Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Cand ii dau un pumn in piept lui Ionut,ii aplauda umeri.... si cui ii pasa?=)))Mihaelei;))
Smardoiiiiiiiiiiiii
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
pana si fernando te-ar bate
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15868

Guest
Iuli ai nevoie sa vin sa dau feikuri .noaptea la munca nu am ce face .de trebuie zim ca vin.
 

DeletedUser15868

Guest
Astept in caz ca este nevoie sa vin. Pana in toamna ce voi juca iar pot sa intru sa tin 2-15 jucatori trezi toata noaptea ca ma plictisesc la munca pe timpu nopti.va zic si orele 00:00 la 7 dimineata numai feikuri pot sa dau. :))) de o sa fiu solicitat am sa intru .
 

DeletedUser16785

Guest
Nu e nevoie Dane , ne prostim doar . ( Wild nu joaca unde joaca Demosul si invers ) .
Dar asa ar merita unii ..... ca de trei lumii unde a jucat Wild Fangs (desigur le- a si castigat) , ne -au rupt cu fake urile .....Si totusi le am dat clasa in materie de grepolis .
Dar va asteptam prin primavara - vara iar , caci ne v om aduna iar si iar v -om incerca sa castigam lumea.
Desigur gasca veche Wild fangs si sper si alti colegi care le au placut ce au vazut la noi :
mihaela7676; coxtelo Lakys2014 FlyPenguin marinescu35 tagesorin spinte-k
Ga Marcos777 tania321 luana4 luckystrike20
Dinastya tituadrian19981 velidona2016 Argon16
kikitian; aimerr; andreiy334; anasiluca , Qu3st
seby0004; budicu88; doroty; TheRav3;
king bib; Cobra2018; kentzuko; morganus69;
xbith; SeriousSam00; krypykao; saints;
adalion11; mastercraft; vilsu; alexandromena;
onitoi; beq123; petrisor2301; alinliulea1;
inceputnou2016; TheJok3r; z10NpoWeR; paul 007;
ZYPYROS; SeeTheSun; black moon; MTStyle;
yyoga; adonia; madmerlin; frana66;
sveik; laucop98; fantomad; Toni the God; amy7amy; revansa43;
magariua97; Rott Weiller; ischender;
gabybalan; boossty; dudu485;


+ , Sweet Girll (cu japca ) , adyjuju , valy196 , miki jun , SaraTa , Lau7 , LongCG ,bubullino ,koach , Adiay97 , Gustinel (cu japca ) , trafikk , chitu , Res. , liut (in tratative inca ) ..... jucatori care pe Farsala au lipsit sau din cauza problemelor au fost nevoiti sa renunte :) .

+ Sper sa o racolez si pe Gina16 + cv jucatori fitza cu care joaca ea mai tot timpul.

Sper sa nu fi omis pe careva ... din gasca veche .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Mai bine ai zice cum le-a castigat;)),ca numai grepolis nu s-a jucat,doar farmerama;),grepolis s-a jucat pe idalium, ai intrat sa o ajuti pe gina,cand ai vazut ca nu se poate,v-ati dat stergere,ceau ceau;).
 

DeletedUser16785

Guest
:)))))))) Da ma voi erati si un adversar foarte puternic nu stiu cum sa spun:)))))))) .
 

cristi.89

Membru
Nu e nevoie Dane , ne prostim doar . ( Wild nu joaca unde joaca Demosul si invers ) .
Dar asa ar merita unii ..... ca de trei lumii unde a jucat Wild Fangs (desigur le- a si castigat) , ne -au rupt cu fake urile .....Si totusi le am dat clasa in materie de grepolis .
Dar va asteptam prin primavara - vara iar , caci ne v om aduna iar si iar v -om incerca sa castigam lumea.
Desigur gasca veche Wild fangs si sper si alti colegi care le au placut ce au vazut la noi :
mihaela7676; coxtelo Lakys2014 FlyPenguin marinescu35 tagesorin spinte-k
Ga Marcos777 tania321 luana4 luckystrike20
Dinastya tituadrian19981 velidona2016 Argon16
kikitian; aimerr; andreiy334; anasiluca , Qu3st
seby0004; budicu88; doroty; TheRav3;
king bib; Cobra2018; kentzuko; morganus69;
xbith; SeriousSam00; krypykao; saints;
adalion11; mastercraft; vilsu; alexandromena;
onitoi; beq123; petrisor2301; alinliulea1;
inceputnou2016; TheJok3r; z10NpoWeR; paul 007;
ZYPYROS; SeeTheSun; black moon; MTStyle;
yyoga; adonia; madmerlin; frana66;
sveik; laucop98; fantomad; Toni the God; amy7amy; revansa43;
magariua97; Rott Weiller; ischender;
gabybalan; boossty; dudu485;


+ , Sweet Girll (cu japca ) , adyjuju , valy196 , miki jun , SaraTa , Lau7 , LongCG ,bubullino ,koach , Adiay97 , Gustinel (cu japca ) , trafikk , chitu , Res. , liut (in tratative inca ) ..... jucatori care pe Farsala au lipsit sau din cauza problemelor au fost nevoiti sa renunte :) .

+ Sper sa o racolez si pe Gina16 + cv jucatori fitza cu care joaca ea mai tot timpul.

Sper sa nu fi omis pe careva ... din gasca veche .
De mine ai uitat:))
 

DeletedUser16184

Guest
@Mr.SunShine ce faceai boss luai bataie de la iubi bubi si te plangeai pe wapp ca esti labagiu si nu stii cum sa te comporti cu o fata?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

Atașamente

  • WhatsApp Image 2019-02-22 at 17.46.14.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-22 at 17.46.14.jpeg
    157,2 KB · Vizualizări: 26
  • WhatsApp Image 2019-02-22 at 18.00.18.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-22 at 18.00.18.jpeg
    168,5 KB · Vizualizări: 26

DeletedUser16759

Guest
Si ceva needitat , ca ai zis ca ai cedat orase la demosari, este total fals. Orasele ti le-au luat ei pe drept fara a le ceda. In timp ce erai in Sons, ai fost curva cu 2 fete :) Daca ai ajuns sa minti ca ai cedat orasele si de fapt ti-au fost luate pe drept ca ai fost off.

5d05de6961

ac59c7ec34
 

HarleyQuinn

Membru
Ce ai facut , bobita? Nu te mai ti la nave? Mare jucator..Te-au rupt baietii!
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
Jucatorule care esti!
Mister Ragee ,esti praf fara fake...
 

DeletedUser16184

Guest
Ce ai facut , bobita? Nu te mai ti la nave? Mare jucator..Te-au rupt baietii!
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
Jucatorule care esti!
Mister Ragee ,esti praf fara fake...
Tembelo am anuntat de atata timp ca plec pe extern si joc acolo si pe delos am aceiasi durere in pula
smiley_emoticons_lol.gif
ma doare undeva de grepolis ro
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
daca vreti sa demonstrati ceva demos jucati extern ,ro e prea fumat
Si nu ma face sa-mi aduc aminte cand isi bateau alde raichu pikachu pula de tine si mai aveai putin si te omorai cine te-a aparat in fata lor desi erau cu mine in alianta asa ca zdreanta mica ce sugi pula pe grepolis gurita mica ca mi-e sa nu invete si fata aia la fel
Ne auzim pe extern :)
Ceau ceau
 
Sus