Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

HarleyQuinn

Membru
Tembelo am anuntat de atata timp ca plec pe extern si joc acolo si pe delos am aceiasi durere in pula
smiley_emoticons_lol.gif
ma doare undeva de grepolis ro
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
daca vreti sa demonstrati ceva demos jucati extern ,ro e prea fumat
Si nu ma face sa-mi aduc aminte cand isi bateau alde raichu pikachu pula de tine si mai aveai putin si te omorai cine te-a aparat in fata lor desi erau cu mine in alianta asa ca zdreanta mica ce sugi pula pe grepolis gurita mica ca mi-e sa nu invete si fata aia la fel
Ne auzim pe extern :)
Ceau ceau
Eu nu ma omor ,dar iti vand tie niste ponturi ..donez si cele necesare pt a scapa umanitatea de unul ca tine!
Cat despre cei doi retarzi ofticati ca le zburau orasele ,au gasit si ei sa se lege de fie-mea!Oare de unde stiau de ea? De la tine.. Deja devin imuna,atat va duce capul ,atat faceti! Eu ma intreb si in realitate tot asa idioti sunteti? sunt sigura ca da ..ce poti sa le ceri unora ca voi...
 

HarleyQuinn

Membru
Tembelo am anuntat de atata timp ca plec pe extern si joc acolo si pe delos am aceiasi durere in pula
smiley_emoticons_lol.gif
ma doare undeva de grepolis ro
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
daca vreti sa demonstrati ceva demos jucati extern ,ro e prea fumat
Si nu ma face sa-mi aduc aminte cand isi bateau alde raichu pikachu pula de tine si mai aveai putin si te omorai cine te-a aparat in fata lor desi erau cu mine in alianta asa ca zdreanta mica ce sugi pula pe grepolis gurita mica ca mi-e sa nu invete si fata aia la fel
Ne auzim pe extern :)
Ceau ceau
Te-ai mutat pe extern ca nu mai joaca nimeni cu tine pe aici? Si acolo dai fake?
 

DeletedUser6507

Guest
Ce ai facut , bobita? Nu te mai ti la nave? Mare jucator..Te-au rupt baietii!
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
Jucatorule care esti!
Mister Ragee ,esti praf fara fake...
Pai si tu esti "prafuita" eu dau minimale si nu-s fake-uri:)),sunt controale.Joaca farmerama daca n-ai timp de grepolis
 

DeletedUser16653

Guest
Stimate... Pat, ai spus ca pe farsala doi jocatori au vrut sa se lase ca ai cucerit pe insula cu ei. Din păcate pt tine nu te pot lăsa sa trăiești în minciuna. Nu ar fi corect. Cei doi dar exact cei doi amintiți de tine aveau sprijin armate trimise ca permanent de puteau tine 2 cuceriri atacate serios. Și nebunu de bila în acea perioada făcea spume prin mesaje iar ei s au supărat pe ce scria el. Au vrut sa se lase, mai exact sa lase locul unora care erau mult mai activi pe acțiuni. Și au început sa cedeze orașe intern. Și ghici cine avea cea mai multa cultura. .. Bv ai ghicit Madalin. Ei habar nu aveau ca apăruseră pcte roșii din neatenția alianței wild la inactivi. Eroare copilareasca evident trebuie sa și o asume. Pt ca cei doi aveau treaba cu refăcut armatele ce mureau pe granița la cei care duceau luptele de fapt. Pt ca, ști dumneata, grepolisul se joaca în orașe multe și fiecare jucător poate fi utilizat după timpul și cunoștințele lui. Diferența pe orice final de joc o fac defenderii de permanente asta sa ți minte. Cine are mai multe armate de și permite sa tina blocate sute de orașe și sa rămână și pt trimis pe cuceriri din alte sute, aceia câștiga. Poate alianța wild nu a avut cei mai mari zmei dar a fost cea mai completa. În grepolisul în care se ajunge la sute de orașe e nevoie de organizare și de jucători de toate tipurile. Deci, în concluzie, asa slabi jucători cum erau ei, cei doi erau un sprijin de la distanta pentru jucătorii f activi, de pe granițe, zmei cum le zic eu...asa ca tine, zmei și experți în grepolis. Dacă îți spun că în grepolis e mai multa matematica decât se face în clasele primare și poți face f multe ecuații, probabil ca și tu și alții, ati sta pe gânduri dacă a ști grepolis înseamnă numai activitate pe joc nonstop, numai gold, numai intrigi, numai jigniri, numai jocuri de culise și după lansarea aplicației, celebrele atacuri anulate sau lăsate cu trupe minim permise de nr total de armate. (de control din ora n ora poate răsare vreun praștias). Țin sa va spun ca încă nu am văzut în România o alianță care sa folosească planificatorul de atacuri la adevărata lui valoare. Adică toți participanții la o acțiune își pun în planificatorul Comun ce au, cu ce dau, astfel încât și fiecare știe ce are de lansat și când are de lansat, dar mai important, și ceilalți știu pe cine și pe ce se bazează la respectiva acțiune. Asta am folosit o cu brio pe server us în 2015 și aia teoretic sunt mai puțin înzestrați intelectual ca noi, romanii. Dar de.. De când e aplicația asta care a ruinat jocul, altele sunt prioritățile. Nu sa mai jucam grepolis și sa i vedem adevărată valoare care e aceea ca ți pune mintea la contribuție: Cum sa eficientizezi toate aspectele jocului în funcție de timpul pe care îl poți aloca, cum sa te comporți într o mini societate virtuala, cum sa gândești strategic în funcție de tipul de jucători pe care ii are alianța, etc.
PS. Tu ști ca sunt unii jucători care refuza sa joace pe viteze foarte mari pt ca sunt conștienți ca orice resursa ajunge pe rosu, nevalorificata, e o pierdere enorma? Și dacă nu vrei sa ți irosești viata pe un joc, mai bine nu te bagi. Aia după tine nu s jucători buni probabil. Și poate ai dreptate. Sunt calculați, nu buni. Nu mai arunca cu noroi acolo unde nu e cazul. În bila poți sa arunci ca și lui ii place sa se scalde în el și da apa la moara asta infecta de scandaluri de neoprit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16653

Guest
Ieși din lumina proasta. Încetează sa intri în contradictoriu cu alții. Arata ca nu ești la nivelul lor dpdv al vieții extragrepolis. Ca în joc nu exista nimic de reproșat la tine.
 

DeletedUser6507

Guest
Stimate... Pat, ai spus ca pe farsala doi jocatori au vrut sa se lase ca ai cucerit pe insula cu ei. Din păcate pt tine nu te pot lăsa sa trăiești în minciuna. Nu ar fi corect. Cei doi dar exact cei doi amintiți de tine aveau sprijin armate trimise ca permanent de puteau tine 2 cuceriri atacate serios. Și nebunu de bila în acea perioada făcea spume prin mesaje iar ei s au supărat pe ce scria el. Au vrut sa se lase, mai exact sa lase locul unora care erau mult mai activi pe acțiuni. Și au început sa cedeze orașe intern. Și ghici cine avea cea mai multa cultura. .. Bv ai ghicit Madalin. Ei habar nu aveau ca apăruseră pcte roșii din neatenția alianței wild la inactivi. Eroare copilareasca evident trebuie sa și o asume. Pt ca cei doi aveau treaba cu refăcut armatele ce mureau pe granița la cei care duceau luptele de fapt. Pt ca, ști dumneata, grepolisul se joaca în orașe multe și fiecare jucător poate fi utilizat după timpul și cunoștințele lui. Diferența pe orice final de joc o fac defenderii de permanente asta sa ți minte. Cine are mai multe armate de și permite sa tina blocate sute de orașe și sa rămână și pt trimis pe cuceriri din alte sute, aceia câștiga. Poate alianța wild nu a avut cei mai mari zmei dar a fost cea mai completa. În grepolisul în care se ajunge la sute de orașe e nevoie de organizare și de jucători de toate tipurile. Deci, în concluzie, asa slabi jucători cum erau ei, cei doi erau un sprijin de la distanta pentru jucătorii f activi, de pe granițe, zmei cum le zic eu...asa ca tine, zmei și experți în grepolis. Dacă îți spun că în grepolis e mai multa matematica decât se face în clasele primare și poți face f multe ecuații, probabil ca și tu și alții, ati sta pe gânduri dacă a ști grepolis înseamnă numai activitate pe joc nonstop, numai gold, numai intrigi, numai jigniri, numai jocuri de culise și după lansarea aplicației, celebrele atacuri anulate sau lăsate cu trupe minim permise de nr total de armate. (de control din ora n ora poate răsare vreun praștias). Țin sa va spun ca încă nu am văzut în România o alianță care sa folosească planificatorul de atacuri la adevărata lui valoare. Adică toți participanții la o acțiune își pun în planificatorul Comun ce au, cu ce dau, astfel încât și fiecare știe ce are de lansat și când are de lansat, dar mai important, și ceilalți știu pe cine și pe ce se bazează la respectiva acțiune. Asta am folosit o cu brio pe server us în 2015 și aia teoretic sunt mai puțin înzestrați intelectual ca noi, romanii. Dar de.. De când e aplicația asta care a ruinat jocul, altele sunt prioritățile. Nu sa mai jucam grepolis și sa i vedem adevărată valoare care e aceea ca ți pune mintea la contribuție: Cum sa eficientizezi toate aspectele jocului în funcție de timpul pe care îl poți aloca, cum sa te comporți într o mini societate virtuala, cum sa gândești strategic în funcție de tipul de jucători pe care ii are alianța, etc.
PS. Tu ști ca sunt unii jucători care refuza sa joace pe viteze foarte mari pt ca sunt conștienți ca orice resursa ajunge pe rosu, nevalorificata, e o pierdere enorma? Și dacă nu vrei sa ți irosești viata pe un joc, mai bine nu te bagi. Aia după tine nu s jucători buni probabil. Și poate ai dreptate. Sunt calculați, nu buni. Nu mai arunca cu noroi acolo unde nu e cazul. În bila poți sa arunci ca și lui ii place sa se scalde în el și da apa la moara asta infecta de scandaluri de neoprit.
Pai permanentul il aveau tot la gina(si aia se lauda ca a rezistat singura pe granita cand a avut cel putin 10 orase la permanent:),iar eu am zis cv de restul jucatorilor din wild,am spus ca ei au respectul meu dar Ionut nu-l va avea pana nu va castiga un srv frumos fara smecheri de genul.Ca farsala nu ar fi castigat-o daca nu luau jucatori din Angels.Si el tot o tine cu mn in gura ca aia se numeste strategie,si i-am mai spus ca aia e mizerie nu strategie.Nici un jucator din Angels nu era jucator wild,dar a ajutat sa castige alianta wild.
 

DeletedUser16653

Guest
Este opinia ta și nu o judec. Doar ma întreb dacă o fi câștigat cineva o lume pe grepolis fără sa fie contestații. Ca asa e și la alții nu doar pe .Ro
 

DeletedUser16785

Guest
Pe Naxos ati dat-o ca di cauza fake urilor am castigat lumea .
Pe Zakros ca din cauza adminilor si a aliatilor .
Pe Farsala ati dat o pt ca am facut Angels academia noastra .
Acum o da frate ca gina a rezistat pt ca avea permanent pe orase de la alianta :) . Tovarase inseamna ca Gina era intr o alianta organizata de aia si avea suport din spate , sau ma scuzi pt tine nu inseamna strategie pt tine inseamna a nu fi jucator :)))))) . Nu stiu cum sa iti spun prietene dar majoritatea de pe granita avea sprijin , majoritatea oraselor ca de la noi sau de la voi era in permanent .
Si prietene nici nu vreau respectul tau ma , am respectul celor ce trebuie tot te caci pe tine cu faze de genul " cand o sa castige si Ionut un sv fara smecheri " , pai ma pampalaule :
1 . E joc de strategie deci atat noi cat si adversari nostri facem strategii si adoptam strategii si totodata luam decizii pt binele aliantei noastre.
2. Le castigam , si intreaba si alti lideri de aliante puternice gen Braveknight , versace , tavi ,Ank inclusiv Capone si dracul mort toti iti vor spune ca nu admini nu pactele nu fake urile castiga lumea prietene , ci grupul cu care esti , oameni ce ii ai in alianta , actiunile pe adversarii noptiile nedormite si o strategie buna pusa la punct , Cand o sa castigi si tu o lume si o sa te uiti in spate o sa vezi sacrificiile , deciziile si efortul aliantei nu admini , fake uri si ce mai aberezi tu .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Iuli m-ai facut sa rad cand ai zis mari lideri brave capone si ank=))))
 

DeletedUser16785

Guest
Am spus lideri :) poate pt tine sunt jucatori slabi , pt alti sunt jucatori ff buni si tot asa .... nu intru in polemici , m am referit pur si simplu la liderii care ii stiam eu din aliante puternice ce au castigat lumi.
Uite am editat si l am trecut si pe liderul vostru dracu mort .
 

DeletedUser16184

Guest
Bine mai Iuli,era vorba de aliante puternice am citit prost :)
 

DeletedUser9610

Guest
Iuli m-ai facut sa rad cand ai zis mari lideri brave capone si ank=))))
Ruptule
smiley_emoticons_lol.gif

Cu tine in conducere a castigat un ciocan.. legendary-ul
Le blocai cate 3-4k bireme si 2-3k barcute.. in loc sa fie pe cuceriri, erau la tine pe un oras
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
si nu faceai nimic cu orasele alea, tot le-ai pierdut

Sper deosebire de cei 3, au castigat lumea Delos.. prin grup, strategie.. adu-ti aminte cand v-ati pus cu fake-uri si minimale pe noi, a recunoscut-o si dracul, am fost mai rezistenti, AM CASTIGAT..
Voi la primele fake-uri.. ati inceput cu tickete si plangeri
smiley_emoticons_bravo2.gif
urmate de stergeri
smiley_emoticons_sleep.gif
se stia de la inceput ca nu aveti sanse.. waste of time and money.. si iq in cazul tau
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Demos e Wild 2=))))) 50% din jucatori din demos sunt proveniti din wild si crescuti acolo,primele stergeri au fost de la voi din cauza la fake-uri,apoi au dat niste pizde rachela si greek soldiers mari jucatori wow nici macar nu s-a simtit pierderea lor=)))) deea nu a dat stergere din cauza la fake si nici dracul mort =)))) hmm sa-mi aduc aminte cine a dat 3 globale in legendary din cauza la fake-uri?hmm sa-mi aduc aminte ca ati luat ban-uri pt multicont ca sa va aparati intre voi conturile pentru ca niciunul nu rezista 24/24 hmm.Demos a castigat datorita lui bila si celor din legendary ca au crescut jucatori si au plecat in demos :) a da si lui zeuxis care si-ar vinde si un rinichi pentru o pizda floscaita=)))
P.S Trupele nu erau blocate din alianta Legendary ci din demos,pe idalium la fel ati patit =))))
 

DeletedUser9610

Guest
Ce wild 2 ma tristule :)))
Wild-ul a fost la voi, deea, miki jun, valy si altii
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Tot noi suntem aia care nu rezistam 24h? la voi a cedat mihai1222 contul ala de 12 ori
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

nu mai zic de tine de cate ori te-ai lasat si reapucat
Oricum.. nu ma intereseaza cine a sters de la voi, de la noi.. conteaza ca am CASTIGAT..


biluta, pregateste-ti 2-3 aliante sa faci fuziuni la final, altfel n-ai sanse
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Nu vreau sa scot in fata jucatori din demos care de fapt sunt oameni lui bila :) next world ne batem wild vs demos si cand vin langa tine fara zid sau 3k bireme ca esti expert
P.S wild-ul nu a fost in legendary :) noi am fost legendari care urmatoarea lume jucam cu wild vs demos dar sa nu plangeti=))) voi ati plans la noi 20 de jucatori dar la 2 aliante active?=)))))
Sa nu uitam Demos oriunde a jucat vs aliante tari au luat bataie,PSI in fata friends Knossos la fel mai aduc exemple?=)))
 
Sus