Discutii

  • Autor subiect DeletedUser6277
  • Data de început

Mr Jack

Super Moderator
cate monede aveti in acest moment pe cont, un print cu monedele sa fim si noi impresionati de cat de multe folositi ar fi interesant ?

ati primit raspuns la ticket
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
jack.JPG


Nu stiu ce vroiai sa dovedesti cu asta.. dar o sa postez toate mesajele dintre mine si stil ca sa vezi cate abuzuri sau facut si cum sau scos banurile.

- - - Actualizat - - -

Uitate singur. Si vezi daca mai este vreun jucator care a luat tot bradul de craciun . Stii costa 200 de monezi la urma incepe cu 50 , 100 , 200 .. ia vezi cate au mai ramas in tot bradul ala de la 1 la 28 . Si calculeaza cate monezi am dat doar pe brad. Dar nu iti fa griji.. toate platile vor fi decontate de la cel/a care mi-a dat ban. Daca nu imi scoate maine stil banul o sa fie toate platile retrase si banuesc ca o sa faceti cheta cu centurioni sa platiti 300 de euro.
 

Mr Jack

Super Moderator
am inteles toate banarile in cazul tau au fost abuzuri, acest ban nu a fost niciodata anulat pentru ca nu a fost nicio greseala si inca astept printul cu monedele pe care tot te lauzi ca le cumperi
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Pot sa va intreb in ce tara locuiti daca moneda folosita este dolarul?
 

DeletedUser

Guest
Tara in care locuesc este strict problema mea. Si pot sa fiu ori unde in lume si sa platesc in ce moneda vreau sau ma avantajeaza.

Jack... vrei sa iti dau printurile dintre mesajele mele de suport si stil ? Sa vezi ca singurele 2 banuri care le-am luat in viata mea pe joc au fost scoase a 2 -a zi? Lafel cum le scoateti voi centurionilor :) .. vrei printuri? Imi dati voie sa postez cum ati scos banurile pentru scripturi pe motiv ca a fost o greasea/eroare de server ? Doar dativa acordul sa vada toti adevarata voastra fata.

Si ti-am zis.. uitate singur sa vezi cate monezi am. Daca nu poti... sunal pe varu sa te ajute.
 

Mr Jack

Super Moderator
in acelasi ticket pot sa-ti arat dovada ca acel ban nu a fost niciodata anulat si deasemena in acelasi ticket pot sa iti spun si cate monede ai
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Oare dc sa mai postez daca voi stergeti ... certativa singuri ori cum lumea stie ce jigodii sunteti. Locuesc in centrul de la PayPal ca acolo se foloseste $ .

Voi uitati 2 lucruri.

1. Dc nu se mai poate plati direct prin card.
2. Dc raportul la negutator sa schimbat.

Cand gasiti raspunsul va dau dreptul sa ma acuzati de ce vreti voi .. pe drept sau nedrept .
 

Mr Jack

Super Moderator
ok, deocamdata nu va banam pentru jigniri asa cum ar trebui , pentru ca inca astept ticketul

se pare ca acu totusi ajungem sa va acuzam pe drept ...sau cum o fi?
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Fa print screen/screen shot . Posteaza singur ... fati de cap. V-am bagat destul in seama. Mai iesit afara din casa sa vedeti soarele ... cautati un/o prieten/a mergeti la o plimbare.. va prosteste viata asta virtuala.
 

Mr Jack

Super Moderator
si lucrurile devin clare :), acum cred ca poti fi banat, noapte buna sau o zi buna cum o fi acolo de unde esti tu
 
Ultima editare:

DeletedUser7914

Guest
Prima oara cand postez un mesaj pe aceste forumuri si va fi si ultima oara....„simteam nevoie” sa aplic niste ”mustrari„ scrise unora dintre voi....cei care administrati, moderati grepolisul din tara noastra minunata!!
CE CAUTATI ÎN JOACA NOASTRA??? de ce creati tensiuni in unele lumi de joc??? de ce tineti neaparat sa va pastrati nick-ul de admin si in joc???
Îmi place sa cred ca intrati in unele lumi de joc...la fel ca si noi, doar ca indragiti acest joc...dar schimbati-va „fratilor” numele de user in joc, evitati aceste suspiciuni fondate sau nefondate a intregii comunitati grepolitane si pastrati-va anonimatul(fara sa va ”laudati„ ca sunteti adminul x sau y)....
Sper ca regulamentul grepolis se aplica corect si asupra vostra in joc...
E deajuns unul sa veniti cu nick-ul de admin intr-o alianta si toti acuzam ca e plina alianta de admini...de ce?? Suntem romani...cred ca asta spune tot, avem o mentalitate care nu as vrea sa vorbesc acum, ca ar fi de spus ”extraordinar„ de mult...
E ca-n fotbal dragii mei, peticim echipe cu jucatori, antrenori suspecti(lideri de aliante si jucatori cu dual-cont) si vrem sa facem din cacuta bici(scuzati-mi franceza)...si cand ne mai fura si arbitrii(admini grepolis)...ramanem o tara intreaga(comunitatea grepolitana) suparati pe sportul rege(grepolis)...iti dai seama ca nu spunem ca suntem noi praf...dam vina pe altii, cam asta-i mentalitatea romanului....am facut o mare paranteza la ceea ce vroiam sa spun!
-----
Nu am vazut nicaieri...poate nu am caut atent...acel sistem in care voi pedepsiti jucatorii pentru o eventuala incorectitudine din joc...unde-i???? ar trebui afisat undeva pe la wiki/ajutor si acest sistem de pedesire al vostru...pt a stii de toti player-i ce ne asteapta daca jucam „porcos”!! Sper ca ati inteles ideea....
-----
Am citit cu atentie „cearta urata” dintre max si admin Mr Jack....unde nu am vazut dovezi clare scrise....nici de-o parte nici de cealalta!!
Lasa-ti lumea sa traga tot felul de concluzii ciudate....ba ca ne furati voi adminii, ca faceti abuz in serviciu....si tot felul de ”americanisme„ cu teoria conspiratie!
Va inteleg sa aplicati regulamentul si sa pedepsiti ”nesimtirea„ din joc a unora dintre noi....ma numar printre cei pedepsiti, daca nu ma insel...admin Ramyra, mi-a aplicat o ”corectie„ de -22 orase(aveam peste 130 orase) pentru dual-cont prin 2011...decizia ff corecta, mi-am ispasit pedeapsa si mi-am recontinuat jocul!!
Sper ca limbajul meu scris e in limita regulamentului...si va rog nu disecati fiecare idee scrisa de mine...ca si la asta suntem buni...asi romanii:)))
 

robert77

Membru
Poti sa i-o dai acum rares :D

- - - Actualizat - - -

eu cred ca la centurioni :)))

Pai deabea a expirat protectia si centurionii aveau 3-400 hopliti , nr marisor de usoare + bireme si alte lucruri pe orase de 3k ..

Cum e posibil asa ? Iar tu aici poate ca imi raspunzi ceva de genu '' poate acei jucatori au folosit premium '' .

Dar din nefericire pentru mine , am jucat si eu cu premium si nu am reusit performanta pe care au reusit-o unii din centurionii.


inseamna ca nu stii sa folosesti goldul
ssssst,te faci de ras
de injumatatiri ai auzit,fa tutorialul
:)

- - - Actualizat - - -

In concluzie unul a avut bunul simt si a dat inceput nou,trebuie caracter sa faci asa ceva
Bravo cristi.
;)
 

DeletedUser

Guest
wwwwuuuu-hhhhuuuu .. sa trezit poporul roman .. yupy /:)
Ancutza draga ce faci ??? Vezi soro cum se intoarce roata.. DIN CE AM CITIT ... TI S-O URAT CU BINELE CA ADMIN.. Mai poti dormi noaptea ??? Vezi ca vine neamtu' peste tine.. si iti face NA-NA :)))
P.S nu ma luati in seama.. merg sa imi iau O sticla de COLA la 2L. si floricele.. ca aicea este spectacol total.. iar eu am bilete V.I.P..
 

DeletedUser

Guest
Prima oara cand postez un mesaj pe aceste forumuri si va fi si ultima oara....„simteam nevoie” sa aplic niste ”mustrari„ scrise unora dintre voi....cei care administrati, moderati grepolisul din tara noastra minunata!!
CE CAUTATI ÎN JOACA NOASTRA??? de ce creati tensiuni in unele lumi de joc??? de ce tineti neaparat sa va pastrati nick-ul de admin si in joc???
Îmi place sa cred ca intrati in unele lumi de joc...la fel ca si noi, doar ca indragiti acest joc...dar schimbati-va „fratilor” numele de user in joc, evitati aceste suspiciuni fondate sau nefondate a intregii comunitati grepolitane si pastrati-va anonimatul(fara sa va ”laudati„ ca sunteti adminul x sau y)

Nu stiu daca tu realizezi ce s-ar intampla daca cineva din echipa Grepolis Romania ar juca cu alt nume decat cel de admin/moderator, ce discutii s-ar crea despre motivul pentru care si-a facut alt cont...

@AlexDanciu, iar te darama de pe scaun grija fata de altii, uitand sa iti arunci ochii in curtea ta?
 

DeletedUser199

Guest
Eu nu prea am jucat acest joc si nici pe forum nu am fost activ, dar din ce citesc pe aici incep sa-mi fac o parere proasta despre admini. In cazul asta nu cred ca se merita sa bagam bani in acest joc!
 

DeletedUser7210

Guest
Am citit forumul extern si totodata multe alte postari din diverse aliante,ratiunea multora e destul de redusa.Am accept un favor facut de un amic nestiind ca astfel incalc regluamentul,nu vreau sa dau posibilitatea si altora sa greseasca de aceea n-o sa spun cu exactitate ce s-a intamplat.Mereu am vrut pedepse aspre:) nu am putut sa accept faptul ca am incalcat regulamentul de aceea mi-am dat inceput nou.Imi cer scuze colegiilor pt neplacerile create:( Nu sunt un jucator bun,nu am realizat nimic pe acest joc dar de fiecare data cand timpul mi-a permit am jucat cu placere.S-a demonstrat ca oricine greseste e sanctionat,admini/moderatorii nu influenteaza acest lucru.Pt mine jocul s-a terminat...asta a fost ultima postare pe acest forum:) Le doresc succes jucatorilor care inca mai tolereaza caracterele mediocre..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8276

Guest
se stiu si sponsorii si sponsorizatii dragilor nu mai guitzati pe forumuri. se stiu si cei carora m-am adresat. va pup dulce
 

DeletedUser9358

Guest
salutare! ..imi poate spune si mie cineva care e faza cu conturile "guest..." ? ...sunt sute de conturi pe lumea asta asa: guest5904ff, guest78nm, guest][4..si asa mai departe ....intelegeti voi ce vreau sa zic..
 
Ultima editare de un moderator:
Sus