Razboaiele lumii Rho

DeletedUser

Guest
Am deschis aceasta tema luand in considerare clasamentul general si cel pentru puncte de batalie. Este un loc unde sper sa dezbatem sau sa combatem lupte, cuceriri, fuziuni si alte miscari de pe harta.

Singurele rugaminti pe care le am la voi sunt sa evitati SPAM-ul si folositi unui limbaj decent, chiar daca situatia se poate precipita intr-un anumit moment.​
 

DeletedUser10790

Guest
dar pe mine nu ma lasa sa atac cu o unitate
si am facut tichet si mi sa spus ca minim e 3% din trupele din oras
iar dupa spionajul ce iam dat avea full de trupe
 

DeletedUser

Guest
Voua nu va e rusine deloc >>MR???
chiar asa prosteala notorie??
puteti ataca cu 1 unitate,vraja marii trupe in sprijin....deci rusine maxima
faceti sprijin si atac la secunda ...??? cum dracu de pe voi nu va arunca serverul???aaa????
cum dracu ca toate atacurile de intrare pe voi sunt cu moral negativ?? ce dracu asta e joc sau voi va bateti joc de noi !!???

- - - Updated - - -

simplu, trupele erau sprijin
cred ca faci misto de noi nu ???
macar putina decenta...mai esti si parte din staff.!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Voua nu va e rusine deloc >>MR???
chiar asa prosteala notorie??
puteti ataca cu 1 unitate,vraja marii trupe in sprijin....deci rusine maxima
faceti sprijin si atac la secunda ...??? cum dracu de pe voi nu va arunca serverul???aaa????
cum dracu ca toate atacurile de intrare pe voi sunt cu moral negativ?? ce dracu asta e joc sau voi va bateti joc de noi !!???

Bubu...de la tine aveam pretentii...cum poti sa crezi asa ceva? vrei sa vezi rapoarte doar cu noroc pe minus? ( am colectie)
daca orasul a fost cucerit de curand, cum sa nu poata ataca cu o singura unitate?
 

DeletedUser10355

Guest
dar pe mine nu ma lasa sa atac cu o unitate
si am facut tichet si mi sa spus ca minim e 3% din trupele din oras
iar dupa spionajul ce iam dat avea full de trupe
Valeuu,ai facut tiket?mai bine dai delete la cont
 

Mr Jack

Super Moderator
nu trebuie sa ai pretentii, e doar un om si el, si ca toti oamenii devine frustrat cand nu este in stare de altceva
 

DeletedUser

Guest
mai vraji.....lasa asta ca stiu de multi ani cu cuceritul proaspat ..dar nu e cazul de fata!
daca vrei colectie de negative iti dau eu .
iar la voi ..nimic,,.,dar nimic...nu am vazut decat foarte rar intrate naval cu minus!
ce draq!
cum de nu va arunca serverul>?? cum face impact de e asa stralucit de intra cu nava si sprijin in aceeasi secunda si nu cade balena? cum dracu ma la voi merge si la restu nu ?? unii sunt prosti si altii sunt destepti?? nu folosesc toti acelasi delay aleatoriu?? aa??
e chiar bataie de joc ...si din ceea ce stiu a fost facut si la stil mail!
de la mine personal aveti decat rusine..aia de se stiu ei care!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
bubulica, daca ai vreo banuiala si mai ales dovada care sa ateste impartialitatea echipei, te rog sa le prezinti forurilor indreptatite sa rezolve problema.

PS: De unde stii tu cum arata rapoartele noastre de atac? Chiar pe toate le vezi? Sunt curioasa cum se face chestia asta...
 

DeletedUser

Guest
bubule...ce sa spun? oare ar trebui sa intru in alianta voastra?! nu de alta, dar mi-a sarit de atatea ori incat parca nu ma incadrez in decorul mentionat de tine...exagerezi, sincer...
mai bine te-ai indoi de calitatile unor colegi de-ai tai....
 

DeletedUser

Guest
Anca ..vorbesc de jucatorul x,y,z..sau de cine insiunuezi tu!Care echipa???aveti vreo echipa care se ocupa de ceva??
E problema mea cum le vad si sunt sigur ca si voi le vedeti!
 

DeletedUser7851

Guest
Acesta e un cimp de batalie, dar nu vreau varsare de singe
 

DeletedUser

Guest
bubule...ce sa spun? oare ar trebui sa intru in alianta voastra?! nu de alta, dar mi-a sarit de atatea ori incat parca nu ma incadrez in decorul mentionat de tine...exagerezi, sincer...
mai bine te-ai indoi de calitatile unor colegi de-ai tai....
nu ..ar trebui sa ma indoiesc de clepsidra mea ...si atat...mie nu imi ies atacurile la secunda cu deley de ...dar mai bine tac dracului ca
ma apuca nervii si incep sa latru multe pe aici ..de ce si cum se poate ..dar ...de ....cum sa dovedesti
stiti foarte bine cum se poate sa faci delay controlat ...asa ca ...
 

DeletedUser

Guest
Acesta e un cimp de batalie, dar nu vreau varsare de singe

Nici eu ca lesin :) si n am tampoane

- - - Updated - - -

bubulica daca dai o bere te invat cum sa ti iasa si tie atacurile pe plus si "atacele la secunda"
 

DeletedUser

Guest
Si totusi, bubulica, nu mi-ai spus cum vezi tu atacurile noastre, mai ales secundele in care intra acestea. Din cate stiu eu atunci cand un raport e publicat, arata ora si minutul, dar secunda nu. Deci despre ce vorbim?
Daca ai ceva de spus, ai curaj si spune-o cu subiect si predicat, pune punctul pe I asa cum face un om adult, nu te ascunde dupa deget ca un copil de gradinita.
 

DeletedUser

Guest
Si totusi, bubulica, nu mi-ai spus cum vezi tu atacurile noastre, mai ales secundele in care intra acestea. Din cate stiu eu atunci cand un raport e publicat, arata ora si minutul, dar secunda nu. Deci despre ce vorbim?
Daca ai ceva de spus, ai curaj si spune-o cu subiect si predicat, pune punctul pe I asa cum face un om adult, nu te ascunde dupa deget ca un copil de gradinita.

Si totusi, bubulica, nu mi-ai spus cum vezi tu atacurile noastre, mai ales secundele in care intra acestea. Din cate stiu eu atunci cand un raport e publicat, arata ora si minutul, dar secunda nu
eu am impresia ca voi chiar va crede-ti zei si restu' prosti ..zau....
 
Sus