Distinctia trisorul serverului

  • Autor subiect DeletedUser3964
  • Data de început

DeletedUser3964

Guest
Da fata eu sunt un prost,sunt ce doreste sufletelul tau.
nu ma deranjeaza ca am un IQ scazut sau ca imi spui asta...ma deranjeaza ca tot ocolim subiectul,care e clar.
de ce nu a fost sanctionat pentru multicont dovedit..hai ca ma facea pe mine tigan si ma injura am inteles,nu se pedepseste nici daca era banat pe contul bun.dar multicontul?
 

DeletedUser

Guest
Deci ... m-ai indus pe mine in eroare, si e lucru mare. Ai spus asa. Daca schimba de 10, 20, 100 de ori numele la oras ia o singura data ban, iar acum ai zis ca iei in continuare. M-ai imbatat cu vorbe si mi-a dat mintea crash :)))))
:) nu mai, daca tu schimbi denumirea la oras azi de 10 ori cu denumiri injurioase, tavi iti face tichet ca l-ai jignit de 10 ori prin denumiri, eu o data te banez, nu de 10 ori . Dar daca maine iti arde iar sa jignesti prin denumirile oraselor si treci la treaba, eu te banez iar tot o data, chiar daca ai jignit de 20 de ori a doua zi. Asta este procedura.
 

DeletedUser3964

Guest
tu vrei sa arati cat de prost informata esti sau sa creada lumea ca e vorba de o singura zi?
 

slash26ro

Membru
:) nu mai, daca tu schimbi denumirea la oras azi de 10 ori cu denumiri injurioase, tavi iti face tichet ca l-ai jignit de 10 ori prin denumiri, eu o data te banez, nu de 10 ori . Dar daca maine iti arde iar sa jignesti prin denumirile oraselor si treci la treaba, eu te banez iar tot o data, chiar daca ai jignit de 20 de ori a doua zi. Asta este procedura.

bun ase.....stai ca vin pozele la tikete....imi fac bagajul pentru Caracal...
 

DeletedUser12078

Guest
Odata ce adminii sunt recompensati cu gold si nu cu bani e normal sa faca ce vor ei.Ana a jucat la lupi si e normal ceea ce se intampla.Ce tot atatea scuze .Asta e adevarul.
 

DeletedUser

Guest
Da fata eu sunt un prost,sunt ce doreste sufletelul tau.
nu ma deranjeaza ca am un IQ scazut sau ca imi spui asta...ma deranjeaza ca tot ocolim subiectul,care e clar.
de ce nu a fost sanctionat pentru multicont dovedit..hai ca ma facea pe mine tigan si ma injura am inteles,nu se pedepseste nici daca era banat pe contul bun.dar multicontul?

Dragule, voresti iar de alta situatie, ai inceput cu denumirile de orase, ca vai, saracul a fost sanctionat de n-spe ori si nu s-a tinut cont. Ca a schimbat de nu stiu cate ori si ca nu i-am dat ce trebuia, acum ca multicont. Poti sa imi spui ce mai ocolim? Ti-am preluat vreun tichet pe tema asta? Eu nu imi amintesc. Asa ca nu mai cauta nod in papura, ca nu e.
 

DeletedUser15210

Guest
Aaaaaaaaa ... Eu nu inteleg ce e jignitor in AON-AliantaDeFraieri :)
Adica ... nu e jignire ... E un compliment :) ma rog ... Merci pentru elucidarea dilemei. Astept si eu id tau de skype in privat, ca sa ma lamuresti cu stil si tichetul ;)
 

DeletedUser

Guest
Odata ce adminii sunt recompensati cu gold si nu cu bani e normal sa faca ce vor ei.Ana a jucat la lupi si e normal ceea ce se intampla.Ce tot atatea scuze .Asta e adevarul.
:))) te-ai trezit si tu? Te pot intreba la ce imi foloseste goldul daca nu joc? Si daca am jucat cu lupii am jucat si cu friends, am jucat si cu multe alte aliante pe jocul asta. Nu m-a oprit asta de la a sanctiona fosti colegi care nu jucau corect. Tu ce problema ai? Ca vad si si tie iti sunt tare rau simpatica :))))
 

stamatecostica

Membru activ
Ana o sa pun putin mai tarziu niste printuri la 2 tikete ,si as vrea sa ma lamuresti cum sunt cu banurile asta ;).Daca primesti ban neatacabil pentru bot farm e clara treaba
 

DeletedUser

Guest
Aaaaaaaaa ... Eu nu inteleg ce e jignitor in AON-AliantaDeFraieri :)
Adica ... nu e jignire ... E un compliment :) ma rog ... Merci pentru elucidarea dilemei. Astept si eu id tau de skype in privat, ca sa ma lamuresti cu stil si tichetul ;)
Iti raspund scurt: faptul ca ei au fost jigniti cand i-ai numit o alianta de fraieri, daca ii numeai noobi nu te sanctiona nimeni ca e permis :D
Pe skype nu iti pot da mai multe explicatii decat aici ;)

- - - Actualizat - - -

Ana o sa pun putin mai tarziu niste printuri la 2 tikete ,si as vrea sa ma lamuresti cum sunt cu banurile asta ;).Daca primesti ban neatacabil pentru bot farm e clara treaba

Pt bot, singurul tip de ban este atacabil.
 

DeletedUser15210

Guest
Ana, peste doi ani poate devenim colegi de staff :p
Salariu de minim 5k gold pe luna si ii iau la puricat pe absolut toti. Chit ca bagi 10000 de € pe luna sau bagi doar suflet si timp. Ai clacat esti banat ;)
 

DeletedUser3964

Guest
Dragule, voresti iar de alta situatie, ai inceput cu denumirile de orase, ca vai, saracul a fost sanctionat de n-spe ori si nu s-a tinut cont. Ca a schimbat de nu stiu cate ori si ca nu i-am dat ce trebuia, acum ca multicont. Poti sa imi spui ce mai ocolim? Ti-am preluat vreun tichet pe tema asta? Eu nu imi amintesc. Asa ca nu mai cauta nod in papura, ca nu e.
iar o dai in basme...
a schimbat la actiuni diferite,noi nu avem aur ca tine sa facem 4 actiuni pe zi sau tu ai Iq asa ridicat si nu intelegi ce spune unul cu un IQ mic?
au fost zile diferite,tikete pentru fiecare zi in care a incalcat regulamentul.ce daca nu ai raspuns tu la alte tikete?erau tot pentru el,tot pentru nume orase,dar zile diferite
 

DeletedUser15210

Guest
Iti raspund scurt: faptul ca ei au fost jigniti cand i-ai numit o alianta de fraieri, daca ii numeai noobi nu te sanctiona nimeni ca e permis :D
Pe skype nu iti pot da mai multe explicatii decat aici ;)

- - - Actualizat - - -



Pt bot, singurul tip de ban este atacabil.

Lasa ca nu afla nimeni ce vorbim. Nu sunt receptorul lui tontea :D
Stiu si de faza cu noobi. Cand am zis asta a spus axxo ca imi va da ban caci agit apele sau ceva de genul ...

- - - Actualizat - - -

Si pt asta l-am luat cu "conform regulamentului <<citat>> e permisa numirea altor jucatori drept noobi" si a inchis tichetul :)))
 

DeletedUser

Guest
iar o dai in basme...
a schimbat la actiuni diferite,noi nu avem aur ca tine sa facem 4 actiuni pe zi sau tu ai Iq asa ridicat si nu intelegi ce spune unul cu un IQ mic?
au fost zile diferite,tikete pentru fiecare zi in care a incalcat regulamentul.ce daca nu ai raspuns tu la alte tikete?erau tot pentru el,tot pentru nume orase,dar zile diferite
:))) se stie cat aur folosesc eu din cat primesc, deci pica. Se pare ca te-a atins treaba cu IQ, sorry, dar altfel nu imi explic unde vrei sa ajungi. Acum o dai ca au fost zile diferite. eu te intreb atat: ti le-am preluat eu pe toate? Ai ceva de comentat la ce solicitare ti-am raspuns? Restul am spus: nu ma priveste!
 

DeletedUser

Guest
Ana, peste doi ani poate devenim colegi de staff :p
Salariu de minim 5k gold pe luna si ii iau la puricat pe absolut toti. Chit ca bagi 10000 de € pe luna sau bagi doar suflet si timp. Ai clacat esti banat ;)
te dezamagesc, primesti doar 2k pt ca esti in echipa. Asa ca iti trebuie alta motivatie. :)

- - - Actualizat - - -

Ana ai jucat cu lupii?

:))) esti penibil, scrie mai sus cu cine am jucat.
 

DeletedUser3964

Guest
Tu cred ca ti.ai propus sa semnalizezi....
am spus eu ca ai preluat toate tiketele din toate zilele?am deschis eu aici subiect despre jilcovici?am cautat eu o vanatoare de vrajitoare cu Iq ridicat?..tu ai venit sa discuti despre asta si pentru ca ai saltat mingea la fileu,eu nu puteam sa te las sa joci singurica.
nu ma deranjeaza fata treaba cu IQ,nu am de ce.Nu joc grepolis sa ma placa cineva sau sa imi spuna cat de inteligent sunt...nu!
 

DeletedUser

Guest
tu vrei sa arati cat de prost informata esti sau sa creada lumea ca e vorba de o singura zi?
Astept sa argumetezi sau sa iti ceri scuze pentru asta. Eu ti-am dat raspuns la ce ai cerut, astept si de la tine acelasi lucru.

- - - Actualizat - - -

Hai ca deja nu mai glumesc.
citez ce ai spus in postarea ta de la inceput:
ca el am vazut multi,gen stimabilul jilcovici care a reusit performanta de a incalca regulamentul de 5 ori*dovedit) si ce sa vezi...sanctiune mare,ban cateva ore.
Si ca cei doi....sunt multi din toate aliantele.
poi asa hai sa trisam toti,sa injuram toti prin mesaje,sa punem nume la orase cu injuraturi in alta limba(ca asa e voie),sa folosim toti scripturi...ca doar e la moda si nu patim mai nimic...un ban mic si dupa revenim pe joc.
Despre ce vorbim??????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12078

Guest
Penibila esti tu.Se vede de la o posta ce sa o cotesti atat.Asta e Romania ce tot o dam cu povesti.Yuizx asta e la a 2-a banare si tot neatacabil.Si e tot pt.multicont.Ce suntem orbi sau ce?

- - - Actualizat - - -

Din cauza voastra pleaca lumea de pe joc.Sunt 1000 de jucatori acum pe lume fata de 3-5k cati erau pe serverele mai vechi.
 
Sus