Lumea Carfi-Olymp

hermes25

Membru activ
nu lucrez 8 cu 4
4 cu 2
si de regula nu da eroare
Pe carfi a dat de trei ori(vorbim aici de ceasul serverului)
Lui bobbo insa i-au reusit incadrarile de numa...ce pot eu sa cred?
Cand joc granita si mai exista si orgoliu nu ma iau dupa ala, ori am eu pc prost ori net ca ala mai merge si aiurea gen 57, 59,00 si te-a sarit aiurea . Dar si asa poti incerca de la minute mai multe, in caz ca mergw aiurea incercinla alt min. Nu cred ca la fiecare minunt are eroare cu toate ca nu am facut aceasta verificare
 

hermes25

Membru activ
nu au fost reincercari..am fost atenta la asta
nici transp grele,nici sirene,nici talpa..totul a fost uns struna...
Nu la o cucerire ci la doua,aceiasi reteta
O fi rapid de mana si nu iti apare nici comanda, la atavuri iti poti da seama mai bine ca acolo ar trebui sa sune i diferent cat de scurta este comanda. Eu acum nu-l apar pe individ ca nici nu il cunisc, posibil sa ai dreptate 100/100 dar idee este ca multi au ustensile bune si net rapid. Mai sus scriai de semper fi pai te poate lumuri mai bine valy ala din wild sau cioara cum sta cu secundele
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
O fi rapid de mana si nu iti apare nici comanda, la atavuri iti poti da seama mai bine ca acolo ar trebui sa sune i diferent cat de scurta este comanda. Eu acum nu-l apar pe individ ca nici nu il cunisc, posibil sa ai dreptate 100/100 dar idee este ca multi au ustensile bune si net rapid. Mai sus scriai de semper fi pai te poate lumuri mai bine valy ala din wild sau cioara cum sta cu secundele
si eu sunt rapida..am iconul cu comanda langa ..retrag si retrimit de trei ori...asta si atat permite jocul...si niciodata nu am reusit asemenea performante
 
O fi rapid de mana si nu iti apare nici comanda, la atavuri iti poti da seama mai bine ca acolo ar trebui sa sune i diferent cat de scurta este comanda. Eu acum nu-l apar pe individ ca nici nu il cunisc, posibil sa ai dreptate 100/100 dar idee este ca multi au ustensile bune si net rapid. Mai sus scriai de semper fi pai te poate lumuri mai bine valy ala din wild sau cioara cum sta cu secundele
adevarat,i-am vazut pe "aia" din wild,capitolul hermonassa ce bombardieri au fost:),nu mai zic de Oceania,lesinati gramada:)).Vine valy196 sau cum il cheama,care dupa o saptamana il vezi in concediu medical...
 

NoobFromRo

Stie Tot
În afara de mitice, poți pune lejer orice comanda pe orice secunda dacă ai putina pregătire înainte, cine știe cunoaște
 

hermes25

Membru activ
adevarat,i-am vazut pe "aia" din wild,capitolul hermonassa ce bombardieri au fost:),nu mai zic de Oceania,lesinati gramada:)).Vine valy196 sau cum il cheama,care dupa o saptamana il vezi in concediu medical...
Poate nu mai are timp dar omul nu e paleta, eu am jucat granita cu el pe billys si a fost ok din toqte punctele de vedere chiar daca l-ati acuzat voi ca ar fi cedat orasele la demos impreuna cu sarata
 
foarte mult conteaza de net, poti sa stii cum sa dai comenzile ideal, dar netul te da peste cap
Daca asa mult conteaza de "net",explica-mi si mie,cum e posibil ca o actiune pe care o faci pe primul pc(lansezi atacul la sec 05) si te arunca in secunda (014)?Carui fapt i se datoreaza acest lucru?O explicatie la nivel inalt vreau "psihu" ca esti bombardier pe net.Eu o sa iti zic mai jos:))

Jocul are si el o protectie motiv pentru care te arunca +- 10 secunda,iar bot-ul pentru incadrat(la secunda) mai mult de o secunda nu te arunca/pe comanda ,acest lucru se datoreaza net-ului,un lucru infim,deci nu conteaza asa mult "net-ul",ideal ar fii sa nu ai net-ul praf,dar decent sa fie:).,PA!
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
app..in dragoste si razboi,orice este permis
Bonusul de noapte exista,face parte din joc..si ni-l asumam
i-am bagat nava lui bobbo pe bonus..si a stat..pt ca a fost atat de plin de el incat sa stea cu oras gol la 11 min de nava mea...si la mai mult de orice putea el trimite...si pestera 5
Mi-a trimis mesaj ca sunt jucator de carton..
Pai eu cred ca el a fost increzut si prost..iar cucerirea e scopul final,ca e noaptea,ziua sau in twillight zone
 
Sus