Lumea Carfi-Olymp

tages0rin

Membru activ
Codruta tu ești raportata de mine user fake cont total fake!!! Nu s plouat din cer. Nimeni nu știe cine ești ce ești de unde ești.

Care din noi doi e falsul? Eu sunt același din 2010, te frământa asta de fapt ? Naturalețea, simplitatea ? Sunt același cu bune și rele. Sunt același care a fost mentor unor jucatori cu nume mai grele ca al tău. Postarea mea când eram in alianța cu Gucci a fost mai mult decât decenta. Pe tine te roade ca le am zis sa se înfrupte de la tine ? Asta te roade ? Și te mai roade ca intr o lume de joc Grepolis total gratuită probabil nici nu te gândești sa intri. Și nu ca nu ai fii jucătoare buna, ci nu ai mai fii vedeta pentru ca acolo sunt altele tacticile. Și mintea ta știe asta. Dacă i ai spus ca nu ma vrei de la început de ce m a mai luat ? Oare pentru ca i am zis ca nu ma regăsesc in stilul alianței lui Gucci. Și mai jucasem cu mulți din all stars. In frunte cu chelul luaias chelia la lustruit. Eu sunt degeaba pe joc pentru ca TRĂIESC in fine nu s chiar degeaba ca urma sa umplu zona portalului 45 dar acum nu o mai umplu ca se pare ca un cont plin de gold e mai important ca un cont al unui om cu moaca si fără nici un pic de falsitate.
 

tages0rin

Membru activ
Si a făcut tagesorin cont fake sa te poate înjura @thedaythatnevercomes =))))))))))) nu ca n ai merita da tot e amuzant=)))) batalia hodorogilor=)))
Nu s eu stai calm nu ma pretez la înjurat, mai ales conturi fake, mie prea lene sa mi fac alt cont oricum și ce as avea de câștigat? Dacă m ar coafa cu ceva as injura o de le contul meu dar nu merita nici măcar atât. Nu înțeleg dc au intrat sa o înjure ăștia dpmdv tb doar ignorata și atât. Ca sa nu spun ca mie îmi miroase a Ivan pe cont sau cont păstorit de mai mulți inși. Ignor total și atât.
 
Ultima editare:

tages0rin

Membru activ
Nu s bine dotat și dacă ar fii sa fie femeie pe cont nu ar exista niciodată in fata mea asemenea ciudățenie. Vedeți voi spațiul virtual cum e. După discuții părea o doamna serioasă ce și vede de jocul ei pasional. Dar când vii și cauți cacaturi sa te cerți cu oamenii nu dai dovada decât de caracter 0. Auzi reproș ca am vrut sa cresc in ochii colegilor. Și acum auzi ca îl pune pe Ștefan sa aleagă între noi. Pai prafu sa se aleagă de Ala care mai suporta așa caracter in zona..
Ba și de mâine pun iar locația ca mi au trecut durerile și merg cu bicla iar. N am nimic de ascuns și mi se rupe.
 
Ultima editare:

tages0rin

Membru activ
Termina te rog, chiar o sa creadă ca mi am făcut cont, nu s peste nimeni nici o clasa. Sunt eu și atât. Nici prea prea nici foarte foarte.
 

tages0rin

Membru activ
fi mandru tagersorin..vezi cine iti ia apararea?
no comment
Probabil e Gucci. Eu de tine sunt șocat la el n am alte așteptări. Asta dacă ești cine ești. Dar și asta zice ceva nu ? Mie îmi ia un ciudățel apărarea pt ca s om normal si accept dialog cu oricine. Tie momentan ….. si nici nu o sa ți-o ia nimeni pt ca ai exagerat cumplit in speța asta cu mine.
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
app..se scrie ii dau,nu ai dau..
si n-am pierdut nimic..decat timpul cu niste analfabeti frustrati

Probabil e Gucci. Eu de tine sunt șocat la el n am alte așteptări. Asta dacă ești cine ești. Dar și asta zice ceva nu ? Mie îmi ia un ciudățel apărarea pt ca s om normal si accept dialog cu oricine. Tie momentan ….. si nici nu o sa ți-o ia nimeni pt ca ai exagerat cumplit in speța asta cu mine.
Deloc..tot ce am spus e absolut adevarat..eram prieteni in sons..si m-ai dezamagit..eu niciodata nu am atacat un fost coleg..asta o stie anubis cand am anuntat ca nu ii atac pe valentyn si pe combat..o stiu cei din grepotop cand am anuntat ca nu atac fosti colegi,actualmente adversari..nu atac..dar nu dau din casa..sunt principii de la care nu ma abat...tu te-ai dovedit lipsit de principii..te-ai dovedit a fi ceea ce spune retardatul care iti sare in aparare despre mine...c..va...asta ai dovedit ca esti..lipsit de principii
Apoi ai venit in alianta,ca a ta se destrama...si mi-ai scris pe whatsapp..vezi Doamne ,eram prieteni si colegi de-acum..
Eu nu sunt asa..nu pup unde am scuipat!
Punct..
Cat despre degeneratii care iti iau apararea...bucura-te de companie!
 

tages0rin

Membru activ
Ce dracu ți am scris le whatsapp tie ? Mai inventezi mult . Ți am scris pe whatsapp la o luna după ce am intrat aici. Ce alianța mi s a destrămat ? Da ți cu reveneala ca dacă te uiți pe statistici …. De fapt ce dracu îți explic tie. Eu am dreptul sa joc unde vreau nu mi a plăcut la Gucci, am vb cu Ștefan cu care mai jucasem pe laphitos. Hai fa pași ca n ai nici un merit. Nu am pupat nicăieri pe nimeni. Am dat o șansa grupului Gucci și nu au reușit. Le am lăsat orașele in no name. Pana mi a zis Ștefan ca nu mai trebuie ca se destramă no name și intra la noi și goguasa și homeland. Aia tot trădători sunt ? Sau cum? Prea te crezi buricul pământului. Stai pe relax ca nu e nimeni buricul pământului. Deja devii insuportabila cu cacaturile astea inventate doar sa pari tu aia care e magnet. Afla ca nu ai fost magnet tu. Eu jucasem cu Ștefan deja. Acum te rog nu mi mai rapsunde tot ma freci ca nu ți ataci foștii colegi. Ce atac a fost asta ? Sa ți ia goldul ? Ți l au luat toți și actualii colegi din all star stai liniștita. Nu ești in stare sa analizezi o situație cronologic știi in ce an suntem știi cine e președintele țării ? Ai dracu răsăriți toți ipocriții. Ce dracu nu mi vad eu de viața stau la cearta cu toți obosiții.
Ps. Cornele te rog eu sterge toate postările de pe contul nou ca mi reproșează ca ma aperi auzi. Jesus.
 
Ultima editare:

thedaythatnevercomes

Membru activ
Ce dracu ți am scris le whatsapp tie ? Mai inventezi mult . Ți am scris pe whatsapp la o luna după ce am intrat aici. Ce alianța mi s a destrămat ? Da ți cu reveneala ca dacă te uiți pe statistici …. De fapt ce dracu îți explic tie. Eu am dreptul sa joc unde vreau nu mi a plăcut la Gucci, am vb cu Ștefan cu care mai jucasem pe laphitos. Hai fa pași ca n ai nici un merit. Nu am pupat nicăieri pe nimeni. Am dat o șansa grupului Gucci și nu au reușit. Le am lăsat orașele in no name. Pana mi a zis Ștefan ca nu mai trebuie ca se destramă no name și intra la noi și goguasa și homeland. Aia tot trădători sunt ? Sau cum? Prea te crezi buricul pământului. Stai pe relax ca nu e nimeni buricul pământului. Deja devii insuportabila cu cacaturile astea inventate doar sa pari tu aia care e magnet. Afla ca nu ai fost magnet tu. Eu jucasem cu Ștefan deja. Acum te rog nu mi mai rapsunde tot ma freci ca nu ți ataci foștii colegi. Ce atac a fost asta ? Sa ți ia goldul ? Ți l au luat toți și actualii colegi din all star stai liniștita. Nu ești in stare sa analizezi o situație cronologic știi in ce an suntem știi cine e președintele țării ?
Mi-ai scris ,te-ai mirat ca nu iti raspund,ai crezut ca nu stiu cine esti,mi-ai scris din nou spunand ca esti tagersorin..ti-am raspuns scurt ca stiu...inventez ceva?
Indiferent cat de tare in gura esti si indiferent ce simpatii incerci sa atragi,te-ai comportat mizerabil..iar eu am reactionat ca atare...ignorandu-te!
 

tages0rin

Membru activ
Ii mulțumesc colegei pentru ca m a ajutat sa mi regândesc a n a oară prioritățile. Și sa fiu efectiv cu familia atunci când stau cu ei, nu toată ziua cu telefonul in mâna ca disperatul.

Cornele îți mulțumesc ca ai șters așa cum te am rugat
 
Ultima editare:
Sus