Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

gina16

Membru
Prietene sala am luato din prima cu 26,la prima tura de proba practica am gresit eu,iar la celelalte ture am avut gura mare si m-am luat in gura cu ei... .Iar la restul a fost can can,si ca venii vb de facultate,tu micutule nu te intereseaza pe mn daca am facultate sau nu,eu am caracter si am onoare si imi asum raspunderea cand gresesc.Tu,degeaba ai bacul (daca il ai) ca facultate sigur n-ai ca altfel nu erai in Belgia la munca.Asa ca nu ai tu treaba mea,dar daca tot esti asa tupeist,eu inca te astept ca pe vocale/pe joc esti smecheras de felul tau,amenintari,toate cele,ca si celalalt,Ragee,Andrei,copilasul care zice ca fute pe sora lui Caponee,dar el nu stie ce sa ii cumpere iubitei sale de ziua indragostitilor.Ce sa fac cu voi doi ma?in viata voastra nu veti avea valoarea mea fie pe joc,fie real.Cat despre gina caracterizez intr-un singur cuvant "tarfulita".

Mai pustiule.nu te am jignit .nu ti am adus injuri
Eu cred ca te am respectat destul de mult
Pastreazati limbajul pentru cine vrei tu .
Nu te cunosc nu ma cunosti.nu ai nici un drept sa ma faci pe mne tarfulita. Cand o sa ma cunosti real .si imi cunosti viata reala atunci mai discutam .pana atunci pastreazati vorbele pt cine vrei tu!!
 

DeletedUser6507

Guest
Bree, eu am bacul luat si 1 an de faculta......inca 3 ani si gata ma pot intoarce in tara sa lucrez pe un salariu de 2500 de lei si in sfarsit sa imi fac o rata ca sa imi i-au o casa unde trebuie sa plateasca si stranepotii mei pentru ea:(
Aici in strainatate nu e bine.......cand imi intra in cont miile de euro ma simt....ca ultimul om fara bac din lume.
Paturica, mai iesi tata din oraselul ala al tau...nu toti sunt intretinuti de parinti.
Las-o mai moale cu diaspora, ca aici sunt mai multi oameni cu studii superioare decat firele de par din capul tau.
Sa lucrez pt 25 mil si de acolo sa mai traga sugatorii pt pensii speciale si nu mai stiu ce?mai bine in uk raman cu 1k lire banuti curati,in ro doar daca ma duc la facultatea de psiho si apoi ma bag la psihiatrii sa ii tratez,acolo is sporuri bune si restul si bani blana....in rest... pl..
 

DeletedUser6507

Guest
Mai pustiule.nu te am jignit .nu ti am adus injuri
Eu cred ca te am respectat destul de mult
Pastreazati limbajul pentru cine vrei tu .
Nu te cunosc nu ma cunosti.nu ai nici un drept sa ma faci pe mne tarfulita. Cand o sa ma cunosti real .si imi cunosti viata reala atunci mai discutam .pana atunci pastreazati vorbele pt cine vrei tu!!
Pai n-ai tupeu,la fel ca ceilalti
 

gina16

Membru
Pai n-ai tupeu,la fel ca ceilalti

Aici nu e vorba de tupeu
Aici este vorba de bunu simt .pe care vad ca tu nu il ai .fata de mine

Daca asta este educatia ta .imi pare rau sa vad asta . Ai o varsta .cum te comporti virtual in mare parte asa esti si real.. incearca sa iti controlezi comportamentul .
Si eu pot jigni.injura . Dar nu mi sta in caracter..
Daca tu ca baiat consideri ca fata de o fata trebuie sa ai comportamentul asta .pacat de tine
 

DeletedUser16785

Guest
Sa lucrez pt 25 mil si de acolo sa mai traga sugatorii pt pensii speciale si nu mai stiu ce?mai bine in uk raman cu 1k lire banuti curati,in ro doar daca ma duc la facultatea de psiho si apoi ma bag la psihiatrii sa ii tratez,acolo is sporuri bune si restul si bani blana....in rest... pl..
La psiho tu ma :)))))))))) , mooorrr :))))))))
Prietene esti cea mai labila persoana care o stiu eu de pe jocul asta :)))))))))))))))))))))
Nu am nici o pregatire dar as tinde sa cred ca suferi de cv Tulburari psihice cu dereglari de comportament / dubla personalitate / abuzat cand era mic ... de tip familial .
Sti cum o sa ajingi tu la psiho :))))) .
DOAR CA PACIENT :)))))))).
 

DeletedUser6507

Guest
Vezi ma , inca odata esti redus psihic .
Bacul ti am aratat si poza la diploma de bacalaureat :)))) daca vrei iti arat si la medie :))) .
Intradevar facultatea nu am terminat o am fost nevoit sa inghet anul II din cauza unor probleme personale neasteptate ( uni de pe grepo dragi mie stie dc ) , Cei cu care am jucam pe lumea Rho stiu ce facultate urmam :))) .
Esti prea ingust sa crezi ca daca nu ai facultate terminata ajungi sa pleci in strainatate :)))) . Lol !!
Iti reamintesc draga prietene ca tu persoana aia cu caracter si onoare si responsabila pe orice lume ai jucat doar asta ai facut ai rupt fake urile pe adversari , ai bagat spioni imbarligaturi ai tratat persoanele de pe comferinte cu " Distrusi ", "terminati " si alte diminutive ce te caracterizeaza .
Deci draga paturile tu esti mult mai josnic de 100000 de ori ca Ragee .
Ala macar nu a sunat o alianta intreaga cu nr ascuns la 3 dimineata doar de " distractie " . Defapt nimeni nu a facut lucrul asta ma :))))
Tie jocul iti face rau prietene :) .
Si vocalele mele sunt tratamentul meu fata de persoane ca si tine , Aveai pretentia sa te tratez cu respect ??? cu bun simt ??? de cate ori ti am spus cat ai foat cu noi ba nu mai fa colegi terminati , distrusi si in tot felul , ba nu mai da fake uri la colegi pt ca nu ai somn .
Dar aveam cu cine discuta :)))) ? Unde era ma persoana aia cu caracter si onoare si responsabila :))))))
Daca mai citeste careva ce aberezi lesina de ras ma .
Pai si e treaba mea ce fac nu?pe cine sun si toate cele,si pe colegi dadeam cand bagam nave.Am primit si acordul Mirelei atunci,"nu cred ca moare cineva daca se trezeste,trimite sprijin si se culca la loc",eu dadeam si globalele cand nu erati la pc si restul si miki mouse.In rest...treaba mea ce fac:).Cat despre facultate,n-am spus ca daca n-ai facultate ajungi sa pleci in strainatate,am zis ca,si cu facultate nu castigi cat castigi in alta tara,doar la psihiatri/psiholog si medicina si IT si maj dupa ce termina facultatile sunt in alta tara lucrand in domeniul respectiv,nu in tara.
 

DeletedUser6507

Guest
La psiho tu ma :)))))))))) , mooorrr :))))))))
Prietene esti cea mai labila persoana care o stiu eu de pe jocul asta :)))))))))))))))))))))
Nu am nici o pregatire dar as tinde sa cred ca suferi de cv Tulburari psihice cu dereglari de comportament / dubla personalitate / abuzat cand era mic ... de tip familial .
Sti cum o sa ajingi tu la psiho :))))) .
DOAR CA PACIENT :)))))))).
Sunt bun si de psiholog/logica daca profa a zis catre mn si un coleg "aveti grija ca astia 2 sunt foarte inteligent",si m-ar tenta,n-am spus ca vreau sa urmez dar m-ar tenta ca se castiga bn si e easy.
 

DeletedUser16785

Guest
Ma refeream la lumea farsala desi peste tot ai procedat la fel :))))
Fake uri la greu , spioni , dereglari de comportament , apeluri .
Tu persoana aia cu onoare si caracter :))))))))) . Acum nu mai e treaba mea ce faci :))))) .

Psiho :))))))) moooor
 

DeletedUser6507

Guest
Ma refeream la lumea farsala desi peste tot ai procedat la fel :))))
Fake uri la greu , spioni , dereglari de comportament , apeluri .
Tu persoana aia cu onoare si caracter :))))))))) . Acum nu mai e treaba mea ce faci :))))) .

Psiho :))))))) moooor
Esti prea prost,am dat un ex unde se castiga bn ,si e destul de usor ca lucrezi cu psihicul omului,n-am spus ca ma duc,"doar ca m-ar tenta",doar am terminat mate-info,vreau cv mai special:)),afaceri tataie:),
 

DeletedUser16785

Guest
Punem de un gratar la padurea verde interlopule ?
Daca nu acolo, am un apartament in zona soarelui, poate facem o vizita si lui Robu.poate ii vinzi niste palmieri....
Mergem , mergem daca stam dupa 22 dam si o muie cv :)))) . Te duc si la gradina zoo daca vrei :))
Am avut o gagica buna rau locuia pe langa Piata la voi in cartier :))) .

Stai la casa ?
 

DeletedUser6507

Guest
Aici nu e vorba de tupeu
Aici este vorba de bunu simt .pe care vad ca tu nu il ai .fata de mine

Daca asta este educatia ta .imi pare rau sa vad asta . Ai o varsta .cum te comporti virtual in mare parte asa esti si real.. incearca sa iti controlezi comportamentul .
Si eu pot jigni.injura . Dar nu mi sta in caracter..
Daca tu ca baiat consideri ca fata de o fata trebuie sa ai comportamentul asta .pacat de tine
Nu esti fata ,proasto:)),esti femeie.Normal ca nu am respect fata de tine,da-mi un motiv pt care ar trebui sa te respect si mai discutam.Nici macar un "multumes"nu ai zis la sf lumii farsala n-ai zis.Si vezi ca oricum am vazut ce vb pe wapp,Ionu chemandul pe Andrei si pe tn.Va trebuie alt grup,poate confa.
 

DeletedUser14960

Guest
Bree, eu am bacul luat si 1 an de faculta......inca 3 ani si gata ma pot intoarce in tara sa lucrez pe un salariu de 2500 de lei si in sfarsit sa imi fac o rata ca sa imi i-au o casa unde trebuie sa plateasca si stranepotii mei pentru ea:(
Aici in strainatate nu e bine.......cand imi intra in cont miile de euro ma simt....ca ultimul om fara bac din lume.
Paturica, mai iesi tata din oraselul ala al tau...nu toti sunt intretinuti de parinti.
Las-o mai moale cu diaspora, ca aici sunt mai multi oameni cu studii superioare decat firele de par din capul tau.


Si eu care crede-am ca esti baiat destept dar tot prajit la fel ca multi alti... Dute naibi si nu te mai "lauda" :)))))))))))))))))))

Asta nu e realizare bai muie :))) Doamne ai 21 de ani coaie???? :))))

Studii superioare :))))))

1 e sa ai studiiile alea superioare care crezi tu ca le ai... si alta e sa stii ce sa faci cu ele in viata...

Iti aduc tovarasi care nu au nici liceul si te pisa in cur cu tot cu facultatea si bacul tau :)))))))))
 

DeletedUser6507

Guest
Si eu care crede-am ca esti baiat destept dar tot prajit la fel ca multi alti... Dute naibi si nu te mai "lauda" :)))))))))))))))))))

Asta nu e realizare bai muie :))) Doamne ai 21 de ani coaie???? :))))

Studii superioare :))))))

1 e sa ai studiiile alea superioare care crezi tu ca le ai... si alta e sa stii ce sa faci cu ele in viata...

Iti aduc tovarasi care nu au nici liceul si te pisa in cur cu tot cu facultatea si bacul tau :)))))))))
Eu aia am incercat sa ii spun,ca poti face facultate si sa stai in tara pe 25 mil,si de acl iti mai trag pt toate cele,cand in alta tara poti castiga aproape dublu,daca mai bagi suplimentar e blana,in uk, sambata si duminica se plateste dublu ce vorbim...
 

gina16

Membru
Nu esti fata ,proasto:)),esti femeie.Normal ca nu am respect fata de tine,da-mi un motiv pt care ar trebui sa te respect si mai discutam.Nici macar un "multumes"nu ai zis la sf lumii farsala n-ai zis.Si vezi ca oricum am vazut ce vb pe wapp,Ionu chemandul pe Andrei si pe tn.Va trebuie alt grup,poate confa.
Esti un nesimtit
Ti am oferit si sansa unui loc de munca etc .nu are rost sa discut aici.si tu ma faci proasta? Nu tie rusine?
 

DeletedUser6507

Guest
Eu m-as duce la pc ca m-am plictisit sa-i scriu terminatului ala care afirma ca are de toate?mai putin caracter elegant.
 

DeletedUser16785

Guest
Bloc, aproape de 30, daca cunosti zona si stii unde e scoala.
Pe acolo nu prea sunt case...decat in partea aia catre aem, sigur vorbim de aceasi zona ?
In fine, cand te intorci prin tara si treci prin Timisoara, ma anunti si pe mine, vin cu niste beri
=))))
Da ma iesim , da si daca nu ma insel si catre parc tot doar case sunt :) :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser6507

Guest
Esti un nesimtit
Ti am oferit si sansa unui loc de munca etc .nu are rost sa discut aici.si tu ma faci proasta? Nu tie rusine?
Ti-am spus ca nu o sa ma angajez asa departe,cel mai probabil in Brasov ma voi stabili,dar momentan,sunt calator.... mai pe scurt plimbaret,si nu,nu mie rusine.
 
Sus