Rezultate căutare

  1. Lumea Carfi-Olymp

    Ba ia stai ca n am uitat de tine. Pe cine faci hodorog ? Vino la mine dimineața in pat sa vedem sunt hodorog ;) :) te rog acum sa îți retragi pluralul. De distinsa nu știu ….. ce e, cu atât mai puțin ce vârsta are. Dpmdv poate fii alien, la fel ca toți cei ce și ascund identitățile de frica...
  2. Lumea Carfi-Olymp

    Sa l ia dracu ca Ala numai cap nu a avut când a făcut alianța. Am intrat și eu ca mi a zis pe whatsapp și am văzut olimp și viteza decenta. Așa cum am intrat pe dimale inițial cu mult huiduitul zeu, am zis ca o încercare ce poate strica, dar nu știam ca vrea iuli sa între cu wild. Asta nu...
  3. Lumea Carfi-Olymp

    Cât o fii fost. Eu am văzut ca nu merge treaba acolo după câteva zile de când începuse lumea, ți am zis ca le las orașele ca așa e frumos sau nu ți am zis? Ți s a părut tie ca am fost eu jigodie in vreun fel? Zi tu sincer. Am zis ca le las orașele frumos te am întrebat dacă ma Primești in...
  4. Lumea Carfi-Olymp

    Ii mulțumesc colegei pentru ca m a ajutat sa mi regândesc a n a oară prioritățile. Și sa fiu efectiv cu familia atunci când stau cu ei, nu toată ziua cu telefonul in mâna ca disperatul. Cornele îți mulțumesc ca ai șters așa cum te am rugat
  5. Lumea Carfi-Olymp

    Las și eu asta aici: Ignorarea raului tb sa înceapă cu vizionarea bunului.
  6. Lumea Carfi-Olymp

    Ce dracu ți am scris le whatsapp tie ? Mai inventezi mult . Ți am scris pe whatsapp la o luna după ce am intrat aici. Ce alianța mi s a destrămat ? Da ți cu reveneala ca dacă te uiți pe statistici …. De fapt ce dracu îți explic tie. Eu am dreptul sa joc unde vreau nu mi a plăcut la Gucci, am vb...
  7. Lumea Carfi-Olymp

  8. Lumea Carfi-Olymp

    Probabil e Gucci. Eu de tine sunt șocat la el n am alte așteptări. Asta dacă ești cine ești. Dar și asta zice ceva nu ? Mie îmi ia un ciudățel apărarea pt ca s om normal si accept dialog cu oricine. Tie momentan ….. si nici nu o sa ți-o ia nimeni pt ca ai exagerat cumplit in speța asta cu mine.
  9. Lumea Carfi-Olymp

    Termina te rog, chiar o sa creadă ca mi am făcut cont, nu s peste nimeni nici o clasa. Sunt eu și atât. Nici prea prea nici foarte foarte.
  10. Lumea Carfi-Olymp

    Nu s bine dotat și dacă ar fii sa fie femeie pe cont nu ar exista niciodată in fata mea asemenea ciudățenie. Vedeți voi spațiul virtual cum e. După discuții părea o doamna serioasă ce și vede de jocul ei pasional. Dar când vii și cauți cacaturi sa te cerți cu oamenii nu dai dovada decât de...
  11. Lumea Carfi-Olymp

    Nu s eu stai calm nu ma pretez la înjurat, mai ales conturi fake, mie prea lene sa mi fac alt cont oricum și ce as avea de câștigat? Dacă m ar coafa cu ceva as injura o de le contul meu dar nu merita nici măcar atât. Nu înțeleg dc au intrat sa o înjure ăștia dpmdv tb doar ignorata și atât. Ca sa...
  12. Lumea Carfi-Olymp

    Codruta tu ești raportata de mine user fake cont total fake!!! Nu s plouat din cer. Nimeni nu știe cine ești ce ești de unde ești. Care din noi doi e falsul? Eu sunt același din 2010, te frământa asta de fapt ? Naturalețea, simplitatea ? Sunt același cu bune și rele. Sunt același care a fost...
  13. Lumea Carfi-Olymp

    Stai ca eu încă sunt sub șocul codrutei care m a bagat in Oala trădătorilor. Ivan e cel mai bun jucător bun și mai mult nu vreau sa comentez.
  14. Lumea Carfi-Olymp

    Ba femeia lui Dumnezeu ce tot o bagi pe mama ca nu înțeleg ? La cine dracu sa dau eu bine ca eu nu am făcut alianța. Ești in pana mea pe dinafara TOTAL. Da total. Eu m am mutat și le am lăsat alora orașele cu o săptămâna sau doua înainte sa dizolve Gucci alianța. Despre ce dat bine vorbești ...
  15. Lumea Carfi-Olymp

    Ce pana mea justificare morala vrei Doamne iartă/ ma ca ma gabdesc deja la medicamente? Tu realizezi ce vorbești ? Le am zis unora sa facă gold de la tine bagi mult gold ferească ma Doamne. Eram in alianțe diferite ce ai fii vrut sa le spun? Trimite ții și ei resurse moca sa o ajutați sa se...
  16. Lumea Carfi-Olymp

  17. Lumea Carfi-Olymp

    Cum cum ? Eu îl dau pe advisori și la te miri ce eventuri. Mori de foame cu mine ma. Ți am mai zis pe whatsapp. Pt mancare dau și ultimii bani din buzunar, pt băutura țigări și jocuri nu Primești nimic de la mine.
  18. Lumea Carfi-Olymp

    Asta e raport raportul ? Din cauza ca am zis sa facem aur de le urma ta te ai supărat? Dar asta fac in fiecare lume și de pe urma ta și a altora care bagă ce e așa rău ? M am înșelat cu plictisitul se pare chiar eram convins ca te vei plictisii ca tie Iti place sa ataci oameni nu ma asteptam sa...
  19. Lumea Carfi-Olymp

    Gata am terminat de discutat. N am gemeni. Crezi ce vrei…. Caz închis ți am zis ca ma confunzi. Mai asculta mult la ce ți latră unul și altul și o sa va raportez pe toți. Uite din cauza cui nu ma enervam eu Duminica seara.
  20. Lumea Carfi-Olymp

    Sunt calm ma nu vezi. ȚI SE PARE CA TIP? E pt nobi dar ea îl acuza pe parlitul Ala de bobo de bot ca a prins și el 4 mișcări. De caracter îndoielnic poate fii acuzat dacă a făcut ce a făcut ce se zice. Ps. Ce luna frumoasa
Sus