Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Tot Bacovia te a pus sa imi dai toata noaptea fake uri si lui seawolf la fel ??

"Noi nu strivim corola de minuni a lumii" , dupa apareti pe forum si va bateti cu pumni in piept ca Wild numai cu fake uri joaca .
Voi toti jucati corect , "zanele " dreaq .
 

DeletedUser16184

Guest
Lasa-i sa dea fake-uri=)))) ei sunt prea prostii sa-si dea seama ca-si semneaza sentinta cu fake-urile, ca eu unde ii prind ii bubui si nu doar 1-2 ore cat duc ei ci 24/24=))))) si nu vor mai juca grepolis=))))))).Apropo de delos,am rezistat mult si bine si v-am dat cu jocul in cap,din cauza ca toti suntem peste jucatori demos d-aia ne-am certat :) ne laudam fiecare pe grup cate orase luam de la voi singuri dar si cu sagetile repartizate pe zona pana am dat-o in cearta :) nu ne-am certat din cauza voastra=))) degeaba zici de nava aia cu 40k bireme ca cu fix inainte sa stearga liut a bagat nava pe andrey92 unde au fost 55k de bireme ale voastre si a fost sparta(eu atacand cu 10k usoare cel putin fiind jucator naval alaturi de drac si nkb) deci gurita mica si joc de glezne ca ati luat bataie oriunde ati "castigat" in hall of fame ca pe harta nu ati castigat nimic.
 

DeletedUser16184

Guest
@SoulOfOcean daca iti mai arat ss-uri cu ai tai cum plangeau nu mai intri cu oceania niciodata =)))))
 

Atașamente

  • 20190519_081035.jpg
    20190519_081035.jpg
    431 KB · Vizualizări: 17

SoulOfOcean

Membru
Tot Bacovia te a pus sa imi dai toata noaptea fake uri si lui seawolf la fel ??

"Noi nu strivim corola de minuni a lumii" , dupa apareti pe forum si va bateti cu pumni in piept ca Wild numai cu fake uri joaca .
Voi toti jucati corect , "zanele " dreaq .
Da, Bacovia. Maine seara Nichita. Nichita Stanescu :))))
 

DeletedUser16184

Guest
Eu joc ba pe lindos stai chill=))))daca te invat cum sa dai fake ai deveni prea bun dar mai trebuie si prostii ca tine care pierd intr-o zi cate 9 orase=))))
 

DeletedUser16184

Guest
Nici nu voiam sa stergi=))))) dupa nu mai aveam jucarie=))))
 

DeletedUser16184

Guest
Asa de slab esti pe fake?=)))) dai o ora doua si dupa ma lasi sa dorm=)))) ce slaban=))))
 

DeletedUser16184

Guest
Mai cauta=)))) nu se stie dupa ca dau pe lisa inzecit si aia dispera =)))) si cand te mai vad in demos le dau tuturor pana o sa te refuze =)))
 

DeletedUser16184

Guest
Nu te juca cu fake-urile=)))asculta ce zicea greek ca sunt nr 1 pe fake stie el ce stie=)))) am jucat o lume impreuna una versus si nu-i mai trebuie=)))
 

SoulOfOcean

Membru
Pai vreau sa joc si eu cu fakes. Poti să-mi scri câteva idei că nu te dor degetele. Le retragi la secundă sau le laşi un pic?
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))) bine soul=)))))tu ai vrut-o=))))apropo un sfat du-te la dezalcolizare :)
 

DeletedUser16184

Guest
Caponela ai pus-o daca o sa joace soul in demos=))))) si daca o sa incerci sa intri cu alt nick soul o sa aflu :) ca mereu am oamenii mei in demos=)))
 

DeletedUser16759

Guest
De ce e nevoie sa isi schimbe numele? Nu va fi nevoie ca are demos in spate ce il va sustine chiar daca va primi fake..
 

DeletedUser16184

Guest
Pe liut l-a sustinut cand a luat fake-uri?=))) nici pe dracu=))) nu vor sa-si ia fake-uri=))
 

DeletedUser16356

Guest
Am avut 2 academii ( 3 aliante in total ) in aceeasi situatie fiind si cei din Sons ( cel fake ) + method & academia.

Cu toate astea, cand am intrat la dominatie, sons-ul + method si combinate, tot treceau peste demos la procentaj, deci, despre cantitate sau academii vorbim :)))?

Felicitari celor din Method! Cu toate astea nu cred ca se poate spune ca a sters pe jos cu demosul, ci doar ca a fost mai buna ca noi in buna parte din timp. Cand method, sau oricare alta alianta va sterge cu ce are demosul mai bun de stat la bataie ( 1vs1 ) atunci se poate pune problema de ''sters pe jos''!

Si eu sunt curios daca tu esti in stare sa castigi o lume fara fake-uri, fara pacte, doar wild vs restul hartii... dar nu cred ca este posibil asa ceva, cel putin nu cu tine la carma :))) !

Ia spune tu cum ai reusit sa castigi lumea farsala, pentru ca eu din ce am inteles ai castigat-o datorita ginei, practic ai depins de ea, pentru ca daca nu era ea, voi nu ati fi reusit sa depasiti Sons-ul ( care deja avea cu 200 de orase peste voi cu putin timp inainte de inceperea dominatiei )!

Ca tot vorbim de farsala :)))

1nj7PuGRG.png


Am verificat ce a spus colegul, si uite ce-am gasit:

EOJ48RYvm.png

i5oDZIWWm.png

xOqmQUAFI.png


Vezi vreo diferenta :

ptb8SZ90L.png

wgO3KiGII.png

EOJ5iIYjz.png


Ce te face pe tine sa crezi ca acolo este toata spuma demos-ului :)))))?

Iar voi acolo va bateti doar cu CATIVA jucatori din demos, nu cu toti, nu cu toata spuma ( asta ca sa-ti raspund tot eu la intrebare ). Cand s-a deschis lumea lindos, foarte multi dintre noi inca activam pe delos ( unde intrasem deja in era minunilor ) sau pe idalium ( unde deja se apropia dominatia ) asa ca lumea lindos nici macar nu a mai fost luata in considerare :)))!

Dupa cum am mai tot spus, daca timpul imi va permite sa intru in toamna, voi intra, deci automat si demos-ul, demos-ul adevarat/fake sau cum mai vrei tu sa-l numesti :)))))!



Sunt curios ce jucator imi scoateti la inaintare la 1v1.

Nu are rost sa facem spam aici si sa dezgropam mortii felicitari tuturor pentru aceasta lume nu judec pe nimeni! Ne vedem pe alta candva.
Pana atunci keep calm because the summer are coming
 

DeletedUser6507

Guest
Lasa-i sa dea fake-uri=)))) ei sunt prea prostii sa-si dea seama ca-si semneaza sentinta cu fake-urile, ca eu unde ii prind ii bubui si nu doar 1-2 ore cat duc ei ci 24/24=))))) si nu vor mai juca grepolis=))))))).Apropo de delos,am rezistat mult si bine si v-am dat cu jocul in cap,din cauza ca toti suntem peste jucatori demos d-aia ne-am certat :) ne laudam fiecare pe grup cate orase luam de la voi singuri dar si cu sagetile repartizate pe zona pana am dat-o in cearta :) nu ne-am certat din cauza voastra=))) degeaba zici de nava aia cu 40k bireme ca cu fix inainte sa stearga liut a bagat nava pe andrey92 unde au fost 55k de bireme ale voastre si a fost sparta(eu atacand cu 10k usoare cel putin fiind jucator naval alaturi de drac si nkb) deci gurita mica si joc de glezne ca ati luat bataie oriunde ati "castigat" in hall of fame ca pe harta nu ati castigat nimic.
Iara bubui doar in wéekend? Dupa 48 de ore esti ceau ceau.
 
Sus