Razboaiele Lumii Pi

DeletedUser

Guest
Din moment ce am intrat cu alt nume, era clar ca lumina zilei ca doream sa raman "anonim".
Mihaela82, cam multa reticenta din partea ta, tocmai ce ti-am vizualizat profilul. Esti cumva invidios ca NU ai fost invitat sa joci cu noi ??? Din pacate avem si noi un standard de calitate,ca om in primul rand.
O sa ne vedem si pe harta, dar imi este teama ca o sa dau cu un moral prea mic in tine. Stai linistit, te las sa recuperezi, acum trec pe defence o perioada !
...din cate stiu mai invitat sa joc alaturi de tine pe lumea rho..te-am refuzat civilizat...vad ca n-ai cuvant si in continuare te crezi nu stiu cine..vrei sa postezi mesajul tau ?...marea majoritate stiu cine sunt cei din fratia ghiulului ..deci n-am divulgat nimic nou.... asta daca nu sunteti voi la curent...am fost invitat sa joc si cand s-a inceput lumea rho la voi...dar eram mai departe de voi...si nu am vrut nici asa...daca nu stii ce se intampla in alianta ta..te rog sa nu mai dai cu presupusul...si nu am reticenta fata de tine..ca jucator..am reticenta fata de omul care s-a legat de familia si copii mei ...prin mesaje scandaloase....fara macar a ma cunoaste vreodata ca om....invidia ta si maretia nu se compara cu altceva pe acest joc....

- - - Updated - - -

esti MULT prea mic ... pacat ca singurul care nu vede asta, esti tu :)
Vad ca iti place sa iti bagi coada, si sa faci rau.
Da, Eu joc cu acel nume. este vreo problema ? am vrut sa eu o lume unde sa intru la caterinca, sa ma simt bine si sa dau in tot ce misca. dar au avut grija oamenii ca tine sa strice si asta .
Dami, tot ce faci este sa dai din penibil in penibil!
..da sunt mult prea mic..dar nu joc ca tine numai 2 luni pe o lume...nu ma inteleg cu colegii..intru si tot ies din alianta...si dupa ma duc pe alta lume...mic cred ca ai sa fii tu pe lumea pi....lumea rho deabia a inceput..iar te vezi deja castigator...si mai termino cu expresia..penbil...ca de cand vorbim altceva nu aud de la tine...cred ca te caracterizeaza de tot il folosesti in orice propozitie...
 

DeletedUser

Guest
Cata rautate:(
De ce oare nu va beti voi cafeluta dimineata intr-o camera de hotel:D,cu siguranta ati rezolva multe probleme:p
 

DeletedUser2039

Guest
zici tu ? cazare la 8 00 am si la 8 05 am cafea si gata tensiunea ??
 

DeletedUser

Guest
Cat spam...daca nu aveti legatura cu "razboaiele lumii PI" la revedere :D
Vad ca doamna moderatoare Anca nu isi face treaba ;)
 

DeletedUser

Guest
Ti se pare tie ca nu imi fac treaba? De ce oare bunatatea este confundata cu incompetenta n-am sa inteleg niciodata...
 

DeletedUser

Guest
Am redeschis cafeneaua, va rog poftiti acolo :D Lasam razboaiele in legea lor ;)
 

DeletedUser2039

Guest
pai durata e f. buna ,5 minute sa bei o cafea nu e in regula ??
 

DeletedUser

Guest
A`nceput de ieri sa cada,
Cate un centurion pe strada..

Atentie! Legati centurile va rugam si treceti rapid la promovat din esaloanele B,C,D pana la judetene.
(Sau cum numiti Centurionii-Incognosciuto,Centurionii III si Centurionii Academy,)

Apropo..Poate nu ati avut timp sa modificati profilul aliantei.Partea in care scrie fara Pacte si Academii.
Va putem imprumuta un moderator de forum 10 minute..cand sunteti on.
Sau...mai bine nu.In curand ramaneti si fara Pacte,si fara Academii.

p.s.
Daca am gresit topicul,cer scuze.Dar parca aici se discuta de lumea Pi:)
 

DeletedUser7851

Guest
B-)Pe noi nu ne intreaba nimeni daca vrem sa fim imprumutati?
 

DeletedUser2039

Guest
moderator de joc in joc ,al aliantei...moderatorii grepo sunt pentru "pilosi" nu ?
da,este si despre lumea Pi,partial...
 

DeletedUser2467

Guest
moderator de joc in joc ,al aliantei...moderatorii grepo sunt pentru "pilosi" nu ?
da,este si despre lumea Pi,partial...

Atentie la limbaj.Noi suntem impartiali,nu tinem cont de nici un nume in grepolis.Ai gresit platesti nu exista pile.
Sa fie clar,sa nu mai aud astfel de afirmatii nefondate.Data viitoare cand deschizi gura vino si cu dovezi altfel o sa suporti consecinte.
Cheers!
 

DeletedUser2039

Guest
dar era o simpla gluma,am pus ghilimelele nu ? incercam sa spun ca Ariesh sa referit la jucatorul care are bulina de moderator forum in cadrul unei aliante si nu la moderator grepolis...daca nu ai prins-o cum sa ma explic ? ma refeream la imprumutat ,daca nu ai "pe cineva" care te stie, vine sa te ajute "imprumutat" in necunostinta de cauza ? citesti doar ad literam! mai citeste si in spiritul unei discutii inofensive...
 

DeletedUser2467

Guest
dar era o simpla gluma,am pus ghilimelele nu ? incercam sa spun ca Ariesh sa referit la jucatorul care are bulina de moderator forum in cadrul unei aliante si nu la moderator grepolis...daca nu ai prins-o cum sa ma explic ? ma refeream la imprumutat ,daca nu ai "pe cineva" care te stie, vine sa te ajute "imprumutat" in necunostinta de cauza ? citesti doar ad literam! mai citeste si in spiritul unei discutii inofensive...

Yeah but no.....incercati sa nu mai folositi glume subtile la adresa noastra.Nu doresc sa mai continuam aceasta discutie.
 

DeletedUser

Guest
B-)Pe noi nu ne intreaba nimeni daca vrem sa fim imprumutati?

Pe dumneavoastra nu avem cum sa va imprumutam.
Nu faceti parte din Alianta noastra si nici patratica verde pe Forumul nostru intern.
Concluzia e ca ati inteles total eronat.

Aici discutam despre "Razboaiele Lumii Pi" nu despre Domniile voastre Moderatorii Lumii Pi.
 

DeletedUser

Guest
A`nceput de ieri sa cada,
Cate un centurion pe strada..

Atentie! Legati centurile va rugam si treceti rapid la promovat din esaloanele B,C,D pana la judetene.
(Sau cum numiti Centurionii-Incognosciuto,Centurionii III si Centurionii Academy,)

Apropo..Poate nu ati avut timp sa modificati profilul aliantei.Partea in care scrie fara Pacte si Academii.
Va putem imprumuta un moderator de forum 10 minute..cand sunteti on.
Sau...mai bine nu.In curand ramaneti si fara Pacte,si fara Academii.

p.s.
Daca am gresit topicul,cer scuze.Dar parca aici se discuta de lumea Pi:)

Iti dau cateva nume:crystycen,free66,free55...
 
Sus