Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser10608

Guest
Deși în ultima parte a acestui server am făcut parte din academia voastră nu meritați felicitări
Nu ați câștigat pe drept...
Ați fost doar egoiști și nu v-a păsat de restul ci doar de voi...când o să câștigați pe drept atunci sa te lauzi Iulian...până atunci este doar o altă lume câștigată pe nedrept...
O zi frumoasă vă doresc
 

DeletedUser16759

Guest
Deși în ultima parte a acestui server am făcut parte din academia voastră nu meritați felicitări
Nu ați câștigat pe drept...
Ați fost doar egoiști și nu v-a păsat de restul ci doar de voi...când o să câștigați pe drept atunci sa te lauzi Iulian...până atunci este doar o altă lume câștigată pe nedrept...
O zi frumoasă vă doresc
Apreciez vorbele acestea, mai ales ca vin de la o persoana din wild.
In sfarsit adevarul. Felicitarile le merita gina, tu si ANGELS, datorita voua a castigat wild. Iulian trebuia sa puna numele la alianta ANGELS.
 

DeletedUser16785

Guest
:))) Femeia lui Dumnezeu , daca tu nu ai fost in stare sa ajungi la 30 orase pe dominatie nu ridica pretentii ... ca defapt asta te deranjeaza , dar ar trebui sa fi mandra ca au luat alti colegi de la tine care au jucat ...vezi partea buna daca nu va luam la noi nici colegi aia ai tai nu erau acum pe podium .. poate nici noi din Wild nu eram , desi cand ati devenit academie tot pe locul 1 eram cu peste 200 orase pe dominatie .Cam tot aici ajungeam Ca Sons au fost ff slabi si voi Angels aveati cate 20 asedii zilnic inclusiv tu ai pierdut orase .
Gandestete ca am renuntat la 10 locuri la 10 jucatori Wild ca sa imi platesc datoriile fatza de Gina si Angels .
Ps . imi cer scz fatza de cei din Amgels nu m am putut abtine sa nu ii raspund.
 

DeletedUser16785

Guest
T-en aripa de tigan, sclav ce esti =))))
Cica la el "din pacate pacea sa activat automat" =))))))
Felicitari si restul colegilor tai care au tras, muncit si nu s-au ales cu nimica cat si celor din Angels care au pus osul serios la castigarea lumii, tu scandura, te poti ineca cu propria ipocrizie, auzi la el ma..."din pacate,pacea sa activat automat" mor =)))))))
Marsh ma dobitocule , si da chiar imi pare rau ca academiile nu au luat recompense .Si da retardatule ma asteptam sa dureze cateva ore pana sa se acctiveze pacea ca daca citeai scria cv de genul " posibil sa dureze cateva ore pana se actualizeaza recompensele si nu mai stiu ce " .Aveam oameni pregatiti pt mutari deja cel putin mai luau vreo 30-40 oameni recompensa .
Dar ce sa ii explic unui borat ca tine frustrat , sifon , lepra ordinara ...
Esti retardat sa crezi ca mi as lasa oameni pe afara ...atunci nu ma cunosti ..Am sacrificat peste 50 oameni din garda veche Wild gen amalia , luci , dudu , cata -yoga , Ana s.a .Inclusiv pe Mihaela care imi este iubita ..... e normal sa imi para rau dar ce sa ii explic unuia ca tine care a crescut cu vaca la pascut si cu sapa in mana despre parere de rau si sacrificiu pt binele aliantei .
Si sa nu crezi ca cei care si au sacrificat locul pe dominatie nu au fost constienti despre faptul ca exista posibilitatea de a ramane fara recompense ..dar am oameni cu caracter bun simt si onoare ce pun binele aliantei mai sus de castigul propriu ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Si app toate aliantele vor avea problema asta retardatule ...ori nu vor mai juca cu academii ori vor fi nevoiti sa sacrifice oameni pt castigul aliantei , dar ca lider e normal sa iti para rau cand sti ca lasi oameni care te urmeaza de peste 3-5 ani ....dar ce plm sa iti explic tie care nu joci mai mult de o luna pe cate un sv ... tu faci din categoria jucatorilor de sezon care doar gura e de ei ..
 

DeletedUser10608

Guest
Iulian știi foarte bine că nu m-a interesat câștigarea lumii...și știi foarte bine că am fost total împotriva a ceea ce ați făcut voi (această fuziune sau mă rog ce dracului o fi fost până la urmă că oricum nu mai contează)...
Vii și îmi spui că nu am fost in stare să ajung la 30 de orașe...da nu am fost in stare ptr că oricum in majoritatea timpului v-a durut in cur de academii și de ceilalți colegi și oricum tot singuri am jucat...ați știut doar sa obligați pe alții să vă cedeze orașele de dominație sa ajungeți voi sus...că să aveți cu ce vă lăuda...poate era cum spui tu ...dacă nu făceam această fuziune nu apucau acei colegi ai mei să câștige lumea dar sunt foarte sigură că nici voi nu o câștigați
Să mă bucur ptr ce?
Ptr că v-ați bătut joc de o alianță ?
Ești un mare idiot dacă tu crezi că eu o să mă bucur vreodată ptr wild...îmi este rușine că am purtat și jucat sub acest nume in ultimele săptămâni ...și totodată le dau dreptate acelor colegi ai mei care s-au simțit trădați atunci când am acceptat acest lucru...
Voi v-ați văzut numai de interesul vostru și atât ...
În locul tau mi-ar fi fost rușine să mă laud...
Mai ai și tupeul fantastic să vii să îmi spui că după ce trece dominația va scade punctajul...chiar mă crezi atât de idioată?
Ești un mare măgar și așa vei rămâne mereu in ochii mei de acum înainte
 

DeletedUser16759

Guest
9 au primit recompensa din Angels
Trebuiau in mod normal minim 15-25 persoanr din angels la acea fuziune.
Trebuiau sacrificați oameni și din wild ca sa fie bagați mai multi din Angels in numar de 15-25.

1. Gina16
2. Yulineinvinsu
3. MADA70
4. 10Adrian
5. Cloz
6. Cojocaru Gabriel
7. 1111dinamo
8. Nemesys
9. DarkIce 1
 

DeletedUser16759

Guest
+ dadrai globale in angels sa va fie cedate orașe. În loc pe aceea sa ii bagi in alianta mare si sa fie 30 din wild si 20 din angels. Nu doar 9 locuri
 

DeletedUser16785

Guest
1. au fost 10 locuri pt angels .
2. Cred ca o singura circulara a fost data in Angels pt cedarea cate unui oras de pe dominatie , cred ca in academiile Wild au fost date mai multe , inclusiv au fost jucatori care au renuntat la toate orasele .
3. Circulara ce sa dat cu acordul Ginei . orasele ce le au cedat angels au ajuns majoritatea tot la jucatori Angels ... pot pune mesaje cat private cat si de pe forumul ascuns sau uitati va pe statistici .
3. Orasele Angels ce au ajuns la jucatori Wild au fost interne atat ... altele nu stiu ....poate stiti voi ...
4. Ma refeream ca nu ai ajuns la 30 orase pana sa deveniti academia noastra :) defapt aveai vreo 20 .... si aveai doar pretenti sa fi pe dominatie .
5. Tot timpul o sa fie Haterii ... si cred ca toate aliantele ce vor fi pe dominatie si vor avea academii , vor avea frustrati care vor plange pt un rahat de recompensa.
 

DeletedUser15497

Guest
La ce va certați aiurea)))., joc de strategie, parca despre asta e vorba, când doua alianțe sunt capabile sa vadă partea strategica a jocului, și au jucători cu capul pe umeri, merg pe strategie și câștigă ,este foarte simpla trb, dar pierzători rămân pierzători când joaca fără cap, pt mn au tot respectul toți cei ce au stat pana la finalul lumi indiferent ca e dușman sau nu, însă cei ce sau făcut fantome când ai dat de greu , sunt doar niște lași.
 

DeletedUser15868

Guest
Bai rezzz pe ce lumi ai jucat men ,esti o petarda de jucator .esti un jucator de duzina maaa.cine se afla sa comenteze ,,rezzz,guci ,,, ma faceti sa rad :)))))


Nu ma pot aptine ,,natasa '' cu 30 de orase ce sa cauti pe dominatie . Sa scoti un jucator cu 50 de orase ca asa vreai tu ? Nu o sa vezi asa ceva in wild .cine are un numar cat mai mare de orase va sta pe dominatie .primi 50 ,si va fi o regula de acum inainte de vom mai juca pe dominatie .
 

DeletedUser15868

Guest
Naxus - UMILINTA O MANA DE OAMENI V-AM UMILIT IN TIMP CE VOI ERATI PE 3 MARI
ZAKROS - LA FEL ATI UITAT CA AVEATI PACT CU 80% DIN HARTA IN TIMP CE NOI AM FOST NEVOITI SA FACEM CU YACUZA PACT CA DE NU CADEAM SI NOI SI EI
 

DeletedUser16785

Guest
Amice cred ca neuronul ala trebuie sa ti l dau si tie :))) ca tu nu ai deloc :)))) gen :
ex pe lumea asta . Wild pana sa ia Angels aveau 1 mare jumatate cu angels au ajuns cu 2 mari . si Sons deja aveau 2 mari deja recrutase ce ramasese din anonimi raptorul si alianta lui Saarky ... dar noi Wild eram cei care recrutasem toata harta :))))))))))))))))))))))))))).
Doamne ce frustrat :))))))) .
In al doilea rand ce tampon visezi ma frustratule , cand noi aveam granita cu Sons de cand Raptor au devenit academie Sons :)))))) si pe granita cealalta eram pe linia granitei eu marcos , rave , morganus ,decebal , darabana tania argon s.a , asta cand inca aveam pact cu Sons si stersese anonimi -preluase Wild o mare parte din granita aia tocmai pt a nu lasa Sons sa avanseze in 54 :)))))) . Dar ce sa ii spun unuia ca tine lucruri despre strategie :)))).
In al treilea rand e prima lume cu dominatie frustratule nimeni nu stia ce si cum se intampla , sau ca pacea o sa intre automat ,sau ca poti face schimbari , sau nu sau alte tertipuri , nu aveam dupa ce model sa ne luam , inclusiv am facut tichete si nici admini nu ne au raspuns concret :))) .
Ratatule , normal ca o dai ca jucam cu simturi , festivale ca castigam lumi cu admini , fake uri ,recrutari s.a , cand stii ca nu ai ce sa ne faci ,decat sa ne faci o muie pt fiecare lume castigata si sa nu mai cauti motive pt lumile castigate de noi .
Sti de ce Demosul , clanul si de cine mai spuneai nu auzi pe extern, pt ca pe ei ii doare in pla ca comenteaza unul si altul , si spun asta pt ca am fost lider in demos muie, am castigat lume cu demos si am jucat pe altele , dar aceleasi probleme le aveau si ei intodeauna apareau frustrati de la adversari care cautau noduri in papura :))) .
Diferenta dintre noi si celelalte aliante este ca noua ne place sa va mai dam inca odata la muie dupa ce se termina lumea , ca sunteti niste incapabili care doar gura e de ei si o dau ba pe admini ba pe fake uri , ba pe recrutari ,ba pe nu stiu ce .
App lake ca am uitat sa iti raspund am adus sageata pe granita cu raptor asta dupa ce voi deja aveati pe granita aia :))))) Si fraiere toti ati picat ca spicele acolo toti aia mari si buni singurul care a rezistat a fost Soul of ocean in rest toti ati pierdut orase pe capete .

Ai dracu frustrati patetici incapabili sa ajunga la 20 orase sau sa termine un sv daramite sa castige lume . Cand o sa castigi si tu 3 lumi consecutiv si o sa fi lider mai discutam pana atunci esti decat un frustrat de la adversari care e doar gura de el , 0 in harta.
 

DeletedUser15868

Guest
Eu pe simturi :)))) cand am activat am stacat pe asedii ,nu am cerut la nimeni sa ma atace nici o data .se pote confirma lucrul acesta .
 

DeletedUser10608

Guest
Eu cred că voi nu ați înțeles un lucru
Nu am vrut pe dominație am vrut doar alți colegi ai mei ce meritau acest lucru să ajungă acolo...ptr că eu mereu mi-am apărat colegii ce i-am avut alături spre deosebire de voi care sunteți doar pentru persoana voastră...
P.S.
Învățați să scrieți corect gramatical și apoi să veniți să mă criticați
 

DeletedUser16785

Guest
Bai lake de 2 ori am bagat simt atat :)))) si sunt pe locul 2 la luptatori :))) Tu te ai uitat ca eu din 130 orase jumatate le am pe granita . Ce om care gandeste asa un pic cum te caci pe tine poate sa spuna ca ala joaca doar cu festivaluri si simturi :)))))))
Retardatule odata ce esti pe granita cu orase vrei nu vrei dai atacuri , primesti atacuri .FACI PUNCTE ipocritule care esti .
Ce parlit parasit , distrus esti prietene :))))))
 
Sus