Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16356

Guest
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser6507

Guest
Sa nu va mai prind ca va dati drepti mucosilor ca tot voi ati dat primi din cauza frustari voastre si dupa am dat eu si ati plans
smiley_emoticons_lol.gif
nu-i problema da-ti acolo ca eu ma ocup ca sageata sa bage nava
smiley_emoticons_lol.gif

ON 24/24 pe jocul asta si fara vacante sau permanent sau fantome ca voi :)
P.S ragee asta pe care il credeti voi prost e mereu cu un pas inaintea voastra
Tu on 24/24 esti doar in weekend copilasule,in timpul saptamani ai scoala,abia astepti luna iunie sa intri in vacanta si apoi tot prost ramai:)
 

DeletedUser6507

Guest
spui bn tu, dar văzând situația pe harta, pactul demos, Oceania, lasa de dorit,tot ceea ce se întâmplă este cam asa,demos se folosește de voi sa își poată face treaba, pana la un moment dat când va rupe pactul,asta după ce se vor așeza bine pe hartape urma veți deveni carne de tun,deoarece acum sunteți alianți cu ei în doua luni pactul se va rupe, și veți primi nava atât de la ei cat și de la restul,sau se vor folosi de voi pana la final, și tot veți pierde orice lupta pe jocul asta ,acest mesaj este și pentru academiile demosului,dacă tot vrei sa știe lumea adevărul despre joc, hai sa le spunem despre conducători alianțelor, academiile demos la fel când se va ajunge la dominatie, toți jucători veniți noi vor fi internați pe motive patetice,sau luați cu vrăjeală de doi bani,cei slabi de cap vor pune botul și își vor.lua teapa, pentru ca acum.in demos contează doar 30 jucători,restul pentru conducere sunteți pioni,pe care la un anumit timp veți ieși după tabla fie ca vreți sau nu, asta trebuie sa știe cei ce vor sa joace jocul asta,
Asta e adevărul pe grepolis pe lumea asta, multi pioni, și oameni care nu vad lucrurile astea
Spui ce ati facut voi pe farsala?cam asta incerci sa explici.
 

DeletedUser16184

Guest
Tu on 24/24 esti doar in weekend copilasule,in timpul saptamani ai scoala,abia astepti luna iunie sa intri in vacanta si apoi tot prost ramai:)
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
cand esti facut gramada ce sa-ti fac
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
mai intereseaza-te de vreo 2-3 ori inainte
 

DeletedUser16184

Guest
:))))))))))
1gS6dqSPe.png


9Aj81hHeh.png


wbIszQMbg.png


i3rcwIwmV.png


smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
......
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Doar la o nava am ripostat de dimineata,restul le-am lasat sa intre nu aveam chef sa-mi stric somnul pentru astea :))))) eu in locul tau nu as rade ca 6 orase ti-am luat pe delos hahahahahahahaha terminatule
 

DeletedUser16184

Guest
Te salut am 60 de nave sparte de cand am preluat eu contul :) sa-mi mai aduc ca tot dati fake-uri si demolari ca sunteti prea slabi si nu puteti sa-mi luati orase?:)))))) sau ca sunt 1 vs 30 :)))))))))))) sau ca nu ma ascund dupa un zid ?:)))))))))))) mai bine pierd orase decat sa ma laud ca nu am pierdut niciun oras din cauza la permanent:)))))))
P.S 2 ore am dat fake intr-o singura seara si ati venit cu global in sons cum plangeati :) daca ma pun iar pe voi cu fake-urile 50% sunteti fantome
P.S 2 Nu-mi pasa de sons daca se fac sau nu fantome :) joc pe idalium doar ca sa mai pierd vremea pentru next world vs voi bine asta daca o sa intrati ca sunteti pizdulici si cand aveti un adversar puternic ori ajungeti fantome ori nu intrati deloc :)))) (Luptele voastre cu Friends unde mai mereu v-ati facut fantome)
 

Atașamente

  • Screenshot_763.png
    Screenshot_763.png
    257 KB · Vizualizări: 13

DeletedUser16830

Guest
Te salut am 60 de nave sparte de cand am preluat eu contul :) sa-mi mai aduc ca tot dati fake-uri si demolari ca sunteti prea slabi si nu puteti sa-mi luati orase?:)))))) sau ca sunt 1 vs 30 :)))))))))))) sau ca nu ma ascund dupa un zid ?:)))))))))))) mai bine pierd orase decat sa ma laud ca nu am pierdut niciun oras din cauza la permanent:)))))))
P.S 2 ore am dat fake intr-o singura seara si ati venit cu global in sons cum plangeati :) daca ma pun iar pe voi cu fake-urile 50% sunteti fantome
P.S 2 Nu-mi pasa de sons daca se fac sau nu fantome :) joc pe idalium doar ca sa mai pierd vremea pentru next world vs voi bine asta daca o sa intrati ca sunteti pizdulici si cand aveti un adversar puternic ori ajungeti fantome ori nu intrati deloc :)))) (Luptele voastre cu Friends unde mai mereu v-ati facut fantome)



Friends macar au facut fantome prin lupta si se pot lauda cu lucrul asta , singuri adversari pe care i-am putut numi adversari , restul doar nimicuri ! Prietene , ce ai primit tu pe idalium se numeste VIOL in grup asa ca , joc de glezne , tot ce stii e sa dai fake , in rest esti degeaba.

P.S: Vezi ca e o insula frumoasa in marea 1 , o stanca dragu care te asteapta
 

DeletedUser16785

Guest
Friends macar au facut fantome prin lupta si se pot lauda cu lucrul asta , singuri adversari pe care i-am putut numi adversari , restul doar nimicuri !
Neatza, sa nu crezi ca am cv cu tine sau eu stiu , dar o sa fiu nemernic si o sa iti raspund .
I. Ai scris :" i-am putut numi adversari " , deci te ai inclus si pe tine , pai tati jucai grepolis in vremurile alea ? ca in demos clar nu erai .
II. Inafara de lumea Gythium unde "Demos" - (desi s au numit Mantalele Rosii dar sa spunem demos ). Au invins Friends eu nu tin minte alta lume .Si acolo Friends singuri , Mantalele pact cu Deathrow plus erau vreo 3-4 "brigazii- zone" ce bubuiau Friends din toate partile . Dar inafara de lumea aia Knossos Demos fantoma , Athens demos fantoma ,Delphy demos fantoma si astea ce stiu eu de ele :))) .
III. Ca sa puteti numi restul aliantelor nimicuri trebuie sa invingeti Wild Fangs , ca va cam umbreste "palmarezul " , dupa ce invingeti Wild Fangs puteti numi restul aliantelor nimicuri , si sper ca aia care au lansat provocarea sa aibe " timp disponibil " sa ne arate ei noua grepolis pe lumea noua, noi vom fi acolo .
 

DeletedUser16214

Guest
Friends macar au facut fantome prin lupta si se pot lauda cu lucrul asta , singuri adversari pe care i-am putut numi adversari , restul doar nimicuri ! Prietene , ce ai primit tu pe idalium se numeste VIOL in grup asa ca , joc de glezne , tot ce stii e sa dai fake , in rest esti degeaba.

P.S: Vezi ca e o insula frumoasa in marea 1 , o stanca dragu care te asteapta
Hai bre sa treci de noi :))).
Dacă tot suntem așa slabi.
Hmmm sa ma gândesc 3 lumi câștigate consecutiv.
Prima lume de dominație câștigată tot de wild.
Slabi ai dreaq suntem noi mai :))) ferească sf sa intrați cu noi ca va scoatem toate Fițele pe sub nasuc.
Așa va plângeți ca vai wildu e cu fake ca wild a inventat fake.
Mai nou am aflat ca eu am patentat fake pe grepo.
Ba ma lași atât plângeți de îmi e și mila ma.
Hai ma dacă tot suntem alinta fără scrupule, hai luați pe friends hai demosarii și alte alianțe care nu ne mai suporta hai sa ne arătați voi noua.
Ai dreaq wildu huuu ce aveți ce ai ma, nu ai cum sa nu razi.
De ce nu poti trece începi sa huiduiesti. Tipic noua romanilor.
Când putem la fel de bn sa arătam ce putem prin joc. Numai ca voi stați aici sa va plângeți amaru. Și va e teama de noi.
Dar mulți jucatori vechi wild își doresc războiul asta.
Dinte pt dinte și ochi pt ochi. Pt Naxos, noi nu am uitat.
 

DeletedUser16785

Guest
Am uitat sa adaug ca aliantele alea de nimic ,le au dat jucatori buni , tot aliantele alea de nimic i au facut pe ei mari :))) .
Aveti sansa pe lumea noua sa invingeti o alta alianta de nimic Wild Fangs.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16830

Guest
Ma , voi doi ori sunteti prosti , ori chiar nu intelegeti o propozitie!

1.SweetGirl , n-am nimic personal cu tine dar mai bine taci , tot ce ai facut pe Delos a fost sa plangi ca esti farmata , sa injuri , globale cu fake , permanent , mesaje in care te plangeai la adversar apoi block ca sa nu fii penibila cand iti raspunde si , nu in ultimul rand , cireasa de pe tort , te-ai facut fantoma pentru ca atat te duce mintea , aplauze aplauze
2.Bila , tot ce aud de tine sunt vorbe de 2 bani asa ca nu o lua personal dar daca 100 de oameni spun ca esti prost atunci trebuie sa-ti pui un semn de intrebare (Ba oare chiar sunt ? )
3.Cand am zis restul (ma refer la restul aliantelor impotriva carora demos-ul a jucat , a fost vreo lume demos vs fangs ? nu cred asa ca gura mica ca sunteti penibili).
4.Tu habar n-ai cine sunt , unde am jucat si cu ce nume am jucat asa ca nici n-are rost sa discutam despre asta dragule pentru ca nu esti imformat deloc dar pentru cultura ta generala eu m-am format pe joc atunci cand cea ce conta era strategia si timpul nu numarul de Euro pe care ii baga cineva in joc la fel cum sunteti multi de genul

Asa ca pana sa vedem care alianta este mai buna dintre aceste 2 eu zic sa-ti ti gura mica daca nu intelegi un text !

Nu uita ca Demos si Fangs au jucatori comuni fapt pentru care nu activau ambele aliante in aceasi lume iar dat fiind acest fapt serverul pe care se va juca asa , demos vs fangs , nu va fi unul de joc ci unul de orgolii duse la extrem , tradari , fantome , injurii si altele doar pentru ca asa sunt oamenii

P.S: Nu te obosi sa-mi raspunzi Andreea pentru ca nu esti importanta
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser16501

Guest
Cei aicia ma sau gasit slabi sa vorbeasca pana la lumea noua mai e hai sa vorbim de actuala !
 

DeletedUser16785

Guest
Ma , voi doi ori sunteti prosti , ori chiar nu intelegeti o propozitie!
2.Bila , tot ce aud de tine sunt vorbe de 2 bani asa ca nu o lua personal dar daca 100 de oameni spun ca esti prost atunci trebuie sa-ti pui un semn de intrebare (Ba oare chiar sunt ? )
3.Cand am zis restul (ma refer la restul aliantelor impotriva carora demos-ul a jucat , a fost vreo lume demos vs fangs ? nu cred asa ca gura mica ca sunteti penibili).

4.Tu habar n-ai cine sunt , unde am jucat si cu ce nume am jucat asa ca nici n-are rost sa discutam despre asta dragule pentru ca nu esti imformat deloc dar pentru cultura ta generala eu m-am format pe joc atunci cand cea ce conta era strategia si timpul nu numarul de Euro pe care ii baga cineva in joc la fel cum sunteti multi de genul

Asa ca pana sa vedem care alianta este mai buna dintre aceste 2 eu zic sa-ti ti gura mica daca nu intelegi un text !

Nu uita ca Demos si Fangs au jucatori comuni fapt pentru care nu activau ambele aliante in aceasi lume iar dat fiind acest fapt serverul pe care se va juca asa , demos vs fangs , nu va fi unul de joc ci unul de orgolii duse la extrem , tradari , fantome , injurii si altele doar pentru ca asa sunt oamenii

P.S: Nu te obosi sa-mi raspunzi Andreea pentru ca nu esti importanta
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_skullhaufen.gif

Pai spune bre nick ul cu care ai facut furori , cu care ai batut tu Friends cand jucai in Demos s.a .
Eu sincer nu am auzit de tine , defapt cred ca erai pe o lume in Clan , dar la fel de neimportant ... . Posibil sa ma insel ... Sti domnule Felix cred ca ati jucat si dvs pe o lume cu Demosul defapt v ati ascuns in Demos , cum fac majoritatea jucatorilor "buni" si prind tupeu . Dar defapt nu au facut nimic notabil.
Sunteti din categoria aia ?
Crezi tu ca de aia pt ca erau jucatori comuni :)))) , prietene intelegerea aia e facuta de mine si brave/capone din respect reciproc . Noi am tinut lucrurile in frau ca daca erau despre alti lucrurile se duceau la vale de mult inca de pe naxos .
Cand Cheliosii/demosul au rupt pactul cu noi si au fugit la adversari . Dar noi am trecut cu vederea si am mers mai departe... Dar cum acel respect reciproc nu mai exista suntem adversari , mie imi comvine .
Liderul vostru capone a venit cu provocarea implicit el a rupt intelegerea . Plus ca noi din demos avem vreo 2-3 jucatori , demosul din Wild vreo 15 :))).
V ati cacat pe multi din Wild , naxos , delos si eu am zis ca nu se mai merita ca sa tin parte unora ca si capone . Daca tu crezi ca e orgoliu , tradare , fantome , fake uri asa o fi eu o numesc altffel.
 

DeletedUser16214

Guest
Ma , voi doi ori sunteti prosti , ori chiar nu intelegeti o propozitie!

1.SweetGirl , n-am nimic personal cu tine dar mai bine taci , tot ce ai facut pe Delos a fost sa plangi ca esti farmata , sa injuri , globale cu fake , permanent , mesaje in care te plangeai la adversar apoi block ca sa nu fii penibila cand iti raspunde si , nu in ultimul rand , cireasa de pe tort , te-ai facut fantoma pentru ca atat te duce mintea , aplauze aplauze
2.Bila , tot ce aud de tine sunt vorbe de 2 bani asa ca nu o lua personal dar daca 100 de oameni spun ca esti prost atunci trebuie sa-ti pui un semn de intrebare (Ba oare chiar sunt ? )
3.Cand am zis restul (ma refer la restul aliantelor impotriva carora demos-ul a jucat , a fost vreo lume demos vs fangs ? nu cred asa ca gura mica ca sunteti penibili).
4.Tu habar n-ai cine sunt , unde am jucat si cu ce nume am jucat asa ca nici n-are rost sa discutam despre asta dragule pentru ca nu esti imformat deloc dar pentru cultura ta generala eu m-am format pe joc atunci cand cea ce conta era strategia si timpul nu numarul de Euro pe care ii baga cineva in joc la fel cum sunteti multi de genul

Asa ca pana sa vedem care alianta este mai buna dintre aceste 2 eu zic sa-ti ti gura mica daca nu intelegi un text !

Nu uita ca Demos si Fangs au jucatori comuni fapt pentru care nu activau ambele aliante in aceasi lume iar dat fiind acest fapt serverul pe care se va juca asa , demos vs fangs , nu va fi unul de joc ci unul de orgolii duse la extrem , tradari , fantome , injurii si altele doar pentru ca asa sunt oamenii

P.S: Nu te obosi sa-mi raspunzi Andreea pentru ca nu esti importanta
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
Nu ma surprinde nimic :))
Sunt importantă pt cn trebuie sa fiu importantă :)))
Am
Vb despre wild. Wildul nu a activat pe delos.
Sau te lasă memoria?
Numai de lamentat și de lecții de morala sunteți in stare dar la practica pla.
 
Sus