Lumea Carfi-Olymp

hermes25

Membru activ
Daca asa mult conteaza de "net",explica-mi si mie,cum e posibil ca o actiune pe care o faci pe primul pc(lansezi atacul la sec 05) si te arunca in secunda (014)?Carui fapt i se datoreaza acest lucru?O explicatie la nivel inalt vreau "psihu" ca esti bombardier pe net.Eu o sa iti zic mai jos:))

Jocul are si el o protectie motiv pentru care te arunca +- 10 secunda,iar bot-ul pentru incadrat(la secunda) mai mult de o secunda nu te arunca/pe comanda ,acest lucru se datoreaza net-ului,un lucru infim,deci nu conteaza asa mult "net-ul",ideal ar fii sa nu ai net-ul praf,dar decent sa fie:).,PA!
Sa te vad eu cu net pe stick la cucuieti din deal cum dai comenzi :))) semnal 4 linii dai click pleaca comanda peste 4 sec se mai duc 10 pana apar iar trupele in oras si cand vrei sa lansezi iar a trecut si actiunea :)))
 

psihu

Membru activ
Daca asa mult conteaza de "net",explica-mi si mie,cum e posibil ca o actiune pe care o faci pe primul pc(lansezi atacul la sec 05) si te arunca in secunda (014)?Carui fapt i se datoreaza acest lucru?O explicatie la nivel inalt vreau "psihu" ca esti bombardier pe net.Eu o sa iti zic mai jos:))

Jocul are si el o protectie motiv pentru care te arunca +- 10 secunda,iar bot-ul pentru incadrat(la secunda) mai mult de o secunda nu te arunca/pe comanda ,acest lucru se datoreaza net-ului,un lucru infim,deci nu conteaza asa mult "net-ul",ideal ar fii sa nu ai net-ul praf,dar decent sa fie:).,PA!
bombardier pe net?, ma vezi deseori sa apar pe forum?, spuneam de net, iti dau cazul meu lumea sparta aveam net super, si il stiam pederost cum arunca , 2-4 sprijine pe secunda si atacuri inainte de nava nu erau problema, lume dimale net Praf , 12-15 incercari la comenzi si toate pe alaturi, nu joc prima lume sa nu stiu sa bag un deff sau un atac
 
bombardier pe net?, ma vezi deseori sa apar pe forum?, spuneam de net, iti dau cazul meu lumea sparta aveam net super, si il stiam pederost cum arunca , 2-4 sprijine pe secunda si atacuri inainte de nava nu erau problema, lume dimale net Praf , 12-15 incercari la comenzi si toate pe alaturi, nu joc prima lume sa nu stiu sa bag un deff sau un atac
adica ti-ai schimbat asa repede netul?;))eu zic ca nu era asa mare trafic in acel moment,nu altceva;)),cine drq trece de la "net super" la "net praf" ?

@Anubis.K tu ai trece de la un net super la un net praf?
 
Pai valy e un jucator top pe secunda,iti dai seama ca vine un fan ca si paturile care daca n ar sta toata ziua in fata pc ului ar fi pa pe granita=))))) ca la secunda fara sa jignesc dar si din 100 de incercari el da maxim 2 comenzi cum trebuie...
am vazut,de aia n-au fost in stare sa-ti ia oras pe Lindos sau pe ce server m-ai pus sa-ti intru pe cont ca tu te jucai poker sau unde plm erai:)),acu ii lauzi ca esti cu ei in alianta,dar eu am vazut acolo ce slabi au fost astia.
 

tages0rin

Membru activ
Esti penibil si in opinia mea nu ai justificare morala..ca btw,mereu faci pe sfatosul pe forum cum ca mama ti-a spus si mama te-a invatat..
Pt mine jocul asta inseamna semper fi..
Dau totul(inclusiv si implicit goldul bagat),pt colegi si alianta..ti-o va spune oricine a jucat cu mine
Ma las in fundul gol sa ajut!
Tu habar nu ai despre ce vorbesc eu de fapt!
Ce pana mea justificare morala vrei Doamne iartă/ ma ca ma gabdesc deja la medicamente? Tu realizezi ce vorbești ? Le am zis unora sa facă gold de la tine bagi mult gold ferească ma Doamne. Eram in alianțe diferite ce ai fii vrut sa le spun? Trimite ții și ei resurse moca sa o ajutați sa se Ridice pe urma vedeți voi cum va apărați orașul. Nu știu care s a făcut de tot penibilul , ca eu sigur nu. Toată lumea știe c nu trebe sa amestecam lumile și tu vii sa mi reproșezi asta? Eu care am spus ca ești o doamna ca și caracter? Pai ai început sa amesteci jocul cu realitatea atunci. Ps. mai ușor cu Arogantele “tu habar nu ai ce vb eu aici” ca nu știu care din noi e mai cristal clear și pe joc și in afara lui….. la o întrecere de caractere nu te poți înscrie doar cu grepolisul și goldul. Pana una alta eu am avut un singur nick din 2010 oamenii știu și unde stau și cum arat și cu bune și cu rele. Apropo de caracter și ascunzisuri etc. Etc etc
Te ai cam atacat de la nimic. Unele persoane sunt așa. Știu, cunosc. Ma rog pt sănătatea tuturor !
 
Ultima editare:
Eu am vorbit stric de valy pe care il cunosc de mult timp si am facut actiunii cu el,n am zis de restul din wild si da joc cu ei asta nu inseamna ca daca nu vad o greseala nu o reprosez sau daca am ceva de obiectat nu obiectez sau daca am o opinie nu mi o spun ca mi este frica de nu stiu ce,zic ce am de zis mereu fiind asumat de ce urmari pot exista,fix astazi am certat un player din wild pentru o chestie,fix astazi am avut o discutie legata de granita in care mi am spus opinia si uite ma ca tot cu ei joc :)
Na pai sa-mi arati si mie actiunile lui valy:)) atat alea esuate cat si cele castigate ,dar actiuni in plm..nu ciupeala ca la cosminiq,apai poti sa joci unde vrei,nu ma intereseaza asta;)),fiecare e liber sa joace unde se simte bine:))
 
Arata mi tu prima data actiunile alea esuate ale lui ca tu l ai adus in discutie si apoi ti le arat si eu p alea bune ,dar ai colegii in sons (andrey shev) care au jucat atata timp cu valy ia si intreaba i cat de vine da valy la secunda sau intreab o pe ank dar peleme cand tu te crezi mai bun decat restul dar esti praf la anumite capitole csf...:)
Nu m-am crezut mai bun,doar ca n-am auzit de el ;)),pe zakros cat am jucat in echipa,in rest...si pe Byllis nuj ce a jucat...a fost la mare si a lasat contul asa unde iau bagat demosarii vr 15 nave daca nu ma insel inainte sa i se activeze vacanta....si nu a mai revenit...nu are rost sa mai intreb de ce,ca se stia dc...viteza a fost prea mare pt el :)),asa au decis toti sa bage vacanta si sa revina mai tarziu.Deci na...eu nu l-am vazut si n-am auzit de el,e sters pt mine;).
 

thedaythatnevercomes

Membru activ
Ce pana mea justificare morala vrei Doamne iartă/ ma ca ma gabdesc deja la medicamente? Tu realizezi ce vorbești ? Le am zis unora sa facă gold de la tine bagi mult gold ferească ma Doamne. Eram in alianțe diferite ce ai fii vrut sa le spun? Trimite ții și ei resurse moca sa o ajutați sa se Ridice pe urma vedeți voi cum va apărați orașul. Nu știu care s a făcut de tot penibilul , ca eu sigur nu. Toată lumea știe c nu trebe sa amestecam lumile și tu vii sa mi reproșezi asta? Eu care am spus ca ești o doamna ca și caracter? Pai ai început sa amesteci jocul cu realitatea atunci
las-o moarta
nu cauta sa justifici ce nu e de justificat
am prieteni in aliante adverse pe care nu ii atac si nu ma ataca..pt ca ne respectam..nu vb,nu dam din casa...dar nu ne atacam...tu ai venit jalnic si urat,sa dai bine la alianta,spunandu-le sa ia gold de pe mine..ceea ce oricum faceau..dar tu vezi Doamne,picai bn..
Apoi,cand barca vi s-a dus la fund..ai sarit in a noastra...macar taci...in opinia mea esti penibil...si n-o mai cita filosofic pe maica-ta...ca esti o apa si-un pamant cu orice oportunist de kko din viata si de pe joc
 

tages0rin

Membru activ
las-o moarta
nu cauta sa justifici ce nu e de justificat
am prieteni in aliante adverse pe care nu ii atac si nu ma ataca..pt ca ne respectam..nu vb,nu dam din casa...dar nu ne atacam...tu ai venit jalnic si urat,sa dai bine la alianta,spunandu-le sa ia gold de pe mine..ceea ce oricum faceau..dar tu vezi Doamne,picai bn..
Apoi,cand barca vi s-a dus la fund..ai sarit in a noastra...macar taci...in opinia mea esti penibil...si n-o mai cita filosofic pe maica-ta...ca esti o apa si-un pamant cu orice oportunist de kko din viata si de pe joc
Ba femeia lui Dumnezeu ce tot o bagi pe mama ca nu înțeleg ? La cine dracu sa dau eu bine ca eu nu am făcut alianța. Ești in pana mea pe dinafara TOTAL. Da total. Eu m am mutat și le am lăsat alora orașele cu o săptămâna sau doua înainte sa dizolve Gucci alianța. Despre ce dat bine vorbești ? Știi măcar cine a făcut, ce alianța ? Și repet ce dracu are treaba mama mea cu jocul o iei pe urmele lui Gucci și a lui Ivan ? Doamne iartă ma credeam ca ești matura. Hai noapte buna! Poate te mai interesezi și tu la Ștefan cum au stat lucrurile înainte sa arunci cu noroi ca mahalagii ăștia de pe forum ți am zis sa nu intri aici decât dacă știi ca nu te molipsești ….
 
Ultima editare:

CaponeM

Stie Tot
Na poftim zici si de cosminiq,pai cosminiq vezi ca e un super baiat si pe joc poate nu exceleaza la secunda dar garantez ca din 10 comenzi 3 minim tot le baga la secunda(vazandu l pe sinope si jucand cot la cot cu mine pe granita la cruce) si pana la urma daca el e bun la ciupeala si sparge trupe si ia orase ce e rau in asta?Crezi ca jocul in ziua de azi e doar pe calitate individuala?Pai jocul de echipa e cel mai important ca fara echipa tu nu ai deff in primul rand.Dar tu esti prea prost ca sa gandesti anumite aspecte,sa vezi o situatie din toate unghiurile.Maine daca iti da la muie sons si te lasa pe dinafara vii si spui aici de anubis ca e slab la nu stiu,spui de jussepe nu stiu ce avea el prin pc cand ii stateai etc etc.D aia celalalte 2 aliante iti da la muie ca ai un caracter infect si nu te poti integra intr o echipa.Sonsul fiind o alianta noua si vrea sa acumuleze cat mai multi playeri ca sa se afirme incontinuare(vazandu se pe paros cum a fuzionat cu method ca sa mai ciupeasca 2 3 4 playeri pentru byllis,vazand pe rhammus cum a chemat jucatori wild si demos sa joace cu ei etc etc),d aia inca ai loc la ei dar cine stie poate in viitor te vor fute in gura si te lasa deoparte daca nu te schimbi din infectul ce esti acum

Bă, băiatule.. ma surprinzi pe zi ce trece!!!!

Iar în cazul în care crede cineva ca vorbesc la mișto, ei bine, nu! Chiar vorbesc foarte serios!

Bravo tati!
 

hermes25

Membru activ
Eu zic ca e de la prafuri
Bă, băiatule.. ma surprinzi pe zi ce trece!!!!

Iar în cazul în care crede cineva ca vorbesc la mișto, ei bine, nu! Chiar vorbesc foarte serios!

Bravo tati!

Bă, băiatule.. ma surprinzi pe zi ce trece!!!!

Iar în cazul în care crede cineva ca vorbesc la mișto, ei bine, nu! Chiar vorbesc foarte serios!

Bravo tati!
Eu zic ca e de la prafuri ca e prea mare saltul :)))
 

CaponeM

Stie Tot
M a ajutat faptul ca am jucat 5 6 7 luni cate au fost intr un mediu matur si chiar mi am dorit sa ma schimb si sa demonstrez ba ca se poate si altfel sa fiu si ma ajuta si in momentul de fata ca iar fac parte dintr un grup matur si ma joc cu ei (niciodata nu pierzi pe jocul asta,experienta si timpul petrecut i e un castig ) si am de invatat de la fiecare om pe care l intalnesc (fizic cat si virtual)

@1Sheri Vi Mihaela3 ia si recitește. Bagă la cap, si încearcă să aplici!!!
 
Na poftim zici si de cosminiq,pai cosminiq vezi ca e un super baiat si pe joc poate nu exceleaza la secunda dar garantez ca din 10 comenzi 3 minim tot le baga la secunda(vazandu l pe sinope si jucand cot la cot cu mine pe granita la cruce) si pana la urma daca el e bun la ciupeala si sparge trupe si ia orase ce e rau in asta?Crezi ca jocul in ziua de azi e doar pe calitate individuala?Pai jocul de echipa e cel mai important ca fara echipa tu nu ai deff in primul rand.Dar tu esti prea prost ca sa gandesti anumite aspecte,sa vezi o situatie din toate unghiurile.Maine daca iti da la muie sons si te lasa pe dinafara vii si spui aici de anubis ca e slab la nu stiu,spui de jussepe nu stiu ce avea el prin pc cand ii stateai etc etc.D aia celalalte 2 aliante iti da la muie ca ai un caracter infect si nu te poti integra intr o echipa.Sonsul fiind o alianta noua si vrea sa acumuleze cat mai multi playeri ca sa se afirme incontinuare(vazandu se pe paros cum a fuzionat cu method ca sa mai ciupeasca 2 3 4 playeri pentru byllis,vazand pe rhammus cum a chemat jucatori wild si demos sa joace cu ei etc etc),d aia inca ai loc la ei dar cine stie poate in viitor te vor fute in gura si te lasa deoparte daca nu te schimbi din infectul ce esti acum
Pai si am zis eu ceva rau de cosminiq?:))Exceleaza la capitolul ciupeala bravo lui,vezi ca si eu aici pe Dimale am fost baiat si i-am cedat oras,n-am zis nimic rau de el.Si vezi ca pe hermonassa am jucat in formatia marinica namol si deff aveam din pl ca nu aveam deff de la nimeni decat dupa o perioada lunga cand ne-am dezvoltat in nucleul adversarului,in rest...pe Anubis tot timpul il injur cand greseste si eu la randul meu is injurat cand gresesc,deci n-am nici o problema cu asta.Eu pe Paros am fost dat afara din sons pe nedrept(din cauza lui Fire Man) ala sau cum mortii lui il cheama,ca la un moment dat mai tarziu sa iasa si maximus2727 din alianta.Si am fost chemat inapoi pe Byllis,desii am refuzat ca aveam trb cu xynar,am acceptat ca a fost Capone muist,nu si-a respectat cuvantul,altfel crede-ma nu jucam nici pe Byllis in Sons,pe mine nu ma face o alianta sa stii:),doar ca in Sons,am fost mai multi jucatori care dpdv individual au fost mai buni decat cei din demos si asta a facut diferenta,nu am avut asa multe dormeze care sa ne traga in jos (inafara de Anubis) el a iesit "the camp" la acest capitol.Dar na...imi amintesc ca tu ai fost persoana care la facut slab pe Anubis cand ai intrat pe trafik pe contul:)),de aia il si atacai,ca stiai ca la un moment dat adoarme si nu mai aude alarma:))
Poti vorbi cu Lakys sau care mai sunt pe discord la wild,si poti sa ii intrebi,perioada in care am fost la ei in ally pe hermonassa cum m-am comportat:),am cerut si aici invitatie,nu sa joc sau ceva,pur si simplu doar asa,desii na..bila nu a acceptat;)).
 
Sus