Distinctia trisorul serverului

  • Autor subiect DeletedUser3964
  • Data de început

slash26ro

Membru
Am mai spus, acuzati cu fapte concrete, nu ca o fi, ca o pati, ca lasa ca stiu eu pe cutare si cutare.
.
of, of.....nu acuza nimeni, doar intrebam
ai spus ca fiecare lume incepe cu sanctiuni de la zero...noi avem un buchet frumos de sanctiuni asupra colegului respectiv.
mi se pare normal sa intrebam de ce isi ia in continuare radical din minim de sanctiune....
 

DeletedUser

Guest
Cine si unde, tavi? Iar vorbesti in doi peri si te intelegi doar tu.

- - - Actualizat - - -

of, of.....nu acuza nimeni, doar intrebam
ai spus ca fiecare lume incepe cu sanctiuni de la zero...noi avem un buchet frumos de sanctiuni asupra colegului respectiv.
mi se pare normal sa intrebam de ce isi ia in continuare radical din minim de sanctiune....
Nu inteleg de ce trebuie sa raspundem la aceste intrebari de atatea ori: sanctiunile se dau de la 0 ( avertisment , adica) pana la ban permanent. Detalii despre regulamentul de pedepse nu putem da, decat celor in cauza, deoarece intervin diferiti factori: de ex nr abaterilor pe lume, tipul de abatere ( unele se sanctioneaza diferit de altele) etc.
 
Ultima editare de un moderator:

slash26ro

Membru
Cine si unde? Iar vorbesti in doi peri si te intelegi doar tu.

din cate tin eu minte, vorbim despre dl. jilcoviciu, banat in mod repetat, pentru aceeasi abatere, cu minim....si eu intreb " ala mare, cand vine?"...sau voi nu sunteti o echipa?...luati in considerare doar activitatea personala asupra tiketelor, nu va intereseasa daca un jucator a mai fost banat si de altcineva, pe aceeasi lume?
 

DeletedUser6312

Guest
Nu ma priveste restul echipei, ci tichetele la care eu am raspuns si spui ca am facut pe acolo misculatii, doar de ceea ce fac eu pot da socoteala.
Eu nu am zis nimic de misculatiuni dar daca tu spui asta, eu nu te contrazic deloc. Acum, ca sa intelegi, stimata doamna, esenta postarilor noastre, pe noi ne macina faptul ca jucatorul in cauza nu e la prima abatere si tu stii asta dar ....
 

DeletedUser

Guest
din cate tin eu minte, vorbim despre dl. jilcoviciu, banat in mod repetat, pentru aceeasi abatere, cu minim....si eu intreb " ala mare, cand vine?"...sau voi nu sunteti o echipa?...luati in considerare doar activitatea personala asupra tiketelor, nu va intereseasa daca un jucator a mai fost banat si de altcineva, pe aceeasi lume?
Ok, la intrebare concreta, raspund concret.
Jucatorul respectiv a fost o singura data sanctionat pentru denumiri de orase, atunci, de mine, care sunt acele repetate sanctiuni de acelasi fel?? Legat de banul "mare" acela permanent, adica, se poate da si din prima, am spus mai sus, conteaza conditiile, ca daca cineva de injura de toti dumnezeii si de toti cei dragi in profil sau prin alte mijloace, nu cred ca ti-ar placea sa il revezi in joc. Sper ca am fost destul de clara. Si ca o completare, acel jucator a fost sanctionat doar de mine. In plus, nu ne bagam peste ce fac ceialti, stiind ca fiecare ar trebui sa iti faca treaba cum trebuie. Alte nelamuriri mai aveti?

- - - Actualizat - - -

Eu nu am zis nimic de misculatiuni dar daca tu spui asta, eu nu te contrazic deloc. Acum, ca sa intelegi, stimata doamna, esenta postarilor noastre, pe noi ne macina faptul ca jucatorul in cauza nu e la prima abatere si tu stii asta dar ....
Ai raspuns mai sus. Asa ca incercati esenta in alta parte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
din cate tin eu minte, vorbim despre dl. jilcoviciu, banat in mod repetat, pentru aceeasi abatere, cu minim....si eu intreb " ala mare, cand vine?"...sau voi nu sunteti o echipa?...luati in considerare doar activitatea personala asupra tiketelor, nu va intereseasa daca un jucator a mai fost banat si de altcineva, pe aceeasi lume?
Aici sa stii ca se tine cont de alte sanctiuni date de alti admini pe lumea respectiva. Aici vorbesc strict in cunostinta de cauza intrucat mi s-a dat peste nas cu o asemenea chestie ...
 

DeletedUser

Guest
Aici sa stii ca se tine cont de alte sanctiuni date de alti admini pe lumea respectiva. Aici vorbesc strict in cunostinta de cauza intrucat mi s-a dat peste nas cu o asemenea chestie ...
Si tu ai raspuns mai sus , citez Jucatorul respectiv a fost o singura data sanctionat pentru denumiri de orase, atunci, de mine, care sunt acele repetate sanctiuni de acelasi fel??
 

DeletedUser15210

Guest
Stai putin draga mea. Mie mi s-a dat ban mare, si cand am intrebat de ce mi s-a dat ca motiv alta sanctiune de 3 zile cu totul diferita ! Ce-i drept eu ... am intrat/ spart un cont :D
 

DeletedUser3964

Guest
eu nu am spus ca a fost pedepsit,am spus ca a repetat sa incalce regulamentul.
daca pune nume la oras sa va fu. in cu.,nu e atat de grav ca dumnezeii ...?
deja o trecem la povesti de noapte vad.
daca omu in mesaj ma injura si ma face tigan si in toate felurile...nu e lafel cu dumenzeii...bah ce chestie.
eu zic ca e ma grav
 

DeletedUser15210

Guest
Nu exista un regulament strict legat de mesaje si numele oraselor. Aceste sanctiuni se dau dupa cum crede adimnul respectiv. Gen daca il faci tigan el poate nu o ia ca pe o injuratura. Asta e cea mai buna metoda de a te scuza, admin fiind

- - - Actualizat - - -

Anna, legat de ce ai zis tu cu preluatul tichetului. Ai zis ca aici nu poti sa spui. Skype-ul e o alternativa? Deja intru la banuieli si conspiratii :-/
 

DeletedUser

Guest
Stai putin draga mea. Mie mi s-a dat ban mare, si cand am intrebat de ce mi s-a dat ca motiv alta sanctiune de 3 zile cu totul diferita ! Ce-i drept eu ... am intrat/ spart un cont :D
Vorbim despre lucruri diferite,toby, in cazul multicontului este alta situatie.
 

slash26ro

Membru
daca cineva de injura de toti dumnezeii si de toti cei dragi in profil sau prin alte mijloace, nu cred ca ti-ar placea sa il revezi in joc.
ah, acum am inteles....deci, daca eu am un singur dumnezeu, ii dati doar un avertisment, asa, cu palma pe umar, la o bere.....e bine de stiut...dar nu inteleg totusi a doua abatere, a treia, multicontu, a patra....alea tot cu palma pe umar?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser3964

Guest
bine fata,ai dreptate.
dar din discutia asta am inteles asa:
pot sa mai fac un cont ca nu patesc nimic,pot sa pun nume la sate jignitoare*primesc ban 6 ore doar daca repet de 3-4 ori),pot sa dau mesaje sa zic ce vreau..dar fara dumnezeii...
mersi.

smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser

Guest
eu nu am spus ca a fost pedepsit,am spus ca a repetat sa incalce regulamentul.
daca pune nume la oras sa va fu. in cu.,nu e atat de grav ca dumnezeii ...?
deja o trecem la povesti de noapte vad.
daca omu in mesaj ma injura si ma face tigan si in toate felurile...nu e lafel cu dumenzeii...bah ce chestie.
eu zic ca e ma grav
Mai, nu ti se pare ca deja o cotesti cam aiurea? omul a fost sanctionat pentru schimbarea denumirilor cand ai facut tichet, care este problema ta? Ca a schimbat un oras de 10 ori sau o data? Sanctiunea nu se aplica pt cat de multe ori a schimbat in acel moment, puteau sa fie si 100, sanctiunea se aplica o data. Hai ca te credeam mai istet.
PS. Mesajele injurioase se raporteaza, deci iar alta mancare de peste..
Se pare ca se intareste ceea ce spuneam mai devreme, oricat ne-am bate gura cu voi, e tot degeaba. Acum nu stii cum sa o dai ca nu l-am ars eu cat ai fi vrut, no, poate cu alta ocazie.
O seara placuta.

- - - Actualizat - - -

bine fata,ai dreptate.
dar din discutia asta am inteles asa:
pot sa mai fac un cont ca nu patesc nimic,pot sa pun nume la sate jignitoare*primesc ban 6 ore doar daca repet de 3-4 ori),pot sa dau mesaje sa zic ce vreau..dar fara dumnezeii...
mersi.

smiley_emoticons_panik4.gif
Hai sa iti raspund si la asta. Pentru multicont este alta situatie, dar cu siguranta o stii, asa ca nu mai detaliez acum ce ai risca daca ai mai face un cont .

- - - Actualizat - - -

ah, acum am inteles....deci, daca eu am un singur dumnezeu, ii dati doar un avertisment, asa, cu palma pe umar, la o bere.....e bine de stiut...dar nu inteleg totusi a doua abatere, a treia, multicontu, a patra....alea tot cu palma pe umar?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

E bine cum zici tu, daca atat ai inteles :D
Spor sa aveti!
 

DeletedUser15210

Guest
Tavi, aici anna are dreptate. Poti sa pui de n ori nume la orase jignitoare ca ban nu mai iei pt asta :(
 

DeletedUser3964

Guest
tu vorbesti serios,poi eu am facut tiket pt ca ma injura jilcovici?eu am facut ca avea multicont.
asa ai spus si atunci sa fac raport mesaj,dar eu aratam ca e multicont si tu ca o buna prietena cu lupii te.ai facut ca nu intelegi...ca si acu.
 

DeletedUser

Guest
tu vorbesti serios,poi eu am facut tiket pt ca ma injura jilcovici?eu am facut ca avea multicont.
asa ai spus si atunci sa fac raport mesaj,dar eu aratam ca e multicont si tu ca o buna prietena cu lupii te.ai facut ca nu intelegi...ca si acu.
Tu ai citit ce ti-am raspuns cand m-ai acuzat ca nu l-am sanctionat? sa te rog sa imi dai citat cu ce am zis? nu cred totusi ca esti la asa nivel. Ma faci sa ma gandesc daca esti tavi cel pe care il stiam sau nu cumva altul, cu alt IQ. Altfel nu inteleg unde este nelamurirea ta cat timp ti-am explicat cu detalii ce te nemultumea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Gresit. Iei iar daca nu te inveti minte si continui tactica :)
Deci ... m-ai indus pe mine in eroare, si e lucru mare. Ai spus asa. Daca schimba de 10, 20, 100 de ori numele la oras ia o singura data ban, iar acum ai zis ca iei in continuare. M-ai imbatat cu vorbe si mi-a dat mintea crash :)))))
 
Sus