Lumea Carfi-Olymp

tages0rin

Membru activ
Zici ca nu te crezi bun si nu te ai crezut niciodata bun dar mereu faci afirmatii despre anumiti jucatori,indirect vorbind peleme poate nu ma pricep asa bine la viata si astea dar cand spui despre cineva ca e slab prima data faci o comparatie cu tine (indirecta de cele mai multe ori),am dreptate @tages0rin in ce spun?E cam tarziu si nu mi mai arde sa ti explic cat de prost esti dar as putea sta o zi intreaga filozofand si sa ti dau teroare la creier incat sa ti dai singur leave
Stai ca eu încă sunt sub șocul codrutei care m a bagat in Oala trădătorilor. Ivan e cel mai bun jucător bun și mai mult nu vreau sa comentez.
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Ba femeia lui Dumnezeu ce tot o bagi pe mama ca nu înțeleg ? La cine dracu sa dau eu bine ca eu nu am făcut alianța. Ești in pana mea pe dinafara TOTAL. Da total. Eu m am mutat și le am lăsat alora orașele cu o săptămâna sau doua înainte sa dizolve Gucci alianța. Despre ce dat bine vorbești ? Știi măcar cine a făcut, ce alianța ? Și repet ce dracu are treaba mama mea cu jocul o iei pe urmele lui Gucci și a lui Ivan ? Doamne iartă ma credeam ca ești matura. Hai noapte buna! Poate te mai interesezi și tu la Ștefan cum au stat lucrurile înainte sa arunci cu noroi ca mahalagii ăștia de pe forum ți am zis sa nu intri aici decât dacă știi ca nu te molipsești ….
Tu o citezi pe maica-ta pe forum mereu...ce ti-a spus ea...ce te-a invatat,etc..nu scot eu asta din burta,prietene...
Ramane magaria facuta de tine...si daca stau sa ma gandesc bine..nu il pune pe Stefan sa aleaga intre noi doi...si nu ma pune sa il fac sa aleaga!
Eu nu vorbesc prostii..iar tu incerci sa acoperi cu nisip mizeria.. ce ai spus ...si cum gandesti!
 

CaponeM

Stie Tot
Eu zic ca e de la prafuri



Eu zic ca e de la prafuri ca e prea mare saltul :)))

Poate fii o opțiune, la modul ca la ajutat sa sara mai sus, dar per total, cu mine pe sinope a dat dovada că ceea ce a spus mai sus, chiar le a pus în practica, sau a încercat.. si in 99% din cazuri chiar a reușit. Rage dupa paros, nu are absolut nici o legătură cu cel de pe sinope. Bravo lui :)
 
@1Sheri Vi Mihaela3 ia si recitește. Bagă la cap, si încearcă să aplici!!!
Cred ca n-ai inteles o chestie @CaponeM :)),eu n-am ce sa bag la cap,cum sunt tratat asa tratez si eu acele persoane, @7bile stie cel mai bine,eu pe farsala nu l-am injurat,a fost prima persoana care m-a injurat,a primit din partea mea aceelasi tratament, ;) ,omul si-a cerut iertare toate cele,mai vazut sa-l mai injur sau ceva?Cred ca ar trebui sa va schimbati voi prima data atitudinea fata de mine pe urma ma mai gandesc daca mi-o schimb si eu,altfel degeaba "TIC-TAC" :).
 

hermes25

Membru activ
Poate fii o opțiune, la modul ca la ajutat sa sara mai sus, dar per total, cu mine pe sinope a dat dovada că ceea ce a spus mai sus, chiar le a pus în practica, sau a încercat.. si in 99% din cazuri chiar a reușit. Rage dupa paros, nu are absolut nici o legătură cu cel de pe sinope. Bravo lui :)
Sa fie asa dar tare am impresia ca la primul servar sons vs demos sau wild iar avem aceeasi " actiune " . Am ajuns la varsta in care cred in vorbele strabunilor: lupul isi schimba parul dar naravul ba
 

CaponeM

Stie Tot
Sa fie asa dar tare am impresia ca la primul servar sons vs demos sau wild iar avem aceeasi " actiune " . Am ajuns la varsta in care cred in vorbele strabunilor: lupul isi schimba parul dar naravul ba

Și pe sinope a avut ( mai ales la început ) momente în care a vrut s-o dea/înceapă în fake-uri, dar am vorbit cu el, i-am explicat anumite lucruri, el la rândul lui a înțeles, sau chiar dacă nu a înțeles-o ( atunci ) a ales sa pună în practică ceea ce i-am spus, iar la final, toti au ieșit pe plus.. eu, el, demosul si in proporție de 95% dușmanii, care nu au primit fake uri.
 

CaponeM

Stie Tot
Cred ca n-ai inteles o chestie @CaponeM :)),eu n-am ce sa bag la cap,cum sunt tratat asa tratez si eu acele persoane, @7bile stie cel mai bine,eu pe farsala nu l-am injurat,a fost prima persoana care m-a injurat,a primit din partea mea aceelasi tratament, ;) ,omul si-a cerut iertare toate cele,mai vazut sa-l mai injur sau ceva?Cred ca ar trebui sa va schimbati voi prima data atitudinea fata de mine pe urma ma mai gandesc daca mi-o schimb si eu,altfel degeaba "TIC-TAC" :).

Tu fă ce ți-am spus, altfel rămâi la fel de prost!
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Tu o citezi pe maica-ta pe forum mereu...ce ti-a spus ea...ce te-a invatat,etc..nu scot eu asta din burta,prietene...
Ramane magaria facuta de tine...si daca stau sa ma gandesc bine..nu il pune pe Stefan sa aleaga intre noi doi...si nu ma pune sa il fac sa aleaga!
Eu nu vorbesc prostii..iar tu incerci sa acoperi cu nisip mizeria.. ce ai spus ...si cum gandesti!
 

Ghost Man

Stie Tot
Tu o citezi pe maica-ta pe forum mereu...ce ti-a spus ea...ce te-a invatat,etc..nu scot eu asta din burta,prietene...
Ramane magaria facuta de tine...si daca stau sa ma gandesc bine..nu il pune pe Stefan sa aleaga intre noi doi...si nu ma pune sa il fac sa aleaga!
Eu nu vorbesc prostii..iar tu incerci sa acoperi cu nisip mizeria.. ce ai spus ...si cum gandesti!
Mai ia o pauza baba nebuna:)))))) mergi și tu intr-o vacanta ca ai luat-o razna de tot din cauza grepolisului
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Ok..am avut si o discutie in privat,unde ti-am spus ca esti amnezic...altfel ti-ai aminti ca tu esti cel care pe forum o citezi pe maica-ta si invatamintele ce ti le-a dat..(pacat ca e doar fatada,ca nimic nu pare sa se fi prins de tine,doar faci pe sfatosul)
Eu nu sunt pe dinafara..dar tu,sincer,ar trebui sa fi..
Lui Stefan i-am spus din start ca nu te vreau coleg..dar deja faptul era consumat..
Pt mine principiile conteaza mai mult decat orice pozitie pe joc sau in clasament..asa ca prietene,taci sau fa sa merite ca esti coleg cu mine!
Ca esti mana moarta..prezent doar sa fie la numar!
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
O femeie de 50 de ani normala la cap sta la ora asta pe un forum plin de nebuni care se înjură ori doarme sau eventual sta cu familia la o caterinca și etc?:))))
cand o sa fi tu o femeie la 50 de ani,decizi tu ce vrei sa faci in timpul liber
Eu fac ce vreau si ma intereseaza prea putin parerea unui ratat care se refuleaza pe un forum
 
Sus