Conținut recent de robert77

  1. FAVORURI CALCULATE GRESIT

    De ce nu se mai vede productia de favoruri cand pun mouse-ul pe zeul din oras?
  2. Încercările divine ale lui Hermes

    Hades robert77,Hiperborea
  3. Discutii

    inseamna ca nu stii sa folosesti goldul ssssst,te faci de ras de injumatatiri ai auzit,fa tutorialul :) - - - Actualizat - - - In concluzie unul a avut bunul simt si a dat inceput nou,trebuie caracter sa faci asa ceva Bravo cristi. ;)
  4. Discutii

    numai el stie ce a vrut sa spuna nu condamnati copilul ca se exprima mai greu :D
  5. Razboaiele lumii Rho

    Domnu Modieerator avieti dovezi ca sintiem paranormali?
  6. Probleme PI

    nu mai mergeeeeeeee.....jocul.....
  7. Razboaiele Lumii Pi

    Vezi ca protest e alias sefutzz , ce necunoscute sunt caile domnului....apropo ...paraciosu roade osuuuuuu
  8. Interviul lunii???

    Propun busy bee
  9. Propuneri "Jucatorul Lunii August 2012"

    Propun Bussy Bee o colega minunata care a demonstrat destule pe aceasta lume
  10. Razboaiele Lumii Pi

    Stiam ca ai probleme acolo sus...acu am confirmarea
  11. Razboaiele Lumii Pi

    Iti recomand o pereche de ochelari ,iti iau eu una daca nu ai bani ca sa poti vedea si apela cu incredere sistemul de suport al jocului Cat despre cealalta parte ....fantastica....sa ajungi sa o compari cu viata de apoi...tre sa fii dreglat rau de tot ...nus ce e cu rotitele tale da patineaza...
  12. Razboaiele Lumii Pi

    Imi pare rau dar eu nu o sa intervin aici pe forum...nustiu ce ai baut...da e clar ca nu mai ai nici un neuron acasa de te comporti asa O zi buna
  13. Piece of Heaven@New Liferii VS. I.A.D.isti 1,2,3,4,5,6 .......99

    sa ne traiasca nou user ....cica da de baut la toata lumea ...atentie minorii aveti voie doar sampanie pt copiii
  14. Piece of Heaven@New Liferii VS. I.A.D.isti 1,2,3,4,5,6 .......99

    Daca ti o bag eu...data viitoare stai cuminte in banca ta?
  15. Razboaiele Lumii Pi

    Dar suntem in mijlocu targului asa ca toate drumurile duc inevitabil spre meleagurile noastre pasnice pline de curcubee ponei si unicorni..si o specie pe cale de disparitie socatele....noi ne protejam habitatul asa ca am declarat centru hartii rezervatie naturala....aici nu se consuma carne si...
Sus