Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
A ajuns rau Demosul daca @braveknight care e unul dintre cei mai calmi oameni care ii stiu eu ajunge sa stearga naspa rau :)
 

DeletedUser16184

Guest
@Ragnarar eu vreau sa fiu baiat cu tine si sa-ti dau inapoi orasele pierdute in fata noastra(mare parte in fata mea) si tu ma ameninti cu politia :)))))))))))) voia sa vina iepurasul,uite ca nu mai vine
smiley_emoticons_lol.gif
 

Atașamente

  • Screenshot_1206.png
    Screenshot_1206.png
    94,5 KB · Vizualizări: 21
  • Screenshot_1207.png
    Screenshot_1207.png
    41,1 KB · Vizualizări: 23
  • Screenshot_1208.png
    Screenshot_1208.png
    20,6 KB · Vizualizări: 21

DeletedUser16785

Guest
Atat de rau... incat castiga si lumea asta
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
....
Din cauza cantitati nu din cauza calitatii pt ca ati fost multe academii de asta si pt ca au dat mai multe orase pe dominatie in marea voastra .
Defapt jocul din harta spune altcv ...A MATURAT METHOD CU VOI , cum grepolisul nu inseamna doar lupta in harta ,da ati castigat o si pe asta . Lauda-te ca ati mai luat o coronita stiind ca Method au fost calare pe voi de la un cap la altul si ca ati castigat lumea datorita cantitati :) . Sunt curios daca mai castigati lumea daca va trebuia ca pe farsala 3.300 sau cate orase au fost sa faceti procentul de 40% . Sunt curios de unde mai scoteati orase .
Si app am vazut ce pot jucatori DEMOS KRATOS cam toata spuma voastra e pe lumea Lindos
DOCTORII care sunt violati de noi Wild Fangs :)))) sanke v a fost frica sa intrati cu nick urile voastre si cu alianta Demos Kratos :))))) .
 

DeletedUser16184

Guest
Astea doar de la mine=)))) daca vin si ceilalti colegi intri in pamant de rusine=)))))Au fost 5 academii asa ca suge-ma putin,ulterior s-a redus la 2 si alianta mare :) Slabani ca voi nu am vazut pe grepolisul asta niciodata=))))) pe delos ati castigat ca ne-am certat intre noi fiind prima lume impreuna etc etc,deja la a 2 a lume jucata impreuna (idalium) ati supt pula original=)))))manu ala sa taca din gura cand s-a facut actiune pe el plangea ca Method are bot=)))) ati avut 3 banari doar pentru bot=)))) farmer,rustiu si max =)))) sa nu mai zic ca ati obligat jucatori de granita de pe partea cu noi sa intre in vacanta=))))) daca nu era treaba cu trafik mi-o sugeai pentru ca aveam 4 jucatori care in total aveau 150 de orase la voi in aia mare=))))) dar noi suntem o alianta si ori jucam toti ori niciunul nu suntem disperati ca voi dupa sabii,coronite etc=)))) degeaba le ai daca pe harta esti 0 barat=)))))aveam cate 12-13 cuceriri pe voi si ne rugam sa ne mai sune si noua alarmele ca devenise plictisitor sa tot bagam nave fara sa primim raspuns=)))))
Deci capone imi sugi pula si imi bag pula si in sorta si in toata familia ta de sclavi
Pwp fanii mei:*
 

Atașamente

  • Screenshot_20190517-222107_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190517-222107_Samsung Internet.jpg
    320,1 KB · Vizualizări: 10
  • Screenshot_20190517-222201_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190517-222201_Samsung Internet.jpg
    316,3 KB · Vizualizări: 8
  • Screenshot_20190517-222206_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190517-222206_Samsung Internet.jpg
    308,6 KB · Vizualizări: 7
  • Screenshot_20190517-222211_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190517-222211_Samsung Internet.jpg
    313,9 KB · Vizualizări: 7
  • Screenshot_20190517-222215_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190517-222215_Samsung Internet.jpg
    322,4 KB · Vizualizări: 8

DeletedUser16184

Guest
Apropo spunei lui manu ca dam si lectii de grepolis,sunt gratis :) si stiu ca-l enerveaza adevarul dar ce sa faci aia e
 

DeletedUser16785

Guest
Ha ha ha :)))) Auzi ce zice lumea ma ca ati avut 5 academii :))))) fratele meu Wild'ul tot timpul sa batut cu toata harta :))) nu cred ca a fost lume pe Care Wild sa aiba mai mult de 1 pact .
Dar nah sti cand nu ai ce sa faci unei aliante o dai pe fake uri :)))))))
Intreaba ti Doctorii cate fake uri au luat de la noi :)))))))Maine o sa iti pun lista si de Doctorii aka Demos de pe Lindos :)))) Sa imi spui tu daca aia sunt sau nu din spuma voastra :)))) ca jucatori mai buni de astia voi nu aveti in Demos ma :)))) .Si tot ce va tine de la Sparta in coace e numele pt ca multi au intrat in Demos datorita numelui ati facut cate 5 academii pe care apoi ati crescut pe baza internelor .
Si pe farsala noi eram cu 200 orase in fatza Sonsului pe dominatie pana sa o luam pe Gina plus eram cu 10 pasi inaintea lor si la strategia , si la schimburi orase -stanci si la cultura si la ce vrei tu :)))) citeste la lumea farsala nobetee sunt pagini intregi pe subiectul asta :))) pe gina am luat o sa mergem la sigur si ne am platit datoriile fatza de ea :)). Sa vazut mai apoi ce buni au fost Sons 2 saptamani si au dat stergere pe capete :)))) . Si app ce toata harta viseaza dobitocul ala ca noi Wild aveam o singura mare 44 si jumatate din 54 pe cand sons aveau 2 mari luase fantomele Anonimilor care au sters si Oceania erau la ei :))) aveau si 45 si 55 :))))) Dar nah noi aveam toata harta ha ha ha ha ha . mergi tampitule la lumea Farsala . sau vrei sa iti caut hartii cum era treaba pe farsala :)))) .
Si bai sadomizatule aia inseamna pt tine alianta buna ca e pe locul 1 la luptatori :))))))) .
Esti defect prietene . Inseamna ca alianta aia a avut mai de lupta ca a avut adversari in mijlocul ei ca nu a avut o mare curata s.a astfel inca a fost nevoita sa atace si sa se apere mai mult , deci a fost violata mai mult :)))))) .Sti cate asedii am avut noi pe Farsala , le numeri pe degete .
Si app sti pe ce loc suntem la luptatori pe Lindos ? pe 3 sau 4 :)))) Sti cate orase a pierdut Wild ? unul singur in fatza unei sagetii . care si ala a fost recuperat azi iar (nava pe markojoy care e sageata , si sageata care a bagat nava la noi are nava si ea e scoasa din joc - deyandrei :)))) . )Asa de buni sunteti voi Demos . Si sa sti ca Doctorii sunt pe 1 la luptatori sti dc ? nu pt ca sunt mai buni ci pt ca sunt violatii de noi la greu ne au printre ei deci au de refacut mai des trupele pe cond noi Wild jumatate din noi sunt in nucleu curata insule ,completeaza insule colonizeaza s.a :)))) . Dar nah ce sa ii explic unui dobitoc ca tine strategie :)))) . La fel si pe farsala sons a fost bubuita mai mult pt ca lupta sa dus in marea lor normal sa fie la luptatori pe 1 :)))) Asta nu inseamna ca au fost mai buni ca noi , cand ei nici nu au miscat in fatza noastra :))))))
Dar nah daca pt tine aia inseamna alianta buna ca e in top la luptatori asa o fi :))))))))) , probabil au bagat mai multe simturi :))))
Acum ati terminat si cu Idalium si cu Delos va asteptam pe Lindos sa ne aratati ce puteti .... stai ca deja trei sferturi din Demos e acolo isi ia viol , imi cer scuze :)))))) .
Ba lideri de la tine din Demos nu mai vrea sa joace cu tine ma :)). Vor oameni in Wild :)))) . Si aia care au jucat cu voi pe idalium intreabai daca mai vor sa mai joace cu voi :))))). Au scris oameni ca e prima si ultima lume in Demos nici sa nu mai auda de voi :))) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Cata dreptate avea Braveknight cand v a scris pe comferinta : Ati mers pe lumea noua sa va dea Wild- ul cu harta in cap :))))))))) .

Si inca cv ba :))) v ati incurcat pe Delos de 15 - 20 oameni din Wild :))))) . Si pe idalium v au zapacit Merhod si Sons lui Gucci :))))))))).
Macar noi Wild pe ce lume am jucat am avut adversarii puternici :)))) .
 

DeletedUser16785

Guest
Pai normal ca am dreptate ca eu vin cu fapte nu din auzite :)))))).
Ce dreaq sa mai reinnoiesti :)))))) Si tu contractul l ai incheiat de pe sparta :)))))) de acolo nu ai mai jucat nimic ai fost ultima dormeza sau ai preluat conturi . Si nu am spus o eu . oameni de la tine care au jucat cu tine au spus o :)) .
Maine pun lista cu cei ce sunt in Doctorii din Demos sa vada si altii strategia ce ati avut o voi Demos pe lindos , sa intrati cu nick uri schimbate sa nu va faceti de ras , si daca realizati cv sa veniti cu faze de genul ba v am invins si fara numele Demos :))) . ,ca mie lene acum . Am auzit ca plange Rogyk (Dr.Rocco Sifredi ) sa mai veniti uni sa ii ajutati , va sfatuiesc sa mai intrati ca in stilul asta . doar o minune va mai salveaza . :)))))) .
 

DeletedUser6507

Guest
Ha ha ha :)))) Auzi ce zice lumea ma ca ati avut 5 academii :))))) fratele meu Wild'ul tot timpul sa batut cu toata harta :))) nu cred ca a fost lume pe Care Wild sa aiba mai mult de 1 pact .
Dar nah sti cand nu ai ce sa faci unei aliante o dai pe fake uri :)))))))
Intreaba ti Doctorii cate fake uri au luat de la noi :)))))))Maine o sa iti pun lista si de Doctorii aka Demos de pe Lindos :)))) Sa imi spui tu daca aia sunt sau nu din spuma voastra :)))) ca jucatori mai buni de astia voi nu aveti in Demos ma :)))) .Si tot ce va tine de la Sparta in coace e numele pt ca multi au intrat in Demos datorita numelui ati facut cate 5 academii pe care apoi ati crescut pe baza internelor .
Si pe farsala noi eram cu 200 orase in fatza Sonsului pe dominatie pana sa o luam pe Gina plus eram cu 10 pasi inaintea lor si la strategia , si la schimburi orase -stanci si la cultura si la ce vrei tu :)))) citeste la lumea farsala nobetee sunt pagini intregi pe subiectul asta :))) pe gina am luat o sa mergem la sigur si ne am platit datoriile fatza de ea :)). Sa vazut mai apoi ce buni au fost Sons 2 saptamani si au dat stergere pe capete :)))) . Si app ce toata harta viseaza dobitocul ala ca noi Wild aveam o singura mare 44 si jumatate din 54 pe cand sons aveau 2 mari luase fantomele Anonimilor care au sters si Oceania erau la ei :))) aveau si 45 si 55 :))))) Dar nah noi aveam toata harta ha ha ha ha ha . mergi tampitule la lumea Farsala . sau vrei sa iti caut hartii cum era treaba pe farsala :)))) .
Si bai sadomizatule aia inseamna pt tine alianta buna ca e pe locul 1 la luptatori :))))))) .
Esti defect prietene . Inseamna ca alianta aia a avut mai de lupta ca a avut adversari in mijlocul ei ca nu a avut o mare curata s.a astfel inca a fost nevoita sa atace si sa se apere mai mult , deci a fost violata mai mult :)))))) .Sti cate asedii am avut noi pe Farsala , le numeri pe degete .
Si app sti pe ce loc suntem la luptatori pe Lindos ? pe 3 sau 4 :)))) Sti cate orase a pierdut Wild ? unul singur in fatza unei sagetii . care si ala a fost recuperat azi iar (nava pe markojoy care e sageata , si sageata care a bagat nava la noi are nava si ea e scoasa din joc - deyandrei :)))) . )Asa de buni sunteti voi Demos . Si sa sti ca Doctorii sunt pe 1 la luptatori sti dc ? nu pt ca sunt mai buni ci pt ca sunt violatii de noi la greu ne au printre ei deci au de refacut mai des trupele pe cond noi Wild jumatate din noi sunt in nucleu curata insule ,completeaza insule colonizeaza s.a :)))) . Dar nah ce sa ii explic unui dobitoc ca tine strategie :)))) . La fel si pe farsala sons a fost bubuita mai mult pt ca lupta sa dus in marea lor normal sa fie la luptatori pe 1 :)))) Asta nu inseamna ca au fost mai buni ca noi , cand ei nici nu au miscat in fatza noastra :))))))
Dar nah daca pt tine aia inseamna alianta buna ca e in top la luptatori asa o fi :))))))))) , probabil au bagat mai multe simturi :))))
Acum ati terminat si cu Idalium si cu Delos va asteptam pe Lindos sa ne aratati ce puteti .... stai ca deja trei sferturi din Demos e acolo isi ia viol , imi cer scuze :)))))) .
Ba lideri de la tine din Demos nu mai vrea sa joace cu tine ma :)). Vor oameni in Wild :)))) . Si aia care au jucat cu voi pe idalium intreabai daca mai vor sa mai joace cu voi :))))). Au scris oameni ca e prima si ultima lume in Demos nici sa nu mai auda de voi :))) .
Iti dai seama ca daca nu dadea anonimusul stergere erai cu degetele in cur?Cred ca daca pun vocalele cum te stresai cu "ne ajunge sonsul din urma...."si toate cele si tot urlai cu globale sa cedeze Angels orase la greu ca un prost,iar pe terminata aia de gina o execut eu din toamna,cu toata prostia ei pe care o are,nu o sa am mila de ea de data asta,de acuma cred ca o sa pice langa voi,nu o sa mai vina in centrul harti ca nu o sa aiba cum.Stii cum e,cu wild se bate harta dar cu wild cine se bate?faceti conturi mici pe granita si conturile principale le bagati in spate ca sa poata dormi defenderi,si pe urma le preluati.Cand am facut tickete la 5 conturi de 175 de pct,mi s-a inchis ticketul,nu mi-au dat nici un raspuns efectiv mi-au inchis ticketul.Si da prostalaule,o alianta care e in top,e aia care are locul 1 la luptatori,nu ca face minuni ca face dominatie... si toate prostiile,cred ca nu-s pregatiti programatorii dpdv profesional sa faca un sfarsit al jocului acceptabil.Dupa minuni freci menta pana se inchide lumea,la dominatie... cum dai start la dominatie.... se inchide lumea dupa 14 zile... sfarsitul jocului de cacat.Deci na... pe toate lumile cred,unde am jucat ori cu wild ori fara,ati fost penali.Tu iti sustii pct tau de vedere ca e ally ta,dar vorbesti mult prost si fara rost daca ai recunoaste si tu ca ai castigat prin pacte si alea alea,gen pe lindos ai facut pact cu ally lui gina,ca sa poti sarii direct pe doctori,si ally lui gina sa blocheze golanii si pe ceilalti.La fel,LiviuE si xExile sau cn pnm e.. si Antonio ala,au plecat la gina,dc?pt ca au facut pact intai cu celelalte aliante sa vada cum sta treaba,care cum sunt jucatori si toate prostiile.Deci nu mai vorbi aiurea ca nu are rost.
Iar gina,proasta aia ,nu are cuvant,bn ca ii arat tot ce vr pl mea,dar nu o sa se mai repete cu nimeni treaba asta.Blochez si eu la mesaje toate prostaturele si o sa jucam grepolis;).
 

DeletedUser16785

Guest
:))))ha ha ha taci dreaq ca esti un prost facut gramada si tu :)).
Alianta de pe 1 la luptatori intodeauna e alianta care a fost mai bubuita ,cu mai multe flancuri , cu adversari in mijlocul ei si mai mult ca sigur lupta sa dus in marea ei , si nu e punctul meu de vedere asta e jocul si daca ulterior a castigat lumea sau nu a castigat o nu tine de faptul ca e 1 la luptatori si in nici un caz ca ei au fost alianta mai buna pe sv ala
Te caci pe tine ca gandesti logic pai gandeste atunci frustratel :)).
Si noobul pli noi cand am facut pactul cu Gina angelsul era in top 5 sau mai jos , pactul a fost facut din respect si pt ajutorul oferit anterior . Ca s au ridicat ei ca alianta dupa bravo lor .
Si ca sa ajungem langa Doctorii a trebuit sa trecem de alianta lui Asmed si hard of stone . Alianta aia a lui Liviu E , erau pe granita 45/55 s au facut 2 -3 actiuni in zona dupa au intrat la Gina pt ca erau bubuiti din ambele parti :))) .
Si tot aud ca arati tu ca faci tu ca nu stiu ce tu . doar gura ,fake , imbarligaturi e de tine . in rest ninic concret .si app pe fiecare lume ajungi sa fi banat .
 

DeletedUser16785

Guest
Eram Wild mare si 2 academii pe fiecare lume a fost asa noob . Sti care e diferenta frustratule noi pe zakros am trecut de Method si langa Method mai bine de jumatatate de granitza era tinuta de Grepo a lui maximus2727 si am trecut de ambele noi daca am avut 5 asedii de la Method dar nu cred :)))) Asa ca nu mai debita . Asta de diferenta ca noi orice lume am xastigato am si dominato nu am luat doar lauri nu ne am luat asedii garla s.a :)))) asta e diferenta dintre noi si voi :))) .
Daca iti dau jumatatea aia de neuron faci si u cv pe grepolis si in viata reala :)))) .
Pana nu ne invingeti nu aveti ce sa ne faceti doar decat sa latrati :)))) .
Ba trompeto pai le au scos de la Oceania ca altfel nu luau lumea plus ca au intrat cu 2.000 orase in dominatie raportat la 3300 ca pe farsala :)))) sunt curios de unde le mai scotea . Si rahat cu ochi noi aveam orasele si fara Gina Academia Wild a terminat cu 500 orase pe dominatie si cealalta cu alte 300 daca nu ma insel .
Cum am mai scris de 10000 de ori cu Gina am mers la sigur .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16609

Guest
Aceasi discutie tot timpul :))) la fiecare sfarsit de lume :)))
Va aud ca faceti gura mereu ca face wildu pacte etc.
Capone sa iti amintesc de Maraton ce sa intamplat cand v au ajutat lupii sa castigati lumea ? Si cand era vorba ca urmatoarea lume sa o castige Lupii cu ajutoru vostru ( sa va revansatii ) ati tradat doar pentru coronite :)) hal de lideri :))
 
Sus