Lumea Carfi-Olymp

twistdark1

Stie Tot
Io nu vreau sa fiu nesimtit, dar jocul asta a ajuns la acel nivel incat 4-5 comenzi pe aceasi secunda trebuie date ca sa ai macar o speranta sa ti tina nava:)))))

Nu e nimic ofensator, playeri ramasi au un stil de joc ridicat, cu gura proasta, dar multi stiu cum merge treaba


De accord:))
 

twistdark1

Stie Tot
Ba femeia lui Dumnezeu ce tot o bagi pe mama ca nu înțeleg ? La cine dracu sa dau eu bine ca eu nu am făcut alianța. Ești in pana mea pe dinafara TOTAL. Da total. Eu m am mutat și le am lăsat alora orașele cu o săptămâna sau doua înainte sa dizolve Gucci alianța. Despre ce dat bine vorbești ? Știi măcar cine a făcut, ce alianța ? Și repet ce dracu are treaba mama mea cu jocul o iei pe urmele lui Gucci și a lui Ivan ? Doamne iartă ma credeam ca ești matura. Hai noapte buna! Poate te mai interesezi și tu la Ștefan cum au stat lucrurile înainte sa arunci cu noroi ca mahalagii ăștia de pe forum ți am zis sa nu intri aici decât dacă știi ca nu te molipsești ….
Colegule , gucci a rezistat cu alianta aia 9 zile in total , tu ai cedat/intrat la noi cu 2 zile inainte sa cedeze , n-avea cum cu 2 sapt inainte ca nu trecuse 2 sapt nici de cand anuntase stil lumea...
 

tages0rin

Membru activ
Colegule , gucci a rezistat cu alianta aia 9 zile in total , tu ai cedat/intrat la noi cu 2 zile inainte sa cedeze , n-avea cum cu 2 sapt inainte ca nu trecuse 2 sapt nici de cand anuntase stil lumea...
Cât o fii fost. Eu am văzut ca nu merge treaba acolo după câteva zile de când începuse lumea, ți am zis ca le las orașele ca așa e frumos sau nu ți am zis? Ți s a părut tie ca am fost eu jigodie in vreun fel? Zi tu sincer. Am zis ca le las orașele frumos te am întrebat dacă ma Primești in alianța frumos cu întemeiat in zona voastră. La ce alta alianța puteam sa ma duc dacă aici aveam mulți cu care mai jucasem? La cuxi ? Nu ma primeai mai asteptam o lume nu era tragedie și nici supărare. Sa vina după 2 luni sa mi spună ca vai ce s a supărat ea de la nush ce postare de rahat ca ori eu ori ea, pai cine dracu o fii ma ea? Un nimeni in spatele unei tastaturi. Asta e. Zi tu dacă, poți sa fii obiectiv, evident, nu sa o pupi in fund, ce am greșit eu in abordarea mea? Ce lucru așa imoral am făcut, cum pretinde distinsa….. hai fii bărbat și zi tu ce a fost așa grav. Vorbim obiectiv nu din anumite unghiuri. Ca e clar, din unghiul ei, dacă te iei de goldul ei face spume se pare. Sa cumpere resurse cu plata in Revolut sau mai știu eu ce dacă nu i convine ca vrem sa profitam de la piața. Se practica chiar și cumpărarea de orașe.
 
Ultima editare:

tages0rin

Membru activ
Asa mi-ai zis , nu neg asta . Doar ti-am spus reperul temporal , ca a dizolvat repede gucci ally acolo .
Sa l ia dracu ca Ala numai cap nu a avut când a făcut alianța. Am intrat și eu ca mi a zis pe whatsapp și am văzut olimp și viteza decenta. Așa cum am intrat pe dimale inițial cu mult huiduitul zeu, am zis ca o încercare ce poate strica, dar nu știam ca vrea iuli sa între cu wild. Asta nu insemana ca s trădător, am dat elegant rr și m am dus lângă wild pt ca am o istorie cu ei. Asta nu înseamnă o sa huiduiesc friends. Ms Stefane de promptitudine și îți doresc succes la munca reala. E nevoie de oameni cu caracter acolo și cu multă scoala. Pe joc momentan va plictisiți.
 

tages0rin

Membru activ
Si a făcut tagesorin cont fake sa te poate înjura @thedaythatnevercomes =))))))))))) nu ca n ai merita da tot e amuzant=)))) batalia hodorogilor=)))
Ba ia stai ca n am uitat de tine. Pe cine faci hodorog ? Vino la mine dimineața in pat sa vedem sunt hodorog ;) :) te rog acum sa îți retragi pluralul. De distinsa nu știu ….. ce e, cu atât mai puțin ce vârsta are. Dpmdv poate fii alien, la fel ca toți cei ce și ascund identitățile de frica Internetului. Aliens. Nici tie nu ți se poate aloca tocmai o moaca sa zic așa nu ? Poți fii u hodorog ? Poți fii copchil de 10 ani ?
 

twistdark1

Stie Tot
Ba ia stai ca n am uitat de tine. Pe cine faci hodorog ? Vino la mine dimineața in pat sa vedem sunt hodorog ;) :) te rog acum sa îți retragi pluralul. De distinsa nu știu ….. ce e, cu atât mai puțin ce vârsta are. Dpmdv poate fii alien, la fel ca toți cei ce și ascund identitățile de frica Internetului. Aliens. Nici tie nu ți se poate aloca tocmai o moaca sa zic așa nu ? Poți fii u hodorog ? Poți fii copchil de 10 ani ?

Asta se ia in gura cu toti , nu stie nimeni cine e . A zis ca ne destrama alianta , ca el l-a facut pe @ElChapo sa renunte ... Ai si tu pretentii de la el ...
 

NoobFromRo

Stie Tot
te ai intins pe toata granita, te au violat mickey mouse si marmota, ti au luat orasele si tot tu sa injuri, ca mna, atata poti tu
din punctul meu de vedere esti la nivel cu gucci
 

Stewie Griffin

Stie Tot
@ElChapo mi-as dori cu alta ocazie, sa jucam o lume cap coada. Carfi, parerea mea, era o lume de dus la sfarsit pt tine lejer. Dar cred ca te-au scarbit mistourile aduse atunci si ai zis ca mai bine iti bagi pl, de inteles. Iar @NoobFromRo , incearca sa incetati cu orgoliile si prostiile astea, macar astia mai tineri, nu aduc la nimic bun.
Iar glumele care se fac de x,y,z sunt doar de amuzament in mare parte a timpului pe forumul asta, ca sa fie mai animat.

#avemnevoiedemoderatori
 

NoobFromRo

Stie Tot
nu i vorba de nici un orgoliu, eu m-am convins in legatura cu el, poa' sa i ia oricine apararea ramane un 0
si nu sunt singurul care s-a lamurit din cate am inteles pe wapp
 
Sus