Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Te ai mai pisat pe careva .... intreb pt un prieten?
Ca nimeni nu a auzit de tine ma :))))))
Deci daca intrebi pe careva a auzit de mine dar de tine nimeni ma :))))))))
Si prost incult asa cum sunt joc grepolis si dau clasa :).
 

DeletedUser16184

Guest
Pentru cultura ta generala eu cu bila ne-am certat de multe ori,dar pe langa ca e el prost de gura ca si caracter e cu 1000 de clase peste unii din demos(inclusiv peste tine).Tu esti mai prost decat prevede legea daca stii doar sa injuri si sa te legi de un om care isi intemeieaza o familie,ai vrea tu sa ai bani lui si sa cunosti cel putin 10% din Mihaela ce persoana minunata este :) si da urmatoarea lume joc cu wild
 

DeletedUser9610

Guest
Si prost incult asa cum sunt joc grepolis si dau clasa :).
bila la scoala de grepolis.
-Copii.. astazi o sa va invat punctul cheie al jocului, cum sa stergeti
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser9610

Guest
Pentru cultura ta generala eu cu bila ne-am certat de multe ori,dar pe langa ca e el prost de gura ca si caracter e cu 1000 de clase peste unii din demos(inclusiv peste tine).Tu esti mai prost decat prevede legea daca stii doar sa injuri si sa te legi de un om care isi intemeieaza o familie,ai vrea tu sa ai bani lui si sa cunosti cel putin 10% din Mihaela ce persoana minunata este :) si da urmatoarea lume joc cu wild

Daca eu sunt prost.. tu cum mai esti?
Adu-ti aminte ce scoteai pe gura pe forum, te-ai sfintit si acum esti smecheras? nimeni n-a uitat ce veriga proasta esti. adu-ti aminte cand te-a injurat capone cum ai reactionat pe forum, dar si pe joc cu fake-uri si alte prostii din ciuda
Nu stau acum sa-ti demonstrez cat esti de prost..
In primul rand, jignesc cand sunt jignit.. daca observi.. el a inceput, nu-mi sta in caracter sa jignesc pe cineva din senin, cum esti tu, obsedatule
Vezi-ti de jocul tau, o sa ne auzim pe joc pe lumea noua, aici n-are relevanta
 

DeletedUser15497

Guest
Hmm aven noi dusmani ))) sper sa joace, ca sa nu ne plictisim ca si cu restul dusmanilor ))) . Buna provocarea asta, va fi o lume distractiva ,urmatoarea lume.....
 

DeletedUser16785

Guest
Ce dreaq ma Andrei ii spui lu asta de intemeiat familie :)))) ,
nu auzi ca el e o mica Sissy :))))
 

DeletedUser9610

Guest
Nu frate, ma bati de ma cac pe tine
smiley_emoticons_lol.gif

Ai impresia ca daca esti mai gras, facut cum vrei tu.. gata, toti ne speriem de tine?
 

DeletedUser16184

Guest
Nici nu am zis asta :) dar tupeul dupa un monitor telefon mereu e mare
 

DeletedUser9610

Guest
la fel ca la tine
mai ai putin si omori un om, pacat ca s-a sters externul.. de-ti citeai 2 fraze.. ai fi tacut
 

DeletedUser9610

Guest
Eu zic sa incheiem aici discutia, deja deraiem si nu-si are rostul
Bafta cu bila, ce pot sa-ti spun
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
ne vedem pe lumea noua
 

DeletedUser16785

Guest
Eu zic sa incheiem aici discutia, deja deraiem si nu-si are rostul
Bafta cu bila, ce pot sa-ti spun
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
ne vedem pe lumea noua
Faceti va brigada smechera , clar Wild accepta provocarea voastra :) .
Ne auzim pe lumea noua .
 

DeletedUser16184

Guest
Caponela ai pierdut orase in fata mea
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
si o zic sincer biluta e peste mine la joc in momentul de fata,pe viitor o sa-l pun la picioarele mele (dupa ce invat de la el sau altii jucatori din wild)
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
de cand asteptam wild vs demos
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
daca vin langa tine sa nu stai cu permanent ca pe delos ca m-am saturat de basinile tale de jucator si sa te vad cu permanent urat urat din partea ta
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Si nu te mai da ma jucator ca si cand te-ai pus sa joci ai pierdut orase,am venit in 55 ghici ce tu permanent brave permanent fallen permanent si v-ati pus sagetile sa-mi dea minimale si fake-uri:)))))) dupa aceia i-am bagat in vacanta pe fallen si brave:)))))))),termina cu afirmatiile astea super stupide,noi am dat stergere din cauza banului primit de mihai1222.Vedem pe next world ce poti:))))))))))))))) deja stim sa-ti pui o femeie din alianta sa-si vanda pizda lui zeuxis:)))))
 

DeletedUser9610

Guest
Si nu te mai da ma jucator ca si cand te-ai pus sa joci ai pierdut orase,am venit in 55 ghici ce tu permanent brave permanent fallen permanent si v-ati pus sagetile sa-mi dea minimale si fake-uri:)))))) dupa aceia i-am bagat in vacanta pe fallen si brave:)))))))),termina cu afirmatiile astea super stupide,noi am dat stergere din cauza banului primit de mihai1222.Vedem pe next world ce poti:))))))))))))))) deja stim sa-ti pui o femeie din alianta sa-si vanda pizda lui zeuxis:)))))
Brave a bagat vacanta ca a fost in vacanta la Paris cu nevasta, nu din cauza ta, agariciule.. si fallen a fost si ala plecat la munte, in fine..
Si cum ai intrat in 55? ai bagat vreo nava cand dormeam noi? te asigur ca nu.. ai bagat nave cand eram banati, altfel tot prin 44 plangeai
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Uite ce afirmai ratatule aici si pe extern te laudai ca cica ai bot sau nu stiu ce :)))))))))) esti terminat ba,ai pierdut contul capone te-a facut strcln din anonymous muciiiiiii,dupa ai pierdut cateva orase pe timmyboy ti-ai bagat vacanta si cand au inceput tradarile la noi ai revenit dandu-te mare jucator,ba inafara de petarda nu esti.Sa nu uitam pe sparta ca nu aveai bani de gold iti baga lisa catelule,voi daia nu o dati pe aia afara ca va baga gold si din cauza ei aveti certuri interne:) sa nu uit ca ai luat la interne la greu
 

Atașamente

  • WhatsApp Image 2019-03-05 at 21.10.30.jpeg
    WhatsApp Image 2019-03-05 at 21.10.30.jpeg
    148,4 KB · Vizualizări: 18
Sus