Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Ce urat esti baaaaa
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Gg wild
 

DeletedUser10608

Guest
Stimabile " tarfuliță de doi lei" să îi spui celei ce te-a crescut nu mie
Puțin îmi pasă că va amuzați voi pe WhatsApp despre ce scriu aici...oricum altceva bun nu știți să faceți ...în fine cred că știi și tu vorba ceea "cel mai deștept cedează" ...ei bine eu mă retrag din această discuție care tinde să degenereze in altceva ...nu cred că am făcut armata împreună că să îți permiți să vii cu jigniri către persoana mea (cred că nu ai făcut armata-daca o făceai știai ce înseamnă respect).
In fine să ai o zi frumoasă în continuare
 

DeletedUser14960

Guest
Stimabile " tarfuliță de doi lei" să îi spui celei ce te-a crescut nu mie
Puțin îmi pasă că va amuzați voi pe WhatsApp despre ce scriu aici...oricum altceva bun nu știți să faceți ...în fine cred că știi și tu vorba ceea "cel mai deștept cedează" ...ei bine eu mă retrag din această discuție care tinde să degenereze in altceva ...nu cred că am făcut armata împreună că să îți permiți să vii cu jigniri către persoana mea (cred că nu ai făcut armata-daca o făceai știai ce înseamnă respect).
In fine să ai o zi frumoasă în continuare

Zici de noi ca altceva mai bun de facut nu avem dar tu ce cauti aici???? Mai bine ca te retragi... Si cui puii mei ii pasa de vorba aia , cand ataci wild ul cu cct uri de genu , fii pregatita de orice injosire.... Daca erai jucatoare stiai ca o lume se castiga drept oricum ar fi circumstantele... Si nu nu am facut armata impreuna parerea mea este ca mai bine ca nu am facut armata decat sa lupt pentru niste grasii care nu dau 2 bani pe soldati... Nu mai veni cu texte de 2 lei . Stai in banca ta si inghiteti limba ca au castigat ei dedrept...

Respect? Respectul se castiga... Nu dau 2 bani pe cei care nu il castiga...

O zi faina sa ai si tu...
 

saca 24

Stie Tot
Uuuh..ce topic interesant.toata lumea buna pe aici :D :))
Dar va rog,continuati,nu va rusinati :p

Ps:felicitari castigatorilor.n.am jucat,deci nu.mi dau cu parerea.
Ps2:nu mai povestiti de zakros ca mi se zbarleste parul in cap :)))
 

DeletedUser16785

Guest
Pai ma , vedeam ca pe orice lume nou deschisa incerci sa faci aliante si pe fiecare esuezi in primele luni ..... imi era oarecum mila de tine si credeam ca cu o alianta in spate si un pic indrumare as putea face jucator din tine . Dar iar m am inselat .... cum de altfel si gucci 10000 de sanse i am dat sa joace in Wild si de fiecare data a dat o in bara si pe fiecare lume tot se roaga sa il iau cu noi :))))
De uni poti sa tragi si sa explici si tot nu poti scoate jucatori din ei :))) .
 
Ultima editare de un moderator:

saca 24

Stie Tot
Sunt o adevarata legenda a grepolisului,sunt o enciclopedie grepolitana.Ridicati.mi 2 statui.Una o puneti in fata locuintei domnului Still,iar cealalta o asezati frumos in fata sediului Inno Games.Toti sa se converteasca la noua religie numita ,,grepolism" iar dujjjmanii sa faca plecaciuni in fata statuilor mele.:)) :D

PS:buna marfa de azi,bunaaa..:D :)))
 

DeletedUser16785

Guest
:)))) Sa sti ca am fost facut in toate felurile pana acum numai tigan nu :)))))
Dar e ok nu ma deranjeaza :) ... oarecum imi place tigania :)))) .... poate un pic mai putin decat iti place tie ..... deci trag concluzia ca tu esti un tigan mai mare ca si mine ... nu ca as fi rasist :) .... pana la urma si eu sunt tot o minoritate , nu?
 

DeletedUser16785

Guest
Rrom21 scz Rezz21 , reciteste ce am scris dupa pune-mi intrebari:)
 

DeletedUser16785

Guest
nu stiu etnia parintilor tai dar mai multe sanse ai tu sa fi tigan :)))))
nu stiu cum sa iti explic :)))) la mine e cam imposibil:)))
 

DeletedUser6507

Guest
Ursuletz de plush.Asculta-ma la mn,fara Angels nu ai fi castigat aceasta lume ,dupa cum ai spus de la inceput.Ca planul era de la inceput asta,sa daie anonimii stergere.Daca nu dadeau anonimii stergere,ati fi supt acadeaua si voi si sonsul.Ca aveam peste 2200 de oras valide,noi si anonimii,daca si voi va uneati cu sonsul ajungeati undeva la 1900-2000,i-am spus sa nu va accepte pactul atunci cand le-ati cerut,in max o luna ati fi dat stergere daca nu se accepta acel pact,prost a fost maximus ca nu m-a ascultat,si nu eram spion pt sons sau cv cum afirma gina,am vrut sa stau pe granita pe sons,gina mi-a luat n orase cand am fost banat si mi-a mai cerut un oras pe care am zis ca nu il dau si m-a dat afara.Nu-i problema,roata se invarte.Dar nu e joc ce ai facut tu cu gina,se numeste mizerie:),si ar trebui un alt sistem introdus la joc,sau sa fi lasat cum e la inceput,"sa nu pierzi nici un oras la ultima reduta",atunci ati fi fost "ceau ceau":).Cand luam un jucator la atacuri 14 zile nici cu permanent nu il tineai.Iar in legatura cu gina ca ea a rezistat cu nuj cate orase pe granita,pai bai "tarfulita" ai rezistat pt ca de la mn n-ai primit fake-uri,ai avut orasele permanent,santinele la greu,daca eu aveam orasele anti-fake,am avut doar 2 orase cu sprijin in nord,unde eram izolat,i rest am avut zid 25 dar n-am avut permanent ai fi putut baga nava pr zid 25,de tn ce sa zic ursuletz de plus?Castiga o lume fara sa faci mizeriile pe care le-ai facut... ca si pe zakros tot mizeria aia ai facut,eram cu tn in ally,alianta pe locul 1. 30% dominam 44,30% m55,si 100% m54,si tu faci pact cu new hope si Angels ca sa te poti cu grepo all stars pe m44,ca n-ai avut oameni de granita pe pe m44 si tot pierdeati orase,pana si tu ai piersut 2 orase,in zona lor... nu mai zic de restu.Deea nici cu goldul ce il baga nu le facea fata si tot plangea pe forum ca numai ea ataca asediile si miki jun.Ba si pe zakros,daca ai fi vrut sa ai respectul celorlalti jucatori sau alianta,laseai sa se desfadoare frumos lucrurile,atata timp cat ally e locul 1 luptatori cat si ca suprafata ce rost mai are sa faci pact cu A B si sa te bati cu C,doar ca tu sa te poti axa,hai ca aici nu a fost chiar o magariie,dar oe farsala ai facut o magarie,si gina,in locul tau i-as suge lui VASILJEVIC carnatul,pt ca el a avut cea mai mare incredere in tn,puteai lasa lucrurile sa se desfasoare de la sine,si ai fi vazut ca wildul ar fi pierdut in fata Sonsului:).Ca na... Ionut pe joc plange,sufera ca sa castige,si apoi veniti aici mari vedete ca ati castigat,alianta care era pe locul 1 la luptatori a castigat,nu aia care au crescut orase si au jucat farmerama.Nu wild s-a batut cu harta bai Ionute,ci sons si Angels,cele 2 ally sau batut cu toata harta.Tu te-ai batut cu carnatii:)(fantome).Ca in rest,esti pe langa cu jocul si ca lider ar trb sa te distrezi pe joc nu sa zici ca faci A si pe urma faci B.Chiar sunt curios pe noua lume cn va juca,poate o sa intre 600 de pers si n-apucati dominatia ca se inchide lumea:),
 
Sus