Razboaiele lumii Rho

DeletedUser3391

Guest
e mai interesant aici decat la meci. cristy222, mai e deschis la popcorn?
 

DeletedUser2039

Guest
adevarul este ca "big papa" al getilor promova un stil de fericire care rivaliza cu nirvana...acest lucru implica o sulita si folosirea ei gradual,primii 20 de cm te bucurau, urmatorii 80 de cm te ingrijorau si pe urma freicire garantata!
pentru tata lor 100 de matanii pentru erezie...
 

DeletedUser

Guest
Aoleooo,100...nu'i cam mult?
M-a cam dor genunchii de la "romantism"...nu'i frumos ce propui!
Si btw,m-a "doare in basca " de sulita lu' "big papa" cu tot cu fericirea lui !
Nirvana ,"nenirvana",asta e adevarul, pe care l-am relatat in postul anterior!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
U2SQNs33L4p3DbUFY4nA.png
 

DeletedUser

Guest
Buna tuturor,am revenit si eu pe joc dupa o absenta destul de indelungata si am zis sa intru pe forum sa vad cum stau lucrurile pe aceasta lume si ce razboaie sunt in curs...mare mi-a fost mirarea sa vad numai discutii fara sens,jigniri si acuzatii tampite...erau unii in genul lui Pepe si al Oanei Zavoranu...fapt pentru care am ajuns sa ma intreb,oare mentalitatea romaneasca doar aici se limiteaza?
Multi dupa acest post o sa se intrebe: "cine "bunica e asta?",ei bine am sa le raspuns ca sunt un pustan nascut in '87 ce a jucat cu multa vreme in urma pe lumea alpha si care s-a reintors sa piarda noptile facand trupe si construind cladiri,ca nu pot zice ca am fost nu stiu ce luptator extraordinar.

Asadar,lasand la o parte discutiile inutile si parerile personale,as dori si eu sa aflu ce lupte se tin,ce aliante sunt la putere,ce aliante se afla in dificultate,ceva statistici,asa lucruri din astea mondene...ii voi ramane recunoscator celui ce ma va pune la curent.

P.S.: Caut si eu o alianta mai serioasa unde se gasesc membri ce nu au somn noaptea :D
 
Sus