Lumea Carfi-Olymp

thedaythatnevercomes

Membru activ
Tu faci confuzii grave. Eu in afara de nebun de cuxi cu care m am bălăcărit in mesaje, dar căruia ii recunosc calitatea ca jucător, nu am avut de împărțit nimic cu nimeni. Mai mult ca sigur îți poate confirma toată comunitatea, doar toată… zic. In fine ..

E tage nu tager , la dracu e tagesorin unde vedeți toți tager numai penalul Ala de Ivan scrie așa și bomba de Capone
Daca tii neaparat..preferam sa nu fac public
Noi doi paream sa ne intelegem ok,vorbeam despre virozele gemenilor tai..si despre altele..Am farmat fav de la tine pt accelerari
Nu ma asteptam sa spui in alianta lui gucci pe carfi,ca sunt o doamna de treaba,dar sa ciupeasca gold de pe urma mea
si ca nu e Olimpul de mine..de unde stii tu ce e sau nu de mine?!
Ca unii bagam gold si altii farmam gold e logic..am facut ambele,desi poate e greu de crezut..dar am si luat gold..dar tu ca prieten ,sa pui pe forum asa ceva,e urat..pt mine tagersorin nu exista
iar pe Olimp,sa vedem cine ajunge,colegule
 

tages0rin

Membru activ
Daca tii neaparat..preferam sa nu fac public
Noi doi paream sa ne intelegem ok,vorbeam despre virozele gemenilor tai..si despre altele..Am farmat fav de la tine pt accelerari
Nu ma asteptam sa spui in alianta lui gucci pe carfi,ca sunt o doamna de treaba,dar sa ciupeasca gold de pe urma mea
si ca nu e Olimpul de mine..de unde stii tu ce e sau nu de mine?!
Ca unii bagam gold si altii farmam gold e logic..am facut ambele,desi poate e greu de crezut..dar am si luat gold..dar tu ca prieten ,sa pui pe forum asa ceva,e urat..pt mine tagersorin nu exista
iar pe Olimp,sa vedem cine ajunge,colegule
Gata am terminat de discutat. N am gemeni. Crezi ce vrei…. Caz închis ți am zis ca ma confunzi. Mai asculta mult la ce ți latră unul și altul și o sa va raportez pe toți. Uite din cauza cui nu ma enervam eu Duminica seara.
 
Ultima editare:

thedaythatnevercomes

Membru activ
Gata am terminat de discutat. N am gemeni. Crezi ce vrei…. Caz închis ți am zis ca ma confunzi. Mai asculta mult la ce ți latră unul și altul și o sa va raportez pe toți.
Eu nu sterg rapoartele..nu cred..stiu!..si am dovada..ok..nu ai gemeni..ai doi baieti mici,unul cu o problema pe care nu o voi dezvalui aici..nu te confund deloc!!!
Nu ma face sa postez..minciuna ma dezgusta
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Eu nu sterg rapoartele..nu cred..stiu!..si am dovada..ok..nu ai gemeni..ai doi baieti mici,unul cu o problema pe care nu o voi dezvalui aici..nu te confund deloc!!!
Nu ma face sa postez..minciuna ma dezgusta




citat
tagesorin 11.05.2022 00:44
Ce i cu ea? Sa fie sănătoasă, doamna de treaba. Se plictiseste repede de olimp sigur nu i de ea. Cei din 55 dacă avem așa ceva, ciupiți aur de pe urma ei.
 

tages0rin

Membru activ
Asta e raport raportul ? Din cauza ca am zis sa facem aur de le urma ta te ai supărat? Dar asta fac in fiecare lume și de pe urma ta și a altora care bagă ce e așa rău ? M am înșelat cu plictisitul se pare chiar eram convins ca te vei plictisii ca tie Iti place sa ataci oameni nu ma asteptam sa ți placa templele, iar asta nu e nimic asa tendențios. Jesus tu de la astea nu mai vb cu tagesorin ? Alegerea ta.
Și rămân la ideea ca ești doamna de treaba. Dar foaaarte ciudata după experiența asta. Nu mai avem ce discuta pe aceasta tema puerila zici ca ești in categoria alora care vor cearta cu orice preț de la orice rahat.
Rad naibii oamenii serioși. Ivan clar nu e in categoria asta. Dacă or fii alții pe aici. Pai cum sa țin minte ceva ce nici măcar nu a avut scopul de a te denigra. Multă sănătate ….
Ps. Repet ai aici ce repet in viața reala mereu. Unora li s a urat cu binele ce l au in viața. Și la munca la fel sunt unii…. Au viața prea roz și caută rahaturi din care sa scoată o discuție cât de mică de plictiseala. Fraților treziți va ca viața nu e deloc roz. Și urmează ani grei rău pe glob. In unele state membre ue s a raționalizat apa. Ca sa va dați seama ce gravă e situația reala.
..
 
Ultima editare:
Asta e raport raportul ? Din cauza ca am zis sa facem aur de le urma ta te ai supărat? Dar asta fac in fiecare lume și de pe urma ta și a altora care bagă ce e așa rău ? M am înșelat cu plictisitul se pare chiar eram convins ca te vei plictisii ca tie Iti place sa ataci oameni nu ma asteptam sa ți placa templele, iar asta nu e nimic asa tendențios. Jesus tu de la astea nu mai vb cu tagesorin ? Alegerea ta.
Și rămân la ideea ca ești doamna de treaba. Dar foaaarte ciudata după experiența asta. Nu mai avem ce discuta pe aceasta tema puerila zici ca ești in categoria alora care vor cearta cu orice preț de la orice rahat.
Rad naibii oamenii serioși. Ivan clar nu e in categoria asta. Dacă or fii alții pe aici. Pai cum sa țin minte ceva ce nici măcar nu a avut scopul de a te denigra. Multă sănătate ….
Ps. Repet ai aici ce repet in viața reala mereu. Unora li s a urat cu binele ce l au in viața. Și la munca la fel sunt unii…. Au viața prea roz și caută rahaturi din care sa scoată o discuție cât de mică de plictiseala. Fraților treziți va ca viața nu e deloc roz. Și urmează ani grei rău pe glob. In unele state membre ue s a raționalizat apa. Ca sa va dați seama ce gravă e situația reala.
Eu zic sa scoatem gold de pe urma ta:))
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Asta e raport raportul ? Din cauza ca am zis sa facem aur de le urma ta te ai supărat? Dar asta fac in fiecare lume și de pe urma ta și a altora care bagă ce e așa rău ? M am înșelat cu plictisitul se pare chiar eram convins ca te vei plictisii ca tie Iti place sa ataci oameni nu ma asteptam sa ți placa templele, iar asta nu e nimic asa tendențios. Jesus tu de la astea nu mai vb cu tagesorin ? Alegerea ta.
Și rămân la ideea ca ești doamna de treaba. Dar foaaarte ciudata după experiența asta. Nu mai avem ce discuta pe aceasta tema puerila zici ca ești in categoria alora care vor cearta cu orice preț de la orice rahat.
Rad naibii oamenii serioși. Dacă or fii pe aici. Pai cum sa țin minte ceva ce nici măcar nu a avut scopul de a te denigra. Multă sănătate ….
Ps. Repet ai aici ce repet in viața reala mereu. Unora li s a urat cu binele ce l au in viața. Și la munca la fel sunt unii…. Au viața prea roz și caută rahaturi din care sa scoată o discuție cât de mică de plictiseala. Fraților treziți va ca viața nu e deloc roz. Și urmează ani grei rău pe glob.
Esti penibil si in opinia mea nu ai justificare morala..ca btw,mereu faci pe sfatosul pe forum cum ca mama ti-a spus si mama te-a invatat..
Pt mine jocul asta inseamna semper fi..
Dau totul(inclusiv si implicit goldul bagat),pt colegi si alianta..ti-o va spune oricine a jucat cu mine
Ma las in fundul gol sa ajut!
Tu habar nu ai despre ce vorbesc eu de fapt!
 

hermes25

Membru activ
Statistic vorbind,poate nu-s eu de top si nu ma pricep asa de bine...care sunt sansele sa dai nava si 4 sprijine in aceiasi secunda,din doar cca 10 comenzi?
Lasand la o parte internele,ca impreuna cu Qw3sts si Midas v-ati devorat propria alianta...canibalism i-as spune..
Cand migrezi prin aliantele de pe mapamond dupa sprijin si trimiti cate o birema de o suta de ori..si cate altele..disperare i-as spune
Si apoi,cum spune Stefan,te rogi sa vii la noi?..papasei ce era de papat in alianta ta ..erai numa bun de intrat la winneri..oportunism si lipsa de coloana i-as spune..
Ma bucur sa iti spun aici si acum ca nu doar am votat impotriva acceptarii tale..dar am facut si lobby pt asta!
Sa fie atenti cei care vor sa mai joace cu tine..semnat,Jucatoarea de carton!

eu am intors..de regula intorc f bn..m-a aruncat o secunda..fix peste 4 spr ale lui
si sa fim seriosi,sa intorci e mult mai usor decat sa incadrezi..iar tu pana la urma ai jucat cu mine,cred ca stii cum joc..nici stralucit,dar nici prost
Pai la intors daca ai net bun si nu se blocheaza ceva trebuie sa intorci exact, nu bine. Nu da eroare nici de o secunda. Iar la comenzi vezi ca ai 2/3 variante cu 3-4 incercari fiecare asta daca esti batran si te misti mai greu :)
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Pai la intors daca ai net bun si nu se blocheaza ceva trebuie sa intorci exact, nu bine. Nu da eroare nici de o secunda. Iar la comenzi vezi ca ai 2/3 variante cu 3-4 incercari fiecare asta daca esti batran si te misti mai greu :)
Am intors la perfectie mereu..de nu stiu cate ori,de aia nici nu aveam emotii..
exemplu
nava
intors bireme
spr
aceiasi secunda,turbowash poate confirma
pe carfi de trei ori consecutiv m-a aruncat o secunda
prietenul bobbo in schimb a incadrat 5 comenzi in aceiasi sec din sub 10...
 

hermes25

Membru activ
Am intors la perfectie mereu..de nu stiu cate ori,de aia nici nu aveam emotii..
exemplu
nava
intors bireme
spr
aceiasi secunda,turbowash poate confirma
pe carfi de trei ori consecutiv m-a aruncat o secunda
prietenul bobbo in schimb a incadrat 5 comenzi in aceiasi sec din sub 10...
La bireme banuiesc ca ai vrut sa intorci in fata, scoti la 8:01 si dai retragere la 4:01 daca nu intmapi vreo dificultate de net nu ar trebui sa de-a eroare. Adica la mine asa functioneaza, ti- am dat acel min doar ca exemplu
 

hermes25

Membru activ
La ce intrebari te referi?
Cum de reuseste sa incadreze, pe un def de rapide baga o grea si o usoara . De ex nava la 21:00:00. La 20:59:52 incepi sa lansezi cu deful plus aia grea ai minim 3/4 variate, apoi incerci cu usoara si apoi simplu. Din 10/12 comenzi de pe fiecare oras e probabilitate foarte mare sa nimeresti 4. Adevarat ca pot fi zile sa nimeresti mai mumle dar dub 2/3 nu prea ai voie
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
La bireme banuiesc ca ai vrut sa intorci in fata, scoti la 8:01 si dai retragere la 4:01 daca nu intmapi vreo dificultate de net nu ar trebui sa de-a eroare. Adica la mine asa functioneaza, ti- am dat acel min doar ca exemplu
nu lucrez 8 cu 4
4 cu 2
si de regula nu da eroare
Pe carfi a dat de trei ori(vorbim aici de ceasul serverului)
Lui bobbo insa i-au reusit incadrarile de numa...ce pot eu sa cred?
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Cum de reuseste sa incadreze, pe un def de rapide baga o grea si o usoara . De ex nava la 21:00:00. La 20:59:52 incepi sa lansezi cu deful plus aia grea ai minim 3/4 variate, apoi incerci cu usoara si apoi simplu. Din 10/12 comenzi de pe fiecare oras e probabilitate foarte mare sa nimeresti 4. Adevarat ca pot fi zile sa nimeresti mai mumle dar dub 2/3 nu prea ai voie
nu au fost reincercari..am fost atenta la asta
nici transp grele,nici sirene,nici talpa..totul a fost uns struna...
Nu la o cucerire ci la doua,aceiasi reteta
 
Sus