Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
Eu ti-am spus ca esti pamant si tu spui ca esti "0"ce spun eu si ce intelegi tu:)).Tu chiar stai prost cu inteligenta,mergi la un control,te rog eu:)).
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))) pamant se interpreteaza in multe feluri asa ca esti mai prost decat prosti
 

DeletedUser16785

Guest
Dar pt uni pt voi victoria este totul (7bal,care si-ar vindeo si pe Mihaela in schimbul castigari unui server),eu joc de distractie;).
Pe cine am vandut ma sa castig un server ?
Lol , castigam al -3 -a server consecutiv , pentru ca suntem mai buni si mai organizati ca si adversarii nostri .
Daca a invinge oponentul inseamna mai nou asta , atunci ai dreptate .
Si apropo Mirela te-a luat alaturi de noi pt ca am fost restul de accord , si si-a pus cuvantul pentru tine . Nimeni din Wild nu face recrutari fara sa stie si ceilalti lideri ,sau cei din grupul vechi , nici macar eu .
 

DeletedUser16300

Guest
Buna seara,vad ca deja a inceput spectacolul, .
)))
 

DeletedUser16087

Guest
Bila ai castigat ca am vrut eu :)))
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser16759

Guest
Salut, ce mai faceti ?
ce mai fac piratii si demosei ? :)
 

DeletedUser15336

Guest
a jucat cu bila pe knosos asta cu cu numele "cap de zmeu" :)))
 

DeletedUser6507

Guest
Pe cine am vandut ma sa castig un server ?
Lol , castigam al -3 -a server consecutiv , pentru ca suntem mai buni si mai organizati ca si adversarii nostri .
Daca a invinge oponentul inseamna mai nou asta , atunci ai dreptate .
Si apropo Mirela te-a luat alaturi de noi pt ca am fost restul de accord , si si-a pus cuvantul pentru tine . Nimeni din Wild nu face recrutari fara sa stie si ceilalti lideri ,sau cei din grupul vechi , nici macar eu .
Ba handicapatule,sa iei Angelsu de partea ta e organizare?adica ai pact cu sons si la dominatie recrutezi de la inamic ca sa castigi un amarat un server?Daca castigai acel srv fara ajutorul jucatorilor din Angels aveai respectul meu micutule.Pana atunci ramai un jeg si ceea ce ai facut tu nu se numeste strategie,cat despre gina... e o proasta,spion n-am fost pentru sons si nici pe vreun srv pt cineva,daca am om sa spionez o alianta in beneficiul meu,e tot ok,ca pt ca asa fac jocul mai interesant.Daca vorbesc cu adversari nu inseamna ca sunt spion.Cat despre cnv numit "bibanu25" a avut la fel respectele mele,joci cu pirati si o ajuti pe gina sa faca o preluare pe granita.Fratele meu lumea x e lumea x acolo ai jucat gata,daca aici esti in pirati pai joaca pt pirati si aliati.Sau si-a luat gina o noapte libera ca sa-ti faca poftele?De la alti copii ma asteptam,dar de la tn nu,mai bn intrai de la inceput la ea si jucai acolo.Freci menta doar asa.
 

DeletedUser16785

Guest
Ba handicapatule,sa iei Angelsu de partea ta e organizare?adica ai pact cu sons si la dominatie recrutezi de la inamic ca sa castigi un amarat un server?Daca castigai acel srv fara ajutorul jucatorilor din Angels aveai respectul meu micutule.Pana atunci ramai un jeg si ceea ce ai facut tu nu se numeste strategie,cat despre gina... e o proasta,spion n-am fost pentru sons si nici pe vreun srv pt cineva,daca am om sa spionez o alianta in beneficiul meu,e tot ok,ca pt ca asa fac jocul mai interesant.Daca vorbesc cu adversari nu inseamna ca sunt spion.
Lasa perlandezul prietene , daca invit jucatori de la adversari sunt jeg , in schimb daca tu folosesti spioni faci jocul mai intresant :)))))))))))))))) fmm de distrus .
Si cand ti o alianta intreaga in fake uri timp de o luna si mai suni si pe toti cu nr privat cum e ma ? Sau scoti cont din vacanta pt ca sti parola si cedezi orasele la adversari ?? A scuza ma faci jocul doar mai intresant :)))))). Tu esti mai jeg decat toate jegurile la un loc , de aia nu te vrea nici o alianta puternica si ajungi sa joci in aliante conduse de alde Gucci.
Ps. Pana sa recrut eu din Angels Sons recruta zilnic cate 1-2 din Angels distrusule .( sau doar noi nu aveam voie sa recrutam , defapt cred ca nimeni nu avea o problema cu recrutarile ,gen daca nu o recrutam pe gina , yuli s.a ) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Lasa perlandezul prietene , daca invit jucatori de la adversari sunt jeg , in schimb daca tu folosesti spioni faci jocul mai intresant :)))))))))))))))) fmm de distrus .
Si cand ti o alianta intreaga in fake uri timp de o luna si mai suni si pe toti cu nr privat cum e ma ? Sau scoti cont din vacanta pt ca sti parola si cedezi orasele la adversari ?? A scuza ma faci jocul doar mai intresant :)))))). Tu esti mai jeg decat toate jegurile la un loc , de aia nu te vrea nici o alianta puternica si ajungi sa joci in aliante conduse de alde Gucci.
Ps. Pana sa recrut eu din Angels Sons recruta zilnic cate 1-2 din Angels distrusule .( sau doar noi nu aveam voie sa recrutam , defapt cred ca nimeni nu avea o problema cu recrutarile ,gen daca nu o recrutam pe gina , yuli s.a ) .
Ba copile,cu,fake-urile am inceput intre sarbatori cand nu eram in nici o ally,nu aveati pe cn sa dati fake-uri.Vrei sa spui ca n-ati avut spion pe grupul de wapp al sonsului de la inceputul lumi,imi sugi tu mie toata acadeaua daca iti dau 2-3 poze cand rederectiona zapacita mesajele pe grupul vostru primite de la spion.Spion pe grup am avut dupa ce m-a dat afara/apelurile la fel.Iar pe idalium voi incepe la fel,stai doar sa se activeze vacanta si o reactivez,doar pentru simplul fapt ca voi incepe de acuma.Cat timp am fost in Angels o singura data s-a plans sonsul ginei ca am inceput cu fake-urile(atunci am inceput cu fake-urile pt un interval de 48 de h ca am.facut un pariu cu maximus pe 100 gold:)) ).Si imediat a dat gina global sa incetez(saraca de ea).Distrusule,aproape toata lumea farsala am jucat-o frumos.Si stii si ti bn asta,spioni la fel,i-am introdus,dupa ce am fost afara,apelurile telefonice la.fel,daca aveam spion de la inceput pe grup si eram in sons,ati fii supt acadeaua ,nici anonimii nu cre ca ar fii dat stergere pt banul ala,daca stia ce ati avut voi de gand.Pana si gina a recunoscut ca sonsul e mai bun ca wild,anonimii la fel.Doar tu te batii cu pumnul in piept ca wild e forta,jucati in 2-3 oameni in wild,daca intru cu un singur oras in nucleul vostru si cu fake-uri ceau ceau sunteti,pt ce crezi ca ursu76 si tagesorin au zis ca se lasa?pai cum am venit pe insula imediat a cedat oras la Mada,ca se stia ca nu-mi atac fostii colegi.Ca sa vezi cat de bun e wild,hai ca imediat ma pun si caut si niste mesaje intre noi doi sa vedem cat esti esti tu de bun(venind pe lumea gela sa dai tu fake-ur la colegiL"unde e treaba cu amestecatul lumilor?"=))
 

DeletedUser16785

Guest
Pai normal daca esti un distrus si atata sti sa dai fake uri , normal ca ajung sa te caut pe alte lumi unde joci .
In ciuda faptului ca imi place si mie scandalul si sa pun paie pe foc , la tine prietene e din nastere , ceva genetic , atat te duce capul atata faci , singurul tau motiv de lauda sunt fake urile .Atata poti, atat te duce capul, atat esti in stare ca pe joc s -a vazut ce poti... nimic .
Daca iti mai dau mult apa la moara ma injosesc ca si persoana .
Bafta ,chiar te rog fa " jocul mai intresant" ! Ca asa se manifesta la tine : dai 10.000 fake uri iti bagi un deget in fund , si probabil te exciti ... altfel nu imi explic .
Esti bolnav prietene si jocul iti face rau .
Ps. Posibil Sons sa fi fost mai buna , insa noi luam lumea si ei au pierdut orase pe capete, pana sa dea stergere maximus.
 

DeletedUser6507

Guest
Iti demonstrez pe lumea asta ce stiu,mai fa acolo 2 orase sa nu jucam la moral,ne luam o insulica amandoi si jucam.acolo,si vedem cn ce poate.Tie ti-am luat oras fara fake-uri,la altii la fel,pot lua oras si fara,dar ti-am promis ca asa voi incepe lumea.Tie iti place scandalul=))),"de unde stia asta ca ma.cheama si Ionut,nimeni,absolut nimeni nu stia ca ma.cheama Ionut,inafara de Mihaela"stia si gina,iar eu stiam de la Mihaela:))
 

DeletedUser16785

Guest
Orasul la luat bibanu25 nu tu , tu doar ma frecai din ora in ora cu 200 prasti , stiind ca am grifoni pe oras , si tu stateai cu cate 800 rapide pe orase zid 25 :))).
Oras care mi l a luat bibanu25 la 3 dimineata eu find baut ( ne mai reactionand nici macar la apeluri telefonice daramite la alarme grepolis) .
Si nu stiam ca a te chema Ionut e cv de rau:)))) .
Ma injosesc daca iti mai scriu mult intre mine si tine e diferenta de la cer la pamant , ma copil de mingi ce esti .Cauta ma in clasamente pe joc , cat despre viata reala nici sa imi stergi pantofi nu esti bun .
 

DeletedUser6507

Guest
Un singur oras am avut zid 25 pt ca stiam ca o sa dai instante,asa am mai facut si eu cv puncte,am avut zid 25 si 400 de rapide si 120 de pegasi la 30 de minute,un oras am avut zid 25 scalvule,pt ca era insula full rosie,si ati avut si 2 sageti pe insula aia,o sageata banata si una nu avea alarma.Restul oraselor din zona am avut zid 0,dar n-ai avut tupeu sa ataci:),bibanu a bagat pt ca eu i-am spus sa bage sa nu stricam degeaba deff.Si aici ajungem la acosse,ai zis ca doar eu jucam.cu spioni,de acosse ce zici?te-a sunat pana te-ai trezit ,dar era tarziu din pacate;(.Eu cel putin ti-am prins acolo la 80 de erini:))si 50 si cv de grifoni,unde ti-am prins eriniile ai ridicat zidul:))),saracule,plangeai dupa ele.cu distrugerea ta:)),dar nici macar n-ave nu ati incercat pe mn in zona aia;)).
 

DeletedUser16785

Guest
80 erini:)))))) ....80 erini nu cred ca am avut tot sv :) si mi- ai prins vreo 10-20 erini maxim si cv grifoni atat , asta pt ca ma frecai cu 200 prasti la fiecare 10 minute , zi / noapte .... spune si cimcurstantele :) .
Auzi la el insula rosie :)))) , pt noi era insula rosie prietene eram doar eu , aimer si marinescu pe insula si yyoga care era banat:) in rest erai tu Codroutza , Bibanu (tot sageata ) , mocoflenderul , Ragna , Vasiljevic , cpt Sparow , Manuela 83 si cine mai era pe insula aia :))).
Si acosse nu era spion , nu i am cerut niciodata informatii nu ne a dat niciodata informati doar atunci ma sunat pe mine pt ca il stiam de mult eram prieteni vechi.
Perlandezul ala e pt lipic diferite obiecte , nu il mai baga in tine prietene ca iti face rau.
 

DeletedUser15336

Guest
acosse este spionul spionilor. imi permit sa spun asta . la 15 20 i-am scris si la 19 a plecat in wild fang din angels.

uitati-va bine pe ce data si la ce ora i-am dat mesaj si pe ce data si la ce ora a iesit din angels wild ac si s-a dus la wild.

ii era rusine cu statutul de spion.

acose te-am facut de tot rahatul eu si paturile. eu mi-as da delete in loc sa fiu spion


1549539661.64138135.png

3f12c071d0
 

DeletedUser6507

Guest
80 erini:)))))) ....80 erini nu cred ca am avut tot sv :) si mi- ai prins vreo 10-20 erini maxim si cv grifoni atat , asta pt ca ma frecai cu 200 prasti la fiecare 10 minute , zi / noapte .... spune si cimcurstantele :) .
Auzi la el insula rosie :)))) , pt noi era insula rosie prietene eram doar eu , aimer si marinescu pe insula si yyoga care era banat:) in rest erai tu Codroutza , Bibanu (tot sageata ) , mocoflenderul , Ragna , Vasiljevic , cpt Sparow , Manuela 83 si cine mai era pe insula aia :))).
Si acosse nu era spion , nu i am cerut niciodata informatii nu ne a dat niciodata informati doar atunci ma sunat pe mine pt ca il stiam de mult eram prieteni vechi.
Perlandezul ala e pt lipic diferite obiecte , nu il mai baga in tine prietene ca iti face rau.
intr-o dimineata 40 in alta dimineata 40,iara stai prost cu matematica?zi la tania sa iti calculeze:),ea e femeie calumea.
 
Sus