Wild Fangs - Catigatoarea primei lumi cu dominatie .

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

gina16

Membru
Ti-am spus ca nu o sa ma angajez asa departe,cel mai probabil in Brasov ma voi stabili,dar momentan,sunt calator.... mai pe scurt plimbaret,si nu,nu mie rusine.
Sti ce faci tu acum?.
Jignesti persoanele care ti au oferit o sansa
Care au vrut sa te ajute.nu pe joc (sa il tratam ca atare) daca asa crezi tu ca e frumos . Nu mai am ce sa zic. Dar nu uita in viata un sfat ti l dau
Nu mai jigni persoanele care ti au intins o mana si a vrut sa te ajute! Ca o sa pierzi mult in viata!
Trateaza ca atare acest joc. Este doar un joc
Prietenia de pe acest joc .conteaza extrem de mult. Bafta in viata reala.si in tot cea ce faci!
 

DeletedUser16785

Guest
Sincer dar sincer mi ar fi rusine sa ies cu tine la bere tu esti prost cand esti treaz :))) la bautura imi inchipui :)))))) Tu te vezi cand esti treaz psiholog , cand esti beat , te vezi cine stie ce :))))))
 

DeletedUser16184

Guest
baaaaa nu conteaza te-n spanac:)))))) cu paturile si capone niciodata nu ma baga in comparati imi sunt amandoi inferiori si mereu voi sta cu coaiele pe fata lor
 

DeletedUser6507

Guest
Sincer dar sincer mi ar fi rusine sa ies cu tine la bere tu esti prost cand esti treaz :))) la bautura imi inchipui :)))))) Tu te vezi cand esti treaz doctor la psihologie cand esti beat , te vezi cine stie ce :))))))
Ai de plm=)),ba omule ti-am dat ex unde s-ar castiga mult si easy:.Cred ca depun cerere pt suport grepolis,200 de euro un ban atacabil de 5 zile;)),sa vezi ce bani fac;)).
 

DeletedUser6507

Guest
Sti ce faci tu acum?.
Jignesti persoanele care ti au oferit o sansa
Care au vrut sa te ajute.nu pe joc (sa il tratam ca atare) daca asa crezi tu ca e frumos . Nu mai am ce sa zic. Dar nu uita in viata un sfat ti l dau
Nu mai jigni persoanele care ti au intins o mana si a vrut sa te ajute! Ca o sa pierzi mult in viata!
Trateaza ca atare acest joc. Este doar un joc
Prietenia de pe acest joc .conteaza extrem de mult. Bafta in viata reala.si in tot cea ce faci!
Tu mi-ai oferit ajutorul,nu ti l-am cerut,si ti l-am si refuzat.
 

DeletedUser16581

Guest
Ce distrus lol :))))))))))))))
1. Wild a pierdut orase pe banda in 44 :)))))) te scuip in ochi ma lesinatule , New order a pierdut orase pe banda in 44 de aia am intrat noi Wild in 44 .
2. Yakuza pierdea orase in fatza Wild zilnic pana sa facem pact distrusule si daca paturile e baiat recunoste ca granita aia era tinuta de el Calin Pinguinul ce ii luase oras si lui cucubau de Sweet de Leinad de Shev de anasiluca :)))) Poate imi explici tu cum treceau de jucatori astia :)))) .Uiti ca la prima actiuni Wild pe Juice sau cum avea ala nici si a dat delete :)))
Ordinul Mihaelei Belus era apa de ploaie colonizau saraci la greu stanci erau ferme de puncte pt Calin Leinad si Deea singurul care a rezistat o vreme a fost Savamilici nici pactul cu Grepo si cu voi Dinastiile nu i au salvat nu stiu ce :)))).
Iti repet inca odata noob in 64 aveam pe Mag29 si Bloogs uni dintre cei mai buni jucatori de pe grepolis tu crezi ca Gina puteau trece de ei ??? Asta exceptand faptul ca se intelegeau si cei doi faceau actiuni la comun cu Gina pana sa facem pact . Deci Pactul cu Gina o avantaja si pe ea si pe noi nu ca aveam stropi la cur :)))) .
Cum ti am spus esti prea dereglat si prea instabil psihic sa iti explic tie strategie grepolis :)))).
Sti cine ma " fute " in gura ma un dereglat care nu stie sa piarda si nu accepta o pierdere pt ca atat il duce capul si el nu poate accepta esecul pt ca e un "limitat " . Vezi pe alti inafara de tine si paturile si Gucci si inca vre o 2- 3 :)))) .
Eu nu am vazut nici un jucator top , fita respectat sa conteste cele 3 lumi castigate de Wild .
Sti dc prietene , pentru ca stie ca o lume nu o castigi prin pacte , magari , fake uri si ce mai debitezi tu si ceilalti frustrati , lumile se castiga prin munca , nopti nedormite , sacrifici si o buna organizare .
Ma faci pe mine tigan :))))) e prietene nu sunt tigan sunt TURC si ma mandresc cu asta . Insa pe tine nici tigan nu te pot numi aia stie sa piarda si am vazut tigani de 10000 de ori mai "baieti " ca si tine .
Si app BUFONULE daca ar fi cum spui tu nimeni nu ar juca cu mine , daramite sa joace ani in sir , si sa castigam 3 lumi consecutiv impreuna .
Si maine daca se deschide lume noua adun lejer 50 jucatori dispusi sa ma urmeze , pt ca eu sunt IULI - 7bal .
Tu poti face lucrul asta ????? cu ce te poti lauda tu pe jocul asta in fatza mea ???
Cat despre real , am un job bine platit la care alti viseaza - de aia imi si permit sa joc grepolis . Am o relatie de maine poimaine 3 ani cu o tipa superba , sper sa ai si tu la fel . Am o familie care ma sprijina la orice pas . Si pe plan material sunt sigur ca sunt mai realizat ca si tine si tine cont ca am doar 26 ani . Si sunt om de 100000 de ori mai om ca si tine de aia si ma urmeaza lumea si in real si in virtual .
Cat despre descreierat .... e mult spus am defecte multe nu sunt perfect , incerc sa renunt la multe din ele printre care si la faptul ca sunt impulsiv si arunc cu vorbe la nervi ... cred ca la asta te ai referit cu descreirat - Stiu sa imi cer scuze cand gresesc si celui mai nesemnificativ coleg atunci cand gresesc , nu ma injosesc .
Referitor la fake uri dau atunci cand primesc fake uri fara motiv si liderul advers nu ia masuri , da atunci sunt pus in situatia de a da la randul meu fake uri .
Si bufonule daca te iei iar de felul cum am scris , scriu de pe telefon cu o bere in fatza ... e prea mare deranjul pt mine sa deschid Pc ul pt un nesemnificativ ca si tine .
;):cool::cool::cool::p:p:p:p:D:D:D
 

DeletedUser16297

Guest
bv ma iuli pentru castigarea lumi si tie si celor care au castigat alaturi de tine
felicitari
 

DeletedUser16653

Guest
Va rog nu mai discutați de probleme psihice aici. Ca încep cu puțin depakine când va fug degetele pe taste, va vine sa spargeți monitorul cu tensiunea ridicata de la nervi si sunteți în prag de episod. Auzi la ei, discuții despre studii superioare (jigniri ca la ușa cortului, dezacorduri gramaticale pe banda, etc) .... blocați forumul de tot în România. Sau discuțiile sa rămână la lauda legata de joc. Nu mai vorbiți de viata reala ca nu poate fi probata și oricum nimeni nu crede pe nimeni. Sincer, citind ultimele pagini, va potriviți toți, într un singur loc v as pune.
Ontopic: Felicitări jucătorilor din alianța câștigătoare ca au jucat constant. Felicitări la pătrat jucătorilor eroi din academii care au făcut posibila închiderea lumii asa devreme. Ei au câștigat acum. Alianța wild singura câștiga prin vara.
 

DeletedUser16785

Guest
cauta ma in hall of fame :))) vezi de cate ori ma gasesti ca eu am pierdut numarul lumilor castigate :cool::cool:
 

DeletedUser16087

Guest
:))) hai ca esti smecher deja ma biluta asteptam o lume dk vs wild :)
 

DeletedUser16785

Guest
Nu ai sa vezi :) nu cat timp eu o sunt unul din lideri Wild si Braveknight sau Capone unul din lideri Demos .
Am mai explicat asta nu putem juca una impotriva celeilalte aliante pt ca avem multii jucatori care activeaza in ambele aliante
gen tu :)... ce faci o sa lupti impotriva Wild cand esti jucator Wild sau, o sa joci impotriva Demos cand esti si jucator Demos :) .
E aiurea ...nu poti sa dai in jucatori care ii sti de ani de zile ,nu ar fi frumos fatza de jucatori care activeaza in ambele aliante .
Ambele aliante sunt puternice , ambele au jucatori de valoare nu stiu cine ar castiga , nici nu vreau sa aflu .

Dar sa zicem ca ai avea de ales unde ai juca Demos sau Wild ?
:eek::eek::eek::eek:
 
Sus