Razboaiele Lumii Pi

DeletedUser

Guest
Am deschis aceasta tema luand in considerare clasamentul general si cel pentru puncte de batalie. Este un loc unde sper sa dezbatem sau sa combatem lupte, cuceriri, fuziuni si alte miscari de pe harta.

Singurele rugaminti pe care le am la voi sunt sa evitati SPAM-ul si folositi unui limbaj decent, chiar daca situatia se poate precipita intr-un anumit moment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
E adevarat ca Centurionii domina clasamentul, dar crezi ca toata harta lupta cu ei?
 

robert77

Membru
nu stiam...asta este...imi cer scuze
si mai sunt si alte razboaie pe lume ca centurionii nu sunt in toate partile lumii

Dar suntem in mijlocu targului asa ca toate drumurile duc inevitabil spre meleagurile noastre pasnice pline de curcubee ponei si unicorni..si o specie pe cale de disparitie socatele....noi ne protejam habitatul asa ca am declarat centru hartii rezervatie naturala....aici nu se consuma carne si se bea doar ceai de menta sau legat
 

DeletedUser

Guest
Dar suntem in mijlocu targului asa ca toate drumurile duc inevitabil spre meleagurile noastre pasnice pline de curcubee ponei si unicorni..si o specie pe cale de disparitie socatele....noi ne protejam habitatul asa ca am declarat centru hartii rezervatie naturala....aici nu se consuma carne si se bea doar ceai de menta sau legat

in plus avem si cateva spitale de nebuni unde invitam cu placere soldati care incalca granitele rezervatiei naturale :)) nu va faceti griji daca sunt nebuni de lagat ii eutanasiem B-)
 

DeletedUser

Guest
in plus avem si cateva spitale de nebuni unde invitam cu placere soldati care incalca granitele rezervatiei naturale :)) nu va faceti griji daca sunt nebuni de lagat ii eutanasiem B-)

As avea si eu o rugaminte,dar sa nu fie cu suparare..posteaza si traducerea :D
 

DeletedUser

Guest
Nu poti numi "razboi" ce fac centurionii,nu stiu daca ei chiar au un dusman,cuceresc ce le sta in cale.In plus multi jucatori se tem sa-i atace.

Pe marea 54 suntem noi(LEGION of HONOR)+Reborn of The Legends conta NWO elite + academia lor...inevitabil au aparut si centurionii pe marea 54,dar inca sunt la granita,probabil in viitor vor exista razboaie si cu centurionii in m54..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da...reborn a devenit sectia zbuciumati au maturat cu nwo, cu elite si cu ajutorul centurionilor or sa scoata celelalte 2 aliante cu pretentii de pe m 54! scurt si la obiect
 

DeletedUser

Guest
Dar suntem in mijlocu targului asa ca toate drumurile duc inevitabil spre meleagurile noastre pasnice pline de curcubee ponei si unicorni..si o specie pe cale de disparitie socatele....noi ne protejam habitatul asa ca am declarat centru hartii rezervatie naturala....aici nu se consuma carne si se bea doar ceai de menta sau legat
................................ultima stire ..bomba...centurionii sunt pe cale de disparitie...vor fi o specie rara de ierbivori....asta daca vor mai avea iarba in marea lor....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3255

Guest
................................ultima stire ..bomba...centurionii sunt pe cale de disparitie...vor fi o specie rara de ierbivori....asta daca vor mai avea iarba in marea lor....

77dami si tu esti ... ? imi cer scuze pentru impertinenta dar nu am auzit niciodata de tine . Gata , te-am cautat , esti la marginea hartii iar cu orasul tau mirific de 1350 puncte o sa ne spulberi pe toti !

O zi cat mai buna sa ai.
Imi pare rau sa constat ca in ziua de astazi respectul si cei 7 ani de acasa nu mai exista !
 

DeletedUser

Guest
77dami si tu esti ... ? imi cer scuze pentru impertinenta dar nu am auzit niciodata de tine . Gata , te-am cautat , esti la marginea hartii iar cu orasul tau mirific de 1350 puncte o sa ne spulberi pe toti !

O zi cat mai buna sa ai.
Imi pare rau sa constat ca in ziua de astazi respectul si cei 7 ani de acasa nu mai exista !
............de unde sa auzi de mine daca asta e prima lume pe care joci...sau te ascunzi dupa un alt nume ?....in primul rand nu te-am jignit cu nimic..si am facut o gluma catre colegul...robert....asa ca nu te mai baga ca matza in.....
 

DeletedUser3255

Guest
............de unde sa auzi de mine daca asta e prima lume pe care joci...sau te ascunzi dupa un alt nume ?....in primul rand nu te-am jignit cu nimic..si am facut o gluma catre colegul...robert....asa ca nu te mai baga ca matza in.....

Cum de ti-ai da seama ca este prima lume pe care activez ? offfffff stiam eu ca o sa se prinda oamenii ca sunt noob , m-ai dat de gol .
Daca ai ceva de impartit cu Robert , ai cu toti . Unitatea este cuvatul pe care noi incercam sa il promovam .
 

DeletedUser

Guest
esti noob la minte...marea 55 e la marginea hartii ?...vai de cap unde nu-s picioare...robert mi-a fost coleg pe o lume...pt stiinta ta..n-am nimic cu el...vai de unitatea ta...ha ha ha...si eu nu ma ascund dupa un nume ...ca tine...se vede ca ai facut multe pe celelalte lumi..de iti schimbi numele....
 

DeletedUser3255

Guest
esti noob la minte...marea 55 e la marginea hartii ?...vai de cap unde nu-s picioare...robert mi-a fost coleg pe o lume...pt stiinta ta..n-am nimic cu el...vai de unitatea ta...ha ha ha...si eu nu ma ascund dupa un nume ...ca tine...se vede ca ai facut multe pe celelalte lumi..de iti schimbi numele....

Esti constient ca singur te faci de ras nu ? :):) . Te rog , insista . poti si mai bine de atat!
 

robert77

Membru
esti noob la minte...marea 55 e la marginea hartii ?...vai de cap unde nu-s picioare...robert mi-a fost coleg pe o lume...pt stiinta ta..n-am nimic cu el...vai de unitatea ta...ha ha ha...si eu nu ma ascund dupa un nume ...ca tine...se vede ca ai facut multe pe celelalte lumi..de iti schimbi numele....


Imi pare rau dar eu nu o sa intervin aici pe forum...nustiu ce ai baut...da e clar ca nu mai ai nici un neuron acasa de te comporti asa

O zi buna
 

DeletedUser

Guest
el s-a bagat in seama...nu-l cunosc si nu ma cunoaste...eu nu m-am bagat ca musca in lapte...ca el...daca ii trebuie importantza...sa caute in alta parte...si cu asta am inchis subiectul...
 

DeletedUser

Guest
Baietii... Atacurile la persoana inceteaza aici, nu-i asa? :"> Exista atat de multe metode prin care va puteti provoca, nu doar atacul la persoana...
 

DeletedUser

Guest
Anca Boghian: Cum ti se pare Grepolis dupa absenta de un an? Ce schimbari in bine sau rau s-au intamplat in acest timp?

ncd1: Este inca prea devreme sa imi fac o parere concreta. Calitativ, mi se pare mai slab. S-au pierdut o multime de jucatori buni, pana acum am cucerit relativ usor, pot sa vin cu un raspuns dupa ce discut cu wolfzor, ariesh, ladima... Cat despre alianta din care fac parte, o sa supar foarte multe persoane, dar mi se pare din punct de vedere calitativ slaba.
 

DeletedUser10438

Guest
apropo de discutie....cine a murit de au ajuns centurionii la putere?va spun eu...corectitudinea..si apropo de taramul ala plin de verdeata si curcubee si unicorni..este doar in rai...cale batuta!
 
Sus