Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser9610

Guest
smiley_emoticons_lol.gif

nu stiu cine sta cu zid 25 si 3k bireme, 3k barcute
 

DeletedUser16184

Guest
Si acum pe delos unde mai joaca trafik andrei si vali tot stati cu zid si permanent=))))
 

DeletedUser16184

Guest
Daca o aduc pe ank,cosminiq,gymus cu zidurile lor iti inghiti limba
 

DeletedUser9610

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
adu-i ma pe toti.. daca ti-l aduc pe ille nicu, are 79 de orase dintre care 70 cu zid 25 + turn
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16785

Guest
biluta, pregateste-ti 2-3 aliante sa faci fuziuni la final, altfel n-ai sanse
smiley_emoticons_panik4.gif

De abia v ati chinuit cu 10 jucatori din Wild pe delos nebunilor si voi vreti sa va bateti cu toata brigada Wild :)))) sunteti nebuni , va asteptam pe lume noua sa demonstrati ce puteti :)))))

defapt vad pe Idalium 5 academii 5 pacte , 30% Wild :)))))) (si ei majoritatea vor renunta cand se va deschide lume noua sau au ajuns la voi pt ca Wild nu e pe nici o lume momentan ) si tot nu puteti da jos alianta lui trafikk si Sonsul fake a lui gucci :)))).
 

DeletedUser16785

Guest
Degeaba va cacati pe voi Demosul nu mai e Demosul de acum 3 4 ani nu mai au jucatori care ii avea atunci ce le tinea granitele si aia 'vechi ' care sunt nu mai au timp:)
 

DeletedUser9610

Guest
Lasa ca te duci tu sageata la trafik
smiley_emoticons_lol.gif
si ne dai jos
Ba.. chinuit sau nu.. au ajuns unde le este locul, in topul cozii la clasament *175*
 

DeletedUser16785

Guest
taci dreaq ca daca pun cateva mesaje cum plangeau mari jucatori de la voi Demosari ca v o luati pe coaja :))))))
in locul tau nici nu as vorbi :)))
cat au jucat aia au tinut steagul sus :)
Tot timpul am fost pro Demos ca acum niste parliti care i am tinut pe langa mine cand braveknight nu dadea 2 lei pe ei si au prins aripi :)

Va astept pe lumea noua sa aratati ce puteti . ca prea v ati luat o in cap basini si figuri .
 

DeletedUser9610

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
bilosule, prost ai fost,prost ai ramas.. o performanta remarcabila din partea ta
smiley_emoticons_hust.gif

Adu-ti aminte pe cate lumi ai sters din cauza ca era prea "bun", apoi ai dreptul de a comenta.
Va cacati atat pe voi ca sunteti wild, o sa vedem cum stergeti ca va luati bataie :)) sa-i spui la deea dintoasa sa intre cu numele ei, nu undercover sa nu ia fake-uri
 

DeletedUser16785

Guest
defapt sunt la lumea demos mesajele lui cosminiq cum il lua la pla pe capone ca ia lasat balta si ca demosul si o ia pe coaja :)))))))))))))) cred ca aia spune mult.
 

DeletedUser16785

Guest
:)))))))))))))cu tine ma sa discut despre performante grepo:))))))))

mergi dreaq sub fusta Ankai si nu mai iesi de acolo ca esti noob si jumatate :))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
=)))) pe delos capone va lasat balta,burtosului ii era rusine de ce bataia primeati in marea voastra=)))) noroc cu tradarile lui fallen ca altfel demos papa
 

DeletedUser16785

Guest
Ai sansa sa vi pe lumea noua sa imi demonstrezi ce poti . tu si ceilalti mari jucatori :)))) care dreaq a auzit de voi:))))
 

DeletedUser9610

Guest
=)))) pe delos capone va lasat balta,burtosului ii era rusine de ce bataia primeati in marea voastra=)))) noroc cu tradarile lui fallen ca altfel demos papa
Ba v-ati luat bataie? si-n stil mare? ce mai vrei
v-ati plans ca facem manevre la admini, v-ati cacat pe voi o lume intreaga ca noi luam ban neatacabil si voi atacabil, ahahahaha
 

DeletedUser9610

Guest
Ai sansa sa vi pe lumea noua sa imi demonstrezi ce poti . tu si ceilalti mari jucatori :)))) care dreaq a auzit de voi:))))
Singurul lucru pe care l-am auzit despre tine.. esti prost, incult.. frate geaman cu rage.. si lista poate continua.. nimic bun si ca ti-ai tras o baba de pe grepo, mihaela o cheama,nu?
 

DeletedUser16785

Guest
Singurul lucru pe care l-am auzit despre tine.. esti prost, incult.. frate geaman cu rage.. si lista poate continua.. nimic bun si ca ti-ai tras o baba de pe grepo, mihaela o cheama,nu?
nooob termina intai scoala :))))) ca sa ajungem la acelasi nivel :)))
si prost si incult cum sunt traiesc si castig mai bine decat tot neamul tau de indieni :)
si daca la tine o femeie la 30 ani e baba asa o fi :))))))) , tu ai femeie ???? , defapt scuza ma am auzit ca tu ai barbati:))) ......
Si ma face incult si prost ala care se leaga de iubita ca mie nu are ce imi face :))))
 

DeletedUser16184

Guest
E invidios ca este virginel la putulica dar in cur este mai futut decat curvele=))))
 

DeletedUser9610

Guest
Ma pis pe tine la orice ora
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Traiesti bine "pa germania" sau unde dracu stai, irelevantule
Iti dai aere de mare jucator, toata lumea stie ce prost esti
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Daca intreb pe cineva cine e bila.. ti-am spus.. raspunsul " un prost, incult" pupix
Majoritatea care au jucat cu tine pot confirma
 

DeletedUser9610

Guest
E invidios ca este virginel la putulica dar in cur este mai futut decat curvele=))))
Iar ne prezinti viata ta? nu ne pasa, ramai in copac.. dar ai grija sa nu cazi, poate cazi in pl in bila :))) sper ca pe lumea viitoare intri cu el sa-l pupi in cur ca pe forum, da?
 
Sus