,parol,aici ati fost slabi!O singura nedumerire am,de fapt am avut-o dintodeauna: De unde stiti voi cine baneaza sau nu ,cand si pentru ce perioada...aveti pasarici la randul vostru in staff?Intreb,nu am reusit sa deslusec misterul niciodata.
PS:Sa nu spuneti ca sunt prost ca o stiu deja!;)
 

DeletedUser

Guest
tu nu ai relatii prietene...
smiley_emoticons_lol.gif

HAHAHAHAHA
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Actualizat - - -

Buna dimineata!

Tot aud ca adminii isi doresc un joc cat mai corect,dar eu vad altceva...
multi jucatori incalca regulamentul server de server si nu patesc mai nimic,doar un ban asa la "caterinca" si dupa revin si iar incalca regulamentul.
un exemplu este jucatorul Yuizx.
cred ca stimabilul Yuizx vrea sa bata recordul la banari pe un server.
ca el am vazut multi,gen stimabilul jilcovici care a reusit performanta de a incalca regulamentul de 5 ori*dovedit) si ce sa vezi...sanctiune mare,ban cateva ore.
Si ca cei doi....sunt multi din toate aliantele.
poi asa hai sa trisam toti,sa injuram toti prin mesaje,sa punem nume la orase cu injuraturi in alta limba(ca asa e voie),sa folosim toti scripturi...ca doar e la moda si nu patim mai nimic...un ban mic si dupa revenim pe joc.

Ce-i Tavi ? Ti-a intrat mintea la cap si ti-ai dat seama ca jocul a scazut foarte mult calitativ si nu prea mai are rost sa iti toci nervii ?
smiley_emoticons_bussi2.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser3964

Guest
MA,si aici patima mare,cert e ca abordarea a fost gresita si va dat Ana cu tabla in cap,parol,aici ati fost slabi!O singura nedumerire am,de fapt am avut-o dintodeauna: De unde stiti voi cine baneaza sau nu ,cand si pentru ce perioada...aveti pasarici la randul vostru in staff?Intreb,nu am reusit sa deslusec misterul niciodata.
PS:Sa nu spuneti ca sunt prost ca o stiu deja!;)
Neata.
nu o sa spun ca esti prost,doar ca nu ai fost atent la discutie.
 

DeletedUser13911

Guest
Neatza si tie,cand ai auzit tu aici prin zona cuvintele" da, am gresit",iti aduci aminte?Hai ca esti catana batrana......
Am spus abordare gresita in sensul ca ati ales un admin fooooaaaaarte diplomat si limbut!
Am fost atent la discutie..hahahah deci ,.....
De unde stiti voi cine baneaza sau nu ,cand si pentru ce perioada..?

PS" pe asta am pus-o asa,pentru ati aduce aminte de trecut>
PS:Sa nu spuneti ca sunt prost ca o stiu deja!
.DAca caut bine in lap ,cred ca gasesc discutia voastra de pe Rho,evident de pe alta retea de socializare ,unde erau,,bla bl bla...Fratia ghiulului si nu un singur admin,da?.Stii ce am patit eu atunci cand am strigat aici...? cred ca da..te tavaleai de ras..si nu numai tu.Am ajuns sa o injur pe Boghian si sa imi dea ban definitiv,da?
E,acum...eu nu ma bucur,ca nu am de ce,dar ma mira faptul ca cereti niste explicatii hilare.Ia injur-o si tu pe ana ca te-a nedreptatit,hai..fii barbat ,sa pot rade si eu pe buna dreptate...!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3964

Guest
dap,de data asta am gresit eu.
am uitat ca nu am postat printurile si doar din acele printuri puteai intelege ca a fost banat si cat.
scuze.
 

DeletedUser12623

Guest
stamate da cartile pe fata ce m ai astepti??
Apropo tomusilviu ce m ai face m ai vrea sa devina lup/?
C ACUMA CATEVA ZILE se milogea si ne ridica in slavi.
Imi place ce ai ajuns ii [pupi pe toti pe unde prinzi fratele meu cu miloaga nu ti da nimeni mana care nu spune o poveste nu primeste pomana....

- - - Actualizat - - -

Si inca ceva sa nu se inteleaga ca am ceva cu death ca o vorba spune tineti prietenii aproape si dusmanul si m ai aproape , da chiar tu stamate le intreci pe toate ai devenit peste noapte purtatorul de cuvant death lasai pe cei mai afiliati sa vorbeasca aici ca tu esti pierdut in spatiu ...

Da ... Ma cand ai de-a face cu destepti (stilatu) asta iese...
Hai ma,pune si tu o vorba buna acolo sa ma primeasca...
Va pot ajuta la minuni...hai ma...
 

DeletedUser

Guest
dap,de data asta am gresit eu.
am uitat ca nu am postat printurile si doar din acele printuri puteai intelege ca a fost banat si cat.
scuze.

Degeaba le postai ca ti le stergeau ... sunt mai rapizi ca aia de la curatatoriile chimice
smiley_emoticons_lol.gif
 

nicol 10

Stie Tot
;))
bai nu ma innebuni? ai artilerie grea? unde o tii? in casa la tine? Uimeste ma maica...ca tu pe post de ancora...si ca om esti compromis. uimeste ma...ai 2 clase? nu ma refer la tren....ci la tine.
ce te tin cei din Deathrow in alianta, nu inteleg. le strici imaginea maica...;))

Ce ti-a venit acum de te-ai urcat în capul lui Costică? este un om și jucator onorabil
 

stamatecostica

Membru activ
;))
bai nu ma innebuni? ai artilerie grea? unde o tii? in casa la tine? Uimeste ma maica...ca tu pe post de ancora...si ca om esti compromis. uimeste ma...ai 2 clase? nu ma refer la tren....ci la tine.
ce te tin cei din Deathrow in alianta, nu inteleg. le strici imaginea maica...;))

Ojv1u47.png

b1NZUHm.png


:D
 
Ultima editare:

DeletedUser10350

Guest
Pfoai...ce mare distrugere. Oricum stiu cine a facut acele tickete...in fine fiecare se leaga de orice chestie pt.a ingreuna adversarul. Asta e..imi asum. Cu toate ca de pe un alintat nu contribuiam cu nimic la minuni. Ar fi bine sa facem cu totii tichete si la celelalte aliante..sigur multi ar lesina de "durere"...iar poporul roman a ajuns un popor de paraciosi, egoisti, multi vor...dar nu se gandesc ca si nu pot. Ei uite ca nu Clanul e avantajat de admini.
Apropo, Stamatecostica....vezi de kilogramele tale in plus. cum de ai ajuns in Deathrow cand "cineva"comun il facea cu ou si cu otet pe Tavi (ma abtin sa postez aici), de Fanto la fel...de Lylo iarasi si inca vreo 2. dar tu care latrai...cum de iesi asa in evidenta? ia zi...tu esti genul care mai tarziu daca ti spune o fata ca esti "un frumusel"...il vinzi imediat pe Tavi, Racnem, Fanto...si cine mai vrea respectiva persoana. Asa ca..du te maica si incearca sa te duci intr un market si sa iei ceva pt.cozonac...un rahat (sper sa nu se inteleaga altceva)...si sa papi cu coca de la cozonac, poate o sa ai si tu o forma de barbat...pana atunci tu si Dorel....sunteti precum 2 picaturi de apa. si inca ceva Stamanecostica (sigur te ocupi si cu cresterea animalelor ;)) dupa nickul tau de joc)...fii barbat, nu lingau sau femeie.

- - - Actualizat - - -

2kinky4u spune maica ce inseamna la tine : a trisa? uimeste ma...cumva am folosit programele interzise, cumva am indus in eroare pe cineva cu scopul de a beneficia de vreun bun, am inselat? he he....ce repede folositi anumiti termeni fara sa le stiti adevarata lor semnificatie. pana atunci...salutari reclamagiilor....doar 2 din ei...ii inteleg de ce au facut asta...ca depun eforturi de a castiga lumea...dar ceilalti...sunt doar de "surplus" la un pahar de lapte...;))
pana atunci ciocul mic la adresa mea, ok? Hai va pup si vedeti va de minuni.
 

DeletedUser6312

Guest
Din ce scrii tu, aici, reiese ca problema nu e ca ai incalcat regulamentul ci ca ti s-a facut ticket :)))))
Ia spune-mi tu de ce ai fost banat si iti raspund la intrebare :D
Sau poate ca vrei sa spui ca ai fost banat pentru ca ai jucat conform sau in litera regulamentului grepo?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14965

Guest
ce sa faca si baietii astia vad ca sunt pe cale sa piarda imediat din invidie fac tikete si nu stiu ce m ai fac ei ei bine oamenii astia nu stiu sa piarda asta e dragilor eu zic sa va invatati si cu asta ca doar nu o sa banati toata alianta cat credeti ca va mai merge/?
veti face 2 minuni voi 2 bones ca sa nu invingem noi pentru ca sunteti praf fratilor , si acum imi aduc aminte de silviu care oferea 500 gold pt informatii dupa ce a fost refuzat cand a vrut sa vina la noi .
Ce ne facem noi cu voi atat invidie si ura dar sa stiti si voi ura si invidie se naste in persoanele inferioare altora
 
Sus