Spam

  • Autor subiect DeletedUser16785
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Greseala mea de scriere corectez acuma
tu parca nu faceai tam tam pe forum
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
La pizda lui sorta e coada mai mare decat la lapte de pe vremea lui ceasca
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Singura pizda disponibila din europa e sorta nu e cam naspa sa o futa toti sa-i faca pizda piscina si toti sa te strige cumnate pe strada?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16759

Guest
Iar va injurati? Jucati grepoliz nu va mai injurati
 

DeletedUser16184

Guest
Nu are nimic, asa de abia ii facem loc lu tactu sa se bucure si el de putina caldura... nu de alta, dar sunt sigur ca acolo jos e cam frig :)))))))))))))))
Lasa sa fie=)))))) e mandru de fiisu ca simte caldura surioarei tale virgine=)))))
 

DeletedUser6507

Guest
Singura pizda disponibila din europa e sorta nu e cam naspa sa o futa toti sa-i faca pizda piscina si toti sa te strige cumnate pe strada?
smiley_emoticons_lol.gif
Cred ca iubitica aia a ta,de ziua indragostitilor,e disponibila pt toata lumea de aici.Nu vezi ca tu esti singurul care te iei de sora lui?N-ai tupeu sa te iei de el,ca daca-ti da un pumn in piept iti aplauda umeri?Dar na,tu mereu esti tare ca ai unde sa te ascunzi.Mai mergi pe la liceu prietene.Acu esti in vacanta ai timp sa faci pe toti in toate felurile.Dar cand ii spui ceau ceau vacantei.Doar in weekend ce o sa mai poti sta pe joc.Pacat ca putini stiu lucrul asta.Daca chiar erai mai destept decat Capone te luai de el,dar n-ai tupeul.Eu nu inteleg dc isi pune mintea cu tn.Probabil ca nu stie ca esti un copil in viata reala si stingerea aparatelor tehnologice in timpul saptamani e la ora 23.
 

DeletedUser16184

Guest
Cred ca iubitica aia a ta,de ziua indragostitilor,e disponibila pt toata lumea de aici.Nu vezi ca tu esti singurul care te iei de sora lui?N-ai tupeu sa te iei de el,ca daca-ti da un pumn in piept iti aplauda umeri?Dar na,tu mereu esti tare ca ai unde sa te ascunzi.Mai mergi pe la liceu prietene.Acu esti in vacanta ai timp sa faci pe toti in toate felurile.Dar cand ii spui ceau ceau vacantei.Doar in weekend ce o sa mai poti sta pe joc.Pacat ca putini stiu lucrul asta.Daca chiar erai mai destept ca Capone te luai de el,dar n-ai tupeul.Eu nu inteleg dc isi pune mintea cu tn.Probabil ca nu stie ca esti un copil in viata reala si stingerea aparatelor tehnologice in timpul saptamani e la ora 23.
Ba zdreanto iesi ba din canalizarea aia din satul ala si dupa vorbesti cu mine,vezi poate il chemi pe bila sa te futa in cur si sa te duca la produs ca pe zdreanta aia de ma-ta ce se futea la granita cu ungurusi si sarbi
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))) sunt copil cum zici tu fraiere=)))) nu am jucat cu ei nuuu=)))))))))) el e un nimic ca sa ma iau de el asa surioara e curva europei=)))))
 

DeletedUser16184

Guest
A zis ca vine la vara in cta si ca ma suna atunci vedem daca imi aplauda umeri=))))))) pana atunci pe tine te sterg cum sterg o flegma pe jos salpa fraiere=))
Nici nu-si iau fake-uri in fiecare zi nuuuuuuuuu =))))) te dai ca stii viata cuiva dar nu stii nimic ba prostule=)))))
 

DeletedUser16184

Guest
pai pe farsala chiar tu ai dat motovul asta,cum facem?:;))
Pai eu chiar am fost banat ba terminatule=))))) ca am avut sange in coaie sa-mi bag pula in gura lui zeuxis printr-un ticket
Gurita mica ca tu faci parte din tabara pierzatorilor pe farsala=)))))
 

DeletedUser6507

Guest
A zis ca vine la vara in cta si ca ma suna atunci vedem daca imi aplauda umeri=))))))) pana atunci pe tine te sterg cum sterg o flegma pe jos salpa fraiere=))
Nici nu-si iau fake-uri in fiecare zi nuuuuuuuuu =))))) te dai ca stii viata cuiva dar nu stii nimic ba prostule=)))))
Nu stiu nimic?esti sigur?Bn prietene.
Pai eu chiar am fost banat ba terminatule=))))) ca am avut sange in coaie sa-mi bag pula in gura lui zeuxis printr-un ticket
Gurita mica ca tu faci parte din tabara pierzatorilor pe farsala=)))))
Pai vezi prietene ca tu asta n-ai inteles,eu nu joc sa castig,n-am participat la minuni pe zakros ca puteam sa o fac,iar pe byzantium parca am ajutat Deathrow-ul la minuni in fata lupilor.Asa cum sunt nu sunt nu ma intereseaza victoria,sau o victorie obtinuta cu ajutorul aliantei dusmane.Dar pt uni pt voi victoria este totul (7bal,care si-ar vindeo si pe Mihaela in schimbul castigari unui server),eu joc de distractie;).Hai ca imediat incepe scoala,sa vad pe unde te situezi pe idalium si jucam grepolis,doar noi doi.Daca ti-am bagat o nava sa nu vad atacuri de la a,b,c,asa va fi si in cazul meu daca incasez de la tn.Vacanta placuta.Si vezi ca-ti vin simularile mai un pic.
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))))))))))) invidiosuleeeeeeeeeeeeeeee,ba daca ma sugi putin poate o sa vorbesc cu bila pe o lume viitoare sa te ia sa castigi si tu=))))
 

DeletedUser6507

Guest
=)))))))))))))) invidiosuleeeeeeeeeeeeeeee,ba daca ma sugi putin poate o sa vorbesc cu bila pe o lume viitoare sa te ia sa castigi si tu=))))
Nu micutul Ionut m-a luat, ci Mirela,nu stii prea multe ca erai pamant cu jocul,asa cum esti pe orice srv.Ceau ceau.Invata sa respecti persoana chiar daca faci misto.
 

DeletedUser16184

Guest
Eu imi permit sa ma iau de tine ca esti un tampit =)))))) =)))))) si da sunt eu 0 cu jocul dar tu esti la -1 cu jocul
 
Sus