Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Brave a bagat vacanta ca a fost in vacanta la Paris cu nevasta, nu din cauza ta, agariciule.. si fallen a fost si ala plecat la munte, in fine..
Si cum ai intrat in 55? ai bagat vreo nava cand dormeam noi? te asigur ca nu.. ai bagat nave cand eram banati, altfel tot prin 44 plangeai
smiley_emoticons_hust.gif
Ba tu taci ca esti rupt in doua zidarule,cand o sa iesi de sub fusta ankai sa ma anunti pana atunci stai in cusca ta ca te tin iar in lant
 

DeletedUser9610

Guest
ma sugi
smiley_emoticons_lol.gif
esti gelos fraiere, vrei si tu? nu-i loc pentru un grasan frustrat ca tine
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

M-ai tinut in lant ma? Cea mai mare realizare a ta de pe delos, ai renuntat si te-ai reapucat de 3 ori sa demonstrezi ca de fiecare data esti mai prost
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser9610

Guest
Rage, daca vrei.. mergem amandoi la sala.. facem exercitii pe skype
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Cu ocazia asta.. te dai si tu jos din pom
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser16184

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
pe delos de 3 ori am demonstrat ca o iau de la 0 si tot superior va sunt
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
grasan ca mine macar nu e frustat sa injure de sotie/iubita cum faci tu ratatule cand te vezi incoltit de argumente care sunt in defavoarea ta
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9610

Guest
btw, uita-te unde are anca orasele, uita-te unde am eu
ca joc si cu ea in 44 e o treaba, ca am jucat unde este stark in 55 si voi, restul coardelor.. pardon... unde erati.. ca nu mai sunteti, e alta
 

DeletedUser9610

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
pe delos de 3 ori am demonstrat ca o iau de la 0 si tot superior va sunt
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
grasan ca mine macar nu e frustat sa injure de sotie/iubita cum faci tu ratatule cand te vezi incoltit de argumente care sunt in defavoarea ta
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Ai demonstrat ca esti prost si-ti iei bataie a 3 oara, ahahaha.. hai si a 4 oara.. poate atunci o sa-ti iasa grepolisul din cap pentru totdeauna
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16785

Guest
@Capone. cat de noob esti :)))))))).

1. Nu eu am spus ca ai lasat balta cosminiq a scris la lumea Delos citeste :))).

2. In Wild pe toate lumile au fost certuri intre mine si restul dar de aceea am lideri care tine alianta pe linia de plutire :)))) , tu crezi ca numai pe naxos au fost certuri ??????? , peste tot au fost certuri faza e ca intodeauna ne ridicam , defapt aceleasi certuri am avut inca de cand jucam pe lumea rho nu e o noutate :))) sunt un " razgaiat " .
Cum spuneai ca ai ajutat tu cand eu intrasem in vacanta desi nu imi imi amintesc :) , imi amintesc un episod de pe lumea Githyum cand jucam in Mantalele Rosii care apoi la minuni a fost schimbat in Demos cine a tinut alianta pe linia de plutire , cand satana nu mai se implica deloc , breve juca cu tavi intra odata in zi si tu te facusei fantoma :) deci nu imi scoate tu ochi cu ce waw ai facut pt Wild ca ajutorul a fost reciproc intodeauna v am ajutat , te am ajutat :) .

3. te -ai suparat ca te am blocat pe wapp trebuia sa te blochez de pe vremea cand mi te laudai ca ai furat o pe amalia bogdan si alti din Wild de pe atunci trebuia sa te blochez fratele meu , dar am tacut din gura .Sau cand veneati cu basini ca Wild e un fel de academia Demosului , cand vreodata :)))
Am tacut din gura inclusiv cand ai /ati combinat jucatori Wild care v au placut voua cu drepturi ca doar asa ii puteati lua din Wild dandu-le drepturi in demos la fel ati facut si cu amalia la fel si cu res la fel si cu darksnj la fel si pe idalium cu Quest ,marinescu si tania dar vezi tu ca uni nu se vand pt niste drepturi :))) inclusiv ai incercat sa il "furi " si pe valy196 :)))) , dandu le drepturi in demos poate asa vor juca in demos si dupa ei cand ii cautam normal ca in Wild aveau oameni randament minim pt ca aveau atributi in Demos . Dar eu baiat bun am tacut din gura am lasat oameni sa joace unde vor si unde se simt bine .
De accea si rabufnirea mea de astazi pt ca va stiu toate manevrele voastre .
Si da am pretentia care e jucator Wild prioritara sa fie lumea unde joaca Wild dupa restul lumilor unde activeaza .

4. Tu imi spui de Wild dar dupa un sv cu voi nu am mai putut juca cu voi dc ???? , iti spun eu pt ca ce sunt certuri in Wild dar ce sunt in Demos , sa nu mai spun de vedete figuranti si jucator cu fitze .

Tu ai venit cu provocarea cred ca de aia si te am blocat pt ca ai avut tupeul sa imi scri

" vezi ca pe urmatoarea lume intru sa ma bat cu voi "

sau imi veneai cu amenitari ca : " daca o sa intre Sweet Girll cu noi Ragee sau altii pe lumea urmatoare posibil sa ne luam fake uri :)))))) " .

Din ce am vb cu majoritatea jucatorilor da acceptam provocarea urmatoarea lume Wild vs Demos .

Ca de la o mizerie la alta multa bafta !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Sunt curios baietii aia care au zis ca dau fake-uri daca eu sau deea intra sa joace cu wild:)))) chiar ii astept dar sa nu se ascunda dupa alte conturi
 

DeletedUser16785

Guest
1.Noobetul vieti era o gluma cu stergerea aceasi gluma care o fac de cand sa terminat farsala proasta dreq :))))))))
nici nu vorbisem cu brave :)))))))))))))))))))))) .
Si la o adica nu pot impune cuiva sa stearga dobitocule era o caterinca :))))) .
2. In schimb toti aia din Wild ce sunt activeaza la voi le am spus inca de cand sa terminat farsala sau erau pe terminare ca atunci cand se va deschide lume noua sau va fi nevoie de ei prioritara e Wild intreaba pe toti noob inclusiv pe marinescu ,quest si care mai e din Wild pe la voi :)))) de aia mi am permis sa fac glume cu ei , mai ales sa ii faceam tradatori zilnic :)))) tot sub forma de caterinca . In schimb ai venit tu marele jucator si alti 2 lideri ca faceti si dregeti si mi am luat foc , a stai asa ca nu e ca voi tati ... Am tacut din gura da pana cand .
Si ba te a terorizat gina16 singura , ce dreaq sa fac cu tine ma :)))))) .

3. Si stiu ca unora li sau luat de mine intodeauna o sa pierd sau o sa castig colegi nu sunt perfect , la fel li sau luat si de tine fratele meu , din todeauna a fost si o sa fie asa nu e o noutate .

Ne auzim pe viitoarea lume sa imi demonstrezi ce poti si ce esti capabil am si timp si chef si nervi si toate ce si din ce vad colegii sunt nerebdatori .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
:)) Bine printule :) asa o fi , eu din cate am auzit gina ti a luat cv orase pe Delos, nu ? :) Dimineata la 6 :) . ... Deci inseamna ca la orele alea ti a dat teroare :) . Si daca nu ma insel in fatza ei ai pierdut in perioada de inceput atunci cand "jucai " nu ? .
 

DeletedUser16214

Guest
E oficial Wild vs. Demos.
Am plăcerea sa va anunț ca viitoarea lume Wildul se va bate contra Demos.
Începe numărătoarea inversa, ultima strigare.
Wildul nu a fost și nu va fi veci academia Demos.
Forța Wild la lupta dragilor.
Asta e lumea mult așteptata.
 

DeletedUser16214

Guest
A era sa uit. Pt cei care au crezut ca intru sub acoperire, va înșelați sweet grill nu se ascunde nu joaca undercover.
Succes!
 

DeletedUser16184

Guest
Shhhhh ca joci cu alt nickname=)))) (glumesc)
Ati belit pula demosarilor,capone te pun langa sorta capra=)))
Fara scuze cand o sa luati bataie :)
 

DeletedUser16214

Guest
Nu ai placerea sa anunti ca faci si altceva?

De unde esti tu asa sigura ca va intra demosul pe lumea imediat urmatoare?

Poate demosul nu va intra nici pe lumea care se va deschide acum, nici pe urmatoarea, poate va intra in toamna sau poate nu, asa ca nu va mai grabiti sa faceti ''anunturi oficiale''!
Ooo acum te dai înapoi caponela?
Nu susțineai u ieri ca intri contra wild?
 

DeletedUser16785

Guest
E oficial Wild vs. Demos.
Am plăcerea sa va anunț ca viitoarea lume Wildul se va bate contra Demos.
Începe numărătoarea inversa, ultima strigare.
Wildul nu a fost și nu va fi veci academia Demos.
Forța Wild la lupta dragilor.
Asta e lumea mult așteptata.

Era inevitabil :) , acceptam provocarea !



 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Hahahahahaha o dai la intors=)))))))) caponelaaaaaa curva,caponela curva=))))) hahahahahaha
 

DeletedUser16830

Guest
Cearta cearta si iar cearta :) sunteti patetici , care de mai care se bate cu pumnii in piept dar tot ce stiti sunt (fake-uri , tradari , jigniri , batai cu pumnii in piept , trufasie ) sunteti patetici , nu grepolisul romanesc e stricat , nu adminii , cei care joaca tampenia asta de joc il strica , voi il stricati prin ceea ce faceti! Hai cu injuraturile , pentru ca doar asta stiti sa faceti
 

DeletedUser16184

Guest
@Capone. Ai prins frica ca se fac oameni fantoma?=))))) Cand am zis ca demosul nu mai e demos =))))
 

Atașamente

  • Screenshot_20190306-151957_Skype.jpg
    Screenshot_20190306-151957_Skype.jpg
    343,3 KB · Vizualizări: 31

DeletedUser6507

Guest
Lasa coaie ca aducem Anglia sa le daie cu lirele in cap=))
 

DeletedUser16184

Guest
Vreau atacuri ba haideti ca de 2 ore este dat globalul ala si nu primesc nimic
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

Atașamente

  • Screenshot_677.png
    Screenshot_677.png
    143,3 KB · Vizualizări: 26
Sus