Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Gurita mica pizdelor nu va mai dati victime,aveti basini de mari jucatori amenintati cu fake-uri si d-astea si cand va iau in serie faceti d-astea.V-am zis si pe delos si aici ca oricand la orice ora ma pis pe voi
 

Atașamente

  • Screenshot_687.png
    Screenshot_687.png
    115,5 KB · Vizualizări: 28
  • Screenshot_688.png
    Screenshot_688.png
    95,6 KB · Vizualizări: 28
  • Screenshot_685.png
    Screenshot_685.png
    343,9 KB · Vizualizări: 28
  • Screenshot_689.png
    Screenshot_689.png
    322 KB · Vizualizări: 27

SoulOfOcean

Membru
Cel mai tare război e între Method şi Oceania, între vertebraţi şi nevertrebaţi, toată spuma Method şi Oceania se ...să nu zic pe limbaj grepo, da zic.. ne rupem între noi şi ne batem şi ne ameninţăm şi ce mai vreţi voi. Pe marea nostră se dau luptele. Oameni mici, oameni mai graşi, fete, şi tot ce vrei. O harababură totală, total kombat, gizăsz..numa Sons Of Anachy şi Demos contează???? Două alianţe care vor şi luptă să-şi păstreze numele până la capăt.
 

SoulOfOcean

Membru
Apropo la tot ce s-a discutat până acuma, nu încurajaţi deloc oamenii noi care poate acuma joacă şi folosesc forumul extern ca şi studiu, ce exemplu le daţi aici? Toată experienţa voastră ar trebuii îndreptată spre newcomeri...da nu...în joc la interne, am băgat şi eu prienteni la interne şi nu mi-a părut bine, mă k.. cu k de la chilogram pe impresile vostre. Sunteţi tari, şi ăia cu fakes şi cei cu p.ţ.. mare;
ia luaţi pe fiecare lume oameni de la 0, vorbiţi cu ei, explicaţi cum se joacă, ia încercaţi asta!!!!1! Că aşa sunteţi buni să fiţi ZEI
 

SoulOfOcean

Membru
şi tu care eşti admin, ar trebui să le spui la INNO să facă un şotcut direct de pe joc să se poată posta aici, că oamenii au multe de zis.
 

DeletedUser16184

Guest
Tu de ce nu te bati cu demos?=))))) stai sa dai explicati etc etc=))) in final oricum ajungi academia demos
 

DeletedUser16410

Guest
No. hai să trecem la sentimente mai bune. :)
a fost cineva la concert E-na-na ?
eu
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser16785

Guest
O intrebare dar Oceania nu a inceput alaruri de Method pe lumea asta , erati o singura alianta nu ?
Acum daca nu ma insel aveti pact cu Demos ... sau ma insel .
Deci au fost cv jocuri de culise si la voi Soul.
 

DeletedUser15497

Guest
Apropo la tot ce s-a discutat până acuma, nu încurajaţi deloc oamenii noi care poate acuma joacă şi folosesc forumul extern ca şi studiu, ce exemplu le daţi aici? Toată experienţa voastră ar trebuii îndreptată spre newcomeri...da nu...în joc la interne, am băgat şi eu prienteni la interne şi nu mi-a părut bine, mă k.. cu k de la chilogram pe impresile vostre. Sunteţi tari, şi ăia cu fakes şi cei cu p.ţ.. mare;
ia luaţi pe fiecare lume oameni de la 0, vorbiţi cu ei, explicaţi cum se joacă, ia încercaţi asta!!!!1! Că aşa sunteţi buni să fiţi ZEI
spui bn tu, dar văzând situația pe harta, pactul demos, Oceania, lasa de dorit,tot ceea ce se întâmplă este cam asa,demos se folosește de voi sa își poată face treaba, pana la un moment dat când va rupe pactul,asta după ce se vor așeza bine pe hartape urma veți deveni carne de tun,deoarece acum sunteți alianți cu ei în doua luni pactul se va rupe, și veți primi nava atât de la ei cat și de la restul,sau se vor folosi de voi pana la final, și tot veți pierde orice lupta pe jocul asta ,acest mesaj este și pentru academiile demosului,dacă tot vrei sa știe lumea adevărul despre joc, hai sa le spunem despre conducători alianțelor, academiile demos la fel când se va ajunge la dominatie, toți jucători veniți noi vor fi internați pe motive patetice,sau luați cu vrăjeală de doi bani,cei slabi de cap vor pune botul și își vor.lua teapa, pentru ca acum.in demos contează doar 30 jucători,restul pentru conducere sunteți pioni,pe care la un anumit timp veți ieși după tabla fie ca vreți sau nu, asta trebuie sa știe cei ce vor sa joace jocul asta,
Asta e adevărul pe grepolis pe lumea asta, multi pioni, și oameni care nu vad lucrurile astea
 

DeletedUser15497

Guest
Aa și ca sa închei,un lider adevărat ,nu se duce nici odată sa facă pact cu cele.mai bune alianțe după o lume,și din potriva, merge contra lor ca sa își arate valoarea alianței. Și de ce este in stare
 

DeletedUser16184

Guest
Cataline degeaba explici :))))))))) ca le intra pe o ureche le iese pe alta
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16785

Guest
:)))))) Eiiii lasa ma Cata , Demosul emana corectitudine , caracter , onoare prin toate orificiile sau , cum imi scria Himura care e lider Demos ,sau tentativa de lider :))) .Si imi scria asa : " toata lumea stie dupa ce principii joaca Demos , si ce renume are Wild " .
Aceleasi principii care liderii din Demos gen capone sau alti se bateau in cu pumni in piept , N.E.K niciodata nu o sa joace in demos , Markojoy la fel , Lisa o "cur..." nu mai are ce cauta in Demos , ce sa vezi toti in Demos :)). Sa nu mai zic de EvillDeath si cei din Grepo All Stars ce de bine le ura Demosul :))))) , inclusiv vb cu un lider pe lumea asta , bre dc nu ii luati pe cei de la Edy Cretu la voi :))) , nu frate nu au ce cauta in Demos :))) ... nah surpriza acum sunt in Demos :)))))).
Sa nu mai zzic de manevrele Demosului de pe lumea asta :)))) . Aia cu principii :))))) .
 

DeletedUser16184

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
bila nu vezi ca niciun demosar nu mai comenteaza nimic
smiley_emoticons_lol.gif
sunt bagati in gaurile de canalizare cu toti
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
si oceania o sa devina academie ca soul e comandant in demos
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
@57etz daca taceai filozof ramaneai
smiley_emoticons_lol.gif
 

Atașamente

  • Screenshot_727.png
    Screenshot_727.png
    10,8 KB · Vizualizări: 36
  • Screenshot_728.png
    Screenshot_728.png
    3 KB · Vizualizări: 35

DeletedUser16785

Guest
Ei nu e vorba de asta , sunt multi oameni faini si acolo in Demos dar tot pe atatia basinosi , figuranti , vedete care doar gura sunt de ei ,sanke ei joaca dupa principii :)))))) .
Nu degeaba nu ii halea Friends ul lui Versace de nici o culoare.
 

DeletedUser16184

Guest
degeaba ma ca se iau dupa aia stricati si devin si ei stricati
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Sa nu va mai prind ca va dati drepti mucosilor ca tot voi ati dat primi din cauza frustari voastre si dupa am dat eu si ati plans
smiley_emoticons_lol.gif
nu-i problema da-ti acolo ca eu ma ocup ca sageata sa bage nava
smiley_emoticons_lol.gif

ON 24/24 pe jocul asta si fara vacante sau permanent sau fantome ca voi :)
P.S ragee asta pe care il credeti voi prost e mereu cu un pas inaintea voastra
 

Atașamente

  • Screenshot_735.png
    Screenshot_735.png
    106 KB · Vizualizări: 35
  • Screenshot_734.png
    Screenshot_734.png
    110,1 KB · Vizualizări: 31
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Asa ne-a provocat Demosul prin Caponeee. , stupefy si care a mai zis ca ne arata ei noua .
Daca le permite timpul desigur :))))
 
Sus