Razboaiele Lumii Pi

DeletedUser3255

Guest
esti MULT prea mic ... pacat ca singurul care nu vede asta, esti tu :)
Vad ca iti place sa iti bagi coada, si sa faci rau.
Da, Eu joc cu acel nume. este vreo problema ? am vrut sa eu o lume unde sa intru la caterinca, sa ma simt bine si sa dau in tot ce misca. dar au avut grija oamenii ca tine sa strice si asta .
Dami, tot ce faci este sa dai din penibil in penibil!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hai mai sefu ..nu e singura persoana care stie pe ce nick joci ,atat tu cat si altii ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3255

Guest
Din moment ce am intrat cu alt nume, era clar ca lumina zilei ca doream sa raman "anonim".
Mihaela82, cam multa reticenta din partea ta, tocmai ce ti-am vizualizat profilul. Esti cumva invidios ca NU ai fost invitat sa joci cu noi ??? Din pacate avem si noi un standard de calitate,ca om in primul rand.
O sa ne vedem si pe harta, dar imi este teama ca o sa dau cu un moral prea mic in tine. Stai linistit, te las sa recuperezi, acum trec pe defence o perioada !
 

DeletedUser

Guest
Ncd,am si eu o nedumerire .am vazut ca esti un player consacrat,de ce ai intrat cu alt nick?
am urmarit evolutia ta cat si cuceririle...mai ales astea ultimile:)
Partea cu trecutul pe defence ..cred ca e valabila si pe viitor cat o fi el de indeparat sau apropiat ,din ceea ce stiu eu de prin diferite aliante :D
va cunosc multi si va urasc la fel de multi...asta observ pe joc
 

DeletedUser3255

Guest
Pentru ca imi doream sa joc din pure pleasure . Eram satul de rautati, certuri, acuze nefondate si jucatori care sa-mi aminteasca ca au jucat cu mine pe nu stiu ce lume si sa nu ii mai atac sau sa ii bag si pe ei in alianta.
Doream sa ne distram sau cel putin sa incercam sa facem asta . Cineva, se pare ca nu a dorit sa ne lase linistiti.
 

DeletedUser

Guest
ai dreptate intr-un anumit fel ...
insa vezi ...sunteti o alianta mai exclusivista ,si asta va face tinta tuturor rautatilor :))
cred ca pe cei mai multi ii dezanjeaza aroganta unora din posesorii de ghiuluri :))
 

DeletedUser3255

Guest
ai dreptate intr-un anumit fel ...
insa vezi ...sunteti o alianta mai exclusivista ,si asta va face tinta tuturor rautatilor :))
cred ca pe cei mai multi ii dezanjeaza aroganta unora din posesorii de ghiuluri :))

Daca sunt deranjati, sa "vorbeasca" pe harta. Nu pe la cotul tastaturii toti oamenii astia care au avut si ei o lume norocoasa .
 

DeletedUser

Guest
pai ti-am spus..sunt ferm convins ca o sa vorbeasca pe harta ,mai devreme sau mai tarziu...
asta cred eu ..si viitorul va confirma sau va infirma!
inca se joaca pervers ,la nivel de conduceri ,insa cand se vor aseza lucrurile..cred ca o sa apara primele declaratii de "iubire"!
 

DeletedUser3255

Guest
Cand ? ... permite-mi sa t luminez eu . Lupii cu desire si cu Justu - forum comun impotriva noastra .
Noi, cand am intrat pe harta, am vrut toti sa vedem cat rezistam . Sa jucam De FUN. Fara pacte , fara aliante de 75 + 8 academii
 

DeletedUser

Guest
eu sunt la DESIRE ..si nu e forum comun pe voi :))
sau cel putin nu stiu eu ..dar nu se poate :)
justu??nu stiu cine sunt JDI??? ...nu cunosc si nici nu doresc :)))
ti-am spus ca se discuta in multe alinte si nu pe un forum anume...ci la nivel de conducere ..si nu asa ..in targ sa vada cine vrea si de unde vrea:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am urechile deja lungi ca de magar de atata urechelaa:))
nu'i bai..o bataie in plus nu strica niciodata!
aaa..stai mai doar pe mine...ca doar nu l-o urechea pe sefsu :hahahah
 

DeletedUser

Guest
treaba voastra, o sa vina doamna moderator, si o sa va traga de urechi ca vorbiti de rho aici /:)

Doamna moderator va lasa in pace, sa vada pana unde mergeti cu "arogantele" dupa care va aliniaza in ordinea numerelor de pe tricou si va pune la colt /:)
 

DeletedUser

Guest
sarna..eu am numarul 8....coltul din dreapta il prefer ..dar la geam..poate mai vad si eu ceva!:))
 

DeletedUser

Guest
Eu nu am tricou, dar imi doresc unul de cand eram mica...nr 82, daca e liber si se poate :x
 

DeletedUser

Guest
Pe toate le stii, numai ca trebuie sa ai grija, unele sunt minore...:D :))))))))
 
Sus