Razboaiele Lumii Pi

DeletedUser

Guest
declar eu razboi centurionilor ...daca nu declara nimeni....vom vedea in viitor ce se v-a intampla pe lumea pi..dar cat eu voi juca si trai pe lumea pi .......centurionii vor fi subjugatzi...si cu ocazia asta imi declar revenirea in grepo...apropo amatorilor...si bagatorilor in seama...avetzi grija cum dormitzi....
 

robert77

Membru
apropo de discutie....cine a murit de au ajuns centurionii la putere?va spun eu...corectitudinea..si apropo de taramul ala plin de verdeata si curcubee si unicorni..este doar in rai...cale batuta!


Iti recomand o pereche de ochelari ,iti iau eu una daca nu ai bani ca sa poti vedea si apela cu incredere sistemul de suport al jocului
Cat despre cealalta parte ....fantastica....sa ajungi sa o compari cu viata de apoi...tre sa fii dreglat rau de tot ...nus ce e cu rotitele tale da patineaza fantastic...prea mult ulei
 
Ultima editare:

DeletedUser10438

Guest
ai ajuns sa faci cinste?al cui esti tu mai puisor?oi fi ruda cu nastase?ala cu ouale?iar cu uleiul...pe ala sa il bei tu ma nene ca se pare ca altfel te imbeti cu apa chioara si cu victorii inexistente:))))))betiv mic...:))nebunaticule:)
 

DeletedUser

Guest
Este ultimul avertisment pentru incetarea atacurilor la persoana X(
 

DeletedUser10438

Guest
imi cer scuze pentru iesirea mai putin colegiala...dar cadoul facut de colegul meu mi s-a parut cam rautacios si tonul cam prea ridicat!remarca mea era doar despre alianta cu cei mai multi banati deci cei mai multi jucatori incorecti!daca gresesc vedeti statisticile:)
 

DeletedUser

Guest
hey mai ce aveti ? Va batut cumva ploaia in cap ??? B-) aici este topicul "Razboaiele lumi PI" nu topic de cearta.
 

DeletedUser

Guest
Nu poti numi "razboi" ce fac centurionii,nu stiu daca ei chiar au un dusman,cuceresc ce le sta in cale.In plus multi jucatori se tem sa-i atace
...................................................................................................................................................ai dreptate...numai ca acum esti la ei.....si fac ceea ce a facut deathrow pe eta...10.000 de pacte ca sa supravetuiasca...si apoi au anulat toate pactele cand a fost vorba de minuni si cucerirea lumii...si-au ales jucatorii mai buni din anumite aliante....dupa care aceste aliante s-au destramat sau au inceput razboiul contra lor...dar asta deja cand era prea tarziu...asta ca fapt divers si aviz amatorilor de pacte cu centurionii......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca chiar ai fost coleg cu robert, inseamna ca ai fost cu alt robert, nu robert77! daca erai coleg cu el nu aveai cum sa spui asa ceva, cat despre deathrow, numai de bine! eu am fost inamicul lor si au fost niste oameni fair-play! asa ca nu iti inteleg astea 10000 de pacte, 77dami, dar in fine e parerea ta! si daca vei apuca sa cresti orasul ala de 1300 de puncte si sa rezisti pana la finalul lumii o sa vezi ca nu e asa!
 

DeletedUser10355

Guest
Nu poti numi "razboi" ce fac centurionii,nu stiu daca ei chiar au un dusman,cuceresc ce le sta in cale.In plus multi jucatori se tem sa-i atace
...................................................................................................................................................ai dreptate...numai ca acum esti la ei.....si fac ceea ce a facut deathrow pe eta...10.000 de pacte ca sa supravetuiasca...si apoi au anulat toate pactele cand a fost vorba de minuni si cucerirea lumii...si-au ales jucatorii mai buni din anumite aliante....dupa care aceste aliante s-au destramat sau au inceput razboiul contra lor...dar asta deja cand era prea tarziu...asta ca fapt divers si aviz amatorilor de pacte cu centurionii......

Iar pacalesti oamenii?Parca ai fi de la realitatea tv :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
asa e tavi....si internet ....ai sa vezi ca rezist mai mult decat poti crede.,...tavi..apropo..asta vad....in modul vostru de a evolua.....se repeta istoria de pe eta ..e parerea mea..si asta e....internet daca nu ma cunosti ...nu comenta....n-am facut nici un comentariu la vreun jucator care nu-l cunosc....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3255

Guest
declar eu razboi centurionilor ...daca nu declara nimeni....vom vedea in viitor ce se v-a intampla pe lumea pi..dar cat eu voi juca si trai pe lumea pi .......centurionii vor fi subjugatzi...si cu ocazia asta imi declar revenirea in grepo...apropo amatorilor...si bagatorilor in seama...avetzi grija cum dormitzi....

Te-ai trezit cam tarziu . Nu te cunosc ca jucator , dar am ajuns sa iti vad caracterul si ... . Iti recomand mai putina modestie si mai multe fapte .
 

DeletedUser

Guest
asa trebuia sa incepi....sa vorbesti cu mine...nu prin a te fali ca ai nu stiu cate orase....ai rabdare ca ne intalnim in joc..si n-ai sa mai razi de unul de 1350 de puncte....o sa-ti dea clasa de nu te vezi....bun macar ca ai lasato mai moale.....caracterul meu pt tine e un mister...draga...cand ai sa ma cunosti personal...atunci deabia poti sa-ti dai cu parerea...vai vai vai..multe mai au unii de mancat si de trait..mai avetzi de trecut prin multe in viatza....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6401

Guest
Iar te-ai suparat, fiorosule? :D Daca te mai certi mult poate reusesti sa ma faci sa reincep jocul. Stii ca imi plac scandalurile. :D
 

DeletedUser3255

Guest
"""lasat-o"" asta voiai sa zici nu ?
N-o sa-ti vine sa crezi , dar nu am nici cel mai mic interes in a te cunoaste personal . Se pare ca esti unul din cazurile , tot mai dese , de oameni care nu stiu sa faca diferenta intre joc si realitate .
In alta ordine de idei , te rog sa-mi arati unde m-am ""falit"" eu cu orasele .
 

DeletedUser3255

Guest
Pff... Nu ai idee cat sunt de linistit de cand m-am lasat. :D Zilele trec cam greu acum.

Am cunoscut prea bine sentimentul :):)
dar , acum cand vad lumea cum se agita , parca imi face placere sa mai joc putin ):)
77 , sper sa ai sansa pana la inceputu lui octombrie sa demonstrezi ceea ce vrei , dupa ... e cacan :)
 
Sus