Distinctia trisorul serverului

  • Autor subiect DeletedUser3964
  • Data de început

DeletedUser

Guest
tu vorbesti doar ca sa te afli in treaba? pai conexiunea era declarata istetule.....si daca vorbesti fara sa stii, taci din gura, ok? mai sa fie.....sa creada lumea ca sunt spionul tau? dar cine esti mai frumusico? deja cand ai scris astea, sigur ti a curs scuipat din gura...probabil ai buza de joc mai groasa si mai grea decat cea de sus...ceea ce a dus la scurgerea salivei din gura. te traga buza de jos maica. pe viitor, te as ruga sa nu te bagi in seama aiurea daca nu stii despre ce e vorba.

crezi tu ca vorbesc doar sa ma aflu in treaba?intai intereseaza-te cine sunt...oricum,era si cazul sa luati ban...prea multi din clan au ajuns sa joace cu cate 2-3 conturi...marea 0 pt deff permanent,conturi la minuni bagate in vacanta...penibila strategie...o alianta de lasi,pot spune...dar cam asta a fost marele clan pe toate lumile
 

DeletedUser12202

Guest
Nu este chiar asa,sunt f.multi jucatori in Clan demni de respect ca jucatori si oameni.Si faptul ca sunt uniti(se cunosc,joaca de mult impreuna),ca au strategia lor de dezvoltare si joaca in limitele regulamentului,dar folosesc tot ce pot folosi,este un punct in plus pt.ei,fie ca ne place sau nu .Adevarul este ca sunt grupul cel mai sudat in momentul de fata de pe Grepo,si cum Grepo este joc de echipa,e logic sa aiba succes.
Alintatule,ai dreptate vizavi de nik-ul meu,dar si al tau spune multe :).Si cu "mars" vorbesti ci cine te-a educat - avand in vedere ca nu sunt in armata sa marsaluiesc,nici caine sa-mi bag coada intre picioare si sa o iau la goana !Respecta sa fii respectat,iar caterinca si bascalie se poate face(daca ai cu ce)elegant fara jigniri infantile.Deci...ramai un alintat cu cine te-a alintat,in rest fii demn si inteligent.Aici,nu te sterge nimeni la gurita ,nici nu te mangaie daca ai facut buba sau nu ti-ai primit jucaria dorita.
Nu as fi spus ce am spus daca nu vedeam ca continui cu balacareala (vino cu argumente logice,nu cu jigniri,momentan esti in inferioritate,singur ai spus ca aveai 2 conturi - gura pacatosului,adevar graieste) .Singur ti-ai dat nota.
Si gata !Ai decenta sa nu-mi raspunzi,considera ca frustrarea din mine a scris !Spor si la mai mare - la realizari pe joc,nu la jigniri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu este chiar asa,sunt f.multi jucatori in Clan demni de respect ca jucatori si oameni.Si faptul ca sunt uniti(se cunosc,joaca de mult impreuna),ca au strategia lor de dezvoltare si joaca in limitele regulamentului,dar folosesc tot ce pot folosi,este un punct in plus pt.ei,fie ca ne place sau nu .Adevarul este ca sunt grupul cel mai sudat in momentul de fata de pe Grepo,si cum Grepo este joc de echipa,e logic sa aiba succes.
Alintatule,ai dreptate vizavi de nik-ul meu,dar si al tau spune multe :).Si cu "mars" vorbesti ci cine te-a educat - avand in vedere ca nu sunt in armata sa marsaluiesc,nici caine sa-mi bag coada intre picioare si sa o iau la goana !Respecta sa fii respectat,iar caterinca si bascalie se poate face(daca ai cu ce)elegant fara jigniri infantile.Deci...ramai un alintat cu cine te-a alintat,in rest fii demn si inteligent.Aici,nu te sterge nimeni la gurita ,nici nu te mangaie daca ai facut buba sau nu ti-ai primit jucaria dorita.
Nu as fi spus ce am spus daca nu vedeam ca continui cu balacareala (vino cu argumente logice,nu cu jigniri,momentan esti in inferioritate,singur ai spus ca aveai 2 conturi - gura pacatosului,adevar graieste) .Singur ti-ai dat nota.
Si gata !Ai decenta sa nu-mi raspunzi,considera ca frustrarea din mine a scris !Spor si la mai mare - la realizari pe joc,nu la jigniri.
da...unii de acolo merita respect(aia fara 2-3 conturi)..dar ca fost jucator al clanului,va spun eu....au ajuns un circ de alianta...si imi face placere sa ii iau la misto...de ce?pt ca sunt niste increzuti,daca le iei gogoasa din mana incep sa planga...ajung la jigniri fara sa le spui nimic...daca esti bun,accepti si esecurile spun eu...ce mai spun eu e sa nu ingenunchezi in fata sclavilor....traiasca shaorma cu de toate
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Dragule,de ce am spus ce am spus vizavi de Clan ?la ei am vazut in max.10 min.zid se la 0 la 25.Da,posesorul orsului a bagat gold la greu,este optiunea lui,dar daca nu erau uniti,daca nu se trimiteau resurse sa ajunga la x ora toate(orasul era sub asediu,atacuri pe banda),nu ridica zidul.Ii admir pt.ca sunt uniti,se respecta si-si respecta numele.Am fost mereu adversari,dar ce este al lor,este al lor-jucatorii vechi,sunt uniti,sunt toti ca unul.Atunci cand intra pe o lume,intra grupati si au din start strategia facuta,se folosesc la max de tot ce se poate folosi,la limita legilor Grepolis-ului,este meritul lor,nimeni nu ne impiedica sa jucam la fel.
Si,si-au facut un nume pe Grepo.La inceput de lume,cand se vede ca este CLA acolo,nimeni nu-i ataca,nu fac atac,doar...aparare.Practic sunt invitati sa-i cucereasca ...
Si,unii au de ce fi constienti de valoarea lor(pe langa unitate,sunt jucatori de top-unii),increzuti sunt...altii :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dragule,de ce am spus ce am spus vizavi de Clan ?la ei am vazut in max.10 min.zid se la 0 la 25.Da,posesorul orsului a bagat gold la greu,este optiunea lui,dar daca nu erau uniti,daca nu se trimiteau resurse sa ajunga la x ora toate(orasul era sub asediu,atacuri pe banda),nu ridica zidul.Ii admir pt.ca sunt uniti,se respecta si-si respecta numele.Am fost mereu adversari,dar ce este al lor,este al lor-jucatorii vechi,sunt uniti,sunt toti ca unul.Atunci cand intra pe o lume,intra grupati si au din start strategia facuta,se folosesc la max de tot ce se poate folosi,la limita legilor Grepolis-ului,este meritul lor,nimeni nu ne impiedica sa jucam la fel.
Si,si-au facut un nume pe Grepo.La inceput de lume,cand se vede ca este CLA acolo,nimeni nu-i ataca,nu fac atac,doar...aparare.Practic sunt invitati sa-i cucereasca ...
Si,unii au de ce fi constienti de valoarea lor(pe langa unitate,sunt jucatori de top-unii),increzuti sunt...altii :)

la ei am vazut in max.10 min.zid se la 0 la 25
si eu am vazut...dar sa ridici zid 25 fara sa ai trupe pe acel oras
smiley_emoticons_confusednew.gif
...e clara treaba,nu...sa spargi 40-50 k de gold si sa mai pierzi si orasele...performante demne de Clanul trisorilor,nu?
 

DeletedUser12202

Guest
Zid si trupe simultan,nave sparte pe banda :).O stii daca ai jucat cu ei.Eu respect organizarea si spiritul lor de echipa.Oricat de carcotasa as fi,oricat de suparata sunt,nu pot sa nu fiu realista,sa nu le recunosc calitatile.Sunt uniti,au spirit de echipa,au un nume,un statut si lupta sa-l pastreze.Ii respect pt.asta.Baga gold la greu(asta mi-e greu sa o accept ),baga si altii.Au ceva in plus : continuitate,grup,strategie si...siguranta(data de noi).Cand intra CLA pe o lume,toata lumea...abdica :(.Unii incearca sa se opuna,majoritatea fac ...slush !E vina lor ca defileaza :)?
 

DeletedUser

Guest
Zid si trupe simultan,nave sparte pe banda :).O stii daca ai jucat cu ei.Eu respect organizarea si spiritul lor de echipa.Oricat de carcotasa as fi,oricat de suparata sunt,nu pot sa nu fiu realista,sa nu le recunosc calitatile.Sunt uniti,au spirit de echipa,au un nume,un statut si lupta sa-l pastreze.Ii respect pt.asta.Baga gold la greu(asta mi-e greu sa o accept ),baga si altii.Au ceva in plus : continuitate,grup,strategie si...siguranta(data de noi).Cand intra CLA pe o lume,toata lumea...abdica :(.Unii incearca sa se opuna,majoritatea fac ...slush !E vina lor ca defileaza :)?
defileaza...la interneee...sunt nr 1....fortza trisorilor!
 

DeletedUser9563

Guest
Sint destui care nu mai fac pe ei cind aud de clanul trisorilor si o sa stea pe lumea aia sa le dovedeasca ca pot fi infrinti fara gold sau multiconturi.Arisan nu ma astetam sa ridici in slavi pe trisori , daca esti cine cred ca esti.
Si daca tot se vroia sa se stie ce alianta nu triseaza , pot spune ca in Bones trisatul nu e permis (jucatorii care totusi sint prinsi de admini ca triseaza sint imediat la interne si zburati din alianta).Nu e nici o mindrie sa cistigi o lume trisind.

Si odmm de ce nu editezi si ce a scris alintatul ala?Sau numai pe unii ii cenzurezi si mai zici ca nu tii cu lupii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Barbarule,eu sunt.Si nu ii ridic in slavi,incerc sa fiu realista.Au calitati,ca si defecte, si crede-ma,am vazut reactii pe x lumi cand s-a vazut ca intra CLA.Blocaj si lipsa de reactie in prima faza,capul la cutie :(. Multi si-au pus singuri bariere.

- - - Actualizat - - -

Si daca cineva a fost si este anti CLA,eu am fost datorita unei intaplari ciudate,unii stiu,altii nu,fuse si se duse :).Asta nu ma face sa nu fiu cat de cat obiectiva.Au jucatori buni,sunt uniti,au strategie de ani de cand joaca.Triseaza ?Unii.Nu toti.Nu trisand au castigat lumi ci prin strategie,diplomatie,stiinta si tupeu.Era sa uit goldul care nu este chiar insignifiant in economia jocului :).
 

DeletedUser12202

Guest
L-ai trimis la...Caracal ?Nu cred ca este ok,aici ar trebui sa putem vorbi liber,cine sare ...calul-sau capra,sa fie pus la punct prin raspunsuri... elegante si ferme(nu imi vine acum expresia optima) sau sa fie ignorat total.Este suficienta stergerea postarilor neadegvate unei comunitati,dar atat.Banati pt.neregulile de pe joc,aici lasati sa refuleze nemultumirile,frustrarile,aici lasati-ii pe toti sa vorbeasca liber.Parerea mea.
Acum,va poza in victima,bietul de el,adminii sunt...,favorizeaza....,lol Grepo.ro !
 

DeletedUser9563

Guest
Am vazut doar citatele,17 pagini sa navighez inapoi e cam mult.
 

DeletedUser7851

Guest
Una e sa-ti exprimi o parere, pro sau contra, si alta e sa ”ataci” persoanele
 

DeletedUser12202

Guest
Una e sa-ti exprimi o parere, pro sau contra, si alta e sa ”ataci” persoanele

Corect,dar asa discuta...multi,gasesc un subiect tinta si ...pe el :).Banarea nu-i va corecta,dimpotriva(vor fi convisi ca adminii tin cu unii sau altii)doar stergerea postarilor in care sar calul.Si anuntati din timp ce,cum si de ce se va sterge.
As indrazni sa propun aceasta abordare aici,pe forum.
Un set minim de reguli de bun simt in postarile de aici(impuse precum regulile de joc),cum ai luat-o prin...papusoi,adio postare.
Sunt,majoritaea,persoane inteligente,spirituale,combatante.Au uitat asta.Cred ca pot reveni la forma initiala,spirituali,acizi si decenti in acelasi timp.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si daca tot se vroia sa se stie ce alianta nu triseaza , pot spune ca in Bones trisatul nu e permis (jucatorii care totusi sint prinsi de admini ca triseaza sint imediat la interne si zburati din alianta).Nu e nici o mindrie sa cistigi o lume trisind.
tu ai intrat pe lumea asta special ca sa-ti exprimi simpatia fata de lupi? ai fost activ cat de cat sa vezi cat bones a fost banat pt multicont , intrarea pe alt cont etc? si daca din cauza activitati tale nu le-ai observat..trage un ochi la statistici si ce vezi din bones pe m35, putini au scapat fara un banut cat de cat...asa pt C.V.
deci tu asta barbarule..care esti unu mic si vb in numele unuia mai mare ( nu acuz..ca nu stiu sa fac ticket :))) ) ...cum s-ar zice...LASA-NE!!!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus