Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
:) Am vorbit cu ceilalti colegii si am cazut toti de comun acord ca pe urmatoarea lume ce v-om activa sa il luam cu noi si pe @ReZz21 @Gucci.Stallone si pe @paturile:confused::confused::confused::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Sa castigati si voi o lume ....
Ca sa iti fie destul de clar micutule,pe mn nu ma intereseaza sa castig,cu ce plm sa ma mandresc real am castigat nuj ce server,nu-mi da ro.grepolis o suma de bani,gold sau cv daca castig un server,asta e si motivul pt care nu ma intereseaza sa castigag(eu)e treaba aliantei daca castiga cu mn sau fara mire,dar ce distractie a fost pe lumea asta?cred ca cel mai mult m-am distrat dupa ce m-a eliminat gina=)),cred ca si tu.. pana atunci eram plictisit:)Asa ca ceau ceau,lauda-te cu mizeria care ai castigat-o,mizerabil;).,respectul meu il vei avea cand o sa castigi corect si frumos.
 

DeletedUser16785

Guest
Ca sa iti fie destul de clar micutule,pe mn nu ma intereseaza sa castig,cu ce plm sa ma mandresc real am castigat nuj ce server,nu-mi da ro.grepolis o suma de bani,gold sau cv daca castig un server,asta e si motivul pt care nu ma intereseaza sa castigag(eu)e treaba aliantei daca castiga cu mn sau fara mire,dar ce distractie a fost pe lumea asta?cred ca cel mai mult m-am distrat dupa ce m-a eliminat gina=)),cred ca si tu.. pana atunci eram plictisit:)Asa ca ceau ceau,lauda-te cu mizeria care ai castigat-o,mizerabil;).,respectul meu il vei avea cand o sa castigi corect si frumos.


Stiu boss pt tine aia inseamna distractie sa ti o alianta intreaga timp de o luna in fake uri :)) sa apelezi o alianta intreaga cu nr ascuns la 2 3 dimineata :)))) si eu ma laud cu mizeria ce am castigat -o .... ma scuzi ca daca a recruta niste oameni pt tine inseamna mizerie si a da fake uri a apela niste oameni cu nr ascuns timp de 1 luna inseamna distractie :)))))))) ... daca asta se numeste distractie pt tine esti dereglat prietene ....

PS. NU STIU CUM ALA TI A MAI DAT SI LIKE LA COM.
 

DeletedUser16785

Guest
Sa imi termin berea si o sa iti raspund si la com ala lung .
 

DeletedUser16785

Guest
Noob o sa iti raspund in mai multe mesaje , dar o sa ma chinui sa iti raspund de pe telefon si poate pricepi si tu si Rezz invata in pic de strategie, nu ma cac pe mine ca le stiu pe toate dar ma duce capul sa conduc alianta de top .
In mesajul asta o sa iti explic de lumea zakros .
1. Wild a intrat pe lumea aia cu pact cu New Order pact ce il aveam de pe lumea Naxos . Noi Wild fiind in 54 , New Order in 44 , Grepo in 44 , yakuza in 55 , Dinastiile in 45 si mai apoi a intrat si Angels in 64 si deasemeni erau Ordinul Templierilor in 55 granita 54 ,
Gradinita si Vendetta in 44 granita 54 si method in 44 . Daca am omis cv aliante imi cer scz .
Inca de la inceput cum spuneam noi am avut pact cu New order .
Grepo cu Dinastiile si Method si Vendetta , Yakuze fiind singure .
Apoi au picat aliatul nostru New Order .
Si totodata aderand la partea cealalta si Ordinul templierilor ... Asa ca noi Wild am facut pact cu Yakuza si 2 aliante micute la momentul acela Gradinita si Angels .
Deci spune mi tu bunule ce alianta ai vazut tu Demos , Friends , Clan , Deathrow s.a sa aiba adversari sa fie in 54 sa aiba adversari in 55 in 64 in 44 in 45 si sa nu faca pacte si nu ca ma cac pe mine dar cand am facut pactele alea nu le am facut ca aveam asedii ci ca toata harta era aliata impotriva noastra si aveam nevoie de un flanc unde sa ne stea defenderii si unde sa tinem cei din granita orase pt permanent .
Si desigur dupa ce ne am aliat cu Yakuza toti adversari nostri au picat unul cate unul prin actiuni erau si 20 actiuni zilnic pe grepo , method vendetta s.a .
A face un pact din pozetia de lider inseamna a gandi strategic pt binele aliantei tale .
2. Pe zakros am pierdut un singur oras cred ca in fata lui costin74 (Grepo) cu nava de la 15 minute am intors la secunda trupele si a ramas nava in 4 hopliti .
Uitate pe statistici intreaba lumea .
Si Deea si valy si toti care am fost pe granita Grepo am dus steagul prietene . Sa iti spun inca cv si sper sa citeasca si distrusul de Rezz , degeaba ai 1000 de pacte daca nu ai echipa si degeaba ai echipa daca daca nu ii faci pe oameni aia sa joace .
Sti dc Wild Fangs castiga lume dupa lume pt ca eu stiu sa folosesc colegii astfel incat acel coleg sa aibe randament maxim chiar daca imi este activ 20 ore pe zi sau doar 10 minute pe zi chiar daca are alarma sau e jucator fara alarma ,chiar daca e goldist sau nici macar premium nu are .
Imediat iti raspund si in privinta lumii Farsala.
 

DeletedUser6507

Guest
Nu era toata harta impotriva noastra,yakuza(new hope) se batea cu alianta lui Justitiarul ala,Angels cucerea inactivi din m54 de la wild si intra usor usor in m54 de aia ai facut pact cu gina acl ca sa se bata cu yakuza.Deci,tu pact cu new hope si Angels si se batea Angels cu new hope.Si tu te bateai cu grepo all stars si alianta lui trafik pe m44,deci,eu calinliv si care tineam celelalte granite trb sa ne mutam in m44 ca sa nu avanseze grepo all stars si ally lui trafik,n-am luat bn 2 orase ca deja s-a inceput cu banuri/fantome si n-am mai jucat din februarie.Iar in aprilie ai zis sa-mi pregatesc orasele pt minuni,si ti-am zis ca eu nu particip la minuni ca nu ma intereseaza,si mi-ai tinut un discurs de 14-15 randuri zicand ca sunt activ ca ai incredere in mn(acuma),Mirela avea tot timpul incredere in mn si chestii deastea.Si ti-am zis ca iti dau orasele daca le vr pt minuni... intr-un final dand stergere pe la sf lui mai sau iunie,nu mai stiu sigur.Aia a fost pe zakros,ne puteam bate cu toti fraiere,doar ca Deea si miki mouse si ce jucatori mai aveai acolo nu faceau fata,doar bebev juca frumos,ziduri,deff,intemeiat,cucerit inactivi nimic mai greu.
 

DeletedUser16785

Guest
FARSALA .
1. Gina16 e unul din lideri Wild Fangs de pe lumea Knossos , lume unde a fost creata alianta Wild Fangs de un grup de vreo 30 oameni cred .
In concluzie e si normal ca Gina sa aleaga alianta Wild cand e e jucatoare Wild inca de la infiintarea ei .
Cum ai spus si tu , daca nu stergea Anonimus poate alta era situatia ... posibil .Ai mai spus ca daca Wild nu facea pact cu Sons alta era situatia ... posibil si asta ...Ai mai spus ca daca noi Wild nu luam Angels ca si academie , alta era situatia ... posibil si asta , insa :
1. Ti am spus mai sus situatia Ginei , ca fiind unul din lideri Wild de pe lumea Knossos , deasemeni eu dintodeauna m am inteles bine cu ea , intodeauna i am tinut partea, sau mi a tinut partea , inclusiv cand am fost adversari vb prin mesaje in timp ce ne dadeam nave unul celuilalt . ( Lumea Juktas ) .
2. Dar prin absurd noi Wild nu recrutam Angels , situatia era asa la momentul pana sa recrutam Angels asa :
a. Wild peste 200 orase fatza de Sons pe dominatie .
b. Wild schimbase deja baile termale in teatre pt a genera cultura mai mult fata de Sons.
c. Aveam o lista prin rotatie la simturi x2 ,x4 .
d. Wild aveau vreo 300 stanci pe cand Sons aveau peste 600 stanci ( stiu asta de la maximus ) .
e. Academiile Wild avand mai multe orase valide fatza de Sons .
f. Sons avand in marea lor tenaci noi avand in marea noastra Angels .
Punctele b si c sunt strategie pura :) ... Dupa am vazut ca si Sons s au luat dupa noi cu simturile prin rotatie , dar prea tarziu .
3. Angels cred ca aveau vreo 200- 300 orase valide in 55 restul fiind in 54 ,mare la care Sons nu avea voie si sa spunem ca se rupea pactul , se tampona de mine de bogdan.darabana de Ga marcoss , morganus69 decebal666 Argon16 s.a ,deci spuma Wildului ( fiind acolo pe linia granitei dupace am luat fantomele Anonimilor ) .
4. Granita 44 cu 45 fiiind de mult organizata doar cu jucatori 1 si 1 .
(efectul sa vazut mai tarziu cand toti de pe 45 au picat pe capete mai putin Soul) .
5. Angels pana sa recrutam aveau zilnic cate 20 asedii , sper sa nu exagerez , inclusiv tu si alti erati banati si Angels cu un picior in groapa , de accea i am si oferit o mana de ajutor Ginei , nu ca m am folosit .
ASA CA SPUNE MI TU CUM TRECEAU SONS DE NOI , cu deficitul de orase ce il avea , deficitul de cultura , deficitul de organizare fatza de noi Wild .
Cu ajutorul Ginei , ne am platit datoriile fata de lumea Zakros si am mers la sigur cu castigarea lumi Farsala .
Si draga prietene nu subestima niciodata jucatori Wild , pe lumea Naxos , Piratii detineau 3 mari si noi nici macar o mare completa si am maturat harta cu ei .. Habar nu ai cat de mult rezista jucatori Wild stresului si cat timp sunt dispusi sa dedice jocului cand sunt incoltiti .
In Wild sunt numai razboinici !

Sper ca ai inteles si tu un pic din ceea ce am scris si sper sa inveti si un pic de strategie , caci asta este grepolisul joc de strategie .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Ce distrus :))))) Cand am facut pact cu Gina pe Zakros Angels nu aveau nici macar un oras in 44 noi Wild ii aveam in 64 pe Bloogs si Mag29 cei 2 ne aparau spatele prietene :))).
Bebev1 ala era o tropeta de jucator :)))) , daca ala ti sa parut tie jucator bun esti la fel de trompeta ca si el ala rareori ajuta alianta , rareori se implica pe actiuni lua numai interne din Wild nici macar de la adversari :)))) si cum ai spus si tu era un zidar blindat pana in gat invidualist intreaba pe restul dinWild daca nu era asa :) .
Cum ti am spus din todeauna m am inteles cu Gina de aia am facut pact cu ea si pe Zakros si pe Farsala pt ca ea e lider Wild inca de la crearea Wild de pe lumea Knossos .
Posibil ca deea si miki nu mai faceau fata cum spui tu dar tineau granita :))) .
Mirelei ii era mila de tine ma habar nu ai cat se ruga de noi sa nu te bagam in seama ca te tine ea in frau , pe baza cuvantului ei ai ajuns acolo in Wild .
 

DeletedUser16785

Guest
Cred ca ti am dat calculele peste cap si tie si trompetei de Rezz.
 

saca 24

Stie Tot
Hmm.. vendetta ,alianta pentru care joc neconditionat oricand:D
Apropo,bila,acolo eram doar vreo 7-10 care jucam(putini ca si method) si ne stiam bine de mult timp.restul care pierdeau orase,erau dormeze :))Ne.am distrat..ehee :D
A fost fain pana la faza cu bannarile alea atacabile,nejustificate(din punctul meu de vedere,de jucator noob).De aici s.a tras disparitia aliantei noastre:)))).De ceilalti nu.mi permit sa vorbesc.asa ca o sa fiu spectator
 

saca 24

Stie Tot
Bluealex?stai asa ,rezz,ca e tarziu,am cateva cateva beri la bord si nu stiu la ce te.ai referit.care,cum cand,unde?:))))
 

DeletedUser6507

Guest
Cred ca ti am dat calculele peste cap si tie si trompetei de Rezz.
Ba micutule,tu n-ai stiut cate orase iti trebuie sa dai ultima reduta si ai zis taniei sa-ti calculeze cate ai nevoie.
Tu,micut prost si cealalta, gina,amandoi sunteti prosti,cum poti sa spui ca-ti trebuie minim 38 de usoare ca sa-ti nu-ti sparga nava cu furtuna.Iti trebuie "maxim 39" nu minim 38,cand spui "minim 38" e de la 38 in sus,cand zic "max 38" e de la n pana la 38,asa ca nu ma invata tu pe mn matematica si informatica,ca esti prea prost,si vrei sa pari destept cand tu insuti stii ca esti prost..si tot te ambitionezi pentru a "parea destept".
 

DeletedUser16785

Guest
Ce distrus lol :))))))))))))))
1. Wild a pierdut orase pe banda in 44 :)))))) te scuip in ochi ma lesinatule , New order a pierdut orase pe banda in 44 de aia am intrat noi Wild in 44 .
2. Yakuza pierdea orase in fatza Wild zilnic pana sa facem pact distrusule si daca paturile e baiat recunoste ca granita aia era tinuta de el Calin Pinguinul ce ii luase oras si lui cucubau de Sweet de Leinad de Shev de anasiluca :)))) Poate imi explici tu cum treceau de jucatori astia :)))) .Uiti ca la prima actiuni Wild pe Juice sau cum avea ala nici si a dat delete :)))
Ordinul Mihaelei Belus era apa de ploaie colonizau saraci la greu stanci erau ferme de puncte pt Calin Leinad si Deea singurul care a rezistat o vreme a fost Savamilici nici pactul cu Grepo si cu voi Dinastiile nu i au salvat nu stiu ce :)))).
Iti repet inca odata noob in 64 aveam pe Mag29 si Bloogs uni dintre cei mai buni jucatori de pe grepolis tu crezi ca Gina puteau trece de ei ??? Asta exceptand faptul ca se intelegeau si cei doi faceau actiuni la comun cu Gina pana sa facem pact . Deci Pactul cu Gina o avantaja si pe ea si pe noi nu ca aveam stropi la cur :)))) .
Cum ti am spus esti prea dereglat si prea instabil psihic sa iti explic tie strategie grepolis :)))).
Sti cine ma " fute " in gura ma un dereglat care nu stie sa piarda si nu accepta o pierdere pt ca atat il duce capul si el nu poate accepta esecul pt ca e un "limitat " . Vezi pe alti inafara de tine si paturile si Gucci si inca vre o 2- 3 :)))) .
Eu nu am vazut nici un jucator top , fita respectat sa conteste cele 3 lumi castigate de Wild .
Sti dc prietene , pentru ca stie ca o lume nu o castigi prin pacte , magari , fake uri si ce mai debitezi tu si ceilalti frustrati , lumile se castiga prin munca , nopti nedormite , sacrifici si o buna organizare .
Ma faci pe mine tigan :))))) e prietene nu sunt tigan sunt TURC si ma mandresc cu asta . Insa pe tine nici tigan nu te pot numi aia stie sa piarda si am vazut tigani de 10000 de ori mai "baieti " ca si tine .
Si app BUFONULE daca ar fi cum spui tu nimeni nu ar juca cu mine , daramite sa joace ani in sir , si sa castigam 3 lumi consecutiv impreuna .
Si maine daca se deschide lume noua adun lejer 50 jucatori dispusi sa ma urmeze , pt ca eu sunt IULI - 7bal .
Tu poti face lucrul asta ????? cu ce te poti lauda tu pe jocul asta in fatza mea ???
Cat despre real , am un job bine platit la care alti viseaza - de aia imi si permit sa joc grepolis . Am o relatie de maine poimaine 3 ani cu o tipa superba , sper sa ai si tu la fel . Am o familie care ma sprijina la orice pas . Si pe plan material sunt sigur ca sunt mai realizat ca si tine si tine cont ca am doar 26 ani . Si sunt om de 100000 de ori mai om ca si tine de aia si ma urmeaza lumea si in real si in virtual .
Cat despre descreierat .... e mult spus am defecte multe nu sunt perfect , incerc sa renunt la multe din ele printre care si la faptul ca sunt impulsiv si arunc cu vorbe la nervi ... cred ca la asta te ai referit cu descreirat - Stiu sa imi cer scuze cand gresesc si celui mai nesemnificativ coleg atunci cand gresesc , nu ma injosesc .
Referitor la fake uri dau atunci cand primesc fake uri fara motiv si liderul advers nu ia masuri , da atunci sunt pus in situatia de a da la randul meu fake uri .
Si bufonule daca te iei iar de felul cum am scris , scriu de pe telefon cu o bere in fatza ... e prea mare deranjul pt mine sa deschid Pc ul pt un nesemnificativ ca si tine .
 

DeletedUser16785

Guest
Si BUFONULE am uitat sa iti adaug pt mintea aia ingusta ce o ai . Dinastiile nu aveau front direct cu Wild dar in caz de cuceriri ii ajutati si la fel de asedii deci nu te mai kk pe tine , sa nu mai spun ca uni din Grepo aveau permanent de la voi Dinastiile si ok nu aveam front direct cu voi desi erati la o insula distanta ....zona intersectia dintre mari dar tot aveam front deschis cu alte 3 aliante Vendetta , Method si Grepo :) .
 

DeletedUser16785

Guest
Ba micutule,tu n-ai stiut cate orase iti trebuie sa dai ultima reduta si ai zis taniei sa-ti calculeze cate ai nevoie.
Tu,micut prost si cealalta, gina,amandoi sunteti prosti,cum poti sa spui ca-ti trebuie minim 38 de usoare ca sa-ti nu-ti sparga nava cu furtuna.Iti trebuie "maxim 39" nu minim 38,cand spui "minim 38" e de la 38 in sus,cand zic "max 38" e de la n pana la 38,asa ca nu ma invata tu pe mn matematica si informatica,ca esti prea prost,si vrei sa pari destept cand tu insuti stii ca esti prost..si tot te ambitionezi pentru a "parea destept".
I am zis Taniei pt ca mie imi era lene ma noob :))))) . Asta fac eu cand nu am chef sa fac cv rog ceilalti lideri :)))))) ai jucat degeaba in Wild :))))))) .
Paturile desteptule cand o sa dai la facultate .... stai ca tu nu ai luat bacul scz :)))) atunci sa spui altora :))))) Am o intrebare desteptule din cate incercari ai luat carnetul de conducere ? :))))))) .
Ca tine sigur sunt mai destept :))))) .
 

DeletedUser6507

Guest
La inceput da,au pierdut orase new world aia si au trecut uni la voi,pe urma ati pierdut si voi nu multe,dar se pierdea.. pai tu ai pierdut 2 intr-o noapte la actiune pe insula mare daca tin bn minte.Bn,asta nu ma intereseaza pe mn,pe mn ma framanta ca daca ai fi vrut sa castigi lumea aia puteai sa o faci si fara acele 2 pacte/sau sa o pierzi nu-mi pasa.Dar cele 2 pacte new hope si Angels au fost doar ca sa eviti 2 fronturi,m55 si m64,ca sa vina toti jucatori de pe acele granite in m44 sa se bata cu grepo all stars ca nu faceati fata,pai Deea era nervoasa pe conferinta ca doar ea are mitice,restul.ce faceau?isi luat nava si ziua aia de la noi,si in maxim o ora,orasul era full blindat,si da,pot sa spun ca daca nu dadeau aia din grepo all stars stergere pierdeai zakrosu,si asa era sa il pierzi in fata lui new hope,ce mai vorbim...Tu faci pacte doar ca sa castigi,nu ca sa joci grepolis,iar farsala era 100% pierduta daca nu te aliai cu gina,era dif de 200 de orase cand a inceput dominatia ,a doua treia zi mai erau 100 de orase,pe urma au inceput sa intre jucatori din Angels,ca nu aveati de unde cuceri.De la Angels abea cucereati...de sons nici nu va gandeati si aia era.Dar mai mult ma deranjeaza ca tu o ti pe a ta,cand stii si tu ca nu e asa,cu gura ta ai spus,ca daca nu te ajuta lumea pierdeai lumea "ne ajunge sonsul din urma"numai asta auzeam de la tn,si asa era.Doar ca tot intrau juc de la Angels si se mentinea acel "300" orase.
 

DeletedUser16785

Guest
Va mai raspund si maine la provocari , recunosc la asta ma puteti numi " tigan " , eu o numesc discutie in contradictoriu dar voi o puteti numi si tiganeala nu ma deranjeaza .
O seara placuta si cautati argumente mai bune .
Caci simt ca ma cam bat singur :)))) si voi sunteti doi .( saca nu il pun ca el a fost baiat si impartial ) .
 

DeletedUser16785

Guest
Ti am spus mai sus ca 1 oras am pierdut :))))))) uitate pe statistici :)))). Au pierdut si Wild orase dar mai multe au pierdut adversari nostri din flancul ala Vendetta , Method , Grepo . Wild a pierdut nesemnificativ . Poate pune careva o poza de pe Grepolife :) .
Paturile o tin pe a mea pt ca stiu ce oameni am si stiu ce strategie am avut pt dominatie pe farsala , iti repet Sons aveau dublul stancilor fatza de noi , generau mai putina cultura fatza de noi , aveam un avans de 200 orase fata de ei , Cand ajungeam in granita cu ei devenea razboi de uzura: pierdeam un oras ,cuceream un oras , noi Wild eram deja printre voi Angels in 54 intre dormezele voastre , deci aveam unde sa bagam nave , Sons in 55 se tampona de gina , de yuli . Spuma voastra cam ... Explica mi tu care era in avantaj noi Wild sau Sons .
Fi si tu odata in viata ta corect si baiat , eu spun ca diferenta aia de 200 crestea la 300 s.a .
 

DeletedUser16184

Guest
Prietene sala am luato din prima cu 26,la prima tura de proba practica am gresit eu,iar la celelalte ture am avut gura mare si m-am luat in gura cu ei... .Iar la restul a fost can can,si ca venii vb de facultate,tu micutule nu te intereseaza pe mn daca am facultate sau nu,eu am caracter si am onoare si imi asum raspunderea cand gresesc.Tu,degeaba ai bacul (daca il ai) ca facultate sigur n-ai ca altfel nu erai in Belgia la munca.Asa ca nu ai tu treaba mea,dar daca tot esti asa tupeist,eu inca te astept ca pe vocale/pe joc esti smecheras de felul tau,amenintari,toate cele,ca si celalalt,Ragee,Andrei,copilasul care zice ca fute pe sora lui Caponee,dar el nu stie ce sa ii cumpere iubitei sale de ziua indragostitilor.Ce sa fac cu voi doi ma?in viata voastra nu veti avea valoarea mea fie pe joc,fie real.Cat despre gina caracterizez intr-un singur cuvant "tarfulita".
Ba sugatorule de pula te-am bagat in seama ca sa-mi pomenesti numele?Ce valoare ai tu in viata reala sau pe joc?
smiley_emoticons_lol.gif
A da valoarea de pierzator
smiley_emoticons_lol.gif
obisnuieste-te cu ideea ca pierzi
smiley_emoticons_lol.gif
Din caransebes nu ai ce valoare sa ai ca tu acolo mergi doar cu bicicleta si te saluti cu toti boschetari pentru ca boschetari se cunosc intre ei:))) si la sorsa lui capone nici nu ma chinui sa cumpar cadouri etc ca in fiecare secunda sta cu pula in pizda sau in gura :)
 

DeletedUser6507

Guest
Vezi... gresesti... sunt din Timisoara,peste o sapt pot sa spun ca sunt in Brasov si voi tot nu stiti locatia exacta,eu pierd?,am jucat cumva sa castig?Copilasule, spune si mie pe zakros cand mi s-a dat ocazia sa particip la minuni si am refuzat am pierdut?pe farsala ca aveam pana in 42 de sloturi + simturi in inventar,si i-am zis lui Ionut ca preluam orasele din granitaa ca sa blochez sonsul sa nu avanseze+deblocam si contul pabababum sa pot lua si acele orase,tot pierdeam?cand i-am spus ca mi indiferent daca particip sau nu.Cred ca va plictisiti amandoi,tu in loc sa fii cu "iubi" pe care nu o ai stai pe grupul de wapp,si acuma mda... e weekend poti fi activ si noaptea si in timpul saptamani,ora de somn la tn e la 23.Ceau ceau
 

DeletedUser16785

Guest
Vezi ma , inca odata esti redus psihic .
Bacul ti am aratat si poza la diploma de bacalaureat :)))) daca vrei iti arat si la medie :))) .
Intradevar facultatea nu am terminat o am fost nevoit sa inghet anul II din cauza unor probleme personale neasteptate ( uni de pe grepo dragi mie stie dc ) , Cei cu care am jucam pe lumea Rho stiu ce facultate urmam :))) .
Esti prea ingust sa crezi ca daca nu ai facultate terminata ajungi sa pleci in strainatate :)))) . Lol !!
Iti reamintesc draga prietene ca tu persoana aia cu caracter si onoare si responsabila pe orice lume ai jucat doar asta ai facut ai rupt fake urile pe adversari , ai bagat spioni imbarligaturi ai tratat persoanele de pe comferinte cu " Distrusi ", "terminati " si alte diminutive ce te caracterizeaza .
Deci draga paturile tu esti mult mai josnic de 100000 de ori ca Ragee .
Ala macar nu a sunat o alianta intreaga cu nr ascuns la 3 dimineata doar de " distractie " . Defapt nimeni nu a facut lucrul asta ma :))))
Tie jocul iti face rau prietene :) .
Si vocalele mele sunt tratamentul meu fata de persoane ca si tine , Aveai pretentia sa te tratez cu respect ??? cu bun simt ??? de cate ori ti am spus cat ai foat cu noi ba nu mai fa colegi terminati , distrusi si in tot felul , ba nu mai da fake uri la colegi pt ca nu ai somn .
Dar aveam cu cine discuta :)))) ? Unde era ma persoana aia cu caracter si onoare si responsabila :))))))
Daca mai citeste careva ce aberezi lesina de ras ma .
 
Sus