Razboaiele Lumii Pi

DeletedUser

Guest
Doamna moderator,nu mai fac atacuri la persoana...sunt baiat bun:D
 

DeletedUser

Guest
Doamna moderatoare,spunetii acestui om sa nu ne mai jigneasca...

Daca nu iti place ceva de pe joc,fa tichet tata nu tot veni tu aici sa ne jignesti...va simtiti amenintata pozitia si aduceti acuze la adresa centuruonilor,veniti si cu dovezi...nu numai vorbe
 

DeletedUser5815

Guest
.nu mai stiti ce sa faceti..sa aduceti jucatori sa ii bagati pe conturi....

si asta ar fi ceva atat de grav, dami? :) ... pana la urma preluarile de conturi sunt o practica existenta pe toate serverele, de la primul pana la ultimul :)
 

DeletedUser

Guest
vrei sa-ti mai zic ..******* lui cracana ion da si el contul..formeaza jucator pt contul lui...in fiecare zi de acum inainte depun tichet...desi stiu ca e degeaba ca aduceti jucatori de pe alte lumi....ma..... pe pozitia voastraa ...macar daca ati juca cinstit...centurioni de 2 lei cu 7 fetze asta sunteti...stiti sa faceti numai magaarii ....JALNICI...ASTA SUNTETI.....DE TOATA MILA..

- - - Updated - - -

si asta ar fi ceva atat de grav, dami? :) ... pana la urma preluarile de conturi sunt o practica existenta pe toate serverele, de la primul pana la ultimul :)
........NORMAL..CA ALTFEL NU PUTETI JUCA SI CASTIGA LUMEA....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10438

Guest
Cand vorbiti despre realizarile voastre in alianta centurioni, atunci sa va mai vad prin topic-u asta. Pana atunci mai bine duceti-va si mai luati 3-4 conturi de la alti care s-au chinuit sa le aduca unde sunt si voi dati-va drumu la papagal si laudati-va. Ca doar de asta sunteti buni amandoi.
 

DeletedUser

Guest
Un moderator sa intervina,acesti "oameni" au inceput cu jigniri ca la taraba de mere:))

Pentru dami,adica nu am nimic ce sa-i spun lui dami ca omu incepe cu jignirile...nu vreau sa ma cobor la nivelul lor,ma bat cu experienta.

Pentru m3best,pana acum nu m-am laudat...dar va zic asa,voi sunteti ciudosi ca traiti in umbra centurionilor,stiti ca nu numele voastre (a celor de pe locul 2 la toate domeniile) raman in amintirea lumii pi...de asta incepeti cu frustrari si perversiuni...mi-e rusine de rusinea voastra...

Mai repet inca o data,un moderator sa intervina,daca vreti dati-mi si mie ban dar cel putin dami merita cu varf si indesat...

- - - Updated - - -

Si a da,noroc cu sistemul asta nou care la 2 postari una dupa alta le pune la-o-lalta ca dupaia ziceau astia ca fac spam.

Pentru ca ma jigniti pe mine,credeti-ma ma doare la adidas,ca sa nu zic altcumva,am suportat pe jocul asta la injuraturi si jigniri de la oameni ca voi de m-am obisnuit cu asemenea comportament.Ceea ce vreau sa spun este ca tot voi va aratati adevarata "valoare". Dupa ce ariesh a injurat,el acum sta la caldurica nu zice nimic ca stie ca-si arata si el calitatile daca incepe,voi sunteti pionii...adica voi faceti treaba "murdara" pe cand el doar sta si priveste...;)
 

DeletedUser

Guest
Un moderator a intervenit, nu trebuia sa strigi asa de tare si sa parasti ca la gradinita.
 

DeletedUser

Guest
Si ce vrei sa fac?

Sa-l las sa ma jigneasca??

Daca nu ai fi moderator si nu ai putea sanctiona un jucator tie ti-ar placea sa tot astepti dupa un moderator sa il sanctioneze??

Iar sistemul acesta de moderat mi se pare absurd...daca un moderator de pe o sectiune lipseste 2-3 zile din motive personale,apare ceva si nu poate anunta pe nimeni...2-3 se injura da asa urat si se asteapta pana intra respectivul moderator...asta este,stiu ca nu esti tu de vina,dar zic si eu..
 

DeletedUser

Guest
Sub numele de utilizator al fiecarui membru al forumului sunt niste iconite mici, una dintre ele fiind pentru a reclama o postare nepotrivita. Si nu am lipsit cateva zile, ci doar cateva ore, am avut putina treaba in oras. Am voie sa fac asta? Sau ma intepenesc in fata laptopului si acolo crap in ideea ca voi nu stiti sa patrati o discutie in limitele bunului simt si eu trebuie sa stau cu gura pe voi tot timpul?
 

DeletedUser

Guest
De ce interpretezi lucrurile??

Daca observi am pus inainte de acea fraza cuvantul "daca",adica am dat un exemplu.

Iar cu limita bunului simt,nu eu am jignit...
 

DeletedUser5815

Guest
Iar cu limita bunului simt,nu eu am jignit...
si provocarile gratuite sunt la fel de nocive :)

in alta ordine de idei, daca moderatorul nu e pe faza, exista supermod care poate clarifica situatia ... nu e nevoie de tambalau pentru ca o ora-doua n-a fost nimeni disponibil sa dea cu matura...
 

DeletedUser

Guest
De ce interpretezi lucrurile??

Daca observi am pus inainte de acea fraza cuvantul "daca",adica am dat un exemplu.

Iar cu limita bunului simt,nu eu am jignit...

Nu am interpretat lucrurile dupa bunul meu plac, ci doar am evidentiat "evidentul", daca mi se permite expresia... Eu nu am spus ca tu ai jignit, insa nu am uitat ca am fost nevoita sa iti atrag atentia pentru atacurile la persoana de zilele trecute, asa ca nu te mai ofrusca, nu e cazul.
 

DeletedUser7851

Guest
Daca am facut o gluma in legatura cu matura si aspiratorul pe un topic, nu inseamna ca am postul de menajera.
Toti avem viata personala. Nu intotdeauna sunt in fata calculatorului, chiar daca este deschis.
Pastrarea unui limbaj decent ar duce la mai putine interventii din partea moderatorului.
Poate, unii dintre cei ce posteaza aici, ar fi bine sa mai citeasca regulamentul forumului.
 

DeletedUser10438

Guest
Da tu de unde .... ai aparut ?
Ariel trebuie sa posteze nu sclav...pardon prietenii lui.
Vai ce sa spun esti si tu in top atacatori si esti mare jucator in grepolis..

Pana la urma ti-ai aratat *************, ti-ai atacat colegi si ai iesit din alianta si apoi ai fost dat afara de pe account. halal caracter de om.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Zau,ca nu am inteles ce ai vrut sa faci,PlayBoy.Sa-ti ataci TU colegii si sa le golesti Pesterile de argint:))))))
Asta a fost cea mai tare faza pe care am intalnit-o pana acum pe Grepolis:p:))))))))

Orice fapta are si rasplata.Sau cum spune un vechi proverb din Oagadougu:"Dumnezeu nu bate cu bata.Iti ia mintile si te bati singur"
:p
 

DeletedUser

Guest
Suferiti de bagare in seama? :)
Mai lasama mai Ariel cu proverbele tale ca am vazut ce vocabular "colorat" ai.
Vedem noi cine este vinovatul !
 

DeletedUser10355

Guest
Nu era el pe cont,din pacate sunt si jucatori care apeleaza la lucruri urate pt a castiga o lupta.
Ariesh eu te stiam un om echilibrat,care nu se bucura de raul altuia....dar poate pe contul Ariesh e alt om.
 

DeletedUser

Guest
Nu era el pe cont,din pacate sunt si jucatori care apeleaza la lucruri urate pt a castiga o lupta.
Ariesh eu te stiam un om echilibrat,care nu se bucura de raul altuia....dar poate pe contul Ariesh e alt om.
....in locul tau tavi n-as mai vorbi..pt ca reprezinti o alianta plina de jucatori care numai pe cotul lor nu joaca .....mihai1222 alias sarky...robert77 alias protest...ncd1 are si el coplayer....si lista e lunga..si iti spun ...pe cuvantul meu...ca e ariel...sarky n-are ce face si de la el a plecat duma asta cu....asta e diferenta intre noi si voi.,...si pe contul lui playboy tot prieten de al lui a intrat....no coment mai mult...
 

robert77

Membru
....in locul tau tavi n-as mai vorbi..pt ca reprezinti o alianta plina de jucatori care numai pe cotul lor nu joaca .....mihai1222 alias sarky...robert77 alias protest...ncd1 are si el coplayer....si lista e lunga..si iti spun ...pe cuvantul meu...ca e ariel...sarky n-are ce face si de la el a plecat duma asta cu....asta e diferenta intre noi si voi.,...si pe contul lui playboy tot prieten de al lui a intrat....no coment mai mult...

Vezi ca protest e alias sefutzz , ce necunoscute sunt caile domnului....apropo ...paraciosu roade osuuuuuu
 

DeletedUser

Guest
oricum spionii o sa va omoare ...puteti sa schimbati 100 de conturi...si de coplayeri....
 
Sus