Razboaiele lumii Rho

DeletedUser

Guest
Ca o scurta informare, am sters toate postarile dupa rugamintea mea de mai sus. Ati discutat destul despre colegii mei, va rog treceti la altul, preferabil cel al temei.
 

DeletedUser6811

Guest
Daca s-a ajuns la astfel de acuze catre cea mai frumoasa si mai profesionista alianta de cand exista serverul romanesc este grav.
Mesaj catre manelisti. Nu-i mai bagati in seama si vedetiva de joc asa cum stiti voi mai bine.
Mesaj catre restul: Analizati-le rapoartele si invatati din ele pentru ca numai asa veti ajunge sa spuneti ca stiti Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
o intrebare am nevoie de o alianta buna pt un preten pe lumea asta ceva sugesti ?
contactatima prin mesaj daca se gaseste cineva normal :))
mersi frumos .
 

DeletedUser

Guest
o intrebare am nevoie de o alianta buna pt un preten pe lumea asta ceva sugesti ?
contactatima prin mesaj daca se gaseste cineva normal :))
mersi frumos .

ai pus punctul pe "i":D...daca...deci prietenul, sa intre in alianta pe langa care are orasele (daca e primit) :))))
 

DeletedUser

Guest
Depinde pe ce mare are prietenul tau orasele,cate puncte are...
 

DeletedUser

Guest
Salut.Caut si eu o alianta.Sunt nou pe lumea Rho,adica am inceput ieri...dar ma dezvolt cat de repede pot.
Sunt pe marea 46...daca sunt "doritori" astept mesaj aici sau pe joc:).
Multumesc anticipat!
 

DeletedUser

Guest
De cand asteptam ceva serios pe baza acestui subiect....
Ce-ar fi si la tastatura mea ... dar n-are rost , chiar n-ai cu cine !
Acum ies gandacii de sub covor , aia cu muuuuuulte avantaje ... si ne vand gogosi calde. Unii tin la silueta lor
 

DeletedUser

Guest
De cand asteptam ceva serios pe baza acestui subiect....
Ce-ar fi si la tastatura mea ... dar n-are rost , chiar n-ai cu cine !
Acum ies gandacii de sub covor , aia cu muuuuuulte avantaje ... si ne vand gogosi calde. Unii tin la silueta lor

Da-ne si un link cu traducerea:)))
 

DeletedUser

Guest
In viata nu trebuie sa-ti pierzi vremea cautand raspunsuri imposibile. E preferabil sa-ti formulezi intrebarile. ;)
 
Sus