Distinctia trisorul serverului

  • Autor subiect DeletedUser3964
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Penibila esti tu.Se vede de la o posta ce sa o cotesti atat.Asta e Romania ce tot o dam cu povesti.Yuizx asta e la a 2-a banare si tot neatacabil.Si e tot pt.multicont.Ce suntem orbi sau ce?
Hai sa iti mai raspund si de data asta: Ce cotesc eu? Vorbim cumva de yuzix sau cum il cheama, aici?? Repet: Dau socoteala pentru ceea ce EU am preluat , am sanctionat sau nu. Deci pentru yuzix sau cum il cheama, i-am recomandat lui tavi sa faca un tichet, se poate verifica. Asa ca te rog nu te baga aiurea intr-o discutie, doar ca sa ii arati lui tavi ca are sustinatori. :)

- - - Actualizat - - -

Din cauza voastra pleaca lumea de pe joc.Sunt 1000 de jucatori acum pe lume fata de 3-5k cati erau pe serverele mai vechi.
S-ar putea ca una dintre cauze sa fie si jucatori ca voi , mai gandeste-te :)
 

stamatecostica

Membru activ
0Xw264c.png


Pe data de 21-12-2015 Am facut un tiket si jucatorul Yuzix a fost banat fiinca folosea conexiune nedeclarata cu tatal lui costy sv sch si se cedau orase intre ei ,sprijin ,etc .
Dimineata cand mam trezit iam verificat pe amandoi si surpriza ban neatacabil (amandoi 7 zile)

ehx3ZUf.png


Aseara am facut inca un tiket ,si i-am bagat pe amandoi si pe inca doi jucatori in acelasi tiket dintre care 2 au fost banati iarasi neatacabil.
 
Ultima editare:

DeletedUser15210

Guest
1. Foarte multi jucatori parasesc lumile, datorita goldistilor ca mikero, ragnarar, etc. Nu da vina doar pe admini.
2. Din cate stie onorabilul meu creier, la a treia banare pentru multicont se da permanent si atacabil. Dici, ca sa te linistesc, cand va avea permanent, va fi sigur atacabil. Daca nu, te rog sa ma contactezi indata (lume delphi, iondaime) si duc eu greul cu stil.
3. Tavi, de ce insisti. Tu o ti pe a ta, ea pe a ei, unde vreti sa ajungeti?
 

DeletedUser

Guest
Chiar nu intelegeti ca fiecare admin da socoteala de ceea ce face? In acest caz nu ma priveste. De unde stii tu pt ce a fost sanctionat daca este alt jucator?
 

DeletedUser12078

Guest
Admini ca tine strica jocul .Nu ai dreptul tu sa imi spui nimic.
E simplu odata ce inno da gold si nu bani.Tu joci ,ai prietenii facute si de aici se intelege tot.
Tot bagi IQ-ul in fata .Ce suntem in Razboiul Stelelor sa ne masuram forta.
 

DeletedUser

Guest
1. Foarte multi jucatori parasesc lumile, datorita goldistilor ca mikero, ragnarar, etc. Nu da vina doar pe admini.
2. Din cate stie onorabilul meu creier, la a treia banare pentru multicont se da permanent si atacabil. Dici, ca sa te linistesc, cand va avea permanent, va fi sigur atacabil. Daca nu, te rog sa ma contactezi indata (lume delphi, iondaime) si duc eu greul cu stil.
3. Tavi, de ce insisti. Tu o ti pe a ta, ea pe a ei, unde vreti sa ajungeti?

Mai, eu am argumentat ca am avut dreptate, el o tine pe a lui fara justificari.
 

stamatecostica

Membru activ
Chiar nu intelegeti ca fiecare admin da socoteala de ceea ce face? In acest caz nu ma priveste. De unde stii tu pt ce a fost sanctionat daca este alt jucator?

Hhahaah tu chiar nu intelegi ce am scris eu acolo ?,sau vrei sa iti scriu in chineza ?.Daca nu a luat si ban tatal lui pentru conexiune nedecarata ,oare de ce sa i se dea ban ???...fiindca juca grepolis ?.Daca nu te priveste ca ce mai comentezi daca nu ai tu treaba ?.Asa cum iam dat de cap si la concursul lui Odmm asa iam dat si aici
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Admini ca tine strica jocul .Nu ai dreptul tu sa imi spui nimic.
E simplu odata ce inno da gold si nu bani.Tu joci ,ai prietenii facute si de aici se intelege tot.
Tot bagi IQ-ul in fata .Ce suntem in Razboiul Stelelor sa ne masuram forta.

HAHAHA, am ras de nu mai pot :) si pe tine te-a atins asta? :)))) Normal ca bag, daca nu stiti ce sa mai inventati si nu va iese. Pacat ca nu am vreme sa intru mai des pe aici, ca sa am si eu de ce rade.

- - - Actualizat - - -

Hhahaah tu chiar nu intelegi ce am scris eu acolo ?,sau vrei sa iti scriu in chineza ?.Daca nu a luat si ban tatal lui pentru conexiune nedecarata ,oare de ce sa i se dea ban ???...fiindca juca grepolis ?.Daca nu te priveste ca ce mai comentezi daca nu ai tu treaba ?.Asa cum iam dat de cap si la concursul lui Odmm asa iam dat si aici
O iei si tu aiurea? Tavi vorbea de jilcovici, asta ma priveste, altfel nu ma bagam in discutie. Am argumentat ca acolo a fost dat banul corect, pentru ca era dat de mine, daca era dat de alt admin, nu ma vedeai pe aici.
 

DeletedUser12078

Guest
Eu sunt pro sa va plateasca in banuti.Doar atunci o sa fie o responzabilitate.Pana atunci e bambilici .
 

slash26ro

Membru
doar ca sa ii arati lui tavi ca are sustinatori. :)
hai ca deja ma scoti din sarite....nu mai poate lumea de supararile lui tavi....spui ca nu te intereseaza ce fac ceilalti admini si ca fiecare raspunde pentru actiunile sale dar te bagi in discutie aiurea......pai da-o dracu' de treaba....tu reprezinti echipa de admini in discutia cu noi.....ma doare fix in basca cine drac preia tiketul....ma intereseaza doar ca un jucator incalca regulamentul in mod repetat si nu se vad sanctiunile....si nu vreau sa-mi raspunzi in continuare cu pareri personale, ca nu dau doi bani pe ele....ori raspuni ca admin, ori stai dracu' in banca ta.
 

DeletedUser

Guest
:) 3 tichete facute pentru aceeasi problema: orasele lui jilcovici in acea zi, lucru sanctionat. Sau voiati ca pentru fiecare tichet sa fie sanctionat?Altele?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Pentru printul nr 2 poti lua ban si o stii si tu ! X(

- - - Actualizat - - -

:) 3 tichete facute pentru aceeasi problema: orasele lui jilcovici, lucru sanctionat. Altele?

Deci ... Ana. Eu daca 150 de zile la rand pun nume la orase, cuvinte jignitoare si mi se face zilnic cate un tichet, iau aceasi durata la ban? Adica ... 6 ore de neatacabil ... Cam cat sunt la liceu ... Deci stau fara griji ... Cum vine asta? :-/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pentru tichetul nr 2 poti lua ban si o stii si tu ! X(
Pai tocmai ca am dat. Probabil ca nu trebuia sa dau.. era liniste acum.

- - - Actualizat - - -

Pentru tichetul nr 2 poti lua ban si o stii si tu ! X(

- - - Actualizat - - -



Deci ... Ana. Eu daca 150 de zile la rand pun nume la orase, cuvinte jignitoare si mi se face zilnic cate un tichet, iau aceasi durata la ban? Adica ... 6 ore de neatacabil ... Cam cat sunt la liceu ... Deci stau fara griji ... Cum vine asta? :-/

Nu , dar te asigur ca nu mai joci pe lumea respectiva :)
 

DeletedUser

Guest
hai ca deja ma scoti din sarite....nu mai poate lumea de supararile lui tavi....spui ca nu te intereseaza ce fac ceilalti admini si ca fiecare raspunde pentru actiunile sale dar te bagi in discutie aiurea......pai da-o dracu' de treaba....tu reprezinti echipa de admini in discutia cu noi.....ma doare fix in basca cine drac preia tiketul....ma intereseaza doar ca un jucator incalca regulamentul in mod repetat si nu se vad sanctiunile....si nu vreau sa-mi raspunzi in continuare cu pareri personale, ca nu dau doi bani pe ele....ori raspuni ca admin, ori stai dracu' in banca ta.
Calmeaza-te, nu iti mai raspund nici ca admin nici ca orice ai vrea tu. Nu vreau sa te am pe constiinta.

- - - Actualizat - - -

tu ori nu vezi bine, ori ma crezi prost......
Mda, chiar nu scrie jilcovici acolo si nu se vede nici data :) Nu te cred nicicum si nu stiu cum te crezi tu.
Ah scuze, am zis ca nu-ti mai raspund.
bezradny.gif

PS. In cel de la kinky nu scrie, dar iti spun eu, este tot pt el :)
Nu ti-ai facut bine tema.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
tiketul 2 si 3...pe primul nu se vede....eu vad date diferite, nu stiu ce vezi tu...
Pai daca nu te-au informat ceilati colegi ai tai si cand am sanctionat eu.. asta e :) Vorbesti ca sa ai de ce vorbi.
O denumire de genul: "copii paraciosi" nu se sanctioneaza, asta daca te deruteaza datele. nelamurirea mea este: De ce ma provoci, daca te enervez?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Deci, hai sa lamurim. Jilco nu stiu cum, a fost banat pentru numele oraselor ce contineau injurii. Okkk ... Pana aici e clar.
Stamate, eu nu prea pricep ce vrei sa zici dar fie ca tine, cei 4 ar trebui banati permanent zic eu, dupa atatea "nelegiuiri".
Subiectul are un nume, sunt si eu curios, s-ar implementa aceasta distinctie vreodata? :-/
Cu ana eu tot nu inteleg ce aveti ... Nu va place cum a banat? Aveti CM. Va puteti adresa lui. Nu va face nimic, va asigur, dar macar sunteti impacati cu ideea ca ati incercat sa ...
 
Sus