Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13143

Guest
Sons , castigati ma voi dominatia ca pt noi nu conteaza o distinctie . noi jucam pt grup :) si de fun .
daca jucai de fan nu tradai , jucam asa pana la capat , nu luai ce era important din angels . tu te crezi ce zici ? daca da e grav ba baiatule ...
 

DeletedUser16759

Guest
Vedeți cum zice 7bal ce vrea el?
1. Câștigul îl intereseaza pe 7bal altfel se bateq cu angels si nu dadea globala pt cedare orase.
2. Nu a deranjat pe nimeni recrutarile insa voi pe langa faptul ca i ati recrutat, nu ati eliminat pe yulineinvinsu care a sprijinit cucerirea angels pe sons (asta a dus la ruperea pactului in principiu).
Maximus poaye confirma acest fapt .
3. Wild nu ne bate pe hartă,mai degraba angels va face treqba...
4. Nu a sunat pe nimeni sa afle parole. Daca a facut asta,puteti face ticket si daca ia ban inseamna ca asa a facut. E simplu.
 

DeletedUser16785

Guest
trebuia sa ii las sa ii luati voi poate asa nu 'tradam' nu ? zi ca aia te a deranjat.
 

DeletedUser13143

Guest
ai zis ca ei 4 si aia cedeaza orasele . apoi imi zici ca aia nu vor pai eu asa am facut cu andidaniel si holi , c-am zis ca nu vor ? lui andidaniel i-am zis clar , vrei in sons cedezi la wild tot . dar tu manevra o aveai deja facuta , mutarea celor 4/5 a fost asa de ochii lumii . aia nu veneau niciodata la wild daca gina spunea nu . drept dovada cand v-ati certat au si trecut imediat in angels . poti sa te lauzi pe 10 forumuri lumea asta nu a castigat-o wild , angels a castigat . daca scazi ce ai luat de la ei plus jucatori vezi ca nu faci 15% .
 

DeletedUser16785

Guest
ai zis ca ei 4 si aia cedeaza orasele . apoi imi zici ca aia nu vor pai eu asa am facut cu andidaniel si holi , c-am zis ca nu vor ? lui andidaniel i-am zis clar , vrei in sons cedezi la wild tot . dar tu manevra o aveai deja facuta , mutarea celor 4/5 a fost asa de ochii lumii . aia nu veneau niciodata la wild daca gina spunea nu . drept dovada cand v-ati certat au si trecut imediat in angels . poti sa te lauzi pe 10 forumuri lumea asta nu a castigat-o wild , angels a castigat . daca scazi ce ai luat de la ei plus jucatori vezi ca nu faci 15% .
de asta in primele zile eram peste voi cu peste 200 orase:) . Cu gina mergem la sigur:)

si am 7% cu academia 2 acum :)))) auzi la el 15:)))
 

DeletedUser13143

Guest
postule , tu stii sa citesti ? ai vazut ce scrie marcos ? eu va urmez dar asta nu inseamna ca sunt de acord ? roaga pe cineva capabil sa iti traduca ce a scris marcos apoi te intorci si scrii iar , ok ?
 

DeletedUser13143

Guest
aveai pt ca ai facut mutarile inainte noi am mutat oamenii mult mai tarziu .
 

DeletedUser13143

Guest
ti-ai sters postarea ca te faceai de cacat dar deja cred ca au citi mai multi :)))))
 

DeletedUser16785

Guest
:)))))))))) atunci ai citit bine .

si ce am zis eu ? ce a zis marcos ? in Wild nu ia deciziile doar 2 oamenii ci toti:).
Cea mai buna decizie sa luat , cand am invitat angels alaturi de noi:)
 

DeletedUser13143

Guest
eu doar spuneam ca nu au fost toti de acord si tu o rupeai sus si tare ca da . in postarea aia sa vazut clar . nu mai conteaza oricum subiectul e dus de mult . felicitari pt tradare si felicitari aliantei angels pt castigarea lumii . bravo gina , indiferent cat de greu ti-a fost pe acest servar ai gasit varianta castigatoare .
 

DeletedUser16785

Guest
niciodata nu poti sa ii impaci pe toti majoritatea dicteaza
:))) eu nu mai inteleg deci ce deranjeaza mai tare ca gina castiga lumea sau ca noi am 'tradat' pactul?
 

DeletedUser13143

Guest
nu prrea le ai cu intelesul . pe gina o felicitam pt strategie . iar ca ati tradat ma deranjeaza cel mai tare ca avea dreptate xxl in rest vezi ca am scris i mai sus . multa sanatate .
 

DeletedUser6507

Guest
:)))))))))) atunci ai citit bine .

si ce am zis eu ? ce a zis marcos ? in Wild nu ia deciziile doar 2 oamenii ci toti:).
Cea mai buna decizie sa luat , cand am invitat angels alaturi de noi:)
Doamne sper sa fie cea mai rea decizie la final de lume:)).Cum au rupt pactul fetele pe zakros sa-ti intoarca gina aici cu toate ca nu o sa o faca.Dar mai stii?:))
 

DeletedUser16785

Guest
[19:10, 1/6/2019] Ia întreabă-l ce făcea în cazul în care Angeles dădea stergere
[19:10, 1/6/2019] Iuli: ☹☹☹
[19:10, 1/6/2019] Se dădea deoparte și va lăsa pe voi sa cistigati?

auzi rares intreaba un prieten
 

DeletedUser6507

Guest
Gina a vrut sa daie stergere si Ragna si multi altii ar fi dat stergere...altii au dat pe parcurs,i-am si zis la Gina sa nu faca lucrul asta(oare bine am facut?) =)) ca pe urma sa ma daie afara.
 

DeletedUser6507

Guest
:)))))))))) atunci ai citit bine .

si ce am zis eu ? ce a zis marcos ? in Wild nu ia deciziile doar 2 oamenii ci toti:).
Cea mai buna decizie sa luat , cand am invitat angels alaturi de noi:)
Marcos nu trece peste tine corect micutule?;))
 

DeletedUser6507

Guest
Dar ce lake asta stie sa castige singur cu alianta o lume de la inceput pana la capat ?
Naxos, Zakros iti zice ceva ?
Asta urla la inceput de lume ca se bate cu toata harta si intra in pragul minunilor cu trei sfert de harta verde, si la sistemul asta trebuie sa creeze un precedent nu ? :))

Cheers si la multi ani.
Pai si pe zakros a facut pact cu new hope sa se poata bate pe m44 cu sonsu a facut si cu Angels pe urma,eu cum am avut toate orasele in m55 si n-am avut cu cn ma bate si nici minunile nu m-au interesat si stii bn biluta ca ti-am spus ca nu intru la minuni.In rest cum s-au rupt pactele.... fetele stiu mai bine.Daca esti dator fata de Angels Iulica pune numele Angels ca a castigat acest srv pt ca jucatori de acolo au dus tot greul.Luptatori locul 1 fara sa ne atacam intre noi.Iar voi v-ati atacat si intre voi si ati ajuns pe 3 saracilor.Iar daca vr sa demonstrezi ca meriti sa castigi fara jucatori din Angels atunci stii ce ai de facut.Si gina te ajuta mai mult pt ca uraste sonsul si vorba aia "sa batem cuplul de aur".Pacat ca doar cativa jucatori din Angels castiga serverul sub numele de "Wild",ca cu jucatori tai n-ai fost in stare.Singurul care joaca mai bn de acolo e marcos,restul.... planetare... marinescu aimer,coxtelo... dormeze in toata regula.
 

DeletedUser16759

Guest
Asa rai cum santem am castigat 2 lumi
The best achivement.. Pardon,cea mai mare realizare . urmeaza a 3. Cand va intalniti cu vre-un prieten ceva spuneti
"Baaa hai sa ti dau un ultim ragnet,am castigat 3 lumi pe grepolis,una cu dominatie si 2 cu minuni cu wild,am castigat si cu demos pe lume cu minuni". Cam asa
 

DeletedUser15868

Guest
Da si cu demos am castigat pe care nu le punem ,multi ne tragem din demos .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus