Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
acose te-am facut de tot rahatul eu si paturile. eu mi-as da delete in loc sa fiu spion

:))))) Tu peste tot ai fost spion ma :)) , uiti ca chiar tu ai recunoscut aici pe extern ca ai dat informatii de la Missis Bella din alianta :)))) .
Luati va de mana amn2 (tu si paturile ) si atuncati va in Dambovita .
 

DeletedUser15336

Guest
ce frumoasa poza profil are paturile
771aae7fef
 

DeletedUser15855

Guest
Ok ... un adevarat show pe forumul asta
smiley_emoticons_lol.gif

Ce am observat in mod special pe langa injuraturile aduse ... este cum Gucci ... care joaca cu numele de sunshine aici ... intra pe backsan si comenteaza =]] bai gucci ... tu nu ai pic de decenta sau macar demnitate?
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser16785

Guest
Paturile ,banat permanent :)))) da ce ai facut printesa mica ?
 

DeletedUser6507

Guest
Paturile ,banat permanent :)))) da ce ai facut printesa mica ?
O simpla poza la profil,un apel telefonic din partea ginei catre zeuxis si aia a fost:).Pe langa incompetenta ce o au mai sunt si analfabeti unii dintre ei "scola" zeuxis in loc de "scoala"bravo prietene.Ala e primul lucru care ti se cere inainte sa primesti adminul,sa nu fii analfabet.Seethesun ce face,printule?Mananci litere ca Zeuxis?Lui ii e foame:)).Poate acu intelegi dc ti-am zis sa pastrezi goldul:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Alta bomba :))). Cand nu au ce sa ii faca unui jucator in harta ...trec la altele ...la asta sunteti buni.
 

DeletedUser6507

Guest
Oare asa o fi?abia astepta gina sa iau ban incat a si trimis navele pe mn=)),teapa ca navele erau deja la mn in oras.,imediat o sa cer rapoartele sa vedem:).Pt o poza la profil placuta nu ofensatoare se ia ban pe romania:).Ii da bn zeuxis lui gina,Cipriane.
 

DeletedUser6507

Guest
Alta bomba :))). Cand nu au ce sa ii faca unui jucator in harta ...trec la altele ...la asta sunteti buni.
"Sa vezi ca nu te ...te tin numai in palme....auzi la el,Palmabutatorul ce nick are,ce nick de ...... ba,sa vezi de nu te tin numai in palme .... .Ceau ceau:))"O sa ne distram cu vocalele si cu vocea ta de 26 de ani,cand am intrebat-o o fata cati ani iti da a zis ca mai mult de 18 ani nu-ti da.Asa ca.... tot micut ramai.Cel putin in fata mea;)
 

DeletedUser16785

Guest
"Sa vezi ca nu te ...te tin numai in palme....auzi la el,Palmabutatorul ce nick are,ce nick de ...... ba,sa vezi de nu te tin numai in palme .... .Ceau ceau:))"O sa ne distram cu vocalele si cu vocea ta de 26 de ani,cand am intrebat-o o fata cati ani iti da a zis ca mai mult de 18 ani nu-ti da.Asa ca.... tot micut ramai.Cel putin in fata mea;)
Pai e de bine ma daca nu imi arat varsta :) . Forever young !
 

DeletedUser6507

Guest
Cand ii dau un pumn in piept lui Ionut,ii aplauda umeri.... si cui ii pasa?=)))Mihaelei;))
 
Sus