Razboaiele Lumii Pi

DeletedUser6401

Guest
Whoa... De cand e lumea asa atenta cu mine? :))) Imi placea mai mult cand eram cantitate neglijabila. :D

Anca, pai ce facem aici? In loc sa iti iau eu o cafea, imi dai tu? :)
 

DeletedUser

Guest
Pai voi toti sunteti asa niste amabili de nu mai stiu ce sa fac. Toti spuneti "Anca merita o cafea" dar nici unu nu zice "poftim Anca o cafea" asa ca dau eu, ce sa fac...
 

DeletedUser

Guest
Avem cafenea acum, o mut acolo, ca aici spamam subiectul temei.
 

DeletedUser

Guest
Din punctul meu de vedere, harta lumii Pi este impartita in Centurionii & Centurionii -INCOGNITO VS SS ATAK & World Of Darkness.


Ma poate contrazice cineva?
 

DeletedUser

Guest
mai sunt impotriva wod sectia zbuciumati; Nuepanica ,si alte cateva mai mici

- - - Updated - - -

mai sunt impotriva wod sectia zbuciumati; Nuepanica ,si alte cateva mai mici
 

DeletedUser

Guest
opa stai ca aflu ceva nou:D...moama cati sunteti....mai luati din ei si faceti Centurionii -INCOGNITO-sectia zbuciumati-Nuepanica nu de alta ca merge..imi place cum suna:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cei din sectia sunt pe m54 deci nu au legatura cu "grosul" celor din wod.

Si care inca cateva mai mici??:-/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
As vrea sa mai vorbim despre "Razboaiele Lumii Pi".
Exista intradevar un razboi pe aceasta Lume?
Asta inafara de faptul ca o alianta sau alta are trecuti "dusmani" cu rosu.
Parerea mea este ca se poate discuta civilizat pe acest Forum,despre eventualele Razboaie.
Ciudat ca nu se "aud" si alte voci,din alte aliante care "cred" ca duc un Razboi in spate.
Eu personal pana acum nu am vazut decat un singur Razboi:Centurioni+Zbuciumati vs.goileanul.
Si-mi place cum le zdrobeste goileanul Navele,mai ales cand e atacata pe Bonus:)))
 

DeletedUser

Guest
Eu personal nu stiu nimic despre acest razboi,desi sunt pe marea 54...nu o spun cu rautate,dar chiar nu stiu:-/
 

DeletedUser

Guest
intreaba-i pe grifonul27;papprika;attala, si mai sunt.....:)
 
Sus