Super fast food sau retete pt lenesi

DeletedUser13911

Guest
Craciun Fericit...a intarziat lgor.....va urez multa sanatate si tot ce va doriti..ca si cadou..nu prea ma pricep..insa na...incerc si eu cum pot;)
cadourile-de-sub-bradul-din-birou-bc46f_article-main-image.jpg
 

DeletedUser13911

Guest
pfaiii,acum am ajung in timp util...ce sa spun..e de prisos..o rugaciune in dar am sa-ti daruiesc,nu e a mea dar mi-a placut...Sa fii sanatoasa,e suficient,restul vine de la sine!!!!!
Rugăciune după Anul Nou

O, Doamne! Cât sunt azi de exaltat,
Chiar fără ajutorul Tău deplin
Am început, precum ai remarcat,
Un an fără să fac niciun păcat
Cu fapta sau cu gândul cel puţin
Şi pân-acum perfect m-am descurcat ;

N-am fost invidios, nu am bârfit,
Nici arţăgos cu cei din jurul meu,
La bunul alteia nu am râvnit,
Iar cu al meu n-am fost deloc zgârcit,
Nu m-am fălit şi ce mi-a fost mai greu,
Prin vis măcar o dat' nu am minţit,

Însă acum, Te rog anticipat,
Căci anu-i lung şi nu ştiu când năpasta
Mă va lovi cât sunt eu de curat,
Ajută-mă să nu cad în păcat
Şi mai ales, să-ncepi din clipa asta
Când mă voi da, în fine, jos din pat.

Amin.

La multi ani!
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
Multumesc :) , am mai petrecut un an in cadrul comunitatii Grepolis, un An Nou fericit va doresc dragii mei si sa ne revedem sanatosi si peste 2-5 sau chiar 10 ani pe putin.
sampanie-1.jpg
 

nicol 10

Stie Tot
0002175B.gif
anul asta nu primim si aici pe Forum traditionala urare si felicitare? sau nu am fost prea cuminti? :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
Cum puteti sa beti vin fiert cu piper? Nu i-am inteles niciodata pe alocolisti de ce se trotileaza cu pufoaica.Nici pe voi nu va inteleg cum puteti sa beti vin fiert cu piper? Ciocolata cu ardei iute mancati? hahahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

nicol 10

Stie Tot
unde ai fost pana acum??? acum nu incerca sa-ti recuperezi absenta sufocandune cu postari pe tot Forum-ul asta X( . In tenebrele pishicului tau ce se bea??
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
unde ai fost pana acum??? acum nu incerca sa-ti recuperezi absenta sufocandune cu postari pe tot Forum-ul asta X( . In tenebrele pishicului tau ce se bea??

Mi-am permis o vacanta pe cont propriu. Sa nu mai zica astia ca imi platesc vacantele din visteria proprie. Asa ca mi-am platit-o eu :D
Nu vreti sa va prepar eu cafeau in fiecare dimineata? Daca imi garanteaza admini ca nu patesc nimic,maine dimineata va servesc cu o cafea ......hahahaha
Apropo, in tenebrele psihicului meu se bea palinca . Ma uitam zilele trecute pe facebook la astia din lista mea cum puneau poze ,ba cu Jack, ba cu alte marci de wiskey. Eu sunt mai traditional, ori tuica de prune, ori palinca :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Tuturor celor care îşi aniversează onomastica în această zi, vă dorim sănătate, fericire şi nenumărate realizări personale şi profesionale!
La Mulţi Ani!
 

DeletedUser

Guest
Tuturor celor care îşi aniversează onomastica în această zi, vă dorim sănătate, fericire şi nenumărate realizări personale şi profesionale!
La Mulţi Ani!

Ti-e foame? Ti-e sete? Tu ai facut urarea asta ca poate apare vreo Ioana sau vreun Ion cu ceva de-ale gurii? :D
 

DeletedUser2039

Guest
alfa,beta, gama,delta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eram sigur ca nu apare . Acum rabdam amandoi de foame si sete . Chiar vroiam sa vad ce bucate bune ne-au mai pregatit gospodinele noastre,nikol si thea . Ceva tot pe baza de telina.......hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Capsuni, frisca, un baldachin pufos ,lumanari parfumate cu aroma de levantica si pe ele 2 .Una in lenjerie rosie si alta in lenjerie neagra . Vrei sa-ti detaliez mai mult? hahahahahahahahaha
 

DeletedUser13911

Guest
se pare ca ai primit altceva....ramai la stadiul de vis momentan;)
 

DeletedUser

Guest
se pare ca ai primit altceva....ramai la stadiul de vis momentan;)

Ai dreptate. am primit o portie de sex. Nu e asa cum mi-am dorit eu. Stii vorba aia, pana la dumnezeu te ucide sfinti. M-au tufut astia de m-au gasit dracii. Dar o sa-ti povesteasca rubinstein cand ne intoarcem de la Caracal pe unde l-am dus si pe unde l-am plimbat .Toate bordelurile din Caracal si toate muierile ne stiu . Iti garantez ca o sa mai vrea sa vina, dupa escapada asta .....hahahahahaha
 
Ultima editare de un moderator:
Sus